kafam karıştı

G_ata

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
932
15
44
fisfisfis arkadaşlar eylül annelerindeki formları okurken bebişlerin ultrasyonda ölçülerini yazmışlerdı ben şimdi 15 haftalığım ama 14 haftalıkken bebişim makattan başı 8 mm idi ama daha 8 haftada 7 mm olanlar var :uhm: aranızda bununla ilgili bilgisi olan varmı ?

canım bende 14 haftalık hamileyim ama hiç bilgim yok 2 hafta sonra gidicez doktora bu arad sende kasıklarda sancı oluyormu canım yaaa belinde ağrıyomu bende bu hafta yani 14.haftadan itibaren kasılmalar başladı ağrım oluyo

canım bende 14 haftalık hamileyim ama hiç bilgim yok 2 hafta sonra gidicez doktora bu arad sende kasıklarda sancı oluyormu canım yaaa belinde ağrıyomu bende bu hafta yani 14.haftadan itibaren kasılmalar başladı ağrım oluyo

evet canım müthüş baskı yapıyor sanki çekiliyor kasıklarım ama dr sordum merak etme normalmiş rahim genişlerken etrafındaki lifler geriliyormuş oda kasıklarda ve vajinada ağrı yapıyormuş hadi hepimiz için hayırlısıa.s.

Hiçte korkma canım Allahın izni ile hiçç bişi olmaz bunları düşünmeyin ne olur.. gebeliğinizin tadını çıkarın canlarım..
Bu arada bebek yerleşiyor anneleri o yüzden baskı yapması normal:)

Hiçte korkma canım Allahın izni ile hiçç bişi olmaz bunları düşünmeyin ne olur.. gebeliğinizin tadını çıkarın canlarım..
Bu arada bebek yerleşiyor anneleri o yüzden baskı yapması normal:)

saol canım ama işte heycanlıyız ya belkide o yüzdena.s.

sağolun kızlar bendede 14.haftadan itibaren karnımdaki ağrılarda ve vajinamdaki ağrılar artınca korktum doktora gidicektim ama şimdi rahtladım canlarım benim teşekkür ederim

bu konuda bilgisi olan yokmu lütfen :1no2:

canım sana sunu söyleyebilirim bende suan 17 +3 günlük hamileyim. 16+5 günlükken ultrosonda bebeğimin başı 34 mm di. zaten 14. haftadan sonra bebeğin boyuna değil baş çevresine bakılıyor... 8. haftayken 8mm olanda büyük ihtimal bebeğin CRL 'sidir. çünkü bebek 8 haftalıkken çok küçük olur. baş cevresinin ölçülmesi imkansız yani... senin bebeğinin başının ölçüsüde bence normal. çünkü 14. haftadan sonra bebek hızla gelişiyor...

canım sana sunu söyleyebilirim bende suan 17 +3 günlük hamileyim. 16+5 günlükken ultrosonda bebeğimin başı 34 mm di. zaten 14. haftadan sonra bebeğin boyuna değil baş çevresine bakılıyor... 8. haftayken 8mm olanda büyük ihtimal bebeğin CRL 'sidir. çünkü bebek 8 haftalıkken çok küçük olur. baş cevresinin ölçülmesi imkansız yani... senin bebeğinin başının ölçüsüde bence normal. çünkü 14. haftadan sonra bebek hızla gelişiyor...

bilgilendirmen için tşk ederim a.s.a.s.

ben 9 haftalıkken bebek 21 mm di fotoğrafındada öyle yazıyor sizinkini görünce ben şaşırdım şimdi aslında böyle şeylere takılmamak lazım önemli olan sağlıklı olsunlar benim ilk oğlum kızıma göre daha kısa doğdu ikiside sağlıklı çok şükür işallah bubebeğimde sağlıklı olur hepimizinki ne allah sağlıkversin

X