kafam karışık..yardım lütfen

psikiyatiye yatış yapmadım bi kaç kez hastalığımın ilk zamanlarında strese bağlı olarak gittim ama ne gittiğim psikolog ne de psikiyatr düzenli gitmeme gerek olmadığınu ruh durumumun gayet iyi olduğunu söyledi. doktoruma gelince yalan söylemiş olmayı inanın çok dilerdim ama herşeyim üzerine yemin edebilirim ki tüm bunlar yasandı zaten tek sorunum da bu. onlar meslektaş olmalarına rağmen alt üst ilişkileri vardı yani bunları yapan doktorum uzman, diğeri ise asistandı. böyle bi iddiayla yola çıkması saçma olabilirdi çünkü kanıt sunamazdı. onun dısında bana defalarca imalı konusmalarda bulunan pek çok doktor oldu. ben uzman doktoruma x abi(isim vermek iistemiyorum) diyordum onlarda ismini normal abiyi imalı ve vurgulu söylüyordu aynı alanda uzman olan eski doktorum çok kez onun hastası olmaktan vazgeçip bana gel dedi hatta konuyu bilen arkadaşlarım uzmanımı o bayanın başka bi şehre yolladığını düşünüyorlar bense buna gücü yetmez heralde diyorum. ama yemin ederim ki herşey doğru ve allah kimseye yaşatmasın diyorum bi doktora güvenmeyi isterken böyle şeyler yaşamak hiç hoş değil

durumumu en iyi özetleyen cümleler bunlar sanırım evet öyle oldu galiba ama zor bi dönem yine de ya :)

çok pardon ben diğer yazdıklarınızı okumamışım metabolizma servisinde yatışınız varmış özür dilerim...

estağfurullah açıkladım zaten durumu tekrar uzun bi yazı olduğu için isimde olmayınca karışması çok normal elbette

Yok ya zor değil bence...Bundan sonra onların ''doktorculuk'' oyunlarına taviz vermezsiniz olur biter

şu an akıllandım tabiki ama onu tanıdığımda 16 yaşındaydım ve beni iyileştiren, dinleyen ve yargılamayan tek insandı. biz şker hastalar ölene dek ilaç kullanmak diyet yapmak zorundayız bense yalan söylemekten hiç hoşlanmam ama bi gün dyet yapmadığnızı söylediğinizde diğeer doktorlar kızar bağırır o ise sadece yap lütfen derdi anlıyorum gençsin falan ona söyleyebilirdim rahatlıkla okulda sınıfta bırakılıyordum müdürüm bunu özellikle çok istiyordu fazla rapor aldığımı düşünerek raporlu gün sayısı 25tir en son malum. bi tek heyet raporu kurtarabilridi o an beni ve kimse o tehlikenin altına girmezdi o beni heyete bile sokmadan o raporu verdiğinde bi can daha verdi sanki bana o yüzden hep bi minnet ve iyikle yaklaşıncca insan kötü bşey düşünemiyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…