kafam çok karışıktı ben şimdi ne zaman yumurtladım :(

hayalim mucize

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2017
2.481
2.299
44
Kızlar bi yardım edin durumum çok karışık özellikle kimyasal geçiren arkadaşlar ;

ben 29 mayıs da kimyasal geçirdim 1 haziran da artık iyice kanama arttı bi sonraki adetim 35 gün sonra oldu normalde döngüm 30 gündü
sonraki adetim 25. günde geldi temmuz da iki kere adet olmuş oldum
ağustos ta ise 26. gün de geldi
şimdi benim döngüm değişti mi yani anlayamadım 30 ağustos adetimin son günüydü bitti 3 gün sonra aşırı derecede yumurtlama belirtileri hissettim ağrı akıntı tamam dedim erken oldu bu ay da 25 26. gün gibi gelecek
ama 2 gündür yine aşırı akıntım ve bel kasık ağrım ağrım vardı ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı ama son iki adetime göre 6 gün sonra bat
iki kere mi yumurtladım acaba ama rezervim az yaş 39 bu pek mümkün değil gibi
kimyasaldan önceki döngüme göre bile 18. gün yumurtlama aşırı uzun bir süre hiç bu kadar geç olmamıştı
şu an belim çok ağrıyor ve aşırı gazım ara da akıntım var diğer yumurtlama belirtileri geçti
sizce ne olmuş olabilir böyle bişi yaşayan oldu mu

Benim adetim kimyasal geçirdikten 3 ay sonra düzene girdi 4. Ay hamile kaldım. Yumurtlama olmayabilir düzensiz olabilir toparlanmayı bekle ve hesap yapma çünkü ben bu ay olmasın diye düşündüğüm ay oldu

Benim adetim kimyasal geçirdikten 3 ay sonra düzene girdi 4. Ay hamile kaldım. Yumurtlama olmayabilir düzensiz olabilir toparlanmayı bekle ve hesap yapma çünkü ben bu ay olmasın diye düşündüğüm ay oldu
teşekkür ederim cevap için yok hiç kafama takmıyorum zaten ama kimyasal sonrası bunlar normal mi merak ettim yara dondurma da yapılmıştı bana kanama bitince kimyasaldan sonra karma karışık oldu herşey üstüste geldi hayırlısı diyip bekliycem artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…