kafam çok karışık

Canım bizde aynı durumu yaşadık,ben bursalıyım eşim ordulu.Evimizide bursada kurduk.Burda kına yaptım bi güzel eğlendim ben,ertesi günde nikah oldu nikahtan hemen sonra uçağa atlayıp trabzona uçtuk ordan otobüsle orduya :).O gece bitti bi akrabasının evinde kaldık biz.O arada ailemde araçla yola çıkmışlardı sabah vardılar.Hep beraber toplaşıp köye çıktık düğün yerine akşam oluncada balayı yerimiz uzungöl dü ama o saatten sonra araç bulamamıştık güzel bi otel bulduk kaldık ertesi sabah gittik.Seni ilk gün düşündürüyor sanırım evinde geçirmek istemen.Buna çok takılma derim ben ama başkasının evindede kalma otele git mutlaka.Şimdiden mutluluklar

ay canım beni gerçekten çok iyi anlamışsın çok saol tatlım siz düğünü köydemi yaptınız nasıl oldu siz oteldeyken aileniz nerde kaldı beni en çok bunlardüşündürüyo

Kina gecesini orda, dugunu ise oturacaginiz sehirde yapmaniz daha mantikli olur bence
Ilk geceyi evinizde geçirmeniz tabiki daha guzel olur ama...esinizin ailesi ne dusunuyor peki ?
Olmadi orda yaparsiniz, o gece otelde kalirsiniz...

yaralima katılıyorum, gelinlik görmek isteyecek yakınların zaten düğüne gelecektir.

ay canım beni gerçekten çok iyi anlamışsın çok saol tatlım siz düğünü köydemi yaptınız nasıl oldu siz oteldeyken aileniz nerde kaldı beni en çok bunlardüşündürüyo

Evet canım eşimin ailesi köyde yaşıyor öyle istediler ben hiç karışmadım ama köyde kalmadık öğle vakti çıktık gecede döndük.Ailemde eşimin akrabalarında kaldılar ertesi gün yola çıktılar,biz düğünden sonra herkesle vedalaştık onlar bizi uzungöle vardık sanıyolardı ama araç bulamadığımız için biz otele yerleşmiştik bile :roflol:. Onlarda ertesi gün bursaya döndüler zaten.Sen bunları takma kafana tatlım aileler halledicek onları sen düğününün tadını çıkar giy gelinliğini salın şöyle,gerisini boşver herşey hallolur.

kaynanana güvenme bizimkide öyle dedi, çok takı takılcak çok gelcek hep bilezik gelcek burda yapmayın diye diye orda da yaptırdı, bide salon parasını biz vercez diye gitmiş en pahalı salonu tutmuş çevresine gösteriş yapçak ya gelen takı salonu karşıladı anca tabi kaynanam para yok diyodu düğünden sonra kendine oturma grubu almış onu neyle aldı bilemiycem ama kısacası söylemeyle olmuyo sonu hüsran olmasın bizim burdaki takılar olmasa hiç bi borcu kapatıcaamız yoktu..(bu arada bilezik filanda takılmadı, altınlar bile sayılıydı zati)

bilmiyorum canım ya onu zaman gösterecek şimdilik cçokiyiler bakalım hayırlısı bide arada uzaklık varya görüşemiyoruz bile o yüzden bi lafımız sözümüz yok çok şükür inşallah böyle devam eder

Kina gecesini orda, dugunu ise oturacaginiz sehirde yapmaniz daha mantikli olur bence
Ilk geceyi evinizde geçirmeniz tabiki daha guzel olur ama...esinizin ailesi ne dusunuyor peki ?
Olmadi orda yaparsiniz, o gece otelde kalirsiniz...

bende buna katılıyorum :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…