Kafam çok karışık ilk ameliyatım dr tavsiye lütfen!!!!!!

Dr. Hasan poyrazı tavsiye ediyorum . Ameliyatım sorunsuz problemsiz geçti ve sonrası tabiki. Muayene ücreti yok . Ameliyat sonrası 2 yıl geçti hala giderim aynı ilgi alaka. Çok memnunum .2 arkadaşımda Hasan bey e ameliyat oldu . Çok memnunuz .mutlaka Hasan Bey'le görüşün

Bu listenin cok daha uzununu ben yapmistim, her gun google'da burun estetigi diye aratmaktan canim cikiyordu. Doktorum Abdulkadir Goksel'i buldum, tanidim arayisim sona erdi. Cok basarili bir doktor, ameliyatimdan once kafamda bir tek soru isareti bile kalmamisti, cok guvenerek girdi ameliyata. Sonuctan oldukca memnunum. Umarim siz de icinize sinen bir doktor bulursunuz.

Dr. SalihEmre Üregen' e ameliyat olan arkadaşlar foto paylaşırsa cok sevinirim...! birde fiyatı ne kadar
Selammm Salih Emre üregen'e ameliyat oldum çok ilgili ve başarılı bir Dr ,memnuniyetim yüksek. Özelden önden ve yandan yeni fotoğraflarımı yolluyorum.

Aynen salih emre uregen cok başarılı, is guc zaman bulamadim yaza kaldı
Özelden bana bir mesaj yazarmısın ,ben nedense biri yazmadan mesaj yollayamıyorym göndereyim Salih Emre bey in şaheseri burnumu(çok da mütevaziyimdir)

Merhaba arkadaşlar, ben de burnumu yaptırmak için arayıştayım. 25 Nisan Cumartesi Günü saat 18.00 da Salih Emre Üregen ile randevum vardı. Ben görüşmeme 15 dk kala ordaydım. Fakat muaynehane oldukça yoğundu. Hem ameliyat olmuş hastaları hem de görüşmek için bekleyenler vardı. saat 18.00 oldu, geçti. Oradaki bayana anadolu yakasından geldiğimi, saat 20.00 da dönmem gerektiğini belirttim. zaten verdikleri saatin de ötesinde beklediğim halde rica minnet görüşme talep ettim. Doktor Beyin hastalarına öncelik verdiğini belirttiler. Önce orada başka bir bayan ön görüşmeye alıyordu. Bilgilerimizi alıyormuş. Aynısını ona da söyledim. Karşıya dönmem gerektiğinden bahsettim. Bana tamam sizi önce alacağım dedi. Zaten önce dediği benim randevu saatim çoktan geçmişti. Neyse doktorun odasına giren hasta 20 dakikadan önce cıkmıyor. İçeri çaylar kahveler muhabbet makara kikiri yaptıklarını duydum. Sesleri duyuluyordu. En son asistanı mıydı artık o diğer kaşları şakaklarından başlayan bayan neydiyse önüme benden sonra görüşme için gelen bayanı alınca galoşlarını teslim edip aynen geri çıktım. Yani demek istediğim şu ki, amacım insanları karalamak değil. Belki iyi bir doktor olabilir kendisi. Ama öncelik neye göredir ? Madem bir öncelik sıranız var neden saat veriyorsunuz, verdiniz neden üstüne bekletiyorsunuz, hadi bekleteceksiniz deyin ki bir bir bucuk saat kadar esneyebilir , neden şimdi sizi alacam diyosunuz ? Görüşmesinde bunu yapan hatta görüşülemeyen bir insana kendimizi nasıl emanet edelim ? Yarın öbür gün bir sorunumuz olsa bu şekilde bekleyecek miyiz ? Doktor Bey in çayının bitmesini, makara kikirisinin bitmseini mi bekleyeceğiz derdimizi anlatmak için? Olabilir vakti değerlidir, öyleyse görüşmelerine bir bedel koysun. İnsanlar da ücretsiz görüşeceğiz diye çok afedersiniz eşek yerine konmasın yani. Ben böyle düşünüyorum. Benim düşüncelerimin dışında oraya gelen bir bayan doktor beyin asistanı mı artık neyse ön görüşmeye alan bayana , sabahtan beri arıyorum ulaşamadım size dedi. Bayan da yoğun olduklarını belirtti. Telefonum sessizde bakamıyorum sabit durmadığım için dedi. Onun üstüne hasta bayan hem muaynehaneyi hem sizi arıyorum hiçbir şekilde ulaşamadım dedi. Bu benim duyduğum , şahit olduğum diyalog. Doktor Emre Bey de görüşmeden karar kılmış olsam da tüm yapmacıklıklarından ötürü yanlış bir karar aldığımı düşünerek tabii ki vazgeçtim. Doğal bir burundan önemlisi bence doğal samimi bir insan olmaktır.

Ben çok çok memnunum . Gecenin bi saati bile sorularımı sorabiliyorum üstelik bi aile gibi olduk şeker gibi bi doktor.

Ve bence asıl sorun ilk muayene ücretsiz diye bunu insanların kötüye kullanıp suistimal etmesi . Ücretsiz oldugu için babanızı oglu sanmayın doktorları . Tabiki önce kendi hastalarına zaman vericek .

Aynen katılıyorum L lolabunny__ bende Salih Emre Bey'e ameliyat olmuş biri olarak hem doktorumun hemde Çiğdem hanım başta diğer personelin ilgi ve desteğinden aşırı memnun kaldım.
Ayrıca N nunutata baktım da forumda topu topu 3 mesaj yazmışsın,üçünde de ayrı ayrı Dr ları bence haksız yere karalamışsın, hele biriyle daha hiç Görüşmeden yapmışsın bunu:) ŞAŞIRTICI:))
Sonuçta bu adamlar bu işe emek veriyor birde üstüne ücretsiz muayene oluyorsun tabii rica minnet duyacaksın.bir avukata git bakalım bir derdini sor,para almadan cevap verirmi?yada git bir dahiliyeciye başım ağrıyor de ücretsiz ilaç yazarmı?
Dr umdan da ,çıkardığı işten de ,ekibinden de memnuniyetim sonsuz ve gecenin saati,sabahın körü demeden derdime derman oldu o telefonlara bakmıyormuş diye bilmeden söylendiğin Çiğdem hanım!o yüzden bilip bilmeden kimsenin günahını alma,önyargılarından bir sıyrıl..sen yaşamadın ameliyat sonrası durumu bilmezsin,burnunda tamponla,Yada sargıyla,öncelikli muayeneye alınmanın ne büyük nimet olduğunu..o yüzden bilip bilmeden söylenme,vaktin yoksa beklemez,gidersin,biter.

[Sakın Doktor Tamer Köseye Ameliyat Olmayın Ben Oldum Hemde ' Defa İsteyenlere resimde Göndere Bilirim Arkadaşlar Bu İşin Geri Dönüşü Yok Tamer Bey Yanlış Bir seçim Lütfennn Diyorum O doktoru Eleyin Aklınızdan

Merhaba bu listeden onerebilecegim uygun bir doktor yok en azindan kendi arastirmalarimdan :)))
Ama annem oldu hem mukkemel bir doktor ticari degil isinin ustasi Cahit Bey
Annemin burnunu gordukten sonra bende costum tabi burnumda sekil olarak cok sikinti olmamasina ragmen hem nefes hemde biraz daha kusursuz burun icin simdi bende sihirli ellere sahip olan doktorumuzun yolunu tutacagim :))

Canim sevgili doktorun ve asistaninin avukatimisin. Hani anca kendisi yazsa bu kadar sitem kizginlik dolu bir yazi cikar. Bu saldirganlik neden sana laf demiyor. Kendi yasadiklarini anlatiyor.
Lutfen yani eger gercekte bir hasta olarak yaziyorsan baskalarinin hur iradesiyle yazdiklari elestireye biraz sagili ol. Biz şakşakcilik yapanlara saygi duyuyoruz.
Gercekten ben artik cok kiziyorum kimse bu sitede drlari ovun diye saatlerce bakip yorum okumuyor. Senin burnun iyi oldu tmm guzel bitti. Birak sikayet eden varsa onlarida bilelim. Senin anlattigin drlar evet ucretsiz aliyor. Ilk gorusmeye ama sonrasinda piyasadaki isimsiz bir drdan 3 kati fazla para alacak eeee bizde bu insanlara guvenmek istiyoruz her ayrintiya dikkat ediyoruz. Yoksa is para olsa gider devlette yaptiririz.

Baskasinin gecmisine bakip 3 yorum atmis diyosunda sen ise sayfa sayfa salif emre uregen❤ salih emre uregen❤ salih emre uregen❤
Afedersiniz ama insanlari cokmu saf saniyorsunuz???

Arkadaşlar merhaba,dr.Hasan Poyraz ı tavsiye edenler var. Kapalı mı yapıyor ameliyatları?Poyraz a ameliyat olanlar varsa özelden ecrin_ka@hotmail.com adresime foto gönderebilir misiniz? Teşekkürler..

Ben Özel Kadıoğlu Hastanesindeki Baki Çokneşeli’yi öneririm kesinlikle. Şu ana kadar hiç pişman olmadm.

Arkadaslar merhaba, ben de cok yakin zamanda bir doktorla gorustum ismi duyulmuslardan olmasina ragmen ve isinin ehli olmasina ragmen hala kararsizim ve gorustugum doktorla ilgili icime sinmeyen bir seyler var aciklayamiyorum kendime de ama, yani hani insanin icine sinmeyince psikolojisi de gariplesiyor aslinda kafamda kesin o diyordum ama gorusmeden sonra bu kadar kesin konusamiyorum. O yuzden bir doktorla daha gorusmeye karar verdim ve sanirim salih emre uregenle gorusecegim. Acaba guncel olarak fiyatlari nedir bilen var mi? Bir de muayene ucreti aliyor mu ilk gorusmede, ve muayene gunu almak zor mu O_O, bir oncek gorustugum doktor bey cok doluydu tee sonbahar/kis aylarinda almistim yani randevumu ve gecen haftaydi siz dusunun ? Yardimci olabilecek olan varsa simdiden cok mutesekkirim :)

Emre Uregenin burunlarini onceden de fena bulmuyordum ama cok spesifik bir tarzda yapiyordu, burnun orta kisminda bi cizgi gorunuyordu ameliyat sonrasi fotolarda ama yakin zamandaki isleri cok guzel gorunuyor. Ve hastalariyla iletisimi ile alakali yorumlar nedense bni emre uregene dogru yonlendiriyor. Dogru mu hissediyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…