Kafam çok karışık ilk ameliyatım dr tavsiye lütfen!!!!!!

Arkadaslar merhaba, ben de cok yakin zamanda bir doktorla gorustum ismi duyulmuslardan olmasina ragmen ve isinin ehli olmasina ragmen hala kararsizim ve gorustugum doktorla ilgili icime sinmeyen bir seyler var aciklayamiyorum kendime de ama, yani hani insanin icine sinmeyince psikolojisi de gariplesiyor :KK43: aslinda kafamda kesin o diyordum ama gorusmeden sonra bu kadar kesin konusamiyorum. O yuzden bir doktorla daha gorusmeye karar verdim ve sanirim salih emre uregenle gorusecegim. Acaba guncel olarak fiyatlari nedir bilen var mi? Bir de muayene ucreti aliyor mu ilk gorusmede, ve muayene gunu almak zor mu O_O, bir oncek gorustugum doktor bey cok doluydu tee sonbahar/kis aylarinda almistim yani randevumu ve gecen haftaydi siz dusunun :KK43:? Yardimci olabilecek olan varsa simdiden cok mutesekkirim :)

Emre Uregenin burunlarini onceden de fena bulmuyordum ama cok spesifik bir tarzda yapiyordu, burnun orta kisminda bi cizgi gorunuyordu ameliyat sonrasi fotolarda ama yakin zamandaki isleri cok guzel gorunuyor. Ve hastalariyla iletisimi ile alakali yorumlar nedense bni emre uregene dogru yonlendiriyor. Dogru mu hissediyorum?

Canim ben emre beyle gorusmemi gerceklestitdim benim izlenimlerim esi cigdem hanim cok cok samimi tatli bi bayan doktor beyde keza oyle sadece o gun ameliyattan cikmis gelmisti sanirim onun verdigi bi yorgunluk vardi uzerinde biraz durgundu okdr.. onun disinda muayene ucreti 100 tl eger ameliyata karar verirsen muayene parasi ameliyat parasindan dusuluyo.. randevu olarak cok sorunlu bi yer degil en gec 1 haftaya randevu alirsin bi sekilde :)

Merhaba ben dr.hasan beye on gün önce ameliyat oldum gayet iyi bir doktor tavsiye ederim.hic bir ağrı sızı olmuyor şuan bile çok rahat nefes alıyorum bugün kontrolden geldim gönül rahatlığıyla ameliyat olabilirsiniz

Adminin ettigi benim cok sevdigim
bir lafti;
Burada ki tavsiyelerle doktor secenin aklina sasarim....:silah:

Tecrübeler paylaşıyor olabilinir mi
Doktorlarin reklami yapiliyor olabilirmi?

Resimleree bakipta fikir sahibide bence olmayin
Ben bile en basit uygulamayla sizin herhangi bir resimdeki burnu ustedigim gibi degistiririm bu okadar basitki
Resimlerde guven verici degil

Gidip bizzat kendi gozunuzle gormeniz gerekirki onceside onemli
Burnu hokka gibi olup biraz kaldirmak icin bicak altina yatanda var
(Bende gordugum bu tecrubeleri aktariyim diyorum)
Insanlara oncesindede guzel burnu olan insanlarin burnunu gosterip
Benimkinide bu doktor boyle yapar diye kimse hayal kirikligina ugramasin
Hem maddi hem manevi yazik

Ben bile en basit uygulamayla sizin herhangi bir resimdeki burnu ustedigim gibi degistiririm bu okadar basitki

Tabiki haklisiniz bu konuda demet hanım ben çok araştırdım ciddi para isteniyor ameliyat icin ben hem burunda et vardı onu aldirdim hemde düzeltme oldu doktor reklamı yapan tabiki coktur ben samimi bir şekilde yazdım ve diger yerlere girede uygun Hasan poyraz işinde gerçekten iyi bende zaten eski çalıştığım doktorum vardı o önerdi ayrıca kapalı ameliyat olduğum icin sorunsuz ameliyat yaşadım benim sadcee öneri kendisi gider doktor la gorusur yaptırır yada yaptirmaz ben yaptırdığım için tamamen yardım amaçlı etrafta o kadar çok doktor var ki ben bir yıl boyunca hepsine baktım ameliyat ları araştırdım en sonun da doktor tavsiyesi üzerine Hasan beye gittim çünkü herkes açık ameliyat yaparken Hasan bey kapalı ameliyat yapıyor zor olanı yapan doktor her zmana iyidir :)ayrıca cevremde doktor var tanıdık o yardımcı oluyor bana :)bu tur olaylarda dediğim gibi ona rağmen bir yıl araştırdım

Tabiki haklisiniz bu konuda demet hanım ben çok araştırdım ciddi para isteniyor ameliyat icin ben hem burunda et vardı onu aldirdim hemde düzeltme oldu doktor reklamı yapan tabiki coktur ben samimi bir şekilde yazdım ve diger yerlere girede uygun Hasan poyraz işinde gerçekten iyi bende zaten eski çalıştığım doktorum vardı o önerdi ayrıca kapalı ameliyat olduğum icin sorunsuz ameliyat yaşadım benim sadcee öneri kendisi gider doktor la gorusur yaptırır yada yaptirmaz ben yaptırdığım için tamamen yardım amaçlı etrafta o kadar çok doktor var ki ben bir yıl boyunca hepsine baktım ameliyat ları araştırdım en sonun da doktor tavsiyesi üzerine Hasan beye gittim çünkü herkes açık ameliyat yaparken Hasan bey kapalı ameliyat yapıyor zor olanı yapan doktor her zmana iyidir :)ayrıca cevremde doktor var tanıdık o yardımcı oluyor bana :)bu tur olaylarda dediğim gibi ona rağmen bir yıl araştırdım
Sozum size degil benimki sadece kendi dusuncem
Bunun artik ticarete donusturuldugu
Ve burda sadece fiziksel goruntusunu degil ayni zamanda pisikolojisini duzeltmek icin ameliyat olanlarin suistimale ugramalari
Ve her anlamda yikim yasamalari
Ama sonucta bir doktira ameliyat olucaz burda onerilen herkeste bir hekim
Tek sıkınti burda biraz daha hayali bir sekilde oven doktorum bir numaradir o en iyisini hatta herseyi yapar diyen uyeler var ve bu gercekten insanlari gercekten uzak beklentiye sokuyor
Ben buna karsiyim
Okadar:KK25:

Tabiki haklisiniz ama bn gerçekten ameliyat olan biri olarak söylüyorum bir yıl araştırdım ve Hasan poyraza gittim etrafta on iki bin liraya yapanlar varken ben hem estetik hemde burun içinde sıkıntılar vardı çok daha uygun yaptırdım tamamen samimi bir sekilde yazdım benimki bir oneri kısa sure oldu çok rahatim kapalı
Sozum size degil benimki sadece kendi dusuncem
Bunun artik ticarete donusturuldugu
Ve burda sadece fiziksel goruntusunu degil ayni zamanda pisikolojisini duzeltmek icin ameliyat olanlarin suistimale ugramalari
Ve her anlamda yikim yasamalari
Ama sonucta bir doktira ameliyat olucaz burda onerilen herkeste bir hekim
Tek sıkınti burda biraz daha hayali bir sekilde oven doktorum bir numaradir o en iyisini hatta herseyi yapar diyen uyeler var ve bu gercekten insanlari gercekten uzak beklentiye sokuyor
Ben buna karsiyim
Okadar:KK25:
İşte fazla ovene inanmamak gerek :)bende çok dikkat ederim mesela yorumlara az çok doktorun kendi yazdırdığıni anlayabiliyiorsunuz :)ben samimi bir şekilde ameliyat olan biri olarak yazdım :)doktordan reklam parası almiyorum:) ben çok sıkıntılı biriyim panik atak olduğu için çok rahat geçti ağrı hiç olmadığı için paylaşmak istedim ve inanın şiş olmasına rağmen iyi durumdayım etrafta yalandan çok doktor var iyi olanı bulmak zor çok reklam veren doktor iyi diye birşey de yok insanlar kendi araştırsın ben bir yıl boyunca revizyon olana kadar araştırdım dusme olamsin diye de burnumdan çıkan kıkırdağı koydu:) şuan bakın tüm doktorlar acik yapıyor açıkta sıkıntılı ağrı konusunda kapalı zor ve iyi doktor bulmak gerek aklınızda bulunsun

Tabiki haklisiniz ama bn gerçekten ameliyat olan biri olarak söylüyorum bir yıl araştırdım ve Hasan poyraza gittim etrafta on iki bin liraya yapanlar varken ben hem estetik hemde burun içinde sıkıntılar vardı çok daha uygun yaptırdım tamamen samimi bir sekilde yazdım benimki bir oneri kısa sure oldu çok rahatim kapalı

İşte fazla ovene inanmamak gerek :)bende çok dikkat ederim mesela yorumlara az çok doktorun kendi yazdırdığıni anlayabiliyiorsunuz :)ben samimi bir şekilde ameliyat olan biri olarak yazdım :)doktordan reklam parası almiyorum:) ben çok sıkıntılı biriyim panik atak olduğu için çok rahat geçti ağrı hiç olmadığı için paylaşmak istedim ve inanın şiş olmasına rağmen iyi durumdayım etrafta yalandan çok doktor var iyi olanı bulmak zor çok reklam veren doktor iyi diye birşey de yok insanlar kendi araştırsın ben bir yıl boyunca revizyon olana kadar araştırdım dusme olamsin diye de burnumdan çıkan kıkırdağı koydu:) şuan bakın tüm doktorlar acik yapıyor açıkta sıkıntılı ağrı konusunda kapalı zor ve iyi doktor bulmak gerek aklınızda bulunsun

Evet insanlarin iyi arastirmasi gerekiyor
Ama Burda bazi arkadaslar var soru sorup arastirsan sen cok soru soruyorsun diye kizip
Sen yaptirma ben hic arastirmadan tek doktora gittim oldum diyen
Bide bunu Marifetmis gibi anlatan
insan ustunde baski kuran tipler var
Aman diyorum
Sizin sonradan probleminiz ciksa bunlarmi ilgilenilecek maddi manevi parasini odeyecek
Arastirin
Soru sormak bile bazen burda kabahat

Yada bu doktora ol en iyisi o aman doktorumda doktorum diyen
Nereye baksan reklam yapan tipler
birde soru begenmeyen tuaf isteriklere giren yardimdan cok kostek olan
Sitenin sahibi gibi davrananlar

Offf bu kadar olumsuzlugun arasinda dogru duzgun birilerini birde bilgiyi bul bulabiliyorsan.
:KK14:

Evet insanlarin iyi arastirmasi gerekiyor
Ama Burda bazi arkadaslar var soru sorup arastirsan sen cok soru soruyorsun diye kizip
Sen yaptirma ben hic arastirmadan tek doktora gittim oldum diyen
Bide bunu Marifetmis gibi anlatan
insan ustunde baski kuran tipler var
Aman diyorum
Sizin sonradan probleminiz ciksa bunlarmi ilgilenilecek maddi manevi parasini odeyecek
Arastirin
Soru sormak bile bazen burda kabahat

Yada bu doktora ol en iyisi o aman doktorumda doktorum diyen
Nereye baksan reklam yapan tipler
birde soru begenmeyen tuaf isteriklere giren yardimdan cok kostek olan
Sitenin sahibi gibi davrananlar

Offf bu kadar olumsuzlugun arasinda dogru duzgun birilerini birde bilgiyi bul bulabiliyorsan.

Haklisiniz isterseniz bir yüz yüze gorusun derim yanı size ancak yaşayan biri olarak tavsiye ettim artık gerisi size kalmış benimde en çok korkum burun dusmesi doktorum dedigim gibionuda halletti şuanda tek sorun darbe olayına dikkat etmek:)

Haklisiniz isterseniz bir yüz yüze gorusun derim yanı size ancak yaşayan biri olarak tavsiye ettim artık gerisi size kalmış benimde en çok korkum burun dusmesi doktorum dedigim gibionuda halletti şuanda tek sorun darbe olayına dikkat etmek:)
Umarim hep memnun kalirsiniz omurluk bir burnunuz olur:KK19:

X