Kafam çok karışık hamile miyim?

merve_10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2011
13
0
adetimden 1 hafta önce kahverengi akıntı arkasından pembeye dönüşen kanama geldi ve bu 2 gün sürdü birden kesildi.. aradan 5 gün geçti yani normal adet günüm geldi test yaptım negatif çıktı. ve şuanda belim ağrıyor. test sonucu kesin midir? çok merak ediyorum kafam çok karışık...

Son düzenleme:
bence 2.3 dur tekrar test yap için rahatlar senin için hayırlısı neyse o olsun

eğer imkanın varsaa için tamamen rahat edicekse kan testi yaptırr kesin sonuc var ve ya yok anlarsın canm

kan testi yaptır bence...idrar testleri yanıltabilir...ve bi doktora görün kist olabilir...

3 ay önce küçük bir kistim olduğunu söylemişti doktorum ama ilaç tedavisi gördüm ve geçti. acaba bi kaç gün daha beklesem mi test için...
geçen sene 4 aylık düşük yapmıştım. yeni bir hamilelik yaşamayı çok istiyorum, inşallah hamileyimdir...

inşallah hamilesindir gene ıdrar testı yapmayı dusunuyorsan sabah dolulugunla yap bence dıger turlu ıcerıgınde cok su bulundurdugu ıcın net sonuc vermeyebılıyor..

3 gündür belim çok kötü ağrıyor ve üstüme sıkıntı geliyor sanki vücudumdan ateş çıkçakmış gibi nedendir sizce arkadaşlar ve test yapmaya korkuyorum aslında hayal kırıklığınla karşılaşmak çok kötü

dayanamadım akşam üstü test yaptım. yine yine negatif ne zaman çift çizgi görücem allahım çok moralim bozuk allah anne olmayı isteyen herkese rabbim nasip etsin bizlerede inşallah

Son düzenleme:
kızlar ikinci yaptığım test negatifti ama 2. çizgi çok hafif belirdi. şimdi farkettim..
hamile olma şansım varmı acaba...:44:

adet olmadıysan hamile olma şansın var tabiki..2. çizgi nezman çıktı peki nekadar sonra??*rabbim gönlüne göre versin inş.

testi 16:30 gibi yaptım sonra aklıma geldi test'e bi daha bakayım dedim 1-2 saat sonra baktım hafif bir çizgi gördüm..

inş hamilesindir canım...ama testlerin yarım saatten sonra yorumlanmaması gerekiyor.sen içini ferah tut.olmazsan yarın sabah birdaha yap.eğer varsa betahcg yükselmiştir ve daha koyu çıkar.benim geçen ay adetimin 2. günü idrarda pozitif çıktı ama kanda 3.12 çıktı ve doktor kimyasal gebelik yaşadığımı söyledi.benimde bu tam 11. ayım.allahıma dua ediyorum anne olmak hepimize nasip olsun değilsede sabrı nasip olsun.

testi 16:30 gibi yaptım sonra aklıma geldi test'e bi daha bakayım dedim 1-2 saat sonra baktım hafif bir çizgi gördüm..

benmde adet gectigi anda ince cizgi olustu ıoda zaman gecince cıktı bnce cok su içtign bi An yapma testi bence hamilesinr

sabırsız olduğum için testi sabah yapmayı bekleyemedim.. keşke sabah yapsaydım.. en azından kafam bu kadar allak bullak olmazdı..
bide anlamadığım bi bel ağrısı var geçmek bilmedi... bu durumla karşılaşan varmı acaba??

Inşallah hamilesindir ama dikkatli bak eğer çizgi pembe işe pozitif renksiz gölge gibi ışte negatif çünki benim de başıma geldi iki defa yaptım iki si de gölge gibiydi ama negatif çıktı sonuç bu benim 12 denemem ve hala yok sanırım günüme 2 3 gün kaldı ama adet olucakmiş gibi karın ağrım var rabbim herkesin gönlüne göre versin

Son düzenleme:
Allah herkesin gönlüne göre versin.. inşallah hepimiz pozitif sonuçlarla mutlu oluruz..

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım..9 aydır cocuk istiyoruz ama bi tutturamadk..pkoluum..bu ay incir kürü yaptım adetten 5 gün önce kan testi 0.33 cıktı..yani negatif..3gün gecti adetimi ..belirti var ama psikolojk sanrm.artıkk cok bunaldım..anne olamamaktan korkuyorum..bida test yapmaktanda:18:

Aynen canım aynen bende bunaldım artık ve bende pko hastasıyım malesef 4ay önce öğrendim ışte ama çok geçti üstünden bende bunaldım artık ama yapacak da birşey yok ne yapıcan rabbim önce sabır ve bebiş nasip etsin ama ben kendimi çok yorgun hissediyorum artık bu ay hiç takmadım olursa olur olmazsa da ne yapım kendimi yıpratınça geliyo mu sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…