Kafam çok karışık hamile miyim?

Aynen canım aynen bende bunaldım artık ve bende pko hastasıyım malesef 4ay önce öğrendim ışte ama çok geçti üstünden bende bunaldım artık ama yapacak da birşey yok ne yapıcan rabbim önce sabır ve bebiş nasip etsin ama ben kendimi çok yorgun hissediyorum artık bu ay hiç takmadım olursa olur olmazsa da ne yapım kendimi yıpratınça geliyo mu sanki

takmıcam diyorum bende ama olmuyoki..pofff..öyle kaptırıorumki kendimi adetim bile geçio..snra test bakıyorum negatf hemen hastalanıyorum..allahım hepimizeyardım etsin ve sağlıklı ewlatlar nasip etsin inşallahh..aminnnn...:KK59:

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım..9 aydır cocuk istiyoruz ama bi tutturamadk..pkoluum..bu ay incir kürü yaptım adetten 5 gün önce kan testi 0.33 cıktı..yani negatif..3gün gecti adetimi ..belirti var ama psikolojk sanrm.artıkk cok bunaldım..anne olamamaktan korkuyorum..bida test yapmaktanda:18:

haklısın canım beklemek çok yorucu ve yıpratıcı ama belki biz de böyle deneniyoruz...sabretmeliyiz benim de 11. ayım.senelerce bekleyenler var.umudunu kaybetme her ayki olumsuzluğa rağmen dah da heveslen.ben çok ama çok inanıyorum birgün anne olacağıma(inş)

takmıcam diyorum bende ama olmuyoki..pofff..öyle kaptırıorumki kendimi adetim bile geçio..snra test bakıyorum negatf hemen hastalanıyorum..allahım hepimizeyardım etsin ve sağlıklı ewlatlar nasip etsin inşallahh..aminnnn...:KK59:

Hıım anladım canım ama allahtan bende gecikme yok zamanı hiç şaşmaz 27 ila 29gün arasında oluyorum hep bende takmadan yapamıyordum ama bu ay çok yorulduğumu hissettim ve kk da hamilelik bölümüne girmedim bir aydır girmiyordum bugün tekrar başladim ve kendimi diyete temizliğe elişine verdim derken pek takmadım

X