Kadir gecesine denk zilhicce ayının ilk 10 gününe girdik

Sealand

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2015
5.738
4.515
Allah mübarek etsin ZİLHİCCE AYINA GİRDİK.bu aydaki ilk 10 gün kadir gecesine denkmiş .Teheccüde falan kalkılabilir.
Şu aşağıdaki zikir çok makbulmüş ve içinde bu günlerde zikri çok makbul olan Allahüekber,Subhanllah,Elhamdullilah ve La ilahe illalah yani tekbir,tehlil,tesbih,hamd ifadelerinin hepsini içeriyormuş .

‘Sübhânallâhi velhamdü lillâhi ve lâ ilâhe illallâhü vallâhü ekber velâ havle velâ kuvvete illâ billâhi’l-aliyyi’l-azim.’

SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.Dualarımız kabul olsun inşaalah.

RABBİM DUALARIMIZI KABUL EYLESİN İNŞALLAH.SAĞOL KUZUM

OTE="tkglcn, post: 42617646, member: 640141"]RABBİM DUALARIMIZI KABUL EYLESİN İNŞALLAH.SAĞOL KUZUM[/QUOTE]
Canım senden izin almadan yayinladim ama herkes bilgilensin bu günleri degerlendirsin istedim.Rabbim herkesin tevbesini kabul etsin ve derdine derman olsun inşallah bu günlerin yüzü suyu hurmetine

OTE="tkglcn, post: 42617646, member: 640141"]RABBİM DUALARIMIZI KABUL EYLESİN İNŞALLAH.SAĞOL KUZUM
[/QUOTE]Canım senden izin almadan yayinladim ama herkes bilgilensin bu günleri degerlendirsin istedim.Rabbim herkesin tevbesini kabul etsin ve derdine derman olsun inşallah bu günlerin yüzü suyu hurmetine[/QUOTE]
Ne demek cnm Allah razı olsun listemz gelene açık elbette

X