✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

1 cüz okunacaksa ekleyebilirsin beni de canım

1 cüz ise katilabilirim canim.
Tebarekeyide okurum
Yanlız şimdi Kadir gecesine kadar 1 defa mi okuyacağız sadece hergunmu (fetih Yasin vakıa suresini)

Bir cüz bende almak isterim ❤

1 cüz ise katilabilirim canim.
Tebarekeyide okurum
Yanlız şimdi Kadir gecesine kadar 1 defa mi okuyacağız sadece hergunmu (fetih Yasin vakıa suresini)
1 defa 4 sureden 1 er tane okunacak canım.
Kuran'ı Kerim Hatmi için 30 kişi katılırsa 1 cüz okunacak onda da

Reactions: H M
Dua Kardeşlerimmmm;
Bu okumalarımız haricinde birde gönüllü olan arkadaşlarım ile kadir gecesine kadar Kuran'ı Kerim Hatmi yapabiliriz katılmak isteyen olursa 30 kişi birleşip kişi başı 1 cüz okunacak şekilde birde hatim yapmış oluruz. Bi düşünün derim yine adetli olacaklar yada çok dolu olanlar önceden okur isteyen de kadir gecesi okur yani size kalmış. Ne dersiniz VAR MISINIZ KURAN'I KERİM HATMİ YAPMAYAAAA

1. R rana20
2. R rana20 Annesi
3. Nana929
4. humanbeings
5. SoLeiL12
6. H M
7. ohbb
8. burcusami

Son düzenleme:
Bende varım cüz okumaya

Bende okurum canım

B Buluts34 canım şimdiden sende olursan 9 kişi oluyoruz

Canım ben hepsini okudum

Cnm okudum rabbim kabul etsin inşlh

Rabbim kabul etsin inşallah okuyunca buraya yazarım canım

Benide eklermisin cnm
Canım seni tüm listeye ekledim 1 Yasin'i Şerif 1 Fetih Suresi 1 Vakıa Suresi 1 Tebareke Suresi de okuyacaksın. İlk sayfadaki tesbihleri de okumaya başlamadan önce çekeceksin. İstersen Kadir gecesinde oku bildir istersen önceden oku bildir
92 kişiyiz toplu duamızda senin de ismin geçecek ister özelden istersen burdan ismini de yazarsan çok sevinirim,

Tmm canım okurum.
Cüzde belirle canım okurum onuda
Allah razı olsun canım.
dilegimde çocuklarımın eğitimine dua istiyorum evindedir huzur cnm

@Rana2 cnm günlük okunmuyor değil mi cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…