✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

Eksik varsa beni de alabilirsiniz :)
Eksik var canım normalde herkes kişi başı 1 cüz okuyor ama listeden çıkan arkadaşlar oldu onlardan kalanları aramızda paylaşıyoruz. Bu haftadan itibaren seni de ekliyorum o zaman senden ricam düzenli okursan çok memnun olurum. Her hafta cuma günleri dualamak üzere haftada 1 cüz okuyarak Kuran'ı Kerim Hatmi yapıyoruz. Bu hafta mesela 2.cüz seninse diğer haftaya 3.cüzü okuyacaksın o yüzden adetli dönemine denk geleceği zaman önceden okuyoruz yine eksik kalmamış oluyor. Sende bu şekilde yaparsan çok sevinirim.
Vaktin varsa bugün 10.cüzü okuyabilir misin?

Bugün içinde mi okumam gerekiyor. Okurum ama bir güne okuyamam sanırım. Anladım. Haftası haftasına düzenli bildirim yaparım mutlaka. Teşekkürler Allah razı olsun.

Bugün içinde mi okumam gerekiyor. Okurum ama bir güne okuyamam sanırım. Anladım. Haftası haftasına düzenli bildirim yaparım mutlaka. Teşekkürler Allah razı olsun.
Tamam canım o zaman ben okurum akşam eve gidince. Sen diğer hafta başlarsın hatta şöyle söyleyim önümüzdeki hafta 11.cüz senin olacak şimdiden başla istersen okumaya. Bildirimleri perşembeden yapmaya başlıyoruz ki cuma ya duası yetişsin diye buna da dikkat edersen çok sevinirim canım. İlk sayfada hangi cüzde secdeler var onlarda yazıyor ordan da bakabilirsin Hoşgeldin aramıza
Rabbim dualarımızı hatimlerimizi kabul etsin inşaAllah

KURAN'I KERİM HATMİ

. .

SON GÜN

Katılan Arkadaşlar ;

1.cüz SoLeiL12
2.cüz SoLeiL12
3.cüz Ruzgarruya
4.cüz Asiltutku
5.cüz B Buluts34
6.cüz Ssevincli Ablası
7.cüz Ssevincli Komşusu
8.cüz ohbb
9.cüz @dut agaci
10.cüz
11.cüz Z Zerre
12.cüz @Mimariye
13.cüz Ssevincli Komşusu
14.cüz Meybuz
15.cüz burcusami
16.cüz Leyl-i-fer
17.cüz R rana20
18.cüz burcusami
19.cüz SoLeiL12
20.cüz i p e k
21.cüz HejaR12
22.cüz mutlulukbenihicbirakma Kardeşi
23.cüz Nana929
24.cüz kavs-i kuzah
25.cüz R rana20 Annesi
26.cüz Teneffus Zili
27.cüz @Sessiz melekkk
28.cüz @Ada-anne
29.cüz muhursuzpusula
30.cüz Z zinciriye

Z zinciriye bu hafta hatim duası sende canım. Tüm bildirimler bitince listeyi atarım sana

Hoşbuldum :) tabii 11. Cüzü aldım o zaman.

Son olarak birşey sormak istiyorum 10. Cüze gelince bir hatim tamamlanmış oluyor ben kendi hatimimi alabilir miyim. Bir ablama sözüm var ona vermek istiyorum da

zey_nep canım geçen haftadan beri bildirim alamıyorum senden geçen haftanın cüzünü okuyup okumadığını lütfen bildir duasını bekletiyoruz. Listeden çıkarmak zorunda kaldım. Düzenli bildirim yapacağın zaman yine katılırsın inşallah.

Hoşbuldum :) tabii 11. Cüzü aldım o zaman.

Son olarak birşey sormak istiyorum 10. Cüze gelince bir hatim tamamlanmış oluyor ben kendi hatimimi alabilir miyim. Bir ablama sözüm var ona vermek istiyorum da
Canımmm ben ne sorduğunu anlayamadım valla kusura bakma

R rana20 ben 10 gün kadar belki giremem internetim olmayabilir.
Şimdiden şunu söylemek istedim.
21. Cüz ve 22. Cuzu okuyacağım bu 10 gün içinde. Sen okunmuş say. Önümüzdeki haftadaki cuzler bunlar.
Bildirim olmasa da okundu de benim yerime kimse geçmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…