✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

Gece okuyup bildireceğim hemen canım

21.cüzü okudum. Rabbim kabul etsin hepimizinkini.

Arkadaşlar hakkınızı helal edin banada bildiri gelmemiş bugün akşam okusam olur mu şuan işteyim
Tamam canım yapacak bişey yok artık bildirim. Aslında sürekli etiket yapıyorum tek tek yazarak ama gruba girilmeyince aktif olmayınca sanırım bildirimler düşmüyor benimde başıma gelmişti bikaç grupta

Tamam canım yapacak bişey yok artık bildirim. Aslında sürekli etiket yapıyorum tek tek yazarak ama gruba girilmeyince aktif olmayınca sanırım bildirimler düşmüyor benimde başıma gelmişti bikaç grupta
İnşaallah en geç 7 gibi bildirim yapacağım

R rana20 ben önümüzdeki hafta 7nci cüzü de okudum sonraki listede olmayacağım bi süre pasif olcak hesabım Allah razı olsun okuyan herkesten

R rana20 canım kardeşim dün 19. CÜZ bitirmiş benimde kafa karıştı heryerde konuyu arıyorum zor buldum ben cuma günleri bildiriyoruz sanıyodum ya bana hiç bildirim gelmedi kusura bakma ama dün bitirmişti zaten benim hatam oldu hakkınızı helal edin

Helal olsun canım ne demek ağzına sağlık kardeşinin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…