kadir gecesi dua etmek dua almak isteyenler buraya!

ben de varım arkadaşlar. ne yapacağız ne okuyacağız. sadece ibadetimizi yapınca birbirimize dua mı edeceğiz. Benim duam da
Annemin hayırlısıyla tamamen iyileşmesi,
Kız kardeşimin bu yıl atanması,
hayırlısıyla bir ev sahibi olabilmek,
eşimin işlerinin bol, kazancının bol ve bereketli olması ve benim de işimin daimi, kazancımın bol bereketli olması.
Yuvamızda sevgi saygı sağlık huzur,
evladım için akıl fikir iyi huy, hayırlı uzun ömür,
sevdiklerimle birlikte huzurlu uzun bir hayat
Erkek kardeşimin yurt dışı eğitimini kolaylıkla tamamlayıp, yurda dönmesi.
Kardeşlerime hayırlı birer iş ve eş, hayırlı evlatlar,
İkinci bebeğimin hayırlısıyla ayıpsız kusursuz sağlıklı uzun ömürlü bir erkek olması.
Ülkemizde huzur mutluluk.
Hastalara şifa, dertlilere deva, borcu olanlara da eda.
Bir de çocuğu olmayan tüm kullara hayırlı evlatlar nasip olsun inşallah.

Bende dua etmek ve bana dua edilmesini istiyorum kızlar ... Anne olmak istiyorum bende sağlıklı hayırlı salih ve Saliha evlatlar diliyorum rabbimden .şu an hamileyim ama düşük tehlikem var rabbimin bana bağışlamasını diliyorum inş...Sağlıklı bi gebelik sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim. .sizleride dualarını okudum rabbim gönlünüzden geçen ne dileği niz ne isteğiniz varsa kabul etsin inş .rabbim bizleri ağır yükler ile imtihan etmesin...

1 temmuz 2016 kadir gecesi dua etmek ,dua almak ısteyenlerın topıgıdır hosgeldınızzzz:KK200:
Ben de dua etmek ve almak istiyorum.Cok kotu zamanlar geciriyorum maddi manevi..Artik bir is bulmak atanmak istiyorum.Ve olmasini istedigim bir duam daha var bir nebze rahatlayip nefes almak, icine dustugum kuyudan cikabilmek icin.

Bismillahir-Rahmanir-Rahiym.

El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.

Ya Rabbi! Kildigim Namazlarimi ibadetlerimi eksikleriyle kabul eyle.
Kalbimden dilimden eksik olmayan dualarımı kabul eyle. kalbimi gönlümü feraha çıkar. hayırlı kapılar aç bana,bana güc ver..
Allah’ım, Eğer çok istediğim duam işim dinim, yaşayışım, dünya veya ahiretimin için hayırlı ise o işi bana kolaylaştır, eğer hayırlı değilse beni ondan uzaklaştır,sonrada beni bu hayırla hoşnut eyle..
kalbimi gönlümü huzura çıkar yarabbim.
tayinim için uğraştığım kapıları kapatma yüzüme yarabbim. hayırlı bir şekilde tayinimin çıkmasını nasip et:KK43:
kız kardeşim ve arkadaşımın emeklerinin karşılığın alıp iyi yerlere atanmalarını nasip eyle. kpss sınavına giren arkadaşım sonuçlarının iyi gelmesini onu mutlu huzurlu etmesini nasip eyle.
erkek kardeşimin gönlüne ruhuna hitap eden biriyle mutlu mesut olmasını nasip eyle.. hayırlı olanı kolaylaştır, şer olanı uzaklaştır yarabbim.. gönlümden dilimden geçenleri sen biliyorsun yarabbim.. Hz. Muhabbet (sav) güzel hatrı için bu üç aylarda, kadir gecesinin hürmetine yarabbim geri çevirme..

bebek isteyenlere sağlıklı bebekler nasip et yarabbim.
AMİN dediğim kullarının dualarını kabul eyle yarabbim..

"Amin! Amin!"

Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yasifun, ve selamün alel-murseliyn. Velhamdü lillahi Rabbil-alemiyn. El-Fatiha.

kızlar dualarınızdan banada yer veririmisiniz.
öncelikle sağlık bereket mutluluk ve huzur
ne olursa olsun herşeyin hayırlısı olsun
Rabbim kaldıramayacağımz acılarla imtihan etmesin inşallah
günahlarımızı bağışalsın
eşimi başımdan eksik etmesin yoklugunu göstermesin
hayrlı sağlıklı imanlı bi evlat nasip etsin
ahiretteki mekanlarımızı cennet eylesin. tüm müslümanları cehennem ateşinden korusun
tek bir yudum su için dahi olsa hiç ama hiç kimseye muhtaç etmesin ,banada kimseyi muhtaç etmesin
askerimizi polisimizi korusun
ülkeme huzur barış versin
amin

Kızlar akşam ibadetlerimizi yaptıktan sonra burayı açıp tek tek herkesin nickini söyleyip duasını okuyalım örneğin allahım cikolatam07 kuluna sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eyle, bu sene atanmasını nasip eyle diyelim herkesinkini teker teker okuyalım.

kızlar benimde şuan çok duaya ihtiyacım var bende katılmak istiyorum. İsteğim şarka giden sevdiğime kavuşmak için ailemi ikna etmek ve içimde bir şüphe kalmaksızın oraya gitmek şu ikilemden ve yalnızlıktan bir an önce kurtulmak çok canım acıyor çünkü ne yapacağız peki ?

X