Kadinlarkulubu Para Günü!

canlarım canım arkadaşlarımmmmm hepinize günaydın Şeniz ben bayram boyunca siteye giremedim. malum evde internet yok :çok üzgünüm: zaten evde de durmadım pek :jeyyar: çok fazla gezdim tatilin hakkını verdim valla kaydirigubbakcemile3 balıkesire bile gittim. hepinizi çok özledim canlarımmm.

buarada funnyda aramıza hoşgeldin canımmm :1hug:

Günaydinnnnn.Yaw niye kimse gelmiyooo.
Uyyyyyhhhhhh daraldim haaaaaaaaa:KK70::KK70:

güldürdün beni deli yaa :roflol: ben bugün öğlene kadar burdaydım ama hiçbiriniz yoktunuz. sonra yemeğe çıktım. gelince de işlerden açamadım :çok üzgünüm: bak yarın hepinizi bekliyorum heee gelmeyen oklavayı kafasına yer :eek:klava:

demek bana cevap vermeden çıktın kardelencim :çok üzgünüm: öyle olsun bakalım artık burası eski günlerine dönmeyecek sanırım :çok üzgünüm: hepinizi öpüyorum canlarım kendinize iyi bakın :a015:

demek bana cevap vermeden çıktın kardelencim :çok üzgünüm: öyle olsun bakalım artık burası eski günlerine dönmeyecek sanırım :çok üzgünüm: hepinizi öpüyorum canlarım kendinize iyi bakın :a015:

Askitom yok be anacim cikmadim.Dolaniyorum forumda.Eski günler konsundada sanirim haklisin:KK43: Dagildik baksanasenağlamasenağlama

merhaba canlarım Şeniz lovelicim canım çok geçmiş olsun bende merak ediyordum nerdesin diye :çok üzgünüm: nesi var babacığının önemli birşey değildir inşallah :Saruboceq:

kalp krizi geçirdi ameliyat oldu o kadar yoğun geçti ki annemlerde internet yok babamı bırakamadım tamamen sürpriz oldu bu kalp olayı çok şükür şu an iyi siz nasılsınız bakalım hakikaten birbirimizi bulamıyoruz ne olacak halimiz acaba sizi çok özledim inanın aklımın bir tarafı sizdeydi fatma abla ne yapıyor kardelen nasıl cevap bekliyorum

X