Kadınlara kendi arasında puan veren erkek

Hanımlar selam
Yakın bir arkadaşım için açıyorum konutu. Yorumları ona atacağım belki aklı başına gelir.
Arkadaşım 1 ay önce biriyle tanıştı. Çocuk demiş ki benim biriyle sevgili olmam için ona sevgimin en az 8 olması lazım, sana şu an 5. Artacağını da düşünmüyorum.
Baştan yalan söylememiş yani. Bunlar takılmaya başlamışlar haftada bir yüzyüze görüşme ve mesajlaşma. Görüşmelerde çocuk aşkla bakmaya başlamış. İltifat etmiş. Arkadaşım hoşlanıyor ama asla duygusunu belli etmedi. Çocuk buna kızıyormuş hatta. Duygusuzsun vs diye.

Biz de sandık ki bu yüzden ego yaptı ve kendini geri çekiyor. Bu konu bir şekilde 1 ay sonra tekrar açıldı. Çocuk bir sürü laf etmiş "Duygum artmadı ama böyle sevgili tribi atacaksan görüşmeyelim" "8 seviyesine ulaşırsan sevgili olurum ama 8lik kadınları da kendi arasında test etmesini severim" "Fiziğin 9 ama sana duygum hala 5" "Sana duygum 8 olmadan başka kadınlarla da görüşürüm çünkğ sevgili değiliz"

Ben arkadaşıma ne diyeyim de vazgeçsin bu heriften.

Sevgili olmak istemiyor çok sinirlendi o da

Ama kendime aşık edip sonra bırakıcam diyor
Bu diyolaglarla hala vazgecmiyorsa salin gitsin. Asil dusuneceginiz bu kadar akli fikri eksik biriyle arkadaş olmaya devam edip etmeyeceğin

Ekran görüntüsğ attım ☺️
Umarım aklı başına gelir
Demek ki ben sevilmeye layık değilim sorun bende diyor.
İşte valla Nau, tekrar etmiş olacağım ama tehlikeli olan adam değil tehlikeli olan arkadaşının kafa yapısı.
Sevilmeye layık değilim diyerek kendisini küçük görüyor kendisine saygısı güveni yok, haliyle karşı taraf da bunu fark etmiş, bakmış kadın puanlamalara sesini çıkarmıyor görüşmeye de devam ediyor daha da eziyor çünkü arkadaşın sevilmeye layık değilim duygusunun esiri gibi davranıp adama izin veriyor.

Ne münasebet! Ben dünyanın en çirkin en berbat kadını da olsam hiçbir erkek beni puanlayamaz, yanılıp da puanladı ağzını döker eline veririm, bu fiziken olamaz belki ama kelimelerimle döverim, o kim ki puanlıyor aynaya bakıp kendi hımbıllığını puanlasın, düşüncelerimin devamını içimden geçiriyorum ayıplı çünkü:KK62:

Kadının kendisini aşağılattığı konulara tahammülüm kalmadı vallahi:KK34:

Son cümleyi karşı taraf dedi sanmıştım. Yeminle değmez. En çok kendisine zarar verir.

Benzer kıvamda kuzenim var. Sevgiye aç. Biri onu küçümseyince veya görmezlikten gelince yediremiyor kendisine, hırs yapıyor. Yok onu doğduğuna pişman edecekmiş bilmem neymiş. Suyuna gidiyor ki aklınca onla oyun oynayacak. Bir de bana anlatıyor, şunu yaptım, ne yapsam, bak yola geliyor vs. Aylarca kafaya takıyor ve sonunda elde var sıfır. Böyle zıpçıktıları da nereden buluyorsa? Geçen senelerde doğum günü hediyesini almak için tatlı tatlı yanaşıyordu. Allah aşkına böyle hayat mı geçer? Birinden değer göreceğim, etrafımda dönsünler diye kendini düşürdüğü durumlara bak. Koca kadın oldu ama davranışları ortaokullu/liseli kıvamında.

Hanımlar selam
Yakın bir arkadaşım için açıyorum konutu. Yorumları ona atacağım belki aklı başına gelir.
Arkadaşım 1 ay önce biriyle tanıştı. Çocuk demiş ki benim biriyle sevgili olmam için ona sevgimin en az 8 olması lazım, sana şu an 5. Artacağını da düşünmüyorum.
Baştan yalan söylememiş yani. Bunlar takılmaya başlamışlar haftada bir yüzyüze görüşme ve mesajlaşma. Görüşmelerde çocuk aşkla bakmaya başlamış. İltifat etmiş. Arkadaşım hoşlanıyor ama asla duygusunu belli etmedi. Çocuk buna kızıyormuş hatta. Duygusuzsun vs diye.

Biz de sandık ki bu yüzden ego yaptı ve kendini geri çekiyor. Bu konu bir şekilde 1 ay sonra tekrar açıldı. Çocuk bir sürü laf etmiş "Duygum artmadı ama böyle sevgili tribi atacaksan görüşmeyelim" "8 seviyesine ulaşırsan sevgili olurum ama 8lik kadınları da kendi arasında test etmesini severim" "Fiziğin 9 ama sana duygum hala 5" "Sana duygum 8 olmadan başka kadınlarla da görüşürüm çünkğ sevgili değiliz"

Yazıklarınızdan sonra niyeyse benim aklıma Ajdar geldi 😂

Anlattığınıza göre bu çocuk da o kafada. Hayal dünyasında genç kızların rüyalarını süsleyen beyaz atlı prens. Maalesef var böyle insanlar. Şans eseri görece güzel ama ezik, vasıfsız ve salak birkaç kadını ağına düşürüyor sonra şahsını bir şey zannediyor. Arkadaşın da kendini kaptırmış ve hırs yapıyor.

Ben olsam bu adamı aramam dahi. Bir defa dışarıda birlikte görünmeyi bile kendime yakıştıramam. Düşünsenize bu adamın ezikliği hakkinda bilgi sahibi biriyle ayni ortamdasin ve birlikte görünüyorsun. Direk etiketlenirsin.

Bazen insanın basireti bağlanıyor o an ne yapacağını bilmiyor veya olayları idrak edemiyor. Ancak tüm bu açıklamalara rağmen arkadaşın devam ediyorsa bu adamdan çok da farksız değil.

Direk gostlasın bu adamı bir sey soylesede değişeceğini düşünmüyorum.

Hanımlar selam

Arkadaşın sınav kağıdı, erkek de öğretmen sanırım. Bu saçmalığın başka açıklaması olamaz.

Arkadaşın daha en başta " yallaahh anca gidersin" demeliydi. Kendini ezdirdikçe ezdirmiş.

Yav he yav he he :işsiz: Adam narsist , böylesiyle başa çıkamazsınız dahası kendi aşık olur terapilik olur sürünür arkadaşlar demiş işte çıksın yemeğe benim için yetersizsin , 4puan bile değilsin desin bassın tekmeyi . Ay heba edecek ne kadar zamanı ve enerjisi var insanların ya 😤

Arkadaşlar
Bu arada arkadaşım değersizlik ve sevilmeme duygusu vb sebeplerle terapi alıyor. Bu adam iyice tetikledi. Kendini sevilmeye değer görmüyor şu anda. Sorun adamda ama anlatamıyorum
Neden anlatmaya uğraşıyorsunuz peki ? Arkadaşınız 30 yaşını geçmiş, yetişkin bir kadın değil mi ? Siz zaten doktora çalışmaları nedeniyle zamanı kısıtlı ve küçük bebeği olan bir kadınsınız.

Arkadaşınızla buluşmak size moral, motivasyon sağlasa ne güzel kafanızı dağıttınız diyeceğim de siz de öyle bir durum da yok.

Boş vakitlerinizden en çok faydalanması gereken kişi de bebeğiniz bence. Bırakın arkadaşınız kendi kararını kendi versin.

X