Kadınlara kendi arasında puan veren erkek

Bana Diyor Nau Nau

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
13.166
48.195
Hanımlar selam
Yakın bir arkadaşım için açıyorum konutu. Yorumları ona atacağım belki aklı başına gelir.
Arkadaşım 1 ay önce biriyle tanıştı. Çocuk demiş ki benim biriyle sevgili olmam için ona sevgimin en az 8 olması lazım, sana şu an 5. Artacağını da düşünmüyorum.
Baştan yalan söylememiş yani. Bunlar takılmaya başlamışlar haftada bir yüzyüze görüşme ve mesajlaşma. Görüşmelerde çocuk aşkla bakmaya başlamış. İltifat etmiş. Arkadaşım hoşlanıyor ama asla duygusunu belli etmedi. Çocuk buna kızıyormuş hatta. Duygusuzsun vs diye.

Biz de sandık ki bu yüzden ego yaptı ve kendini geri çekiyor. Bu konu bir şekilde 1 ay sonra tekrar açıldı. Çocuk bir sürü laf etmiş "Duygum artmadı ama böyle sevgili tribi atacaksan görüşmeyelim" "8 seviyesine ulaşırsan sevgili olurum ama 8lik kadınları da kendi arasında test etmesini severim" "Fiziğin 9 ama sana duygum hala 5" "Sana duygum 8 olmadan başka kadınlarla da görüşürüm çünkğ sevgili değiliz"

Ben arkadaşıma ne diyeyim de vazgeçsin bu heriften.

Sevgili olmak istemiyor çok sinirlendi o da

Ama kendime aşık edip sonra bırakıcam diyor

Son cumleniz çok tehlikeli, genelde bu dusunceyle yola çikanlar ava giderken avlanirlar malesef... arkadasinz çiksin bir yemeğe ezsin karşin tarafin egosunu bi guzel..." aslinda duygusuz degilim hoslandigimda cok belli ederim ama sana karşi o seviyeye gelemedm bi turlu, denedim ama o elektrigi alamiyorum çekici gelmiyorsun,karsi cins gibi degilde biz iki arkadas gibi kalalim " deyip bassin tekmeyi..

Vayy çok mantıklı hemen atıyorum

8 seviyesine ulaşırsan sevgili olurum ama 8lik kadınları da kendi arasında test etmesini severim" "

Şu konuşma o kadar itici ki direkt sen kendini ne saniyorsun der, karsimda böcek varmiş bakişi atar giderdim. Yalandan bile boyle bir adami kendime yaklaştirmam.
Arkadasinizdan da hic bisey olmaz. Bu işin sonunda oturur kendi ağlar. Kendine güvenen, saygisi olan bir kadin olsa kendine boyle terbiyesizlik yaptirmazdi.

%100 haklı yorum.

Evet psikolojik olarak sevilmek istiyor arkadaşım. O yüzden bu ağa düştü. Onu anlıyorum aslında.

Adam çok tehlikeli

banlanmak istemiyorum, banlanmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…