Kadınlara arabayla yol sorarken mastürbasyon yaptı, görüntüleri Twitter'da paylaştı

Sapık yakalanmış. Ama gözümüz aydın hapis yatmayacak. Daha önce suç kaydı yoksa cezası ertelenecek ya da paraya çevrilecek.
İşin benim için kötü yanı bu adam ODTÜ etrafında çok geziyormuş. Çokça kez şikayet edilmiş. Kardeşime mahallede bi dönem arabalı bi sapık sözlü tacizde bulunmuştu. Ben bu adam olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde ODTÜ kapısının altındaki park civarında bi tanıdığımızın başına gelmiş. Şimdi bu aldığı cezayı yatmayacağı için umarım yaptığı pisliklere geri dönmez ve artırarak devam etmez. Kimseyi de katil etmez.

Şaşırmadım bu ülkede çocuklara tecavüz ediliyor ve rızası vardı deniliyor

akşamdan beri karnıma kramlar giriyo bu nedır ya nasıl bişeydir edepsiz.
öyle böyle bu ceza alır teşhir de oldu ama yuzlerce begenen rt'leyen var tivitleri e onlar hala aramızda.
tek tek bulup eşşek sudan gelınceye kadar dövuceksın. iğrenç pislikler.

Maalesef yapacak hiç birşey yok bu tarz aşırı fantazileri olan çok insan var twiterda da gördüğümüz üzere adam her türlüsüne varım diyor daha ne olsun

kadınlar neden tepkısız kalmış diyenler olmuş ki çogu daha liseli üniversiteli benım için çok kuçukler
yıllar önce okurken kaldıgım yurdun önunde delinin biri açıp göstermişti tek bir tepkı vermeden bakakalmıştım,
bugun bu yasımda yıne korkup çekınebılırım şoka girebılırım özellıkle kadınların neden kızlar tepkı vermemişler ben olsam kafasını yarardım mesajlarını anlayamıyorum.

mervesivik ben suan sok.
Sana yapan adam olmasin ?
buna benzer bi hikaye anlatmistin ya

@Helcin10 bu bir şebeke gibi birşey bunlardan adana çukurova universitesinde de var arabanın içinde aynı şekilde çalışıyorlar sordukları kızlar olayın farkında olmuyor ilk başta fark edincede ne yapacağını bilmeyip şoktan öylece kalıyor benim başıma adanada geldi en son adam geliyor geliyor değince anladım ki geleni de gideni de görmüş oldum

Adamın profiline baktım twitter da numara aynı numara yol sorma bahanesi lanet olsun heryerdeler bu adam da o adama çok benziyor gerçi biz şikayet etmiştik ama bilemedim @Helcin10

15 sene önce aynı şeyi sokağımda yaşamıştım ben. Araba ile yol soran birine bilmiyorum cevabı vermiştim.
Daha sonra adamın bir sonraki sorusu şu oldu:
'Peki mast. Yaparak Nasıl gidebilirim?'
Ve sonuç: arkasına bakmadan koşan bir hayyal

en çok korkumda bu. etrafımızda yanımızdan geçenler otobüste vs. bu sapıklarla yaşıyoruz. bu adama yazanlar yüzlerce. yaptığını alkışlayanlar yüzlerce. tek tek bunlarda bulunmalı. farkları yok çünkü

Kicina salatalık sokuyor kilotlu çorap giyiyor kadın iç çamaşırlı resmi var bu adam ağır sapık resmini koymak tesir etmek gerek

korkunc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…