Kadınlar sizce eşinden ne zaman boşanmalı?

Çocuk için katlanmak boşanmak istemeyen kadınların bahanesi..

Cok gecmis olsun rabbim şifa versin
Haklısınız cok haklısınız… oyle yapacağım
Teşekkür ederim yorum icin

Cok dogru kelimeler yazmışsınız… evet! Haklısınız. Yorumunuz icin teşekkür ederim… sağlıklı mantıklı görüşünüz icin

Çocuğunuzun babasının yolundan gitmesini istemiyorsanız hemen boşanın hatta hukuken oluyorsa çocuğu görüştürmeme kararı da aldırın. Psikopat canlandı gözümde.
Kesinlikle evet haklisiniz çok çok. Ve evet Karakolda uzaklastirma kararim gecmiste mevcut… evet bunu yapacağım! Teşekkür ederim yorum icin

Bence kendine şu soruyu sormalısın: Eşimde şikayetçi olduğum davranışları yapan ben olsam, eşim bana çocuk veya başka bir sebepten katlanır mıydı?

Cevabın hayırsa hızlıca hayatından çıkar, iletişimi kes, seni aksine ikna etmeye çalışan kimseyle de görüşme.

Çocuk için boşanmalısınız. İleride çocuk büyüdüğü zaman sizi suçladığında günah keçisi siz olursunuz beni bu babayla nasıl büyüttün diye.

Bozuk sütü degerlendırmeyiniz lutfen. Atın cope gitsin nasıl duzelecek?

Bu kadar pisliğe rağmen birde o evi terkediyormuş
Çıldırıyorum

Peygamber sabrı var herhalde sizde ?
Taş olsa çatlar

İçkisi kumarı aldatması hiçbir şeyi yoktu. Parasını eve bana harcardı. Ancaaaak yedi yirmi dört bağırıp çağırdığı için, iş yerimi bastığı için, beni ahlaksızlıkla suçladığı için, paranoyak aşırı kıskanc olduğu için öfke kontrol sorunu olduğu için boşandım gayet yeterli

Bunun bir tık üstü diri diri mezara gömmek.

Neyi bekliyorsun boşanmak için ? Haklarını al ve o adamdan kurtul.Onla boşanmayarak çocuklarının bile hakkına girmişsin.

Evladım için bitirirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…