Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlük
kocam bugünlerde bir tuhaff....
bazen herkezden kopup uzaklara gitmek istiyorum..
bazen ya ayrılsak yada birbirimizi üzmeden birlikte olsak diyorum..
cicim aylarımıydı yasadıgımız o günler ??
yoksa bu geçicimi?
sordugumda isler yogun diyor
ama eskiden de yogundu....
cok bunaldım ona caktırmıyorum ama aglamak geliyor icimden bugünlerde...

sevgili günlüüük

sana şuan evimden yazıyorum insanın evi gibisi yokmuş valla o kadar rahat okadar mutluyum ki çok özlemişim evimi gurbetlik çok zor 2 aydır evimden uzaktaydım bu sınavlar da beni iyice boğmuştu artık ama sonunda hepsi bitti evime aileme kavuştum çooooook mutluyum

:nazar:kafam o kadar karışıkkiii atama olmadı zaten yeterince üzgünm her defasında olduğu gibi bundada vardır bi hayır deyip kendimizi avutuyoruz..evimi özledimm....bide şu ankara işini halledebilsem nasıl rahatlayacağım bilemezsin umarım herşey kısa sürede yoluna girer eski günlerimi özledim....:bbo:

:nazar:kafam o kadar karışıkkiii atama olmadı zaten yeterince üzgünm her defasında olduğu gibi bundada vardır bi hayır deyip kendimizi avutuyoruz..evimi özledimm....bide şu ankara işini halledebilsem nasıl rahatlayacağım bilemezsin umarım herşey kısa sürede yoluna girer eski günlerimi özledim....:bbo:

sabreden derviş muradına ermiş melegim az kaldı evinede kavuşup rahat etcen az kaldı birazdaha sabır öpüyorum seni ve melegini:1hug:

Canım sıkkın bugün ...Sabahtan beri eşimle tartışıp duruyoruz. Bu akşam dondurma yemek için dışarıya çıkmayı çok istiyordum ama ben çıkıyorum deyip çekti kapıyı gitti...Bu kadar da düşüncesiz olunur mu ya zaten bütün gün işyerinde patlamışımsenağlama

sıkma canını ya erkekler böle anlayışsız olabilio işte al benden sana dondurma:icecream:

sevgili günlük

bitanem hayatımın aşkı en değerlim kaderim salı sabah 5 buçuk uçağı ile gidiyo sonunda amerikaya..içim okadar buruk ki şuan msnden görüşüoz kameradan görebiliom yüzünü ancak..o gidince bida sadece kameradan görebilcem yüzünü onu da çok sık değil 3 ay hiç sıcaklığını hissedemicem sarılamıcam ona..ben onu çok seviyorum ya okadar önemli ki o benim için Allah hep onun yanında olsun inşallah orada herşey yolunda gider hiç sorun yaşamaz..Allah'ım sen bizi hiç ayırma o benim gözbebeğim kalbimin yarısı onsuz ben nefes alamam asla..

bitanem beni hep düşün olur mu hep sev ben seni hep beklicem daha önümüzde upuzun yıllar var bu ayrılık bize vız gelir..

Günlükte bugün ilk kez yazıyorum.Hemen hergün kk yı geziyorum,burda olmaktan mutluyum.Elimden geldiğince arkadaşların sorunlarını paylaşmaya çalışıyorum.Ne yazık ki bazı arkadaşlara sesimi duyuramadım.Yeni üye olmamın etkisi olabilir mi?
Eskilerin dostluğunu kıskandığım yok.Aman daha iyi olun,nazarlar değmesin.
Neyse bugünlük yeter.Sevgilerimle,yarın görüşürüz.

NOT: Bu arada kiralık ev arıyorum.<Arıyorum satıyorum> köşesinde yazım var.Yardımlarınıza teşekkürler şimdiden.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

beter...
arladaşım nerdesin özledim seninle sohbeti...mesaj yolla lütfen....bugünü paylaşımsız geçirmeyelim ama....

günlük içim çok sıkılıyo aşkıma ulaşamıyom bi türlü telefonunu uluslarasına açtırmıştı sözde ama teli hep kapalı acaba çekmiyo mu noluyo anlamıyorum onu çok merak ediyorum bu sabah sesini duydum ama yine de naptığından hiç haberim yok uzakta olmak gerçekten çok zormuş nasıl dayanıcam 3 ay bilmiyorum

Sevgili günlük, bir yıl bekleyip de yıllık izinimi geçirmek üzere Gemlik'e gittik aşırı sıcaklardan 3 günde geri geldik bir bavul giyecek şu anda makinada yıkanıyor. Allahım neydi günahım!...

sevgili günlük burda bana da yer var sanırım. daha yeni katıldım ama herkesi tanımak arkadaş olmak istiyorum. kk her konuya girip öğrenmeye çalışıyorum. buranın içeriği o kadar fazlaki gez gez bitmiyo. üyeleriniz çok sıcak kanlı daha ilk günden bana hoşgeldin dediler o kadar çok mutlu oldumki anlatamam. artık işim bittiğinde, her boş zamanımda seninleyim.

sevgili günlük

3 buçuk saattir pc nin başında aşkımın msn ye gelmesini bekliyorum gelicem dedi ama yok ortalarda napçam bilmiyom bu gece uyumam heralde..

Merhaba gunluk, nedense pek neseli seyler yazmak icin ugrayamiyorum , insallah birgun olur, aslinda pek uzuntulu degil ama icim buruk iste aslinda mutlu bir gun agbim icin en azindan, bugun sevgili agbimin dogum gunu ve ben gene onlardan uzak oldugum icin her yil oldugu gibi bu yilda Dogum gununu kutlayip agbimi opemiyorum, onun adina mutluyum, kendi adimada mutluyum boyle dunya iyisi bir agbim oldugu icin o kadar iyi niyetlidirki insancil, adam gibi adam yani, bana hic kiyamaz gozumden akan bir damla yas icin ici kanar o yuzden ona bugun cok uzgun oldugumu onlari goremedigim icin agladigimi soylemek istemedigim icin henuz telefon bile etmedim, sesimden anlar hisseder cunku, morali bozulsun istemedim bugun onun mutlu bir gun sadece mail yazdim, unutmadigimi unutmayacagimi bilir cunku beni cok iyi tanir, hayatim boyunca bir gun bile kirmadim oda beni, agbim diyorum ama aramizda cok yas farki yok sadece 2 yas buyuk benden ama benim can agbimdir, onu cok seviyorum, oda beni seviyor bunu biliyorum, aslinda mutluyum ama dedigim gibi huzunluyum bugun, boyle ozel gunler beni cok etkiliyor ama Allahima sukur hayattalar onlara seslide olsa ulasabiliyorum, Allah hic kimseye baska ayrilillar vermesin, Nice Senelere Agbicim seni cok seviyorum cok sansliyim iyiki benim agbimsin, nice senelere canim

Herkesin bir derdi var sevgili günlük. Neden insanlar mutlu degil. Bu mutsuzlıgı kendimizmi yaratıyoruz acaba.Dertli olan herkese biraz huzur dagıtmak isterdim. Herkes gülsün mutlu olsun.Gözleri gülen insanlar görebilmek için.Aslında tamamen kendim için.Yani tamamen duygusal:)

sevgili günlük

günler onsuz boş boş geçiyo..o nasıl da hayatımın tamamını kaplıyomuş bu kadar bilmiyodum..çok özlüyorum onu çok..nasıl dayancam bilmiyorum..az önce telde konuştuk ama çok kısa konuşabiliyoruz bişey anlamıyorum..benle hep aşk dolu konuşsun istiyorum aksi olunca acaba bende soğudu mu diyorum..yanında oda arkadaşları var o nedenle pek rahat konuşamıyo bunu da biliyorum ama napayım..geçsin şu günler artık ben dayanamıcam ya

Bu gün halletmem gereken bir yığın sorun var.Ama sabahtan gazeteleri okuyup,kk.uğradım.Köşelere bakıp bazı yorumlar yazdım.Üzücü insanlık dışı olaylara acil önlemler alınması gerektiğine kesinlikle inanıyorum.Kadına,çocuğakısaca insana insanlığa karşı işlenen suçlara yaptırım gücü cezalar getirilmeli,geç kalındı,daha da geç kalınmamalı diyorum.
İşte böyle günlük,haberler ne yazık ki iç açıcı değil.Az sonra tek tek sorunlarımı çözmek için çalışmalara başlayacağım.kk ya her gün uğruyorum ama seni ihmal etmiş oluyorum.Kusura kalma, hoşça kal.Yaşam devam ediyor!

selam günlük

uzun zamandır yazmadım sana unuttum aklıma gelmedi..canım çok sıkkın benim hiçbişey güzel geçmiyo..bana hiç yalan söylemeyen insan yine söylemez dimi..bu aralar içim içimi bu yüzden yiyo..acaba kaldığı evde kızlar var da ben kızıyorum diye mi yok dedi..napçam bilmiyom bunu öğrenemem de doğrumu olup olmadığını o bana yalan söylemez asla ama forumdaki arkadaşlar kafamı karıştırdı..hani çalıştığı yerdeki herkes kız erkek karışık kalıyodu o bu evi acele buldu neden kız yok ozaman off bilmiyom yaa nasıl öğrencem..ama bana yalan attıysa güvenimi çok sarsar hiçbişey yapmasa bile yalan atması yeter..

Sevgili Günlük,
Nedense çok iyi olmadığımızda, hatırlıyoruz seni.
KK'da uzun bir süredir dilediğimce kalamadım, gezemedim. Bugün biraz vaktim oldu gezindim. Arkadaşların çoğu tatilde galiba.
Bende Travian'da köyümü geliştirmeye çalışıyorum, yavaş yavaş...
Aslında saldırmak bana göre değil ama alıştım galiba.
İlk askerimi gönderdiğimde inanırmısın başında bekledim sanarsın, ordu gönderdim. Alt tarafı dört asker işte gelcekler mi ? ganimet ne olcak diye.
Döndüklerinde sevindim hani sanal olmasa alınlarından öpcem o derece:Roflol::Roflol::Roflol:
İşte böyle...
Bâki selamlar...

ayy günlük dostum nbr yaa.. öle gezinirken gözüme çarptın bi baktım sana içim tuhaf oldu sanki kendimi yalnız hissediyorum gibi bi his var içimde bende dedimki bişeyler yazayım sana belki sıkıntım gider.... ama ne yazacağımı bimiyorum ki günlüğüm yazamam kii zaten... bazı şeyler varki insan kendiyle paylaşmaktan korkuyor işte bende öle biriyim.. hayat zor insanlar yalan olmuş... daha nolsun günlüğümm.. nesse ben daha sonra bol bol yazarım günlük dostum sana.. seni de bunaltıyoz ama olsun sende günlük olmayaydın yani... sırlarmızı iyi sakla ona göree haa ! nesse beni gören de deli sanacak.... şimdilik bye günlük dostum :Roflol:

X