Kadınlar Kulübü Günlük

Kusumm merhaba,
çok vaktini almıcam anlatabileceğim çok şey yok herşey aynı :1closedeyes: Ama artık iyi haberler almak istiyorum o haberler gelrse ilk sana söylicem boshayallersmile

kendine iyi davran can kuşum öpüldünaklinialirimsmile

Günlük lan, rüyamda hamileymişim güyaaaakannehir

Allahım sen koru yarebbim, kabus gibiydi benim için.:gitme:,

Gün gelecekte böyle diyeceğim aklıma gelmezdi az yalvarmadım Allahıma çocuğum olsun diye.Az ağlamadım yatağımda. Şükürler olsunki 2 tane verdi rabbim, ama rüyamda hamile olduğumu öğrenince beynimden vuruldum resmen. Olmaz, olamaz diyorum doktora napıcam ben diye geçiriyorum içimden. 3.yü istemiyorum aldırmakta istemiyorum, nasıl kıyarım, diye muhasebesini yapıyordumki uyandım. bilmiyorumkismile

Resmen kabustu benim için, sınavmı desem yoksaCADIARZU

sabah 9 dan berı dısardayım eve gelıdm usuyorum tıtrdım resmen ıcım donuyo kanım donmus resmen..
guzel bı haber aldım ablam hamıle teyze oluyorum..
dunyaya cocouk getırmekkolay ya sonrası....
ona karsısorumlulukları ya getırırlmez se yerıne..
olmuyoı işde..cok zor bıraz oncede bı sınır krızı yaşadım agladım bagırdım cagırdım..
guclukar erıyo artık...
ablamla jınekologlarımız aynı ertugrul bey dalında uzman harıka bı doktor ıkıımızde onun hastasıyız ..ben yumurtalıklarım kurtulsun dıye caba verıyorum ablam ıse bebegı ıstemıyo nedır bu adaletsızlık nedır ısyan edıyorum evet anne olma şansım %1 ıken ablamın bebegııstememesın ısyan edıyorum..
ben mahrum kalmak ıstemıyorum yoruldum kı ben..yazamıyorum klavye yaşlarımla su golcuklerı doldu..bugun cok zor bıgundu ama sınavları gecemıycem artık hayata yenılmekden baska carem kalmadı..

günlük, en büyük yanlışı galiba yastığıma onun parfümünü sıkmakla yapmışım.
allahım burnuma geliyo ağlıyom. ben nası dayancam be.
15 ay öfffff:KK43:

günnüşümmm ay ben seni ihmal ettim değil mi ne zamandır
neyse ama sonuçta geldim değil mi :eek:
neyse günnüş gittim geldim bende bir değişiklik yok bu hafta sınav haftamız :sinifsinif:
şimdi diyeceksin ki ne zaman değil neyse
bugün sınav vardı okulda bidenemele bir güzel kopya çektik
ay onunla kopya çekmesi bile güzel yaa :asigim:
valla evdeyim ama çok özledim ben onu günnüşüm ya daha birkaç saat oldu halbuki kaydirigubbakcemile3
çok seviyorum ben bu çocuğu ne olacak bizim bu halimiz bakem :nazar:
günnüşüm yarın analitik geometri sınavım var ve ben bu dersi biliyorum diye
çok hafifie almışım ule bilmiyorumkismile
bir baktım dedim bu ne yaaa :gitme:
neyse gene ıkındım ıkındım çalıştım ve inşallah yarın zafer bizim olacak gamzelimle :lepi:
bitanem pek anlamadığı için bu dersten kopyalarımı bekleyecek yarın delikafadulden
işte böyle günnüşüm
bizi sorarsan gayet iyiyiz hatta süperiz be yaa :kedi:
ay günnüş ne bileyim düşünüyorum da tamam okuldan çok sıkılıyorum bazen
bitse de kurtulsam diyorum ama ben ne yaparım her sabah bitanemi görmeden gamzelerden sıkı sıkı öpmeden Şeniz
çok alıştım üç yıldır be günnük ayy kötü oldum şimdi yine bak :umursamaz:
neyse şimdi bir kenara dursun bu aklinialirimsmile
neyse çok çene yaptım ben bugün çenem açıldı günnüş biraz daha derse devam eeyim sonra cup yatağa kafamçokkarıştı
sabah da okula gamzelimi görmeyeeeee :eek:

Canım çok sıkkın be günlük çoo..oook...
İçimde bişeyler kopuyo
Canım yanıyo...
Belki de 32 aydır yanmadığı kadar çok yanıyo günlük...
Ellerim titriyor kalbim hızlı çarpıyor...
Peki kim hissediyor bu halimi?
Of günlük of...

nasil yorgunum gunlugum.. bugunku sinavim 5 saat surdu.. yoruldum cok ya.. kafam beynim sisti valla..
bi de biraz stresliyim.. finallerim cok guzel gecsin insallah..

Var ya nasıl yorgunum bugün hem yorgun hem enerjikbilmiyorumkismile
Neysem dün süperdi haa bütün fıstıkları gördüm ne hatunlar varmış kk daaklinialirimsmile
Aşkıma gittimmm ben bugünnn oyyy kurban olurummm ben ona yaa seviyorum aşığım mutluyum daha ne diyeyim:nazar:
Tanrıçamın dediği yağları aldım bugün bi bebek yağını alamadım istediğim markayı bulmadım geç oldu diye de çok gezemedim onu sonra alırım artık.
Pilates yaptım tkr kararlıyım bu sene fit olmaya ne güzel vücudum var neden bozayım ki dikkat edeyim selülitlere de veda etmeye başladım bile:dilcikar:

Yes bebişim geldim.. biraz dertleşelim deycem ama seninda dilin yok ki !
Senin yüzünden gendimi bencil zanederim..
hep ben hep ben olmaz ki aaaa :sinifsinif:

Madem durum böyle bende anlatayım;
Bugün annemnan küaföre giddik.. malum yarın annem ankaraya gidiyor...
ewe geldim yarınki sınavım için çalıştım (!)
sıkılırım çokkkkkkk

tatile ihtiyacım var.. hiç farketmez dağda kamp yapmaya bile razıyım...
doğaya ihtiyacım var... veya bir deniz kenarına..
ahh günlükcüm ahhh
benim vefalı arkadaşım beni dinlediğin için saol Şeniz

Ya günlük son 5 gün niye böyle oldu.
Acayip tırsıyorum evdeeyvahedigeldismile
Burda bazı arkadaşların tatsız haberlerini okudum hırsızlıkla ilgili.
Benim evime de girdi.Sonra şu şu demirler var ya üste takılıyo hani ondan taktırdık
Kapıy kilitliyorum onu takıyorum hatta yattığım odayı da kilitliyorum çok güvende hissediyodum kendimi
Ama öyle değilmiş adi hırsızlar onu da açıyorlarmış.
Dün gece hiç yuyumadım şimdi çok uykum var ama yok uyuyamıyorum.boshayallersmile
Aşkıma dedim tv'yi açık bırak dedi laf işte sanki tv korucak beni.
Daire kapısının arkasına bi şey koydum açılırsa duyayım diye
Off ne güzel alışmıştım yalnız kalmaya son 5 gün olacak şey mi ya:nazar:
Altta kayınvalidem oturuyo ama ona inmek istemiyorum şimdi kayınpederim illa bi yerden bi şey bulur birsürü laf söler.
hoffff ya günlük sen biliyon mu içimi rahatlatsana az bu kadar kilidi açabilir mi
Ay nie böyle oldum ben sabah işe gidicem kalkıp gözüme uyku girmiyo.
Allah onların cezasını versin günlük insanları nasıl huzursuz ediyolar.Nasıl bi vicdan nasıl bi insanlık.alsanaalsanasmile
Hoş insan demeye bin şahit ister
Artık gelsin aşkım günlük ya kendimi hiç güvende hissetmiyorumeyvahedigeldismile

Seni özlediğim nadir gecelerden biri... Ders çalışıyordum aslında, aklıma düştün birden. Nöbettesindir muhtemelen şu an... Kim bilir belki de uyuyorsundur. Merak etmiyorum artık mutlu musun değil misin... Hiçbir önemi yok. Zerre kadar düşünmüyorum aklından ne geçiyor diye. Sadece şu dakikalarda olduğu gibi özlüyorum. Kokunu, yanaklarını:) , ellerini... Beraber geçirdiğimiz mutlu günleri. Şu an, hmm, hani eve geri dönerken, sen araba sürüyordun ben yan koltuktaydım, göğsüne yatmıştım, senin tek elin de benim omzumdaydı, tam o ana geri dönmek istedim mesela. Evet yaptığımız çok tehlikeliydi, ama biz de bir o kadar tehlikeliydik birbirimiz için.

...

O gece dans ediyoruz yıldızların altında, tıpkı masallardaki gibi, evet evet karabük ayaklarımızın altında... Sen içiyorsun, ben sana sarılıyorum. Kokunu içime çeke çeke, 'son defa' gibi... Eşlik ediyoruz arabadan gelen müziğe. Karabük gülümsüyor sanki bize. Slow çıkınca 'bu dansı bana lütfeder misin?' diyorsun, seve seve kabul ediyorum... Dans etmekten çok sarılıyorum sana, ayrılık vakti yakın biliyorum çünkü, ellerini tutuyorum sıkı sıkı, öpüyorum. Sen de bana bakıyorsun, aşık gibi, hep sevmiş gibi, bırakmayacak gibi... ıçten öpüyorsun, boynumdan, yanaklarımdan... Elin belimdeyken en mutlu benim sanki. O an 'bizi ayırma' diyorum Tanrıya, tam gözlerine bakarken. 'N'olur ayırma...'
Her şey çok güzeldi, ta ki babam arayıp 'eve gel artık' diyene kadar. Son kez sarılıp arabaya geçiyoruz, ben sürüyorum. Yarı yolda durduruyorsun beni. 'Noldu?' diyorum, 'ben süreyim, görürsün' diyorsun... ıniyorum ben de, yer değiştiriyoruz. Çalıştırıp arabayı 'göğsüme yat' diyorsun, ben de gülümseyip yatıyorum işte, -mutluluğa- yaslanıyorum... Müziği açıyoruz son ses. Eve dönene kadar, seninim, benimsin... Ama... 'biz' gibi o yol da bitiyor, ben eve geçiyorum.

.....

O günü hatırlayınca şimdi kokun burnuma geldi birden. Kokunla uyumak... Ah, ne kadar uzak artık... Hatırladıkça, gözlerimden yanaklarıma yaş düşer. ıçimde bir hüzün, şarkılar seni söyler...
mafoldumben

''All I ever wanted was for you to know
Everything I do, I give my heart and soul
I can hardly breathe,
I need to feel you here with me...''

Son düzenleme:
günlük görüşmeye gidiyorum.
dua et nolur olsun artık çok sıkıldım
ben de doğru düzgün bir işe girmek istiyorum.
:Saruboceq:

Günaydınn günaydınnn...
Kapalı ve bulutlu bir Bursa sabahından merhaba günlüşüm...
Sabah okadar zor ayrıldım ki o sıcacıkk yatağımdann...
Eşim bi taraftan ben bi taraftan çok uykumm var diye diye kalktık mecburen..
Dün başım çatladı resmen ben böyle ağrı görmedimm..
ılaçta alamıyorum tabii...Akşamda görümcem de yemekteydik ordan da hepberaber benim ablama
bebiş ziyaretine gittik...Eve gidene kadar geç oldu tabiki..
Aayy bu arada halamız geçen hafta ıstanbul a eğitime gitmiştii bebeğimize pek güzel ciciler almışşş...
Off ya hadi artık şu cinsiyeti belli olsada doya doya alışveriş yapsam diyor...Böyle ne olduğu belli değil ne renk alacağımı bilmiyorum diyo...Ablam sabredicez az kaldı inş.gösterirse bir sonraki cuma gününe öğrenmiş olucaz allah kısmet ederse....Sağlıklı sıhhatli olsun da inş..
ışte böyleee benden bu kadarr...
Kendine iyi bak emi...

kötüyüm günlük, içim kararıyor. :gitme:
işe başladım bugün. doğum iznim bitti ve ben gene işbaşı yaptım. bebeğimle koyun koyuna sadece 19 gün geçirebildim.
normalde daha doğum tarihi bile gelmemiş oğlumu evde bırakıp işe geldim. aklım, kalbim herşeyim onun yanında. mafoldumben
nasıl çalışacağım ben?
nasıl alışacağım ben?
süt kokan kuzumu bırakıp hergün nasıl geleceğim işe..
offfff
:1no2:

yine bir pazar buluşması yapıp dört kız,bahçelievlerde alışveriş ardı birer bira içelim deyip Adrenal Bar'a geldik.
dörtlü bir masada oturuyoruz, henüz canlı müzik başlamamış.

ben masanın "halka arkası dönük" kısmındayım.

bir sevgili çift geliyor o sıra.
şu hayatta en sevmediğim şeydir zaten sevgili çiftler.
insanın da sevmediği ot burnunda bitermiş ya. arkama oturuyorlar. kızla resmen birbirimize deyiyoruz, erkek ise kızın yan tarafında oturuyor.
muhabbetlerini rahat dinleyebileceğim bir yerdeyim.
inşallah yapış yapış olmazlar diye düşünüyorum. ama kulak kabartıyorum da yapış yapış olabilecek halde değiller.
sanki kavga ediyor gibiler.
kız ağlıyor mu? yok canım,neden ağlasın barda.
dönüyorum göz ucuyla bakıyorum. kızı hafif yandan görebiliyorum, küçük gözüküyor. 16-17 ancak.

o sıra canlı müzik başlıyor.
oğlanla kızın tartışması hararetleniyor..
oğlan bir yandan kıza bağrıyor, bir yandan sakinleştirmeye çalışıyor.
kız hüngür hüngür ağlıyor artık.
ama oğlana sarılıp ağlıyor.

oğlan rahatsız olduğunu belli ediyor aslında,itiyor falan....ama kız-yavrum-çok masum.

oğlan bir ara lavaboya gitmek için yanımızdan geçiyor. yaşı 20 üzeri,25 altı.
kız hala ağlıyor ama daha kötü ağlıyor.

ben ağlayan insanlara ne yapacağımı çok bilmem, zombi görmüş gibi öylece donar bakarım,
ama alkolün etkisi midir bilmiyorum, kalkıyorum.
oğlanın oturduğu yere oturuyorum.
kız masaya kafasını koymuş halde. saçına dokunuyorum.
kaldırıyor kafasını.
17 yaş ancak. belki 17 yok bile. çok masum bi yüz.
fındık burunlu,küçük kızlar vardır ya, beyaz tenli onlardan.

iyi misin? diyorum.
ağlıyor, daha çok ağlıyor sanki.
sarılmak için uzanıyor bana..
parfümünün kokusu şuan burnumda mesela. gerçekten masumiyetin kokusu o.

aslında bir yabancı olmasına rağmen,normalde çekingen olmama rağmen ben de sarılıyorum.
masamdaki kız arkadaşlarımdan biri daha geliyor yanımıza.
ne oldu diyor,
"hadi gel bizim masaya anlat" diyoruz kıza.
-gelemem diyor.
hadi dışarı çıkalım diyoruz, sigaraları alıp kapının önüne çıkıyoruz.
kapının önünde soğukta anlatıyor kız bir çırpıda.

bu fıstık,erdem'e çok aşık olmuş. ilk sevgilisiymiş.
erdem başlangıçta mükemmel erkekmiş;çok yakışıklıymış,çok iyi davranıyormuş falan.

erdem üniversitede,kız lisede bu arada.

evlilik vaatleri varmış ve beklentileri varmış kızımızdan.
kız da bu beklentileri karşılayamazsam erdem beni terk eder diye düşünerek, erdem ile ilişkiye girmiş.
sonrasında ama bu yatak maceraları erdem'i tatmin etmemeye başlamış.

son dönemde ise kız erdem'in başka bir sevgilisi daha olduğunu öğrenmiş.
erdem de "madem öğrendin, artık sen yoluna ben yoluma" demiş.

kız bu konuşmadan sonra erdem'i ikna etmiş ve son kez buluşmuşlar.
son buluşmalarına da biz şahit olmuşuz.
yalvaran,beni bırakma diye ağlayan dünya şirini bir kız; onu artık sevmediğini,başkasıyla mutlu olduğunu söyleyen ve "sen yaşıtlarınla takıl" diyebilecek kadar katılaşan umarsız bir erkek.

kızı avutmaya çalıştıkça biz de battık. yüzümüz düştü.

kıyamıyorum, kendimden küçüklere hiç kıyamıyorum.
korumam gerekiyor gibi hissediyorum.
benden küçük yakın bir kız arkadaşımı mesela elimden geldiğince koruyorum. zarar almamasını sağlıyorum.
ama bazen öyle şeyler oluyor,öyle kontrolümden çıkıyor ki ben bile avutamıyorum.

içkili olduğumdan ve kötü bir gece geçirdiğimden mütevellit "ne anlattı bu kız" hissi yaratmış olabilirim.
sadece o kızı yazmak istedim bu gece.
ve sadece o kıza bekaretin kutsal bir hazine olduğu görüşünü veren çevresine, benimle yatmazsan başkasına giderim diyen sevgilisine sövmek istedim.

umarım kolay atlatacak,güçlenerek atlatacak bu evreyi. yakında anlayacak boşa üzüldüğünü. sonra çok aşık olacak. bu sefer gerçekten aşık olacak. yine aldatılır muhtemelen. ama olsun aşık olacak. mutlu da olacak,

güzel olacak işte. düzelicek. ona da anlatmaya çalıştım ama şu koşullarda inandırıcı gelmemiş olabilirim ona.
telefon numaramı istedi, yazdım verdim. onunkini almayı akıl edemedim. belki arar. muhtemelen de arar.

not: tip olarak erdem bildiğiniz evrimini tamamlayamamış bir goril.

Günlük çoookkk mutluyum, Samsun'a 3D sinema gelmiş :roflol:Nihayet yani..
Biz de yarın izin yapacağız eşimle :dance:Avatar filmi bekle bizi geliyoruzzzz kaydirigubbakcemile

X