Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlügüm..
oh çok şükür pazarım geldi de cattı oğlum anneannesinde
yarın öğlene kadar uyurum artık
şimdiyse hiç uykum yok
bi şarkı takıldı dilime...
Beni sen nasıl terkettin bırakıp gittin....
Çok ayıp ettin eyvallah...Şimdi halsizliğin tutsun motorun bozulsun ..
Domuz gribi ol inşallahh...Allhım ne kadar hoş bişiymiş bu koptum valla dinlerken..
ha bu arada bende hastayım sinüzit tabi ne olabilir ki
ama hala pc basındayım manyak kafam..
görüşelim yine ..mujukss

Günlük..
6 sene önce bugün.. Ne mutluydum ben.
Bitmeseydi; bugün tam 6 sene olacakti.
6 sene önce duydugum o mutlulugu bugün de yasiyor olacaktim.

KIsmet degilmis, artik ne desem bos..

selam gunluk
10da kursa gıdıcem erkenden kalktım ders calısmak ıcınn.sınıftan bı arkadasımda msj atms gece gecen hafta okula bır gun gıttım not falan alamamıstım.saolsun oda notları maılıme yollamıs wefalı arkadas ıstee:1hug:
kurstan sonra onlara calısırım ıstee.su sınawlar bıtsın yaa stresı bıle gerıyor benı.eyvahedigeldismiledunde kursa ılk gıdısımızdıı.ayy alısmısım ben okulumun kocaman kocaman dersliklerine.bunaldım ordaa.ama hoca ıı anlatıo hakkını yememek lazım:1closedeyes:
bukadar sekerım sımdılık sonra dewamı.ders calısmam lazım gorusmek uzeree.....zemuszemus

Bugun hava mis gibi, dort ayaklimla uzun uzun yuruduk, cok iyi geldi.Simdi tekrar hastalarimla iligilenmem gerekiyor, hepimizin gunu huzurlu ve guzel gecer insallah..Unutmadan "Evrenden torpilim var"i okudunuz mu??

1.5 dönemi bitirmeye çalışmak çok zormuş :çok üzgünüm: tahmin etmiyordum bu kadar zorlanacağımı..Hep başarılı olmuştum güveniyordum kendime ama çok ağır gelmeye başladı..
Sosyal hayatım sıfıra indi sürekli bişeyler ezberleyip, ders çalışıyorum ve inan ki günlük patlamak üzereyim mafoldumben

Çok sevdiğim bilgisayarın başına bile gün geliyor 1 hafta oturamadığım oluyor akannehir
Ayrıca o kadar çalışmaya 1 dersimde kalacak gibi ohaoldumsmile

Çok sıkıldım sinemaya gitmeyeli kaç ay oldu :bbo:

Off hayatta hiç kolayla karşılaşmayacak mıyım ben eyvahedigeldismile

Selam günlük...a.s.

Dün sevgilimle konuştuk..Şimdi herşey daha iyi bakalım..
Bugün birkaç şey takıldı gözüme ama neyse takmıyorum artık..
Yarın sınavım var bende şu 2 günün ağırlığı var bakalım napıcam off
Neyse ben biraz takılıp kaçarım dersin başına...

selam günnüükkkk bayanssulusmile
aayyy varya sabah sabah sinirlerim tepeme çıktı akannehir . Bu ne demek diye sormazsam hiç haberim olmayacak varyaaa 2 yüzlü insan hııııhhhhh nolacak :dilcikar:.
Ama üstümden büyük bi yük kalktı beeehhhh günlük :lepi: . Zaten hayatıma tam girmiş değildi tam girmeden de gerçek yüzünü görüp sildim onu bi çizgiyle. tek üzüldüğüm nokta şuydu iyi bi insan olduğuna inanmıştım alsanaalsanasmile
yok açıklıcakmışta, hemen yanlış anlamayacakmışımda, göründüğü gibi değilmişte bilmem ne bi sürü hikaye anlatıyor bi de bana utanmadan. bende dedim kusura bakma karşında çocuk yok beni böyle laflarla kandıramazsın hadi hoşçakal yoluna kaydirigubbakcemile3
lülülülülülü :jeyyar: alkisalkisalkis
öyle işte günüküm sabah sabah böyle başladım güne enteresaaannnn :enbuyukkk:

günlükcan bu sana son yazışım
dur hemen ağlama tamamen son değil yane gelecem bi 20 gün sonra..sınavlara gidiyorum biliyosun
hep sana döktüm içimi..tam dayanamayacakken bile koşa koşa geldim sana anlattım hasretimi..
günler çok çabuk geçsin dedim hep..bak geçti işte yarın görüşçez
ama inan hiç hevesim yok..acele etme diyorsun belki de bana dur bakalım bi yüzyüze gelin elbette hevesin de olur heyecanın da
ama şuan böyle hissediyorum işte..dünden beri bi kopukluk bi soğukluk var aramızda
böyle hayal etmemiştim ben ama durum bundan ibaret..
bi de üşüttüm sanırım kendimi hem midemde hem de idrar yollarımda sancım var
giderayak olcak şey mi yani..doktora da gitmedim çok zor geldi..
neyse iyileşirim inşallah..
çok eşya götürmeyecektim sözde ama yine doldurdum dünyaları..
ciddi ciddi gitmek istemiyorum ben diye mızmızlanıyorum dünden beri..ama istemiyom günlük cidden hiç gelmiyo içimden
herşey güzel olsun olur mu?sen de özle beni
hadi kaçtım ben 20 gün sonra görüşürüz günlükcanım benim..

günlükcüğüm napan bullim sen ?
beni sorarsan eyiyim.. artık kötüden çok iyi demek isderim,
galibada bunu başarıyorum...bu yılın iyi geçeceğine gendimi inandırdım bir defa !

sorunsuz bir hayatım mı var ? hayır..
ama herşey gelir geçer..
acı çekme vakti gelirsa dibine gadar yaşarım acımı
gülmem gerektiği zaman kahkahalar atarım..
bunu gendim için yapmam lazım..

sınavlarım başladı.. sanırım hayatımın merkez noktası bu! odaklanmam lazım..
bu yıl okul hayatım biterr Allahın izniynan mezun oluyorum.. yaşasın....

eyy gidi goca dünyaaaa ! bana hayatın neresinden bir rol verecen çok merak ederim . . .

günnüşüm naber beni sorarsan mölüyorum her zamanki gibi
bu haftasonu dersane tatildi allahım 2.5 yıl sonra bir pazar evdeyim müthiş bir duyguymuş unutmuşum zemuszemus
dün bitanemleydim tatilden istifade gezdik bol bol ona doydum eve geldim
bugün de birlikte ders çalışmayı planlıyorduk malum bu hafta hem okul hem dersane full sınav eyvahedigeldismile
çalışacağız mecbur günnüş
ben asşkımı çok özledim bir gün göremeyince ya :kedi::asigim:
yarın gelse de görsem bitanemi neyse çok çene yaptım derse dönüuorum hadi kaçtım ben babay :nazar:

Bu sabah, bu müthişş havada yaptığımız yürüyüşten sonra keyfim katlandı....

Ben de bugünü bayadır ihmal ettiğim blog ziyaretlerime ayırdım....

Aldım çayımı elime, okuyacak çok şey birikmiş fark ettim...

Ve daldım kendi alemime......:kahve:

kaç zaman oldu sana gelmeyeli :kedi:
finallerim var onlara calısıyorum şimdi..
ruhen ve bedenen coook yorgunum.. mafoldumben
hatta dipdeyim sondayım depresyondaym eyvahedigeldismile
hiç bişeyden mutlu olamıyorum bu aralar.. bilmiyorumkismile
bu sürecin geçmesini bekliyorum boshayallersmile
KK dan özlediklerim var cokcaaaa zemuszemus onları coook seviyorum opuyorumnanaktan
hadi ben kaçtım
söz arayı bu kadar açmicm :eek: Şeniz

uzun zamandır uğramıyordum biliyorum kırgınsın.ah günlük ahh... kardeşimle uğraşıyorum,kocamla uğraşıyorum,oğlumla uğraşıyorum...kardeşim aşık olmuş sırıl sıklamboshayallersmile hemde gözü hiçbirşeyi görmüyor onun dışında:asigim:..e bunun nesi kötü diyeceksin.. aşk kötü değil ama hayatın içindede acı bir takım gerçekler var.. bu devirde para olmadan mutluluk olur mu? olsa da kaç gün sürer?o aşık olduğun insan evine bakamıyacak olduktan sonra nereye kadar sevmeye devam edebilirsin? işü gücü olmayan geleceği belli olmayan ve sadece 2 aydır tanıdığın bir insana nasıl bu kadar güven duyabilirsin ki? ah.. günlük ahhh bunları kardeşime anlatamıyorumkaydirigubbakcemile. kardeşimde 27 yaşında üniversite mezunu biri.. öyle küçük değil yani ama gel gör ki aklı küçükalsanaalsanasmile..biz evleneceğiz diyor başkada birşey demiyor..birbirinizi tanıyın acale etmeyin diyorum yookkk dinletemiyorum... of ki ne offf... neyse günlük kafanı daha fazla şişirmeyeyim. yemek yapmam lazım... hadi hoşçakal...:gitme:

Güünnküümm ben geldiimm opuyorumnanaktan
nasıl heyecanlıyım nasıl yerimde duramıyorum
azcık kaldı azcık kocemin gelmesinee
şafak olmuş 7 ben daha ne istiyim :Saruboceq:
bi 7 günde ersincanda kalır sonrası benim yanımda bir ömür inşalahh
ahhh neler yaşadım şu biten günlerde
kaç geceler ellerimi açıp hem dua edip hem hıçkıra hıçkıra ağladım
ama güneş gözüküyor artık
doğaan güneşi görcem hissdiyorum
tanrıçam kankamm açıcak konumu kavuşmammızı
kankamm benim yaa en başından beri yanımdaydı sağolsun
arada mahpus falan aldı amaa bazılarına ders olsun
hala ayakta kankam hemde dimdik bak nerden nereye geçtim günlük
nedense senin başında kendimi kaybediorum beenn akannehir
nesem kocem gelicek az kaldı şafak 7
çooookk şükür derim ne diyim he kankaa burdan duy konumu açmana
sayılı günler kaldııı Rabbim sanada nasip etsin kankam
darısı senin başına en yakında zamanda sevdiceine kavuş inşallahh :Saruboceq:

ŞAFAK 7 BİR GÜN GELECEK BİR GÜN KALACAK :lepi:

Huzurluyum. Yıllardır olmadığım kadar hem de..
Dahası umut doluyum. Ertelediklerimi, bastırdığım yok saydığım beklentilerimi...
Bugüne kadar yaşayamadıklarımı yaşama ümidim var atık.
Yepyeni bir hayat bekliyor beni. Biliyorum..
Nasıl ve ne zaman bu kadar kör oldum ben.
Ama artık önemi yok...
Üstelik kin deöfke de nefret yok içimde . Kimse umrumda değil çünkü.
Herkesin yolu açık olsun
Allahım şükürler olsun sana.
Her son yeni bir başlangıç.
Bunu farketmemi sağladığın için
Ve bana ikinci bir şans bahşettiğin için..
Ve en önemlisi OĞLUM için
Şükürler olsun

oyy oyyy oyyyyy ben geldimmmmmmmm şekerimmmm hemde öyle bir geldimki kafam karmakarışıkCADIARZU bizim kızlarda merak etmişlerrr ,emoşumla mesajlaştık azönce canım benim yaaa ablamda olduğum için pek konuşamadık ama msn'de ayrıntılı şey ettircez uleler grubu olaraktannn kaydirigubbakcemile3 aslı zaten c.tesi gününn ve gecesinin detayları fotolarını gördüü facede yani nekadar şahane geçtiğini anlamıştır emoşş sen biraz daha çatla kuzummm aklinialirimsmile

Yaaa günlük yaaa 1 kişiydi ama 2 kişi oldu şimdi ve ben o 1. kişi değilde 2. kişi için biraz şey oldum ve o 2. kişiyle zati uzuuun zmaandır tanışıyorduk ve bazı nedenlerden dolayı iş güç görev icabı derken bayağ görüşemeiştikk ama c.tesi günü o harika günde 2. harikalığı yaşadımmm ee doğum gününü bile kutladıkk vee ortim oldu benim gerçi yenildik ama yol boyunca hep başka şeyler diyerek avuttuk birbirimizi ayyy süper geçtii yaa ve ben gezgingiller olarak c.tesi gününden beri evden uzaktayım zemuszemus ablam ve eniştem bırakmadı bizde kal dediler, hem canım eniştem gidemedim diye üzülmüştüm ama o bana dvd'sini almışş Nefes'i izledikkk ayyyyy yerim onu yaaa seviyırum ben bu eniştemii sağolsun çok ince detayları düşünür ve birtanecik baldızını çok düşünürr... Neyse yarın sabah giderkn hem nefes'i alırım hemde bir kadın bir erkeğin Dvd'sini alırım evde keine keyif yaparım, tam veremedim kendimi çünkü ablam sağolsun arabulucuk yapmaktan beynimi yediii bilmiyorumkismile

Ayyyy işte böylee şekerimmm 2010 uğurlu geldiiiii çifter çifter geliyor maşallahhh subannnallahhh eeee bun denir yanii benim meşhur lafım dimiiii dur söylim bariii
" Hayırdır inşallaaaah Hayırdır İn_şal-laaaaahhh :lepi::lepi::lepi:

Hadiii ben gidiyorum sonra yine gelirim sen sayfalarını doldurmaya devam et bebeeeem şakkıdı

Not: Düş sen neyaptın seninde alcam ifadenii kızımmm kaçaamazsınnnnn alsanaalsanasmile

Aslı emooş ve düş seviyorum siziiiiiii, ayol emdev kanka kıskanmaa seni hepten seviyorummmmmm Şeniz

Gelemicem bekleme dedin,bütün gün üzüntümden yataktan çıkamadım..Çat kapı geldin hemde kinder sürprizle :ecrin_bebek: canım benim seni seviyorum :kedi:​

enteresan bir pazar günüydü...bugün çok kötü birşey ögrendik eşimle evli görümcemle ilgili..........tek diyecegim rabbim şu erkeklerin gözünü doyursun....:mymeka:

Ay günlük depresyondan çıkıyorum galiba ŞAfak 6 bitiyor çok şükür
Allahtan sömestra denk geldi fırsat verirlerse inş bol bol hasret gidermeyi planlıyoruz kocemle.
Ama ilk 2 gün mümkün değil ev dolup dolup boşalır zaten bütün gün okulda olucam akşam misafir agırla sabah kalk 7 de işe git olacak şey mi ya:nazar:
Çok özledim ben onu doya doya sarılmak istiyorum.
Ama eve geldiği anda bile sarılamıcam malum büyük varken sarılınmazmış
Sanki bu kadar sıkıntıyı onlar çekti.ınsan kocasına sarılamaz mı ya:umursamaz:
Neyse bi gelsin d her şeye dayanırız ama gelsin artık.Artık koskoca evde tek başıma yaşamak istemiyorum.Yanımda bi ses istiyorum.
Bugün aşkım çarşıya çıktı msnde beni bekledi ama pek konuşamadık ki
Önceden yapılmış bi plan vardı öğrencilerim gelecekti onları bırakamadım doğal olarak çok keyifli bi gün geçirdim ama onunla konuşamadım.
O da azıcık küstü sanki bana gelsin de gönlünü alırım
Bi sürü resim gönderdi bana
Zayıfladım deyip duruyodu yalancı tosunum kilo almış yanakları tombiş tombiş olmuş
Nasıl tatlı olmuş ya resimden çıkarıp sarılasım geliyo.Şeniz
Şu son günler daha zor geçiyor.Özlem tavan yapmış durumda.
Allah buraya kavuştum diye yazmayı da nasip etsin inş:Saruboceq:

Son düzenleme:
Hasta düşten selamlar..
Dün çok heycanlıydım..
Onu görücektim.Yani en azından ben oraya gittiğimde o orda olucaktı öyle düşünüyordum:)
Ama kısmet değilmiş galiba vardır bundada hayır:)
Çünkü gidemedim ,dersanede daha kendimi kötü hissetmeye başladım ve direk kendimi kuzenime attım. Bzimkiler ordaydı... Biraz kendime geldikten sonra onlara yardım ettim taşınıyorlardı çünkü evi falan düzenledik işte bizde .. O günde öyle geçti..Gelelim bu güne.. Dünün yorgunluğu ve halsizliği devam etti yarım kalan işleri bitirmiştik yere uzanmış dinlenirken böbreklerim ve tam olarak yerini anlayamadığım bi bölge karın kısmımda felaket ağırmaya başladı sancı üstü sancı girdi dakikalarca devam etti ağrıdan ve canımın acısından kıvranmaya başladım ağlamaya başladım tam o sırada eniştemler içeri girdi tabi o halde görünce beni hemen acile götürdüler.Tahlildi vs derken idrar yollarında iltihap çıkmış sonuçlar çok yüksekti şimdilik bu ilaçları kullan bunlar bitince sonra gel bu böyle geçmez kötü durumda dedi doktor... ılaçlarımı içtim rahatladım biraz şimdi gerçi ara sır ağrı yine yokluyor beni ama önceki kadar değil ... Off insanın neresi ağrırsa yada acırsa canı orda gerçekten...
Ha birde hala bana msj atıyor dünde attı. Ben uzun bi süre bi kaç ay msj yazmaz rahatım diyordum ama dengesiz iki gün dayanabildi. Off offf senden de tamamen kurtulcam yakında. Bi rahat bıraksan beni ne iyi olucak biliyormusun. Ama ne yapıcan sen düşü bi kaç seneki düşle aynı sanıyorsun tabi. Ama yanılıyorsun.

X