Kadınlar Kulübü Günlük

ders çalışmaya çalışıyorum..
vallahi yarısından çoğu aklıma girmiyor
ama azda olsa öğreneceğim şu ingilizceyi kararlıyım..
oğlum okulda mera da ediyorum aslında ne yaptı diye..
neyse annem yakında emekli olacak çok mutluyum:)))
hala iş bulamadım...borç gırtlakda hadi hayırlısı ...

Sevgili günlük
birbiri ardına aldığım felaket haberlerin hangisinden başlayacağımı bilmiyorumkafamçokkarıştı

cuma günü çocukluk arkadaşımın yangın sonucu vefat ettiğini öğrendim,
daha gencecik yaşında aramızdan ayrıldı,toprağı bol olsun

cumartesi günü de ablamların oturduğu bina da yangın çıktığını ve zar zor kurtuldukalarını 2 kişinin de malesef hayatlarını kaybettiğini öğrendim.
aklıma geldikçe başıma ağrı giriyor.Allahım onları bizlere bağışladı,
Ölenlerin ailelerine sabır diliyorum çok zor bişey,
hayatımın en kötü h.sonunu geçirdim,
tek iyi şey,oğlumu görmeye gittik,allahtan herşey yolundaymış,
doğum için de gün verdi dr.
Hayırlısıyla sağlıkla gelir inşallah

iyi günlerde buluşmak üzere

Selam günlük,ben hayırsızın vefasızın...aklımdasın ama uğrayamadım....Bak geldim....23 şubat cumartesi günü tek kelimeyle harika birgün yaşadım.KK.toplantımızda önceden tanıdığım arkadaşlara yeni gelen arkadaşlar eklendi...Bir kısmıyla yazışmalara başladık...Çok mutluyum.....
bugün< kardeşini seç>ten kardeşimizle telefonda görüştük.Yollar kapalı olduğu için yolladığımız paketi dün almış,bildirmek için aramış.Bu arada ilk telefon konuşmamız değil,genelde telefonla görüşüyoruz...Kilometrelerce uzaktan gelen bir ses nasılda insana tarifi imkansız duygular yaşatıyor...İşte böyle günlük seninle mutluluklarımı paylaştım.Dilerim ki hep mutluluk haberlerim olsun ...bende sana yazayım.hoşçakal ....a.s.:teytey::nazar:

Günlük sana bişi sölimmi,
Bu hayat çok acımasız günlük:mymeka:
Yaşadıgımız insanları keşke seçebilme sanşımız olsaydı...:çok üzgünüm:
Küstüm günlük bugün gene hayata küstüm ben

merhaba günlük..
bir gün iyisin bir gün kötü :çok üzgünüm: dün güzel bir gündü ama bugün yine canım sıkıldı,üstelik başım çok ağrıyor:çok üzgünüm: annem bir haftadır ananemin yanında teyzemin eşi hala hastanede durumu belli değil :çok üzgünüm: ayrıca bugün akşama doğru kötü bir haber aldım hala şokundayım dayıma mesane kanseri teşhisi konmuş pek görüşmüyorduk annemlerle sorunları vardı ama duyunca çok kötü oldum nede olsa benim kanımdan:çok üzgünüm: Rabbim şifa versin inşallah... Tüm hastalarada şifa versin..:çok üzgünüm: neyse günlük bu günlük bu kadar hoşçakal...

ey günlük seni unutmadım sende beni unutmamişın çünkü ara ara gelyorum sana bi şeyler yazyorum bak ben mart ayında birazcık hasteneye yatacağım göbek fıtığı var yıllardır artık aldırım bunu çünkü ağrım var eğer gelemesem beni unutma ben geldiğimde esmerin gelmiştir demek kimsede yok bana bakaçak ne olaçak hALİMMMM ÜZGÜNÜMMMMMMMMMM

Selam günlük,
Bugün evdeydim kendime komple bakım yaptım çok iyi geldi valla moralim bozuktu...
İnternette birkaç konu araştırdım falan yani bugün işe yaradım günlük...Yarın için de planlarım var...
Asıl bugün beni en çok etkileyen olay dün gece rüyamda rahmetli babacığımı görmem oldu...Günlük ya nası anlatsam sana o kadar gerçekti kiii sanki gerçekten sarıldık birbirimizee, başımı göğsüne sakladım kokusunu burnuma çektim babamın...Sanki gerçekti rüyamda o kokuyu duydum been, uyanınca hala burnumdaydı babacığımın kokusu...senağlama Rüyamda bile olsa ona sarılmak o kadar iyi geldi ki bana, o güven duygusunu yeniden hissetmek için neler vermezdimsenağlama
Babaları hayatta olan arkadaşlarım ne olursunuz hayattayken babanıza sıkı sıkı sarılınnn...
Babam hep rüyama gelsin!
Her şey çoook güzel olsunnn!

slm günlük yine deli gibi babannemi özliüyorum ama ilk defa bunu kağıtlara değilde buraya yazıyorum.iyki şu kk yı buldumda kendimi oyalıyorum en azından.senide bu gün buldum artık arada gelir yazarım.gerçi kalem kağıt gibi olmuyo ama buda çokk pratik canımmm :)))
hadi görüşürüz günlük bye

Günlük dinle bak sana ne anlatıcam;

Anılarla, özlemlerle boğuşmak beni yıpratıyor. İç acısıyla dolu, yaralı, bin yerinden vurgun yemiş bir gönülle acılara karşı umarsız olmaya çalışıyorum ama olmuyor. Belki bir gün son bulacak ufuklarda solar hüznümüz. Hala bir şeyler bekleyerek bulutsu bir sise gömülüyor her şey.

Yüreğimdeki yangını, gözlerimdeki hicranı sorma iki gözüm. Acılarımı kimsesizliğime yükleyip, uzayıp giden yollara düştüm. Yorgun, yetim ve yaralı. Aşık oldum, yaktım kendimi. İçimde bin yangınla çıktım yola. Sevgilime şiirler yazmak, şarkılar bestelemek, türküler yakmak en büyük ibadetimdi.
Kavuşmak ise en inanılmaz hayalim.

Ask olmasa iki gözüm, içimde biriktirdiğim bu yangın olmasa, dolmasa iliklerime aşkın hasreti, bu yangın yüreğimi sarmasa, avuçlarımı yakmasa bu ateş, akar mı damalarımdaki kan! Bir gün kavuşmak hayali olmasa, nasıl dayanılır bu yaşama, bu kimsesizliğe, bu gurbete, bu hasrete iki gözüm, nasıl

Günlük derki ;Yav Mahbile küççük Emrah moduna girme şimdi, hiiiç çekemem senisengözlerimebaksanab

bugün bir tuhafım günlük,
sanki heryerim titriyor...
bir garip ruh halindeyim...
boşluktayım sanki...
ama geçecek...
hepsi geçecek...
en karanlık gecenin bile bir sabahı vardır öyle değil mi...
hadi sabah olsun artık...

Sevgili günlük;

Son zamanlarda sitede yapılan değişiklikler beni derinden yaraladı neden mi?
Şöyleki şimdi işlerim dolayısıyla gündüzleri pek gelemez oldum buralara, akşamları dersen evde çamaşırdı, bulaşıkdı, yemekti, kocaydı derken yorgunlukdan ters düşüyorum koltuğa kafamçokkarıştı
pc yi açıyorum siteye bakıyorum, bakıyorum ama mal gibi kendimden geçmişim anlamıyorum, mavi rengi görünce sanki başka bir diyarda hissediyorum kendimi,
azcık dolaşayım sitede diyorum dolaşıyorum ama kördüğüm oluyorum,
albüme resim ekliyeyim diyorum ekliyorum sonra resmi bulamıyorum, ertesigün bakıyorum aynı resimlerden 30 tane 1 tanesini siliyorum hepsi siliniyor
konulara yorum yapayım diyorum elim klavyeye gitmiyor
arkadaşlarımı özledim akşamları çoğu gelmiyor:çok üzgünüm:
anlayacağın günlük kendimi yaşlanmış, itilmiş, kakılmış, işe yaramaz hissediyorum son zamanlarda senağlama
Bu değişiklik beni psiko manyak yaptı günlük hele ki şu an sitede hakim olan mavi rengin üstüne pembe gelmesi kişilik çatışması yaşamama sebep oldu :çok üzgünüm:
Günlük kendimi nasılda kötü hissediyorum şuan bilemessin:bbo:

canım günlük
annem ile konuştum biraz daha iyiymiş:dance:
Allah bütün hastalarımıza acil şifa versin inşallah

bugün pek giremedim,bir sorun vardı sanırsam..neyseki şimdi buradayım ve sana yazıyorum ya,önemli olan bu işte:enbuyukkk:
işlerim biraz açıldı günlük şükürler olsun tencerimizde yemeğimiz kaynıyor işteyerimsenibeneşimide çok seviyorum o da beni seviyor biliyorumŞenizoğluşumda iyi çenesi düşük balböceğim benim:emir_bebek:Allahımdan daha ne isterim şükürler olsun..

Biraz endişeliyim günlük az önce kötü bişey öğrendim annem geçen hafta karda kaymı düşmüş kolunu kırmış :çok üzgünüm: bana söylememişler merak etmeyeyim diye ama ben merak ediyorum günlük saolsun kuzenim yanında kalıyomuş eşiyle birlikte ii merak etme diyolar ama 1 ay öyle kalcakmış.İşin garip yanı ne biliyomusun günlük doktora giderken düşmüş çok dikkatsiz ya babam kliniğe kadar götürmüş arabadan inip içeri girene kadar kaymış düşmüş.Neyseki babam yanındaymış hemen hastaneye götürmüş vakit kaybetmeden.Ben anneme gitmek istiyorum günlük ama hiç boş vaktim yok okullar başladı haftasonu da dersane var.Beni rahatlatmak için iyi dememişlerdir dimi günlük gerçekten iyidir dimi senağlama Bide annemde kemik erimesi başlangıcı vardı ilaç kullanıyodu inşallah kötü bişey olmaz:a015:

slm bu gün iyiyim.sağlım yerinde çok şükür. :enbuyukkk: ama k.k. büme kızdım tüb bebek sohbet odası acım dedim olmadı sohbet odası var. dersen onların anlaması imkansız ilac .filim.test ler ve saıre gibi olaya yabancılar bu kadar canın yanarken iki kelime sohbette vazla bize bilmiyorum :emir_bebek:.ama Çok üzgünüm çoookçok üzgünüm burdan ağrılmak isyiyorum sana ilk vede son oldu yazmam sanırım.

selam gunlukkk

sıradan bı gun yıne aynııı...

askımda bu arada maılımden bu sıteye gırdıgımı ogrenmıs we kendısıde zıyaret edıp gunluklerımı okumuslülülülülülü
sole ona burası kızlara aıt okumasın gunluklerımı hıhh:mymeka:bıde onu cok sewdıgımı sole:asigim:
bunları yazmak ıcın gırdım bugunlukte benden bukadar ıı aksamlarrrrrrrrrrr:teytey:

Günlükcüm ; bugün mutlu oldum arkadaşlarımdan çok güzel destekler aldım :enbuyukkk:

Havalar güzellleşmeyede başladı ne güzel yaz gelicek güneşi gördükçe mutlu oluyorum içim kıpır kıpır oluyo ve bugünden itibaren kilo almak için çabalarım başlıycak bir 5 kilo alsam iyi şu an 48 kiloyum hadi bakalım sonuç ne olcak kilo alırsam haber veririm sana:)))

Selam günlüük,
Bugün bütüüün gün çalıştım evde çizdim çizdim durdum ama iyi oldu ya...boş boş otursaydım kesin kafayı yerdim! Malum şahıstan dolayı yüzüm bir türlü gülmediği için ben de artık kendimi işime vermeye karar verdim! Ama düzelicek her şey inanıyorum ve onun için iyi bir haberi gelene kadar onu yazmama kararımı devam ettiriyorum...Hayat hep iniş ve çıkışlarla dolu, bugün inişteyiz ama çok yakında çıkacağız inşallah! Yeter ki inişteyken inancımızı kaybetmeyelim...
Çok yakında Allah'ım bir sebep verecek ve o gelicek buraya ve geldiğinde her şeeey bammbaşka mükemmel olacak inşallah!!!
Yüzümüz gülsün, içimiz rahat olsun!
Her şey çooook güzl olsun!:)

slm günlük
yorulduğumu hissediyorum ..
sıkıldım herşeyden ...
herşey anlamsız geliyor ...allah sonumu hayır etsin...

X