Kadınlar Kulübü Günlük

gunluk bende yazıyım dedım hayatımda ılk gunlık yazıyom bende arkadaşlarımı bulamadım k k de bu paylasım nerede bulamadım bu gunum guzel gectı
oglumla aramdakı buzlar cozuluyor bugun kavga etmedık gunluk yazmakta guzelmış tanıştıgımıza menmun oldum

Selam günlüüük,
Bugün sporumu yaptım bi güzeel sonra eve geldimmm kaldım öyleee=))
Başka da hiiiiç bir şey yapmadım ki zaten hiiiç halim yoktuuu...
Oturdum kaldım öyle günlüküm
Benden bi malzeme çıkmaz yani bugün
Hadi öptüm
Herşey çoook güzel olsunnn

bir tane kk m bugün iki gündür malum olaylardan olan moral bozukluğum biraz düzeldi hepinizi çok seviyorum hadi el birliğine devam [anlayan anladı]

elifim kim üzdü seni ben hastam vardiye günlerdir giremedim çok deyişiklikler olmuş sohbet odası kalktımı üzmesin kimse seni kıyamam

Slm Gunluk Bugu Kendime Indirimden Suppeeerr Bi Cizme Aldim Fiyati Da Cook Ucuz We Gosterisli Mutlu Oldum Cok Mutlu Oldum He Bide Erkek Arkadasimin Annesine Cok Istedigi Bir Elbise Wardi Onu Aldim Kisacasi Kizlar Alisweris Olan Bir Gundu Kot Olmasi Dusunulebilir Mi Hiccc

iyiki bu kk var yaa.a.s.yeni yeni dostlar ediniyorum...bu gün yine kalbi güzel bir arkadaşım oldu:))inşallah dahada olacak..iyiki varsın kk :nazar:

merhaba arkadaşlar uzun zamandır girmiyodum.ne olmuş bizim siteye böyle.epeyce değişmiş.sohbet kaldırıldımı banamı öyle geliyor.izmirli arkadaşlarımı çok özledim.nerelerdesiniz.ben konyadan yeni geldim.allaha emanet olun.bugünde sıradan geçti.her zamanki gibi sıradan...sıradan bir gün geçirmemek dileği ile hoşçakalın

günlükçüm harika bir gün geçirdim azda olsa hüzünlerimi unuttum :eek: lunaparka bile gittik arkadaşlarımla süper birgündü ya anlatmak imkansız :dance: :asigim: :sm_cool: uzun zamandan beri ilk defa pamuklu şeker ve elma şekeri yedim çocukluğumda ki gibi eğlendim araba sürdüm ya harikaydı içim içime sığmıyor can arkadaşlarım yanımdaydı,yapmak istediklerimi yaptım kimseyi takmadan deliler gibi koşturdum bugün :sm_cool: Rabbime çok şükür bugünüm ve yaşadığım heran için :asigim: aşkımı seviyorum,ailemi seviyorum,arkadaşlarımı seviyorum kendimi seviyorum hayatı seviyorum çok mutluyum şuan :asigim: :sm_cool: iyi geceler günlük hep güzellikleri paylaşmak dileğiyle herkesin hayallerinin gerçekleşmesini ve mutlu çok mutlu olmalarını diliyorum :1rolleyes: görüşürüz :asigim:

slm günlük..
eltim sezeryanla doğum yaptı ailemize yeni bir üye daha katıldı..çok mutlu oldum..küçük kaynımla herşeyi paylaşırdım.kardeşim gibiydi...şimdide onun büyüyüp baba olmasına çok sevindim..inanmakda okadar zorlanıyorum ki anlatamam..tabiki isim konusu var bakalım abisi tolga han ismini yakıştırdı..ben ise mücahit efe:)) valla bebişin anasına babasına bırakmıyacağız galiba bu isim konusunu...
allah herkese nasip etsin böyle bir duyguyu...

sevgili günlük. birkaç gündür kadınlarkulubunde değişimler oluyor. bayanlar aman noldu aman napcaz diyip hop oturup hop kalkıyoruz.lülülülülülü birkaç gündür çet yoktu çetsiz kaldık öldük öldük bugün şekil bir çet koymuşlar çok sevindik. :içelim:ben de uzun zamandır uğramıyordum bu diyara özlemişim ama artık mümkün olduğu kadar burda olacam.. cici bak kendinee :icecream:

slmgk günlük bügün çok mutluyum kocacığım'la ve oğlum' yemeğe gidtik çokgüzel bir pazargünü geçirdim görüşmek üzere:sm_cool:Şeniz:nazar:

Merhaba günlük;
bugün pazar!
Saat 1de evden çıktım gazete,bira,sigara aldım eve döndüm. O saatten beri kocem ve ben evden hiç çıkmadık.. Allahıma çok şükür yemedik birbirimizi,taciz eden de olmadı sağdan soldan.Huzurumuz yerinde şimdilik..:nazar:
Bazen ota boka öyle bir kavga ediyoruz ki pişmanlar oluyorum evlendiğime valla..Hayır ortadaki mesele incir çekirdeğini doldursa canım yanmıycak.. Neyse; kötü şeyler yazmıcam bu defa söz!:smiley-cool:
Canım şinitzel istedi,kocacım sipariş verdi,evimizde bir güzel yedik. Şimdi de kocem eve iş getirmiş dünden onları çiziktirip durur. Ne yapsın adam bana para yetiştirmek kolay mı çalışacak tabee..sırnaşık şey
Arkadaşlarımın geneli pazar tatilinde sanırsam KK sakin bu gece. Ben de kaçarım birazdan nasip olursa yarın gelirim..
Öperim günlükcümŞeniz/COLOR]

Selam günlüüük,
Bugün güzel bir gündüüü arkadaşlarımlaydımm sinemaya gittik recep ivedik çok güldük yaa...
Eve geldim kötü oldum ama ya midem ,karnım bir garip...ve aşırı uykum var aslında ama uyuyamıyorum:çok üzgünüm:
Bir de canım sıkıldı malum bir konuya...senağlama
Her şey çooook güzel olsun günlüüük

Günlükcüm slm,
Herkeze iyi haftalar dilerim..
Haftasou şirketim bana kıyak yaptı bir laptop verdi:1rolleyes:
Hızla zayıflamaya devam ediyorum...
Sanırım 2 ay sonra istedigimden de zayıf olucam:hooray:
Hayat devam ediyor, özlemlerle hasretlerle ,zorluklarla....

sevgili günlük
Şuan sevgilimin atama sonuçlarını bekliyorum.10 da açıklanacaktı ama hala açıklanmamış heyecanla bekliyoruz bakalım hayırlısı olur inşallah tek isteğim bu.Geçen başvurduğu işten olumsuz yanıt geldi çok üzüldük.inşallah ataması yapılır da rahatlar biraz.Çok sıkıntılı bugünlerde bide atamasının çıkmasına kesin gözüyle bakıyo günlük çıkmazsa çok üzülecek bende ona çok üzülüyorum hemen hayaller kuruyo seviniyo.Herşeyi düşündü bu yaz seneye nişanlancakmışız ataması çıkarsa birsürü şey Aslında bunları düşünmesi beni mutlu ediyo günlük ama çok alıştırdı kendisini çıkmayınca çok üzülecek.İnşallah çıkar:uhm:

Merhaba günlükcüm,
İnşallah iyi bir hafta geçiririz olumlu haberler alırım hergün umut ediyorum işte alıyım güzel haberlerde yazıyım buraya diye.
Bide ben pek beğenmedim bu kk yeni halini çok yavaşladı sanki bir sayfa açılması için 1 dk bekliyorum ifadeler tam gözükmüyo eski hali daha güzeldi bence kendi fikrim tabi belki düzelir ilerde bazı sorunları neyse..
Erken kalktım bu gün hadi hayırlısıtatlicadiarzu işlerim var biraz şimdi bakamam bugün pek sana.
Herşey güzel olur inşallah mutlu huzurlu günler herkese a.s.

sevgili günlük
Şuan sevgilimin atama sonuçlarını bekliyorum.10 da açıklanacaktı ama hala açıklanmamış heyecanla bekliyoruz bakalım hayırlısı olur inşallah tek isteğim bu.Geçen başvurduğu işten olumsuz yanıt geldi çok üzüldük.inşallah ataması yapılır da rahatlar biraz.Çok sıkıntılı bugünlerde bide atamasının çıkmasına kesin gözüyle bakıyo günlük çıkmazsa çok üzülecek bende ona çok üzülüyorum hemen hayaller kuruyo seviniyo.Herşeyi düşündü bu yaz seneye nişanlancakmışız ataması çıkarsa birsürü şey Aslında bunları düşünmesi beni mutlu ediyo günlük ama çok alıştırdı kendisini çıkmayınca çok üzülecek.İnşallah çıkar:uhm:

çıkmadı günlük efenin ataması çıkmadı :KK43:
bn öğrenince aradım o da öğrenmiş zaten,çıkmadı aşkım dedi.Sesi kötüydü.Offff günlük kenini çok alıştırmıştı gitmeye kötü oldu bu.Neyse bunu da atlatcak inşallah.Artık kpss çalışma vakti seneye inşallah olur

selam gunlukk

yorgunum basım arıo ders calısıorummmmm sureklııÇok üzgünüm çoook....

bıran once su sınawdan kurtulmak ıstıorumm rahat olmak ıstıorum:hooray:

dun askımla recep ıwedıge gıttık cok guldum.bu bırazcık benım kendıme gelmemı sagladı.guzel eglencelı bı fılm.uzun zamandan berı bole komık bı fılme gıtmemıstım.:roflol:

bugunluk benden bu kadarr kısa yazıorum yıne ders calısmam lazım.herkese selamlarr...ıı gunlerrrr

hıı bıde deısen bıse war hayatımda. namaz kılmaya basladım ben artık.bole nedense icımden bı ses daha mutlu olucagımı soluor.ıns bırakmam herp dewam ederım allahımmm

X