Kadınlar Kulübü Günlük

Surekli ulke degistir, sevdiklerini, dostlarini geride birak., artik hayati sifirlayip baslayacak gucum kalmadi...sabah geride biraktigim komsularim aradilar,ikisi de hungur hungur agliyordu, beni,kizimi, kopegimi,kapinin onunde arabami gorememek onlara cok koymus, artik benim eski evimin onunden bile gecemez olmuslar..bir de beni bilseler ne haldeyim!!!! "Biz perisaniz , sen nasilsin?" diye sorduklerinda aglamaktan cevap bile veremedim...gercek sevenim, dostum cok az ama elimdekiler bana yeter.......

merhaba günlük
başım ağrıdan çatlıcak, midem de bulanıyor hala
izin alsam da gitsem mi evime :gitme:

of günlük, ne kadar anlayışsız insan varsa beni bulmak zorunda mı?
Bunlara kendi annem de dahil
Tutturmuş akşama sana misafir getirecem diyor, üstelik bu misafirde edirneden geliyor. be kadın biraz anlayışlı ol da misafiri hafta sonu getir.
Ben akşam eve git, yemek yap ye zaten saat 9 oluyor
Çocuğum zaten çok yaramaz sürekli ortalığı dağıtıp, her yeri kırıntı yapıyor
Müsait değilim deyince de kaynanana geliriz o zaman diyor. Sanki kaynanam bana gelen misafirleri ağarlamak zorunda mı?
Bu kadın beni deli edecek bir gün, ben bu kadar düşüncesizlik görmedim ya, hayatımda ne geldiyse başıma hep onun yüzünden oldu, o ne istiyorsa ben onun istediği gibi yaşadım ama yetti canıma...
Kaynana ters, koca vurdumduymaz, anne düşüncesiz ne yapacam ben bunlarla bilmiyorum.Bıktım valla
Ben gün yüzü görmeyecem belli zaten...mafoldumben
Niye bu hayat böyle be günlük, gamsız çata-çat giden insanlara imreniyorum valla
Ben neden böyle olamıyorum, he söyle günlük neden?

Ya hani ben bir kaç gün taş kesilmiştim hiç birşey hissetmez olmuştum yaa.. artık öyle değil..
öfke ve acı var içimde..
günlük can, içim kazan gibi kaynıyor ama dışarı atamıyorum belli edemiyorum..
anlat deseler anlatacak kelime bulamıyorum anlatamıyorum susuyorum..

Uzun zaman oldu sana yazmayalı gunlugum . . .
ramazan bıttı bayram geldı gectı ve ben okuluma geldım . . .
artık her sey farklı be gunlk eskısı gıbı deılım yanı olmadıgıma ınnanıyorumm
yurtta bır suru sorun var arada erkek arakadasımla sorunlar oluyoo
bazen her seyden herkesden sıkılıyorum gunuk ınsanlar bana bısylerını anlatsın ıstemıyorum
bana bıseyler sorsun ıstemıyorum hele de ozellıkle ılıskımı sorsunlar yorum yapsınlar ıs te mı yo rummm benı kendı halıme bıraksınlar gunluk bana aa onu yapma bunu yapma demesınler yaa tamam aynı yerde yasıoruz canlarım dostlarım onlar benım ama duracakları yerı bılsınler ıstıyorum bana karısma hakkına sahıp olduklarını sansınlar ıstemıyorrumm
patlıcam gunluk en sonunda fena patlıcammm herkes bu patlamadan nasıbını alıcak
okul fena deıl bu sene ders sayım cok az kaydirigubbakcemile2 saı gunum bos ve buyuk ıhıtımal cuma gunude bosalıcak :eek:
cok para harcıyorum gunluk aaa ama sıgarayı baya baya azalttım gunde 2 3 tane bısey cııorum bazen hıc ıcmıorum falan ıyı yanı zemuszemus
delı gıbı alısverıs yapmak ıstıyorum lülülülülülü
sevgılımle her sey cok sukur ıyıı gunluk :nazar: onu sevıyorum ama en guzelıde ne bılıomusun onun benı sevdıgınıı bılmek ! bırazcık suratım asılsa napıcagını sasıırıyoo etrafımda pır donuyoo tum kalbımle hıssedebılıyorum o guzel yuregının benım ıcın attıgını ıste bu muhtesem gunluk :asigim:
bu hafta sonu ıstanbula gııdıcem saclarımı boyatıcam bı kac alısvrıs yapıp gelıcemmm kaydirigubbakcemile3
vee veeee sabırsızlıkla sevgılımın suprızleırnı beklıorum benım ıcın suprızlerı varmıss kaydirigubbakcemile2
onun dısında baska bısey yok gunluk
malıbumu benım ıcın op be dualarımın oonun ıcın oldugunu soylee

:nazar::asigim::nazar:

netimiz bozuktu kaç gündür giremedim özlemişim buraları günlüşüm..
her ne kadar şu an gözümden uyku aksa da ben gidip uyumak yerine burda olmayı sectim bak kıymetımı bıl..
hayat programımızı değiştirmeye karar verdik günlük o yüzden sabahın köründe kalkcaz artık
manevi açlıgımızı doyurduktan sonra karnımızı doyurcaz bır güzel kahvaltıyla (dipnot:kahvaltı alıskanlıgmz yoktu)
sonrasında aşkımı gecirdikten sonra hop spora bendeniz..
bugün ilk deneme günümüzdü şu ana dek herbişeye uydum yediklerime de dikakt ettim
irademi azmimi tekrar ele geçirmem lazım..çok saldım kendimi..çok güçsüz bıraktım..
eşimi de üzüyorum..ben ondan çok istiyorum başarmayı bişeyleri aşmayı hayata karşı..
ama işte..bu amalar yok mu ahh..hep taş koyuyor yoluma her başlangıçta..
bu kez başardım demenin hazzını yasamak istiyorum doya doya..basardım..
ins bu tempoya uyabılırız bırımızden bırı oyunu bozmaz da..
sabahın köründe millet uykunun tatlı yerindeyken camlarımı sildim bir de naberr..
erken kalkan hakkaten yol alıyormuş bak günlük..
ay ama cidden cok yorgun ve uykusuzum feci halde hem de..

Pembiş sevgilime bişi oldu:1shok: Benimle dövmeciye geliyor vallahi çok şaşırdım.
Kafama koymuştum çıplak olan meleğimi giydiricektim cumartesi işte diye gideyim dedim olmaz dedi pazartesi olsunda beraber bakarız dedi vee birazdan evden çıkıcam allah allah çok şaşırdım vallahi sanırım karşı gelemiceğini anladı yada ona bişi dedim onun hatırına tamam dedi ahahahahahh:roflol::roflol: Evet evet kesinlikle bak yaptırmazsam o istediğin şeyi bir daha hiç yapmam dedim kesinlikle bunun için :)))))))

Günlüğümmm selamm...:teytey:
Ben geldimm....
Yoğun bir haftasonu geçirdimm...
Çok sevdiğim iki arkadaşımın telaşeleri vardıda...
Cumartesi günü bebek mevliti vardı arkadaşımın Ömer Kağan ın oraya gittik ablamla beraber..
Akşamına da misafir geldii güzeldii..
Pazar günüde canım kankamın çeyizi serildi..:gitme:.Ama ne telaşeydii yaa..
herşey çok güzeldii.yeni eşyalar gelir açılır misler gibi serilirde kötü olurmu hiiççç...
rabbim yuvasını da gönüllerini de hep böyle güzel eylesinn hayırlı geçimler versinn inş...:Saruboceq::Saruboceq:
2 hafta sonra da düğünleri olucak inş..4 gün 4 gece maaşallah :)))sositososito
Bir gün burda nikah olucak daha sonra kına ve düğün...bir hafta sonra da Rize de...
Rize ye gideceğiz allah kısmet ederse yolculuk günlüğüm yolculukk....gamyoncuiremsu
Bizim içinde iyi olucakk bu gezii...
Bir taraftan da canım sıkkın birazz sanırımm bu ay bebiş gelmiyecek:KK43:((CADIARZU
Karnım ve belim ağrıyor :KK43:(( senağlamaOna kafam takılmış durumda...:eek:lmaz:Yarına kadar olmazsam gidip bir tahlil yaptırayım en iyisi...Böyle olmuyacak...daha ilk denememiz ama insan umutlanıyor be günlüğüm...
Rabbim isteyen herkese nasipp etsin inş...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günlükcüm haftasonum yoğundu... cts iş sonrası yurtdışına gidecek arkadaşımla biraz vakit geçirdim ;alışveriş yaptım ; eve geldim köpeciği aşıya götürdüm ; anneme yardım ettim ; sonra köpeciği oynamaya çıkardım... akşam arkadaşlarımla alsancağa gittim...
dün de odamı topladım ; çamaşır yıkadım;liseden arkadaşlarımla buluştum ; akşam köpeciği gezmeye çıkardım ; döndüm anneme yardım ettim... ordan oraya geçti yani...

ama yatağıma girince aynı yalnızlık benleydi... bi yanım hep eksik ; eksikliği sadece hüznüm dolduruyor... umudum ; neşem ; huzurum ; güvenim ; gülümsemem bile gitti benden... güzel olan her yanımı; yitirdiğim herşeyimi geri istiyorum ben ... :a015:

merha ba yaw naber ben de iyiyim
dün kk nın bayanları ile buluştuk hoştu:)
sonra arkadaşımın doğum gününe hazırlanmak için erken ayrılmak durumunda kaldık
biraz istiklal caddesine baktık ve o kadar yorulmuştum ki eve gittiğim de anlatamam
geldim teyzelerle oturduk biraz yattım
yattım ama benım bi şeye alerjim var galiba gece kollarım falan kaşınıyo bi kaç gündür
saat 3 dü uyandım kolonya falan sürdüm yattım
baktım yarım saat sonra o da kalkmış o da kaşınıyokaydirigubbakcemile3
onu da sivriler yemiş neyse saati 6 ettim böylece yorganımı aldım yatak odasına geçtim orda uyumuşum:ecrin_bebek:
gece rüyamda eşimi gördüm başka kadınlarla nasıl kıskandım demekki yapıyo ki
içime doğdu valla özledim onu ya özledim nasıl unutucam
günlük hayatta aklıma fazla gelmiyo ev işi telaş falan
ama rüyalarımda rahat bırakmıyo beni ondan bana hayır yok gelmeyecek de biliyorum
ama işte kolay kolay unutulmuyo
acaba o da beni düşünüyo mudur?bazen aklına geliyomuyumdur?
çoktan başka kız arkadaş falan bulduğuna eminim biliyorum ama
o kızlarda beni arıyomudur
yoksa çoktan silmiş midir beni:eek:klava:
hala onu düşünüyor olmamama şaşıyorum:eek:klava:

herkeste bi stres var değilmi günlüğüm :sinifsinif:
bende karışığım işte
zaman geçiriyorum
evladımı sağlıcakla kucağıma alacağım günlerin hayalini kuruyorum :Saruboceq:
ama sanki zaman geçmiyo :kedi:

Selam günlükçüm..
Bugün beyime yufka mantısı yaptım, bakalım beğenecek mi sositososito
Yemeklerin kolayına kaçıyorum napim :sinifsinif:
Şimdi biraz nostalji yapıp "melekler şehri"ni izlicem..Başka türlü vakit geçmez.

günlüğüm yaaamafoldumben
bugün çok kötü birgündü benim içinn
kendimi sıka sıka ağlamamak için kaskatı olmuşumm
ama şükürler olsunki bitti gün
aposumu bekliyorum gelsin çıkıcam
ama onun yanında olunca herşey bitiyo sanki unutuyorum istesemde üzgün olamıyorum
iyki var çok seviyorum onu:asigim::nazar:
bu akşam güzel bir dinlenmek istiyorum yemeğimde yok ama apom dışarda yiyelim sen bidaha hazırlama dedi
hiç keyfim yok dedim ama çok ısrar etti dışarda yer eve gidip direk duş alıp yatmak istiyorum bugünü unutup yarının çok güsel olmasını istiyorum
iyi akşamlar pembiş:gitme:

bugün fark ettim de sevgimden başka hiç bir şey yok benim içimde günlük.
ondan bu sinir olmalarım..
günboyu ağlamamk için kendimi zoraki tutmalarım.
yazık ki kendime hiç bir şey bırakmamışım.
nasıl olduğunu bilmiyorum ama içimde olması gereken/muhtemel ne var ise ya kendiliğinden ya da sayemde kaybolmuş.
geldiğimden beri ağlıyorum öylece boş duvarlara bakarak.
tarif de edemiyorum bunu daha da deliriyorum bu defa.
içimi anlaması için defalarca azarladım, bunun bir dert olmadığını ve olamayacağını söyledim!
ama yok elimde değil...
ya çok iradesizim ciddi manada ya da güçlü değilim.
çok komik hakkaten. hangisini olduğumun bile bir önemi yok gözümde.
neden yaşıyorum ki ben ya.
iki dakka içinde gördüğüm rüyamdan bile ağlayarak uyandım bu akşam.
yaşamak çok zor inan ki...

bugün o yüzüğü boşu boşuna takıyomuşum gibi hissettim..
içim acıyo be günlük..durup durup gözlerim doluyo
3 gün oldu insan tek kelime yazmaz mı..ben naptım ki ona da böyle inat ediyo
neyin gururunu yapıyo ki?tamam ben de adım atmıyorum ama haklı olan benim ki
hatalı olan o..neden hiçbişey yapmıyo..
bitiyo muyuz biz günlük sence..korkuyorum..ama hiç bi adım atmak da istemiyorum
eğer bu kadar kolay vazgeçecekse vazgeçsin..ağlarım sızlarım ama hayatıma devam ederim
beni kaybetmek onu yakmayacaksa zaten hak etmiyodur ki beni..
nazar mı değiyo ne oluyo anlamıyorum
ona o kadar kızgınım ki..aynı konu yüzünden neler yaşattı bana
şimdi aynısını kendisi yapmaya çalışıyo bu sefer de ben kızınca ben suçlu oluyorum
bu bencillik niye?
bilmiyorum belki de bitmesi en iyisi..uzaktan uzağa ne kadar devam edebilir ki daha..
şu içimin acısı geçsin istiyorum sadece..boğazımın düğümlenmesi geçsin..
ağlamak istemiyorum..ağlamıcam..

gunlugum cok enteresan birsey anatcam sana
eve donerken son ve 3. otobusume bindim.. felaket yorulmusum artik. otobus de tika basa dolu ama oyle boyle degil. neyse orta kapidan bindim hemen kendimi arkaya attim arkamdan bir yigin insan daha bindi. ama nedense aralarinda bir kadin dikkatimi cekyi. simsiyah saclari vardi. ve inanamazsin ama kapkara surati vardi. resmen ofke nefret dolu bakiyordu. gozlerimi kacirdim gozgoze gelmemek icin. yaninda duran kadini iteleyip durdu kadin da napiyosunuz diye cikisti. iste orda bosluk var oraya gecin felan dedi. sesi de bir garip geldi nedense. sanki yolculuk etmek icin degil de huzursuzluk icin binmis yani. neyse gel git derken bu kadin benim yanima geldi. ben de boyle hoslanmadigim kisilerin bana dokunmasina ve yanlislikla da olsa onlara benim dokunmama uyuz olurum. tutunayim derken yanlislikla kadinin eline dokundum, hemen cektim elimi ama cok rahatsiz oldum. sonra da indim otobusten. elime bir agri yapisti anlatamam gunluk. resmen kadina dokundugum yer kizardi ve agridi. tum yol boyunca elime masaj yaptim ama yok yok resmen canim aciyo yani, eve geldim anneme gosterdim hakkaten kizarmis git bol sabunla yika dedi. yikadim neyse ama gecmiyor. kirmizilik gecti gibi ama oranin sicakligi elimin diger bolgelerinden daha fazla. ustelik bu sag elim :KK43: sinir oldum ya.. agri da sanki elimden koluma yayildi. saka gibi ya. resmen sacma sapan olaylar yasiyorum.
cok kotu ruyalar goruyorum, surekli devasa kopekler beni kovaliyo hep kaciyorum hep kovalaniyorum.
allahim sonumu hayir etsin ne diyem.

Günlük kıs şu an Meriç Erkan bizim işyerinde kaydirigubbakcemile3
Hani şu AHuuuuuuu diye bağıran kaydirigubbakcemile3 Ay komiğime gitti ya, kontör de yok, kimse ile paylaşamadım sana yazayım rahatlayım dedim ya lülülülülülü

X