Kadınlar Kulübü Günlük

günlük slmmm
çok garip bi ruh halindeyim bi an çok mutluyken bi an dünyanın en mutsuzuyum..eskiden böyle deildimm heran mutlu olabilcek şeyler buluyordumm...
üniv bittikten sonra güzel bi hayat beni bekliyor sandım ama küçücük odama hapisim resmennn..
ben aslında hayattan tam olarak ne istedigimi bilmiyorum..hani derler ya bi sihirli degnek eline verseler ne olsun istersin.inan o soruya bi cevap bulamıyorum..

Oha yani oha bi büyük ekmeğin yarısını devirdim hala doymadım:1shok:
Bak şimdi birazdan mutfağa gidicem yine biraz ekmek almaya:bbo:
Tabi dişim geçti ya bence ondan bu kadar ekmek yiyorum bu gece.
Bugün çıkmadan önce bi tabak makarna yedim e tabi gezdik gezdik sonrada eve gelmeden önce çorbacıya gittik bugün için az yemişim tamam ama şimdide bu kadar yenmez ki :dilcikar:Ama midem ye ye ye ye ye diye bana baskı yapıyor şuan hipnozda gibiyim evet yicem işte yicemmm cokacimcoook bu arada hiç yemiyorsun çok zayıfsın diyenler yanımda olsada görse nasıl yediğimi şuan nasıl kapak olur onlaara:dilcikar:
Onun haricindede ben hiç aç durmam ki açıktım mı yerim abur cuburum hiç eksik olmaz ama gel gör ki 45 kiloyum midem şişene kadar yiyorum ama kilo almıyoruum ohhhh:1rolleyes: Tabi bi sırrım varyerimseniben söylemem sır dedim işte :dilcikar:

mafoldumben
cok kötüyüm çokk
3 gündür alerjı denen şeyle ugrasıyorum.
birden bire tüm vucudumda belırdı kızarıklık şişlik
yüzüm vücudum heryerim
2 gün önce enjeksıyon oldum gectı dün yıne cıktı üstelık cok şiddetli göz altlarım morarak şişti dudaklarım kafam kadar oldu
ellerım sankı bnm deil babamın eli
tahlıl yapılsın dıe gıttım dr.
kanda bişe cıkmadı
dıger tahlıller 2 gün snra cıkcak.karacıgerıme bakılcak fılan.
bugunde igne yapıldı ama gçmedi.
gecelri felaket kaşınıyorum,uyuyamıyorum,sayıklıyorum,ateşleniyorum,
allahım acil şifa ver......(herkese)

günlüğüm iyi geceler..
saat 3de alyanın cırlamasıyla uyandık,hemen mamasını hazırlayıp yedirdim..gel de uyu şimdi:nazar:
alyanın vucudunda döküntüler başladı yüksek geçirdiği 4 günlük ateşten sonra.bakalım sabah 9da gideceğiz doktora ne diyecek..6.hastalıktan şüpheleniyorum ama Allahım hakkımızda hayırlısını versin.:Saruboceq:
böyle böyle büyücekler ama bizimde ömrümüzden ömür gidiyor işte.akannehir
dün temizliğim vardı ohh be temiz ev gibisi varmı?halılarımda geldi yıkamadan.akşam.ona canım sıkıldı biraz nepallerde borda çizgiler vardı onlar dağılmış ince bir şerit halinde.eşimde söylendi vermeseydn keşke diye..sağlık olsun ne yapalım..
bu arada benim kocam bir kaç gündür fotoğraf kutumuzu eline alıp birşeyler yapıyordu.ne yapıyosun dediğimde de beğendiklerimi çerçeveletcem diyip sünnet fotosununda içinde olduğu fotoğraflardan 3-4 tanesini alıp gitmişti..kaydirigubbakcemile3
dün akşam bir geldiki bizim düğün fotoğrafımızın,alyamızın içinde olduğu fotoğrafları çerçeveletmiş..hiç bir şey annemle bebeklik fotoğrafımızı çerçeveletmeyi düşünmesi kadar etkilemedi beni.senağlama
ağlattı beni pislik..sonrada sırnaştı..gamyoncuiremsu
zaman geçtikçe evliliğimin tadına varıyorum günlük.kocamın.huyuna gittiğimde aslında ne kadar mutlu olacağımın..haaa birde kocamın benden daha akıllı olmasından ve bazı şeylerden dolayı önceden uyarıyor olmasından dolayı da şanslıyım vesselam..:nazar:süprizzzzz
işte böyle günlükcüm.keşke annemde olsaydı demeden geçemicemmafoldumben

Günaydın günlük şakkıdı
Bugün itibariyle diyete başlamış bulunuyoruz lülülülülülü çoğul yazdım çünkü kocamla beraber bu yola baş koyduk kaydirigubbakcemile sabah ikimizde tartıldık tarihi de not ettik dün ona diyetisyenin verdiği listeyi de kopyaladık biri benim yanımda sositososito sabah bir poşet yiyecekle işyerime geldim listeye göre yiyeceğiz artık ama onları hazırlaması çok sinir kafamçokkarıştı bakalım artık kiloları verdikçe herhalde zor gelmez cokacimcoook ha bir de ilave olarak ben kendime metabolizma hızlandırıcı çay yaptım onu içiyorum şu anda :kahve: bakalım ne olacak :uhm:hadi ben kaçar -tatlicadiarzu-

:enbuyukkk:

günlük başında bu kadar iş,bu kadar bela varken ona beni ilgisiz bırakıyosun diye kapris yapmam bencillikmi?
ama napim ilgisizliğe tahammül edemiyorum...:umursamaz:
günlük ne oldu biliyomusun çok yakından tanıdığımız bi genç vardı kız kaçırmış hemde kız 18 ine yeni başmış ve hamile.çocukta 22 yaşında...şok oldum yaaa.:1shok:.babasından istemiş vermemişler..
dün eşime düğün salonu ayarlaması için konuşmaya geldi..şimdiki gençler ne kadar düşüncesiz..umarım pişman olmazlar...
benim kocam ne zaman baba olucak günlük ya?mafoldumben

Her Telefon Sesiyle İrkilmek Ne Kadar Kötüymüş..
Her Acının Sabrını Verirsin Allah'ım.. Ama Niye Herşey Üst Üste Gelmekte?? :uhm:
Şimdide Babam Hasta Yatıyo Evde :çok üzgünüm:
Olaylar Düzelmeden Bir Süre Sana Yazmamaya Karar Verdim...
Kimseyi Okuyup Üzüp Bunaltmaya Hakkım Olmadığını Düşünüyorum :a015:

merhabalar günlük bilmiyosun neler yaşıyorum neler çekiyorum bayağdır ay halim sektiriyodu düzen bozuldu yani ha gitti ha gidiyo önceki iki ay arayla bu kez 3 ay arayla menepoza giriyorum anlıycan daha erken ama elimde değil napiim hayırlısı her zaman olduğu gibi Allahın dediği olur hadi gittim by

gerçekten bitmiş aramızdakiler günlük..
aramıyoruz sormuyoruz..
biz bitmişiz..
iki yıl çöpe gitti..
hiç aklıma gelmezdi ayrılcagımızı ama hayat işte..
ne getireceği belli olmuyor..
hep hayırlısını istedim Rabbimden
O da bana bunu verdi
demek ki benim için iyi olan buydu..

haftasonu yine calısıyorum
geçen haftasonu kalecikte festivalde calıstım
bu hafta sonuda cips tanıtımındayım..
yogun olmak istiyorum
hiç bişey düşünmeden yaşamk istiyorum
bişilere yetişememek istiyorum..ki üzülcek vaktim olmadan içim soğusun..

yarın ingilizceden muafiyet sınawım war
inşallah geçerim
okuyanlardan ricam bana dua etmeleri..
herkesin hakkında hayırlısı olsun
öptüm..

Son düzenleme:
Günnüş ben geldimmafoldumbenmafoldumben
Sabah o kadar stress yaptım ki ğöğsüm ağrıyo nefes almakta zorlanıyorum
Hastaneye gidicem ama o gücü kendimde bulamıyorum dermanım yokmafoldumben
Zaten regl olamıyorum stresten :çok üzgünüm:
Günnüş herkes benden bıkmış sıkılmış kimse beni çekemiyormuş artık:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
İnsanlar demek ki içlerinde biriktirmişler bu sabahta patladı
Allahım bi sebep olsun bu şehirden gidiyim herkesten uzak bir yerde yaşayım tek isteğim ne olur:Saruboceq:

sefgili günlüküm canım bidenem kalbımın reçetesi
bugun akşama doğru çıkıcam işten 1-2 saat erken yani
ehliyete yazılıyorum çok mutluyum
inş arabamı almakda nasibim olur hayırlısı ile
işdende çok yoruldum insanlarla uğraşmak zor
ama herseye rağmen seviyorum işimi yerimi
şükür bugunumuzü aratma allahım...

merhaba canım cicim günlüğüm ,
dün çok yorucu bi gündü hiç gelip yazmaya mecalim kalmadı o yüzden bugün biraz dünden bahsediyim..
dün okulumdaydım tabi bildiğin gibi okul açıldı:çok üzgünüm: okulun ilk günleri şu ders seçme işlemleri beni delirtiyolaelaelaelaelae hele ki bu yıl seçmeli ders olayı vardı ki kafayı yiyodum az daha-tatlicadiarzu- kaç kere dersi değiştirdim ben bile unuttum sayısını..öğrenci işlerindeki adam beni kovalıcakti bi kere daha gitsem yanına :roflol: 3 kere falan ders değişimi yaptım sanırım..napim aaa yok o zormuş ,yok hocası kasıyomuş,yok bölümle alakasızmış ,yok kontenjan dolmuş diye diye delirttiler adamı:nazar:
neyse tabi bankalara para yatırma dekont alma bilmem ne mevzuları da ayrı bi macera..
dün kestirme diye girdiğimiz yollar çıkmaz sokak çıktı:roflol: binaya kestirme girelim derken tıp binasında morga giriyoduk az daha sırnaşık şey Allahım ne maceralı bi gündü..ama bi hayli yürüdük dün abartısız 3 saat falan.. eve dönerken otobüste oturma şansı buldukdu arkadaşımla ondada yaşlılar gelince kalktık kafamçokkarıştı ayaklarım çok fena su topladı senağlama bi de dün nerden esmiş dolgu topuklu babet giydimdi..spor giyseymişim keşkemafoldumben
bugün evdeyim valla..bugün boş günüm dersim yok..ama iyi denk geldi yoksa bu yorgunlukla dinlenmeden okula falan gitmezdim ben:dilcikar:
bugün yaydım iyice anlayacağın :roflol:
bi aksilik çıkmazsa yani benim açımdan eğer başka işim çıkmazsa sosyeteye cuma buluşalım dedim.. olur sevinirim dedinaniknanik
neyse ben gidiyorum günlük iyi bak kendineŞeniz

Son düzenleme:
günaydınn günlükk..
gece geç yatmama rağmen erken kalktım, yarın okula giderim diye düşünüyorum.
Ankara fena serin yine, elektrikli soba yaktım odama kurdum.
sonra baktım kurt gibi açım, yemek sipariş ettim kendime.
böyle huzurlu falan'ım.

genelde birilerine anlatınca, tam çok şükür her şey düzeldi deyince tepe taklak oluyor.
o sebeple artık bir şeyler anlatmaktan korkuyorum insanlara.
ee tabii sevincimi de paylaşamıyorum.

herneyse dünyanın en güzel kahvaltısını edeceğim az sonra,
sonra bir de kahve içeceğim,

güzel günler güneşli günler günlük..
anladın sen onu..
yaptıklarımın karşılığını aldım galiba:)

p.s: fırtınam da beni takip ediyordur, olabilecek en güzel şeyin olduğunu ona söyle olur mu günlük :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Pişşt küsmüyüz..:mymeka:

Gel kız barışalım,Şeniztamam biliyorum sen sadece dinleyebilirsin,çözüm istemicem,hallederim hem ben..

Günlük arkadaşımın sıkınıtsı bitmedi,dün birde canım kocamın işiyle ilgili sıkınıtılar çıktı ortaya,pofff. :nazar:Galiba iş aramaya başlasa iyi olacak..:çok üzgünüm:

Haa bide yakında üst kat komşumuzla karakolluk olduk dersem şaşırma !!kötükedihüso

Allah'im diledigim seyler hayirlisi ise olsun, degilse aman uzak kalsin, benimki kafayi yedi,iyce ayar bozdu, sunu bi ayar yapsan hic fena olmaz, motoru, civatasa, kaloriferi,zinciri bozulmus araba gibi, duzelt sunu rabbim yalvariyorum, yoksa bu evlilik kotuye gidecezk, bos bes sene bos gecmedi ya, ne guzel gunler, oldu simdi neden boyle, kimin nazari degdi, kim ne yapti da boyle olduk ? sabir sabir sabir !!!!

günlüküm pembişim ben asoyu özledim mafoldumben
az kaldı gelmesine...gün sayıyom :kedi: bu aralar o kadar yogun ki msn e bile gelemiyo...

bu arada sevgilimle de buluşamadık bugün :KK43:( benim işlerim vardı offf...
anneme araba kullandırmayı öğretiyorum akannehir laelaelaelaelae gamyoncuiremsu
yıllardır ehliyeti var ama pratik yapıyo işte günlük başka nolcek :mymeka:
yarn inşallah giderim sevdiğimin yanına,çok özledim :eek: telefnda hep tartışıyoruz bıktım valla...
günlük yetkili mercilere haber uçur da yeni çanta modelleri gelsin zemuszemus hadi ben kaçtım :))

günlük

biraz toparlandım günlük
işlerim yoğundu işime adapte oldum ama ne kadar aklıma getirmesem de aklımda benneyaptımki
merak ediyorum nerde ne yapıyor nasıl iyi mi yanında kimler var yeteri kadar destek olabiliyorlar mı :gitme:
bi haber alamadık ya..geldi avatarını değişti gitti mafoldumben
çok bekletmez merakta bırakmaz umarım inşallah :çok üzgünüm:

Günlük akşam oluyor ve benim azap saatlerim başlıyormafoldumben
Şu eve hiç gidesim yok, kadın bu aralar bir tafra sorma gitsin
Bıktım valla ortalık fena karışacak
Allahım gör şu kulunu artıkta şu kadının içine biraz iyilik ver,bende kurtulayım
Olmadı hayırlısıyla koca ver ne diyeyim artık:Saruboceq: onla uğraşmaktan bize vakit bulamasın.(kocam duymasın günlük he aramızda allahıma parçalar beni)
Günlük ben yavaş yavaş gideyim sakinleştiricimle, kas gevşeltici ilacımı içeyimde kafam rahatlasın, onları içince bari biraz kafam rahatlıyor relax oluyorum:1closedeyes:
Hadi iyi akşamlar
Kendine iyi bak
Ben

X