Kadınlar Kulübü Günlük

Günnük sabahtan beri perişanım
Altüst oldum resmen mafoldumben ağlamaktan gözlerim balon oldu
Ben bu hale geldiysem Baharım ne haldedir kim bilir mafoldumben mafoldumben
Baharım bebeğini kaybetmiş senağlama senağlama senağlama senağlamasenağlama
Serdoşumuz melek oldu mafoldumben mafoldumben

günlükcüm yazmadan duramadım ... tamam üzgünüm; dertliyim bunalımdayım ama çok şükür sağlığım ve sevdiklerimin sağlığı yerinde...

burda sağlık sorunları nedeniyle gözyaşı döken KK arkadaşlarımı görünce daha da sinir oluyorum kendime...

Allahım hasta olanlara acil şifa versin ; yanına aldıkları için geride kalanlarına Sabır versin... :Saruboceq:

Günnüş ben geldimmm
Sevgilim gönlümü bu sefer çabuk aldı artık çok çabuk kanıyorum yaakaydirigubbakcemile3
Huzursuzluğu sevmiyorum ne yapıyım uzatıp anca kendi canımı sıkıyorum.Artık takmıyorum kafama o kadar:dilcikar:
Bugün gittim Lokman Hekime ottan aldım halen devam ediyorum otu içmeye bakalım ne zaman regl olacam kafamçokkarıştı
Sonra kendime ciciler aldım opuyorumnanaktan
Öyle işte günnüş yoruldum amamirmirmirmir
Hade Diloşş kaçarr:lepi:

günlük sadece sana yazıp çıkıcam benim mesajlarımın olduğu topicler şuan kurtlar sofrası gibi herkez benim mesajımı bekliyodur büyük ihtimal herkez şunu iyice bilsin günnüş ben başka insanların resimlerini kullanıcak kadar karaktersiz değilim bu kullanıcı adı alınalı kaç ay oldu günnüş saç uzatmakla ilgili bi topic için üye olmuştum ama hiç mesaj yazmadım sanada bahsettim günnüş kardeşim dediğim bi insan var diye onla beraber bakıyoduk ona ait 2 veya 3 mesaj vardır herhalde tam bilmiyorum herneyse ben kendi adıma bu nickle kk yı kullanmaya başlayalı 2 ay bile olmamıştır belki herneyse kimseye bişi kanıtlamak zorunda değilim yeterince kötübi durumdayım şuan zaten bide insanları kendime inandırmakla uğraşamam ama burayı gerçekten çok sevdim herneyse günnüş ya saçmalayabilirim kendine iyi bak günnüş kk daki son mesajım sana olcakmış demekki...

ps: artık bitti günlük artık sevdiceğim yok herşey bi mesajla biticek kadar kolay demekki ne kadar güzel bi gün
dimi

günlük sadece sana yazıp çıkıcam benim mesajlarımın olduğu topicler şuan kurtlar sofrası gibi herkez benim mesajımı bekliyodur büyük ihtimal herkez şunu iyice bilsin günnüş ben başka insanların resimlerini kullanıcak kadar karaktersiz değilim bu kullanıcı adı alınalı kaç ay oldu günnüş saç uzatmakla ilgili bi topic için üye olmuştum ama hiç mesaj yazmadım sanada bahsettim günnüş kardeşim dediğim bi insan var diye onla beraber bakıyoduk ona ait 2 veya 3 mesaj vardır herhalde tam bilmiyorum herneyse ben kendi adıma bu nickle kk yı kullanmaya başlayalı 2 ay bile olmamıştır belki herneyse kimseye bişi kanıtlamak zorunda değilim yeterince kötübi durumdayım şuan zaten bide insanları kendime inandırmakla uğraşamam ama burayı gerçekten çok sevdim herneyse günnüş ya saçmalayabilirim kendine iyi bak günnüş kk daki son mesajım sana olcakmış demekki...

ps: artık bitti günlük artık sevdiceğim yok herşey bi mesajla biticek kadar kolay demekki ne kadar güzel bi gün
dimi

bu da moda oldu foyası cıkan kk ya veda edıyor
neden bu acıklamayı gıdıp ilgili topığe yapmadın ılginçç

laelaelaelaelae

günlük
bugün kötü bir haberle başladık güne
citos arkadaşımız bebişini kaybetti melek oldu mafoldumben
ALLAHım sen sabır ve citos a ve ailesine :Saruboceq:

bugün dışarı çıktım annemle günlükcüm
güya saçımı kestircektim yine olmadıbenneyaptımki
inat ettim bende ona kestircem
onuda bir türlü yakalıyamıyorum
sinir oldum yarn inşallah yakalıyabilirim:mymeka:

he bu arada yiğenim 17 yaşında sevgisili var
sevgiliside 18 yaşında
ay günlük dk başı msj aramalar sormalar benneyaptımki
500 sms bize 2 gün dayanır dedi yuh dedimakannehir

bizim hödük şunlar kadar olamadı :mymeka:
bunun onda birini yapsaydı
ben yine kanardım ona :dilcikar:
e hödük işte ne beklersin:roflol:
ay ben ne edem nerelere gidem -tatlicadiarzu-
bacak kadar boylarıyla
ay ayyyyyyyyy
:eek:klava:

mrb bizim günlük mafoldumben
ben hic iyi degilim..baharima o kadar cok üzülüyorumki anlatamam...onun kadar olmasada benimde cok canim yaniyor..allahim ona sabir versin senağlama
günlük bugün neyi anladim biliyormusun? insanlarin ne kadar nankör oldugunu!!!
zaten biliyordum,bugün tekrar belli oldu :kızgın:
Allahim onlari bildigi gibi yapsin,isteyen alinsin..viz gelir tirs gider umrumda degil kimse..
iki dakika önce üzülen kisiler,iki dakika sonra hahaha hiihihi diye gülebiliyor !
migdesizlik,karaktersizlik diye buna derim iste !
Hepsi lafda mert,dürüst..hep laf hep laf..tabi laf kolay,dürüstlük zor !!
her yigidin harci degilmis demekki yürekli olmak..ama bunu tekrar ögrendigim iyi oldu,cünkü "acaba" demeye basliyordum..acaba onlardami insanda hata yapiyorlar diye..ama onlarin yaptigi hata haddi hesabini asti..biri bi tek laf etsede görse gününü diyorum,arkadaslarim sakinlestiriyor :kızgın: :eek:klava:
Neyse..daha fazla yazmanin anlami yok..

Allahim nolursun baharima ve ailesine sabir ver..
canim selcugum evde olsada o beni teselli etse keske
:Saruboceq: mafoldumben senağlama

Son düzenleme:
merhaba gunluk bugun kotu bır gun ya evıme yanı bursaya dondum :KK43:
annecığım ıstanbulda kaldı kocişime kavuştuğum için mutluyum :)
of ne karmasık bırgun ya

günlük bu esajımı okuyanlar içlerinden sadece lepi için hayırlısı olsun desinler lütfen.
bu iki hafta içinde işim kesinleşecek ve ben çalışmaya devam etmeyi çok istiyorum ki hak eden de bennim.
ınşallah olur günlüğüm mutlu olmak sırası ben de olsun artık.

günlük ben bugün ne yaptım biliyomusun
bugün kuaföre gittim saçımı çok güzel bi kızıla boyattım sonrada dalgalı fön çektirdim hihoyyyt
kaşlarımıda boyattım çünküm kaşlarım hacivat gibi kalmasın diye :jeyyar:
sonracıma çıktım sokağa blendax reklamındaki gacılar gibi saçlarımı sağa sola attıra attıra yürüdüm sositososito
ben bir yıldız oldum -tatlicadiarzu-

gunluk yalnızım artık omzunda ağlayabileceğim en buyuk mutluluklarıma sebep olan hayatımın anlamı beni cokta kırıp uzen askım yok.artık ben yalnızım kimsem yok hayat bos artık nerdeyse 1 hafta olucak suclu olduğu halde aramadi bilyomusun peki hakettim mi ben bunu hep ağlamak zorundamıyım.babm beni kucucukken bırakıp gitti abim gitti beni şizofreni diğer abimle bıraktı askım vardi herseyim ama oda gitti.MUTLU OLMAK HAKKIM DEĞıL Mı ARTIKmafoldumben

günlük kalbimdeki buzlar çözülmeye başladı sanırımzemuszemus
ona şans tanımaya ve hayatıma sokmaya karar verdim:kedi:
benimde bir sevgilim var artıkkaydirigubbakcemile3
umarım herşey güzel olur ikimiz içinde:kedi:

selam günlük.üma.s.

bugün sebepsiz mutluyum ben ya..zemuszemus

hiç birşeyde olmadı..kaydirigubbakcemile3

hala ayrıyız..:bbo:

hala işsizim:nazar:

ama mutluyumzemuszemuszemuszemus
kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

Bugün çok kötü bir gündü..
Aslında hiç birşey yazmak istemiyorum. Yazsam yazmaya gücüm yetmeyecek..
Beni bugün en derinden etkileyen olayı yazmak istiyorum günnük...

ınsan bazen öyle acılarla karşılaşıyor ki....o zaman anlıyor aslında büyüttüğü kendine dert ettiği şeyler ne kadar da küçük sorunlar...
Hayat çok acımasız bazen.. Tam mutluluğu yakaladım derken bir çembe takıyor sana neye uğradığını şaşırıyorsun.. Keşke bu kadar sarsıcı bu kadar üzücü olmasa bazı şeyler..
ınsanın hayatı pamuk ipliğine bağlı. Bu sözün anlamını bugün daha iyi anladık..
Baharım inşallah acıların bir nebze de olsa inmiştir...
Yüreğim burkuldu içim acıdı...
Kim bilir nasıl bir acıdır yaşadığın..
Allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın kimseye...
Ölüm kimseye yakışmıyor ama Allahın takdiri.. Bazılarımızın kaderi kısa çizilmiş vademiz ne zamansa son nokta o zamandır... Sorgu sual olmaz. Neden niçin denmez.. Her şerde bir hayır vardır derler. Belki Serdar'ımız dünyaya gelseydi daha büyük acılarla karşı karşıya kalacaktı...
Şimdi melek oldu uçtu..
Allahımdan ümit hiç bir zaman kesilmez.. Sana bir serdar daha verecektir..
Dualarımız seninle Baharım...

nbr aşkitom
nasılsın görüşmeyeli..
ne zmandır gelmemiştim sana çünkü banlıydım
gereksiz bir saçmalık yüzünden hem de..neysegeçelim bunu konuşmaya değmezz...
beni mi soruyorsun?ben mi..ben idare eder günlük..
işyerinde terfi ettim artık sana sık sık yazamıcam çünkü yeni geçtiğim yer çk stresli ve yoğun ,en ufak bir hata beni ipe götürür pembişim..çokdikkatli olmam lazım
bazen msn de yazanlara bile cevap veremiyorum:bbo:
itiraf etmem gerekirse yapamadığım birşey olursa çok moralim bozuluyor herşeyi kafama takıyorum günlük...benneyaptımki
ne olcak benim bu halim sencee:1no2:
aptal mıyım neyim günlük...işi bırakmayı bile düşündüm biliyor musun:kedi:
bana dua et lütfen..sana gelen kızlarada söle onlarda dua ettin..
rabbim bütün sıkıntılarımı geçirsin...ben biliyorum o sabredenlerle beraberdir..
onun dışında 21 eylül doğum günümdü,kimse kutlamadı biliyor musun günlük
içim bir buruk oldu..daha doğrusu beklediklerim kutlamadı be günlük
annemlerde memleketdeydi bayramda
bayramda buruk geçti..biz babannemlerle kaldık ...:gitme:bayramım ve doğum günüm çok kötü geçti :gitme:
anlıcan biraz psikopata bağladım günlük şu sıralar...
ama iyi ki sen varsin..öptüm pembiş yanaklarından...
seni seviyorum günlük..kendine cici bak olu rmuuyerimseniben

Günlükk Az Önce Geldim Eve Manita Bey Ve Bizi Tanıştıran Bebelik Arkadaşımla Beraberdim..
Moral Olsun Diye Buluşcaktık Güya Ama Bitanem,Bebelik Arkadaşım,Peri'm Nişanlısından Ayrıldı Bugün mafoldumben
Niye Tüm Felaketler Üst Üste Gelir Bilmiyorum Ama Ona Kıyamıyorum..
O Görümcem Benim :eek:
Gözünden Akan Her Damla Gözümden Aktı.. :çok üzgünüm:
Sevgilim..Koca Yürekli Adam İkimize Birden Sarıldı Geçecek Dedi..
O Kadar Şanslı Biriyim ki.. Allah Umudumu Tükettiğimde Onu Verdi..

VAROLmanın Dayanılmaz Mutluluğu İçindeyim..

Seni Çok Seviyorum Bitanem :asigim:

gunlugum cok ama cok sitres oldum..
bu gece cok dua edicem...
hersey guzel olsun gunlugum ya..
kendi ic savasimdan galip mi ciktim maglup mi ciktim savas bitti mi yoksa kisa bi ateskes yapildi taraflar durumlara gore yeni konumlar mi belirliyor yoksa yavastan delirmeye mi basliyorum inan bilmiyorum.
bazen oyle bi esiyo ki kac git diyorum kendime.

kacsam birakip senden uzak yollara gitsem
kalbim yaniyor ismini her kimden isitsem...

Bugün duyduklarımı keşke sen duysaydın güllük..
Allah'a günlerce gecelerce yalvardım biliyorsun ama ne zaman isterse o zaman, ne olmasını isterse onun olacağına tanık oldum.
O'nun söylediklerini duysan sen de benim kadar şaşkın olurdun.
Böyle şeyler oldukça hep aklıma arkadaşımın söylediği şey geliyor, aklım daha da çeliniyor.
Ve ben ne zaman atlatıyor gibi olsam hemen üzerine bir şey olur.
Garip bi dünya ve garip şeyler hasıla geliyor güllük hayatımda.
Sonumuz hayır olsun..

X