Kadınlar Kulübü Günlük

gunluk cook yorgunum..butun gun temızlık yapım...
babmda benı uzdu otrdum agladım..ama o farkında bıle degıl...olsun napalım...varsın aglayan ben olıyım...
bı raömaz daha bıttı allah nıcelerıne yetstrsın ınsallah...
herkezın bayramını kutluyorum....hayrlara vesıle olsun ınsallah

Günnüşümm ben geldimm
Tam açlığa alışıyorum bu sefer ramazan bitiyor..her sene böyle oluyorr
Busene dolu dolu raamazanı yaşayamadığım için üzgünüm seneye inşAllah ömür yeterse..
Yarın bayram gelen giden olacak deli manyak(öccan) namazdan sonra yanıma gelicekmiş elini öptürmeye..
3.günü de ilk kez k.k da tanışıp yüzyüze biriyle görüşeceğim..goncamla nasipse adapazarına gitcez..
neyse günnüş ben kaçarr görüşürüzz
herkeze iyi bayramlar diliyorum

Hiçbir sorun-problem olmadığı halde kendimi üzmeyi,ağlamayı becerebilen biriyim ben..
Beceremediğim şey boşver(e)bilmek!
Bazen diyorum ki;beni bu kadar mutsuz eden,karamsar bakış açısına sahip olmama sebep olan farkındalıklar.
Keşke!Bu kadar detaycı olmayıp,ince eleyip sık dokuyan bir yapıya sahip olmasaydım.
Farkındalıklar mutsuzluk getiriyor insana..

Neyse;anlatmaya başlarsam susmayacağım.
Daha derine inmek istemiyorum.

Bayramlar benim için hiçbirşey(!) ifade etmiyor,hiçbir anlamı yok bende..
Birşeyler ifade edenler için kutlu olsun,güzellikler getirsin...

vay be
büyük sevgiye bak sen ya
başkasının adını ağzına almak ne kadar büyüklük göstergesi.
hiç beklemezdim
hiç..
hayal kırıklığım çok..
kalbimin kırıkları çok..

Son düzenleme:
günnüşşş

bayramını kutlamak için geldim hayırlı bayramlar günnüş

tüm kk hatunlarına hayırlı bayramlarrrbuyrunnnnnnnnn

9 da kalkmam gerek ama hiç yatasım yok uykum var gibi de yok gibi de...
Yatarsam canım kalkmak istemicek biliyorum... Kalkıncada sersem gibi olucam...
Ama uyumazsamda uyuklicam bütün gün... :)
Yani iki ucu b.k lu değnek:))))
O zaman uyumayım ben zaten bayramın ilk günü bi kaç yere gidicez sonra bütün gün bize gelen giden oluyor gidiceğimiz yerden geldikten sonra odama çekilir uyurum biraz.. :)
Canımda sıkıldı en iyisi forumda gezmeye devam...
Bu arada inşallah bugün güzel bi gün olur birini bekliyorum bakalım gelicek mi...
Yada bir şey dicek mi....
Gerçekten merak ediyorum... Bakalım hayırlısı ama inşallah beklediğim gerçekleşir...
Yoksa gerçekleşmesi gereken kötü bi durum çıkıcak meydana...
Herkese iyi bayramlar...

günaydın günnük tüm kk nın bayramını kutluyorum şeker tadında geçsin inşallahopuyorumnanaktan
şafak 14:nazar: izin biriktirebilmek için bayram boyunca çalışıyom...inşallah çok yoğun olmas:hulya:

Günlük Kıs Ben Geldim lülülülülülü
Dün Gece Sabahladık Dükkanda Ama Ne Gırgır Şamataydı hihoyyyt
Bol Çene Bol Kahkaha Fuulll Neşe :jeyyar:
Sabah Geldik Eve Biraz Dinlendim Sonracımaaa İsmi Lazım Değil Aradı Yine Çıkacakmışız Arkideşlerlen :dilcikar:
Dün Gittik Bana da Onada Ciciler Aldık naniknanik
Dilerim Herşey Çok Güzel Olur.. Dilerimki Sevgi Saygı Kaybolmaz..
Ve Dilerimki Çocukluk Arkadaşım Olan Bu Adam Sonradan Cozutup Rahmetli Olmaz :roflol:

Bu Arada Günlüş Nan Replerimiz Gitmiş :1closedeyes:
Yönetimin Bize Bayram Hediyesi Olsa Gerek :jeyyar:kaydirigubbakcemile3

Tekrar Mutlu Bayramlar Hatunlar Şeniz

yah karnım cok agrıyo yaa::KK43:..
sabah 6 da uyandım agrıdan hala cekıyom rengım sapsarı ev mısafır dolu odadan cıkasım yok ..
ne bayram ne bayram cıcılerımı gıydım beyaz etek ve pembıs badı beyaz hırka dun gecede saclarımı bayag bayag bı kestırdım herkes yenı halıme bayılıyo hehe guzel olmus akşlama dogru ananemlere gıdıcez dayılarım daordadır ya yuzumde sapsarı uff:KK43: makyajda yapdım ama olmadı ınsanın gozlerının ıcı gulmedıkden sonra kupune dusse makyajın bısı olmıy..du işim cıkdı az gorusuz sonra pembiş..

Ben geldim günlüğümm..Bayram bukadar işte bana, bu sene gidicek bi yeriizyok babannemde vefaat ettikten sonra gidicek bi yer kalmadı artık.. Anne tarafındanda Baba tarafındanda büyük biziz buyüzden bu sene evdeyiz.. Bu sabah giyindim süslendim mini elbisemide giydim ve ablam geldi beraber kahvaltı sofrasını hazırladık annemi kaldırdık enişteyle babamda camiden geldiler ve bayramlaştık hepberaber sonra kahvaltı soframıza geçtik (işte bunu çok seviyorum çok güzel oluyor bayram sabahları)
bu arada babam el öpme parası 50 ytl verdi günlüğüm sabaha karlı başladım anlicağın kazık kadar kız oldum 26'ma giricem hala bahşiş alıyorum zemuszemus
sonra ablam ve eniştemle dayımlara indik bayramlaştık kuzenlerde bize çıktı babam ve annemle bayramlaştı saklanbaç oynar gibiydik binada kaydirigubbakcemile3 Babam biraz kötü buruk ama bizler yanındayız onun ve evlatlarıyla eşiyle bu bayram ona hissetirmicez inşallah SENı ÇOK SEVıYORUM BABACIM
Annanemle Dedemlede konuştuk sabah (biliyorsun onlar memleketteler) inşallah bayramdan hemen sonra uçakla gelicekler teyzemin ameliyatı için.. Dedem babama bişiler söyledi babam başladı sofrada ağlamaya çok canım yandı işte ozaman.. " erdal senin için annenin ve babanın mezarı başına gittik suladım topraklarını ettim duaları senden selam söyledim oğlum" off dede keşke demeseydin dedim içimden keşkeee demeseydin.. Neyse toparladık ama şükürki enişteminde sayesinde babamı.. Önce dedem vefaat etti ve memlekete gömülmek istemiş hep çocuklarıda bu vasiyeti yerine getridi , babannemde son zamanlarda hep derdi beni alimin yanına gömün diye.. onuda götürdük alisinin hemen yanı başına ve ikiside giresunda kilometrelerce uzaktalar bizden.. Bu yüzden ablamla beraber babam ve anname dedik bizden köyü sakın istemeyin biz dayanamayız dedik...
Off bayram günü bayram günü bukadar duygusallık yeter dimi günlüğüm.. Yarında kuzenlerle çıkıp gezicezz acaip hamburger çekiyor canım 2 menü birden yicem üst üste cokacimcoook oturdum uslu ve cici kız modunda makyajlı ve giyinik bir şekilde misafir bekliyorum zemuszemus biran önce gelseler çünkü bayram şekeri denen bişi kalmicak hepsi önümde ve ben hala yiyiyorum psikopata bağlamış bi şekilde :roflol:

Hadi günlüğüm seni ve tüm k.k üyelerini öpüyorum iyi bayramlar diliyorum şeker tadında bir bayram geçirmeleri dileğiyle inşallahh ...

bayrammış ya bugün günlük,
bayram olduğunu dün öğrendim,
o derece kopuğum hayattan.

herkeste bi coşku falan var, bayram diye.
ben huzursuzum, miskinim. bitkinim.bitmişim.

canım çok yanıyordu biliyorsun,
hala yanıyor.

sevdiğim adam gitti,
ayların boşluğu kaldı bende, alışkanlığı.. ihtiyacı.
nasıl dayanılır, nasıl katlanılır bilmiyorum.
ama bana yazık ettiğini iyi biliyorum.
ve ayakta kalmak için yoğun çaba harcıyorum.

"her şey iyi olacak princess" lafı da maziye karıştı..
onunla birlikte toprağın altına girdi,
sevdiğim adamı öldürdüm ben galiba günlük.

hayalimdeki adamdı gördüm ,
aşık oldum,
gittim,buldum, dünyayı aldım karşıma ve onun karşısına,
aştım da tüm engelleri.

aylarca birbirimizleydik..
ölesiye bi tutkuydu bende,ihtiyaç..
ona dokundum ben, kokladım...
bana aitti.

sonra da gitti.
arkasındaki enkaza dönüp bakmaya gerek duymadı.
mutlu olacağını düşündüğü diğer yolu seçti.

mutsuzum değil mi günlük, dibine kadar mutsuzum.
ama tekrar yaşar mıydın bunların aynısını deseler, gözümü de kırpmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
günnüküm bayramın mubarek olsun
annemlerle tlf.dan bayramlaştık,sonra msn den filan görüştük...
mis gibi elini öpmek gibisi yok ama...
daha bursadan istanbula giderken dedim kendime;ne işin var,nereye gidiyosun
gitmesen ne olur sanki.....
ama nasip oldu be günlük,bazı şeyler zorlamadan hemen olur ya
bizimkide öyle oldu.bütün yollar buraya çıktı...
belki,belki,belki,o kadar çok belki var ki
evlenmemiş olsaydım,üni. için başka yere gitmeseydim...hep onların yanında olsaydım.
yalnızım bu bayram annemsiz babamsız

sevgili günlük;
bayramları ezelden beri sevmedim sevemedim bir türlü
sanırım büyüyüpte kimse kapımı çalmadığında torunlar eve doluşunca bende bayramın değerini anlicaam
bugün küçük dayımlar bize geldi... bizde birazdan ananemlere gidicez
bu bayram babannemler köyde olduundan onlara gidemiyoruz
hadi sana da hayırlı bayramlar...

Selam günlük,
Kızım sabahtan beri gidip gelip elimi öpüyor.
Sonra da kapının arkasında şekerlerini ve paralarını sayıyor.
Herhalde kendine has bir sayı sayma yöntemi buldu diye düşünüyorum.
Minik sıpa,nası gözü açık birşey oldu bu çocuk ya.
Kime çektiyse bilmem.

Bayramlar çok sıkıcı geçiyor evlendiğimden beri.
3 gün böyle.
Bitse de gitsek.

GÜNLÜK:;

bayram gelmiş neyime:)
deliye hergün bayram:)
beni anlatan iki çelişkili cümle:)

iyi bayramlar öncelıkle :)
bu sana son yazısım olacak.. malum son 2gunum kaldı.. sonrası cicim ayları vs.. bılmıyorum bidaha ne zaman girerim ama tekrar gorusmek umuduyla ..tekrar yenı yenı msjlar yazmak umuduyla diyorum :)
daha dune kadar bende heyecanın H'si yokken..simdi birden tıkandım kaldım mıdem yanıyor bee sankı bişeyler yesem kusacakmısım gibi.. zamanlı zamansız bi titreme gelıyor.. heyecan mı yapıyorum bende anlayamadım..
burdakı arkadaslarımı , seni kısacası butun kk yı çok ozleyecem.. kendıne cici bak emi..

X