Kadınlar Kulübü Günlük

günlük bugün kötüye yakın bi gündü.
negatifti.

kuşum hastalandı gecenin bi saati..
onu veterinere götürürken annemle arabada tartıştık,
annem sürekli söyleniyor, yok buradan dön,
yok nasıl hızlı durdun,
yok gelen arabayı fark etmedin..
çıldırttı.
(not: dört senedir araba kullanırım)

bi taksi durağında durdum;
in dedim,
indi.(gerçekten sinirlerim alt üsttü kuşuma bişi olması fikri mahvediyor beni)

saat gecenin 12si.
ağlaya ağlaya veterinere gittim.
bu arada sevdiğim adamı aradım açmadı.(açmaz muhtemelen uyuyordu. sabahın köründe kalktığı günler...)
iyice sinirim bozuldu.

neyse
veterinere gittim sonunda..
doktoru kuşu yarın tekrar getirin kuşla ilgili uzman hocamız baksın dedi,
bugünlük bişi olmaz korkmayın dedi.

eve geldik sonra kuşumla.
annem de eve dönmüş.
sorunsuz atlattık.

ama kötü gecelerimden biriydi.
sevmiyorum huzursuzluğu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günnüş bomboş bi gündü..
Hava mualefeti yüzünden hiçbişey yapamadım eve tıkılı kaldımm
İş görüşmelerine gidecektimm
Yılmadan devam edeceğim bir i mutlaka olucak..:kızgın:
Aslında bi yandan iyi oluyoo eğer olursada bayramdan sonra olsunn...
Geceleri geç saatlere kadar oturmaktan,öğlende uyanmaktan bıktım..
İş stresini özledim
Sabah erkenden kalkıp işe yetişme telaşesini özledim
Meşgul olmayı özledim

Paramı sorgusuzca harcamayı özledim
Biliyomusun günnüş kısıtlamalar hiç bana göre değil..:nazar:
Neyse günlüğümm Rabbim yine ne verirse HAyırlısını versinn....:Saruboceq:

Son düzenleme:
Günnüşşşş ben geldimmm
Sevgilim neden beni anlamıyoo neden romantik değil
Beyimiz her telefonu kapadığında Seni Seviyorum diyormuş yaakaydirigubbakcemile3 romantikmiş yaniii-tatlicadiarzu-
Neyse artık uğraşmayacam böyle kabul edicemm:kahve:

Gözlerin hançer değilse
Neden kalbim kanıyor?
Ayrılık ölüm değilse
Neden bağrım yanıyor?

Gitmek mi zor kalmak mı demiştin ya..
Her iki durumda da öldüm ben..
Izdırabım sensizlik..
Sensizlik yakıcı bir ateş...
Her ne kadar yanında olamasam da..
Ben senden hiç gitmedim..
Ben ızdırabı seçtim..

Zaman zaman zaman,sadece zaman günlük..
Biliyorum,gececek..

günlükcüğüm selamm morelim çok bozuk günlük yine alerji oldum sırf 2 gün üst üste tatlı yedim diye derim kabardı kaşınıoo off offf pireli gibi kaşınıyorum anlıcağın günlük uykumda yok gece yatmaz sabahda kalkmaz cinsten oldum iyicekaydirigubbakcemile3 bu arada günlük bugünün tarihi ne güzel öle 09.09.2009 kaydirigubbakcemile3 neyse günlükcan büşra kaçarr kremimi sürmem lazım kendine cici bak günlük:a015:

günaydın günnüküm şafak25:nazar:
sonunda mutfak dolaplarım yapılabildi ama renk uyumsuzluğu varmış şimdi deeekaydirigubbakcemile3 amaan kim takar dimi kız:lepi:
hayırlısıyla artık cuma olsun da evimi yerleştireyim ben yaaaaaaadelikafadulden

Islak gözlerimle geçiyorum yaralı bir ceylanın kalbinden,ceplerimde kül var bir yangından arta kalan,sorduğum adreslerde kimse oturmuyor yada kimse olmuyor ben sorduğum zaman,herşey bir yalan gibi yandığı zaman ,yalnız olduğunu anlıyor insan,anladım ve geçti yaralı bir ceylanın kalbinden..

ıçimden öyle geldi günlük..:nazar:

günlük kk daki tüm arkadaşlarımı çok seviyorum ben :asigim: :1hug:
bu arada günlükcüm biz evimizi dün itibari ile tutmuş bulunuyoruz.. hihoyyyt
sıra evimizi düzmeye geldiiialkisalkisalkis

günaydın günlük opuyorumnanaktan

çok ama çok yorgunum ve uykusuzum -tatlicadiarzu- oğluşum grip oldu mafoldumben çok huysuz o yüzden. burnu tıkandıkça çığlık çığlığa kalkıyor durmuyor. bugun doktora götürcem kuzum bu zamana kadar hiç hasta olmamıştı :nazar: hiç alışık değilm onun bu ağlayan huysuz haline.

günlük , bu gün çok enteresan bir gündü. Bak anlatayımda dinle acı ve sevinç gözyaşlarını bir arada yaşadım bugün.Annemin mrg tetkik sonucunu alıp doktorumuza göstericektik. Saat 9.30 da Anakara'daydık. Sonuç zaten çıkmıştı hemen merak içerisinde aldım. Aldığımla sonuç raporunu okumam arasındaki zamanda neler hissettiğimi anlatamam. Sonuçta kitle olduğu ve biyopsi önerdiklerini yazıyordu. Buz kesildim o an Alah'ım bizi neler bekliyor yine diyebildim sadece içimden. Ama anneme hiç belli etmedim. Annem soruyor , kızım ne yazıyo kötü bişeymi var yoksa diye. bende , yok anne ne kötüsü herşey gayet normal kötü hiç bir şey yok dedim.. dedim dedim ama gel birde bana sor günlük o an neler hissettiğimi :KK43:( doktorumuzun odasına girdk. ben zaten biliyordum sonucu :KK43: doktor bilgisayardan sonucu okudu bir şeyde diyemedi bizi direkt genel cerrahine sevketti. tabiki annecim anladı, sezdi olumsuz bi şey olduğunu. doktor da, küçük 3 mm çapında bi kitle olduğu yazıyor raporunda birde cerrah görsün ona göre bi karar verelim dedi. odadan çıktığımızda annem ağlıyordu :KK43: cerrah anlattı durumu bize gerekirse biyopsi yapacağız.. ama öncelikle radyoloji uzmanı görmeli tüm tetkik sonuçlarınızı dedi.. herşeye..ameliyata , kemoterapilere ,radyoterapilere alıştırmaya çalışıyorduk birbiribimizi annemle. herşey yeniden sil baştan başlayacaktı..ona güç vermek için elimden geleni yapıyordum.. derken radyoloji uzmanının yazdığı raporu aldık uzun bir bekleyişten sonra.. raporu nasıl okuduğumu bilemedim.. okuduğuma inanamıyordum sanki bir mucize olmuştu evet bu bir mucizeydi bencede annemin göğsünde kitle olmadığı yazıyordu raporda:Saruboceq: koşa koşa cerraha götürdüm sonucu. oda işte bu! tertemiz sonuç dedi.. neden böyle bi tezatlık olduğunu sorduğumda ise.. mrg çekimini raporlayan doktorların işgüzarlığı dedi.. odadan çıktığımda Rabbime binlerce kez şükrettim ağlayarak.. Annemde bende bu gün bir sınavdan geçtik...sağlığımızın kıymetini bilmeli ve her daim Allah'a şükretmeliyiz.. Şükürler olsun Rabbim..:Saruboceq:

cnm çok geçmiş olsun...Allah'a şükürler olsunki annen iikaydirigubbakcemile5

Selam günnüük
Kendimi iyi hissetmiyorum
Haberlerde her geçen daha da kötü haberler görüyoruz
Herşey daha da kötüye gidiyor
Geleceğimden korkuyorum, güzel şeyler olmayacak mı hiç?

canım günlüğüm,
artık ümütlerim tamamen tükendı ve bu iş burda bitti mutluyum şükrediyorum yinede
demekkı hayırlısı buymuş diye çünkü hep haıylrısını isterdim
allahm çok seviyorum ama hayırszsa olmasın derdim olmadıda
üzülmüyorum
eskı aşkın ömrü yenisini bulana kadardır.:)))))))))))))))diyorum vee günlük olaylarıma geçiyorum
bugün yine işteyim cmrtesi gününün iple çekıyorum tatil diye yorgunum günlük.yamırda var içm daralıyor
hava açsa keske yazı seviyorum
annemı kardeşimi ve biricik babam rahat uyu babacımmmm
seni seviyoruzzzzzz annem ben ve kardeşim....................

yagmur dursun allahım:KK43:..
cok kotu etkılıyo bızı maddı zarara ugrattı ıs yerındekı mallar telef olmus hep babamlar cok sınırlıler 4 saat temde rehın kalmıslar kumanyalar maf olmus mıde agrım az ıyı bugun sadece nefes alamıyom cok zor bıcımda onude becerım hep burnuma degısık kokular gelıyo ve devamlı canım tursu ıstıyo kafayı yıcem nerdeyse..dun gece dısarı cıkdım uzunca sure kaldım yagmurdan sırılsıklam oldum telefonumda cebımdeydı oda maf olmus acılmıyo servıse gıdıcek okadar ıslanmısımkı agzımı acıp gok yuzune bakdım sımsekler cakarken hıcde korkmadım okadar sevgıyle askla bakdımkı kendıme sasırdım dısarda kımse yokdu zaten aklı olan o saatte yagmura cıkarmı:)..
eve geldım dus aldım hemen sonra denız arad ıstanbula gelmıs babasıyla senıde gorsem dıyo:KK43: ya denız evden nasıl cıkım herkes rehın kalıyo bı yerlerde senı evden alırım dedı ya sorun evden alma degıl dedım emrıvakı yapman dedım bugun arıycak bakalım kararsızım daha zor gelıyo cıkmak vallahı..sonra lady le konusdum akam cok rahatladım onla guzel bı planımız var umarım olur pekı ya ben ne gıycem :)..elbıse gıysem topuklu ayakkabılar saclar full makyaj :)..sımdıden planın heyecanı bastı azda olsa ıcıme nese gırdı sagol lady ım ..asıl bomba anneme ben verdım babanem gelıyo...
haha evde kırmıız alarm baslamıs durumda ınankı seytanlıgı ogretıcek banda tabı kendısı melek ya.)))))) sevmıyom sevıyom bılmıyom sunu bılıyom oda hayatımızda :)..

günlüğümmm

cok kötüyüm ,cokkk başım ağrıyooo
bedenim bitkinnnn,-tatlicadiarzu-
Allah kabul etsin ama oruç beni sarstı resmennnn
az kaldıııı neysekiiiizemuszemus

Bügün çok mutluyum günlük Betül'ün nikahı var....
ama bi yandan da çok hüzünlü....
sevdiğiminn gelmesii uzuyoo....
hala yok yanımda ekimde de olmucak mış sanıırm mafoldumben

Günlüğüm..

Rabbim Yar Ve Yardımcısı Olsun Selzedelerin..
Arkadaşımla Görüştüm Komşusu Kayıpmış Hala :Saruboceq: Dilerim Sağ Salim Bulurlar..
Anlamıyorum Günlük Yağlamayanları Seli Fırsat Bilipte.. :eek:klava:
İnsanlar Canlarıyla Uğraşırken Onların Mal Derdine Düşmelerini :eek:lmaz:

8 Şehit Verdik Yine :çok üzgünüm: Allah'ım Sabır Ver Ailesine Ve Sevdiklerine..
Biliyorum Senin Katında En Yüksek Mertebedeler Ama Yinede Mekanları Cennet Olsun :Saruboceq:

Ve İzmir'im..

87.Özgürlük Yılın Kutlu Olsun Nazlı Gelinim.. turkbayragi

Naber Günlük...

ne zamandir bomba gibiyim diyodum,
ama gene biseyler oldu bana...:bbo:

Iki gündür kusmakla kusmamak arasinda gidip geliyorum...kaydirigubbakcemile3
Gülmeee :eek:lmaz:....öyle yani napiyim...
Tam diyorum aha midem bulaniyo bi kosuyum lavaboya
o anda geciyo...dalga geciyo bu cocuk simdiden benimle...:emir_bebek:

Göbek cikitmi diye sorarsan...ihhh ihhh yok cikmadi...:CüvCüv:

Herkesin derdi ayri iste...
Benim yani bizimde derdimiz bebek...
Daha 14 haftaligiz geri kalan aylar nasil gececek hic bilmiyom...
Hööööfffff yani günlük....:nazar:

Yarin doktorda randevumuz var...cinsiyetini ögreniriz belkide...
Önce herkes kiz diyordu simdi herkes senin oglun olacak diyo...
Niye ve neye dayanarak bende bilmiyorum...benneyaptımki

Eli ayagi düzgün saglikli olsunda...cinsiyeti önemli degil

Güzel Allahim isteyen herkese bu güzel duyguyu yasamayi nasip etsin...:Saruboceq:

Bir haftadır içimde bir umutsuzluk hakim:KK43: Yaradan "Benden umudunu kesen kafirdir." diyor ama elimde değil,belirsizlikler beni kaosa sürüklüyor,çok yanlızım çooook!
Ben nezaman güz oldum Anneee! döküldü çiçeklerimm!
:sinifsinif:mafoldumben

X