Kadınlar Kulübü Günlük

ayy sinir oluyom midem cok bulanıyo nefes alamaz haldeyım catlamak uzereyım..
ya dun okadarda sınırlenmedım ama nıye boyle oldum ve ne hıkmetse aklımdan sadece yeşil zeytın gecıyo:bbo: canım okaa cekıyokı ıftara kadar gıtmelıyım markete..:bbo:

selam günlük evde işlerim bitti şükür....

ufak tefek eksiklikler hariç....

yarın akşam ifatara gitcem işyerinin....

her akşam eşim yalnız bırakıyodu beni yarın akşam sıkılma sırası onda....

o istemeyerek bırakıyodu biliyorum bende öyle ama...

bende hiç olmazsa değişik bi ortamda olurum kafam dağılır...

Günlük a.s. a.s.

Tatilden döndük pcim bozuldu o yapıldı oğluşum hastalandı:KK43:Çok şükür bugün oda çok iyiii gülüp oynuyor biranda süzülüveriyor yavrular Allahım korusun onları..
Dün evlilik yıldönümümüzdü koskaca 12 yıl bitti günlüğüm ilk günkü gibi Allahım ölene kadar birliktelik nasip etsin :Saruboceq: Ben birşey beklemez bebek odası yapılacak kararı almışken kocaman çiçekleri kucağımda buluverdim tabiki evimize alınann hediyemizide vee güzel bir akşam yemeği benim gibi bir dombiliyle şuan başka birşey yapılamazdı zaten yerimseniben Allahım nice yıllara nasip etsin :nazar:

O arada sabahtan odamızı boşalttık depoya göndereceklerim gitti bu hafta bebek odasına bakarız nasipse zaten azıcık kaldı yetişir umarım hepsi..Oğluşumunda odasını yeniliyoruz parça parça oda çok mutlu Allahım sağlıkla kullanmayı nasip etsin

Herkeze Selam olsun a.s. a.s. a.s.

mrb günlük nisan'ım gibi bende ilk defa yazıyorum veee çoook sinirliyimm

kk nın canı bitanesii banlanmış :çok üzgünüm:
nedenn acabaa???? niyee???

biraz kk ya bakayım dedim veee teminde dediğim gibi canımın için arkadaşımın banlandığını öğrendim:kızgın: o yüzden moral 0 sinir son seviyeee öfkeee iseeee en son seviyeeee

insan melek gibim oluncaa bu kadar sevilincee mii diğerleriniii rahatsız ediyor???
illa kii laf atılıyoo tabii ... seviliyoo diyee o kişiyee ve onun gibi sevilen kişilere hırcınlaşılıyorrr?

nesee kimsee alınmasın heraldeee benimde msjımı düzeltmeme gerek yok diymi :kaydirigubbakcemile3:

al bu dünya al senin olsun
benim hiç gözüm yok hepsi senin olsun
ama son bir dileğim var senden
su gaybana dünyada varını yogunu al
hepsini al da !

beni benimle bırak
beni benimle bu cehennemde
ruhum senden cok uzak
yabancıyım senin cennetine

hakkınızı helal edin rtık eskisi gibi burda olamıcam
bigün girebilirsem anlatırım
tüm arkadaşlarıma herşey için teşekkür ederim

of günlk of..dün kardeşimi uğurladım ve gitti...çok üzgünüm dünden beri,havaalanından eve kadar ağladım senağlama topu topu üç güncük kalabildi,kendine alıştırdı evin içinde sonra da gitti.bu sabah uyandım sanki içeride odasında uyuyor gibi geldi bir an sonra aklıma geldi gittiği içim cız etti.yine yanlız kaldım bu yaban ellerde.yine gelir inşallah.bebek de huysuz dünden beri.teyzesini arıyor sanki evde:emir_bebek: kurban bayramında gidicez herhalde izmire:eek: of günlük daha çok varmafoldumben keşke kardeşim hiç gelmeseydi,alışıp gidince çok kötü oluyor.allahım bana dayanma gücü ver.bugün işe bile gitmek gelmedi içimden evdeyim :a015:

günnüüükkk zemuszemus

mutlu bi hafta sonu bitti nan benneyaptımki
ama koceme kavuştum Rabbime çok şükür
çokda özlemiş beni :asigim:
ailelerden konular açılmaya başlıyo konusurken kulağımı tv ye veriyom
cevap vermiyom
iyi ediyom demi nan günnük mirmirmirmir
unuttum çünkü herşeyi :lepi:
içimdeki yara kapanmadı o ayrı mesele gamyoncuiremsu
neyse
bugün evde olcem kaydirigubbakcemile2 temizlik yapıcem
bu hafta davet yok
bugun hariç kocemle evimizde vakit geçiricess bu hafta kaydirigubbakcemile2

Günlük;

Var mıdır benim gibi sıkışıp kaldığını zanneden hayatta zaman zaman..Biliyorum çok büyük sorunum yok,Allah'ıma bin şükür.Ama bazen kendimi dünyanın en beceriksiz insanı gibi hissediyorum yok yok beceremiyorum diyorum bi evi çekip çevirmeyi,ne biçim kadınsın diyorum,ahh anneciğim nasılda rahata alıştırmış beni,2 gün sonra hiiç takmıyorum,yada eniştenle didiştiğimizde yok yok bana göre değilmiş bu
evlilik diyorum ertesi gün ;ne varmış yok bişi.Dengesizmiyim neyim ya?: :uhm:

:roflol: Gülüyorum ama sinirlerim de bozuluyor,acaba hormonal mı?Bu kadar hatunu dinliyosun bilirsin sen,bi yardımcı ol be günlük ..Sadece ben olmadığımı söyle lütfen :Saruboceq:

Günnüş ben geldimmm
Daha yeni uyandım evde kimsede yok kafamçokkarıştı ayyyy çok yorgun hissediyorum kendimi
Günnüş çok kötü kabus gördümmm mafoldumben Yoksa bu saatte uyanmazdım benkaydirigubbakcemile3
Ayyy sana yazacak halim bile yokkkkkkkmirmirmirmir
HAde başşş başşşşş:kahve:

Günlük , nişanlım neden bana böyle davranıyor :KK43:(
gelinliği pahalı alma ucuz al
sizin memlekette düğün yapmak istemiyorum ( hem onun hem bnm şehrimde düğün olucak)
neye heves etsem kırıyor hevesimi ve hiç bir şey yapmak istemiyorum
beni ruhsuz bi kız etmesi çok yakındır...

selam günlükcüm opuyorumnanaktan

bugun kk arkadaşlarımızla buluştuk bornova buluşması oldu. herşey çok güzeldi batuhanın yaramazlığı dışında :emir_bebek:

günlükcüğümmm günaydınn opuyorumnanaktan

günlükcük yakLaşık 15 dk önce uyanmış bulunmaktayım sabah sabah bi şokta yaşamış oldum maLum şu adsl de kota deniLen bi meret warya o bende uçuşa geçmiş sabah 10 gb yi görünce gözLerim yuvaLarından fırLadı günlükcan kaydirigubbakcemile3 ama bu işte bişi var günLük kesinnn ben kim 10 gb kim allahtan annem bişi demedi aLınan kararsa internet kapatıLıcakkk ve sınırsız oLucakk delikafadulden.Öle işte günlük yine günün çoğunu uyumakLa geçirmiş buLunmaktayım neyse son 10 küsürLü günüm kaLdı sonra sabah 6 nöbeti başLıcak mafoldumben neyse günLük uzatmayım kendine cici bak bebiş kocaman öptüm seniŞeniz

slm günlük;
iyiyim çok şükür...
heralde biraz sosyalleşmeye ihtiyacım vardı...
onu da başarıyorum yavaş yavaş...
bunda benim suçum yok ki...
memur insanın hali bir başka oluyor...
tam bir yere alışamadan haydaaa başka bir yere taşınıyorsun...
neyse Rabbime sonsuz şükürler olsun... :Saruboceq:
öptüm günlükçüm...
biliyor musun beni sabırla dinleyen tek şeysin...​
Şeniz

selam çitlembik laelaelaelaelae
bu gün kışlık hazırlıklarıma daha da bi hız verdim. kurutmalıklarımı ipe dizdim.yarın tarhana yoğuracağım. çrş prş konserve kaynatayaım diyorum. hey baksana bana günlük ben galiba eylül ayını çok seviyorum. hep tatlı telaşlar var bu ayda.günlük ya küçücük mutluluklar yetiyo bana ben onları gazoz baloncukları gibi onyüzbin milyon tane yapıyorum hihoyyyt . Allahım yüzümü sana döndüm yarabbim içimde öylece kalan bu kız çocuğunu hep koru allahım :Saruboceq:

sevgili günlük bugün kötü bi haber aldım cok sevdiğimiz arkadasımzı ASOmuz ceza almıs. gercekten cok üzüldüm. umarım en kısa zamanda aramıza katılırsın. özledik seniii. öpüyorummmma.s.opuyorumnanaktan

X