Kadınlar Kulübü Günlük

baydın artık yaaa -tatlicadiarzu-

koca koca yazılar üstelik kırmızı :nazar:

dikkat çekmek için millet ne yapcagını şaşırıyo günlüğüm,

artık hayatını dökmeyi bıraktı millete sardı delikafadulden

tebrikler eglence çıkıyo alkisalkisalkis

haa bu arada kimse üstüne alınmasın ben lafımı ortaya kodum begenen alır hihoyyyt

iyilik yap denize at :1closedeyes: lülülülülülü

Son düzenleme:
günnük ben geldim ilk defa evden yazıorum sana
saat 20:53 öyle bakıp çıkıcam sanada uğramak istedim..
grşürüz muckss opuyorumnanaktan

Günlüğüm ben geldim bi güzel yedim mamalarımı ohhh karnımda şiştiki bi sormaaa üstüne birde tatlı yedim :) gülüyorum eğleniyorum gayet iyiyim yaniii ailem ve arkadaşlarım sayesinde kaydirigubbakcemile3 Yarında iftara şu meşhur kişiyi çağırıcam davet edicem bakalım hakkımda hayırlıs artık nasılsa annemde çok sever kendilerini eskiden arkadaşımdı çok iyi anlaşırdık o okumaya gitti askerlikti falan derken çok uzak kalmıştık şimdi yeniden irtibata geçtik:eek: neyse günlüğüm herbikescikleri seviyorummm :lepi:

gunlunlugum bugun sevgilim ile kusadasana gittık oldukca eglenceli ve yorucu bir gundu ...eve geldigimde bilgisayarımı actıgımda ise ne yazık kı cok sevdigim arkadaslarımın banlandıgı gordum ...cok merak ediyorum acaba kımler sebep oldu

Valla sinir stres sahibiyim bu günlerde gıcık oluyorum sanaaaaaa hey pis yengeççç:kahve:
Nedenbu yengeç burçları böylee tabi çok azı hariç:)

Offf günlük seninle bu ilk tanışmamız keşke böyle olmasaymış ama,
Ben de liv gibi sevdiğim arkadaşlarımın ban'landiğini gördüm sinirim zıpladı günlük.

'akıllı' ve mutlu günler diliyorum önce kendime sonra herkese.

]
Offf günlük seninle bu ilk tanışmamız keşke böyle olmasaymış ama,
Ben de liv gibi sevdiğim arkadaşlarımın ban'landiğini gördüm sinirim zıpladı günlük.

'akıllı' ve mutlu günler diliyorum önce kendime sonra herkese.

günnüük neler oluyorr yaaa böylee
canım çok skııın ne olduuda aso banladıı valla benimde sinirleriim zıpladıı :eek:lmaz:

Günnüküm zemuszemus
Şimdi girdik eve akşam iftara kocişin teyzesine davetliydik sülalece kaydirigubbakcemile3
Teyzecim ellerine sağlık bir sürü yemek yapmıştı çok güzeldi cokacimcoook
Şimdi mutfakta herüfümle cugara keyfi yapıyorus :nazar:
Tatlı yapmıştım sabahtan, aklımda ladyme gidersem götürmek vardı ama gidemedim mafoldumben
Yapmışken de tadına baktık kocecimle şimdi tarifini ve resmini ekleyeceğim zemuszemus

Bugün evdeydik sabah kalktım ütülerimi yaptım 3 makine çamaşır yıkamıştım birikmiş akannehir
22 tanecik gömlek vardı koceme ait akannehir o kadar yorulmuştum ki onlara sıra gelmedi
Kocişim de kıyamadı bana ilk defa kuru temizlemeciye götürdük gömlekleri ütüye akannehir
Tüüüü benim karılığıma rezil ben :mymeka:

Yine dinlemeden bitirdim bi haftasonunu mafoldumben
Sabah erken kalkıcam yine :mymeka:

Yarın sabah şirkette görüşürüs cici bak kendine kaydirigubbakcemile2

günlüğüm hayatta en uyuz olduğum insan tipi insanları kışkırtıp hiçbişey yokmuş gibi kenara çekilendir...
bu insanların sesinin sonsuza kadar kapanması dileğimle... iyi geceler...

[FONT="Comic Sans MS"]Günnüş 4. yılımız bugün dolduuuopuyorumnanaktan
Daha nice mutlu yıllara aşkımla bir ömür inş.:Saruboceq:
Sevgilime halen ilk günkü gibi aşığım hatta daha fazlaaaa:kedi:
Çok seviyorum onu yaa:asigim:
[/FONT]

Günlük..

2 Günlük Dünyada Sanal Bi Ortamda Olan Konuları Neden Bu Kadar Büyütür İnsanoğlu Anlamıyorum :eek:lmaz:
Dert Edilecek O Kadar Ciddi Konular Varki...yerimseniben
Anlamıyorum Ben Bu Rekabeti :eek:lmaz:

Kararımı Verdim Bu Arada Günlük Çevreminde Başımın Etini Yemesiyle..
Mantık Diyorum.. Ve Sanırım Evleniyorum kafamçokkarıştı
Hemde Sana Daha Önce Anlattığım Çocukluk Arkadaşımla -tatlicadiarzu-
Herşeyin Hayırlısı Hakkımızda.. Engel Olamıyorum Çevremde Olanlara Ve Hayatım Bi Yöne Doğru Kayıyor..
Bunca Zaman Kalbimi Dinledim Hep Yakıp Yıktılar Ağlattılar..
Belki Bu Defa Mutlu Olurum Beni Sevenle.. Ne Dersin :umursamaz:

dogru söyleyen 9 köyden kovuluyo dedikleri bu olsa gerek...

amacıma kavuştum diye sevinen insan(!) bilmiyo ki kendini ne hallere düşürüyo :1closedeyes:

kendini güzellik abidesi sanıp kaydirigubbakcemile3 etrafa cici rolünde gülücükler saçarken,neyin ne oldugunu bilip laf söyledik diye böle oluyo işte...
haklıyken haksız duruma düşmek :nazar:

bakalım daha neler görceğiz :kahve:

X