Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlükcüm..
cok heyecanli ve yogunum bu aralar..izine son 10 günümüz kaldi Allah izin verirse...
abimler ordalar simdi,ay insallah süper gecer bu sene..herkes,herkeeeeessss orda olacak :lepi:
bahcede büyük kahvaltilar,kuzenlerle girgir samata,havuz keyifleri,gece muhabbetleri opuyorumnanaktan
nasil özledim anlatamam,2 sene oldu,dile kolay mafoldumben
hediyelerimde hazir sükürler olsun..
su son posta görümce,kaynana misafir tayfasinida bi atlatirsam rahat rahat hazirlanmaya baslicam..
ahh birde o dert var iste...
ugurlamaya degil,öyle yemekli misafirlige gelecekler..bu ay ikinci kez,gicikligina mi yapiyorlar ne..
birde haftasonu gelecek görümcem,yani tek ve son alisveris günümde..
ah ahhhh...
neyse bi sekilde yetistiricem artik,Allah büyük

Ne oyun parkları nede dondurmacının önü nede bir eğlence o olmayınca yanında neye yararki gülmek, gezmek, eğlenmek, bir köşe başında sessizce ağlarsın kimseye göz yaşını göstermeden,diğer köşe başında kızı yada oğlu ile ilgilenen bir anneyi gördüğünde; kimsede senin acını bilmez sen anlatmadan, anlatacak insanda bulamassın etrafında ve seni anlayacak; bir kişi vardır oda senin gibi olan;

selam günlük hafta sonu canımıniçi burdaydı çok yoğun bi hafta geçirdik kendini aştı resmen 4 koca gün kaldı yanımda:)))

çok güzel bi hafta sonuydu.
dostumun sevgilisiyle tanıştırdık. dağ yoluna gittik çok iyi kayanştılar dostumla ikimiz de bunu çok istiyorduk. harika bi muhabetti çok sevindik hemen bi yerlere gitme planı yapmaya başladık çok eğlenceliydi düşüncesi bile harika. şu işleri bi atlatayım da hemen yapmak istiyoruz:)

pazar günü de annem ben babam ve canımıniçi dağa çıktık piknik yaptık çok güzeldi bol bol temiz hava aldık. dün de ben maalesef işe gittim canım evdeydi babamla 8 tur tavla oynamış ve beyni dönmüş vaziyette buldum:))) be mubarek insan misafirsin habire babamı yeniyorsun ayıp denen bişey var dimi dedim:))) neyse aldım onu hemeeeennn yemekten sonra sinemaya attık kendimizi hiç araştırmadan bulduk bi film girdik ... ooff aman yarabbim ne güzel bi filmdi yaa gerilim filmiydi acciiip gerildim:))))))

Sevgili Günlük...
Bugün acayip tersimdeyim...:umursamaz:
cok sinirliyim ve cok agresifim...niye bende bilmiyorum...:sinifsinif:
Önüme gelen herkesin agzinin üstüne bi kac tane cakasim geliyor kötükedihüso
o kadar yani düsün...

Bugün kimse benimle konusmasin, kimse bana soru sormasin,
kimse bana siritmasin, Kimse benimle muhattap olmasin istiyorum...benneyaptımki

Herkese gicigim, herkese uyuz oluyorum bugün...
Allahim yaaa....ben bugün birileriyle kavga etmeszem iyi...:nazar:

Niye böyleyim günlük? Neden böyle hissediyorum? fisfisfis

Artik izine cikma zamanim geldide geciyor bile, onunda etkisi varmi acep?
Az kaldi günlük az kaldi....10 gün sonra Allah izin verirse yoldayiz...:Saruboceq:

cok uzgunum gunluk mafoldumben
devlet babamin tedavisini sonlandirdi
artik ilac almicak cevap vermiyomus tedaviye
napcaz biz gunluk..
ben babamsiz yapamam ya..
nolucak simdi.. mafoldumben mafoldumben

Bugün evlilik yıldönümün günlük....

8.seneye girdik...

Kimbilir belki uzun yıllar sürücek...belkide 9. seneyi göremeyecek bu evlilik...

mafoldumben Öyle kırgınım öyle üzgünüm ki...

Rabbim bana nerden bir ışık bir kapı gösterip ferahlatıcak bilemiyorum bekliyorum...

Benim yüreğim hayalleriyle ayakta durur sen biliyon günlük...Kim bilir belkide beklemediğim güzelliklere gebedir bu dar ve karanlık yollarım...

Belkide...kötü olacak zannettiklerim benim için hayırdır...

Allahım bu günlerin geçisini kalbime kolay kıl...Çocuğum ve benim için ne hayırlı olucaksa onu nasip et bize...

Eğer hayırlıysa ve nasibimizse bu hayat bize yeniden eş olmayı nasip eyle...

Şu an bu hissettiklerimden yazdıklarımdan zerre kadar haberi olmayan kalbine sen işittir hissettir...

Evlilik yıldönümün kutlu olsun bonusum...

sevgili günlüğüm,,,,

içimdeki melek hızla büğüdü günlük.....
onu önce içimde küçük bir pirinç tanesi kadar gördüm biliyormusun günlük
ama o zaman bile bana dünyanın en güzel bebeği gibi gelmişti hep o pirinç tanesini hayal edip sever olmuştum....sonra kalp atışlarını duydum onun günlük bu bir mucize olmalıydı içimde bir kalp daha atıyordu canımda bir can daha vardı günlük....çok mutluyum günlük çok....
zaman hızla akıp geçiyor ve içimde hızla bedenin şekilleniyordu yavrum.tomurcuk tomurcuk ellerin oluştu önce,ayakların yavaş yavaş şekilleniyordun....
her doktora gittiğimizde senin iyi ve sağlıklı olduğunu duymak bana dünyaları veriyordu annecim..içimi tarifsiz bir huzur kaplıyordu...
büğüdün ve yıllardır hayal ettiğim herşey bir bir gerçek olmaya başladı cinsiyetini öğrenmek için gittiğimizde bir kez daha nasıl nasıl mutlu oldum canım kıızımmmmmmmmmm
bitanem hayallerimdeki palmiye saçlı kızım sendin içimdeki ve hızla bana geliyordun ha bebeğim...
babanda bende çok ama çok sevindik senin gelmene canım kızım....
adın şimdiden belliydi,sen biizim aşkımızın masum ÖYKÜ sü olacaksın kızım
derken aylar geldi geçti ve sona yakınlaştık bitanem...büğüdün artık içimde ellerini kollarını başını küçük ayaklarınla attığın tekmeleri hissedebiliyorum kızım
içimde seni hissetmek,tekmelerini hissetmek içimde sana ait bi yaşam olduğunu bilmek beni nasıl mutlu ediyor bir bilsen annecim

canım kızım öykü ,tam 6 gün sonra 07.07.2009 sabahı kollarımda olacaksın allahın izniyle inşallah...baban ve ben seni o kadar çok seviyoruz ki aylardır rüyada gibiyiz...
9 aydır içimde hergün aşkla büğüttüğüm sevgimle beslediğim...gözümden sakındığım meleğim 6 gün sonra kollarımda olacaksın dimi meleğim....
ben seni çoooooooook istedim çok bekledim sağlıkla gel anneye bebeğim beni sakın üzme dayanamam bitanem tamam mı...
şu an gözümde tek bir tablo var öykücüm doğduğun an ilk göz göze gelip seni öptüğüm anı hayal ediyorum.bu tabloyu hangi para satın alabilir acaba
bu dünyanın en büğük mucizesi şükürler olsun seni bana veren yaradana....
allah herkeze ama herkeze nasip etsin bu duyguyu inşallah
seni çok seviyoruz kızım ve seni 6 gün sonra kollarıma almanın heycanıyla bekliyoruz...

annen MELEK

slm gunluk ben bugun ılk defa mıllı oluorum bu blogta tecrubesız oldugum ıcın fazla uzatmıcam burada kurdugum arkadaslıklardan ck mutluyum ııkı buraya uye olmusum bugun malum gunume gırdım ondan muthıs bı agrım we halsızlıgım war sımdılık bu kaddar....

merhaba günlükçüm.
sana dogumdan önce son bir kez ugramak istedım.
saatler kaldı artık biricigi kollarıma almaya.opuyorumnanaktanmis kokulum,melegim yarın bu saatlerde kollarımda olur insallah.
bunu düşününce bile heyecanlanıyor insan.
ALLAH ım herkese bu duyguyu yasatsın .

tarif edilmez karmakarısık bır ruh halindeyim.
gününü bilip doguma gitmek hem güzel hem kötü.
hazırlıklı gitmek iyi belki ama böylede biraz endişelerin oluyor.
gerci melegım saglıkla gelsınde gerısı hiç sorun degıl.

Rabbimin bizlere gösterdigi en güzel mucıze belkıde bu.
kücücükken 9 ay icinde büyüyüp gelısen bebek bır bakmısın kı kucagında.

hayata bakışım artık 1 temmuzla degişiyor günlükcüm.
artık korkularımı,endişelerimi bir kenara atıp bebegime her yönüyle iyi bir anne olmam lazım.
minicik ellerini,pamuk ellerını tuttugumda bebegime cesaret vermeliyim.Şeniz

ALLAH ım saglıkla dünyaya gelmesını nasip eder inşallah.:Saruboceq:
aslında yazacak cok sey var ama inan ellerım bile birbirine dolanıyor günlükçüm.

seni cok seviyorum biricik..:asigim:

saglıkla gel insallah annecigim..

:ecrin_bebek:

:gitme:

günnüküm
beyaz meleğe ve roseme hayırlı doğumlar diliyorum
insallah sağlıkla kucaklarına alırlar :Saruboceq:

darısı bana ve benim gibi bebişine kavusmanın heyecanını yasayanlara:Saruboceq:
günnüküm ama o kadar uzun geliyorki zaman

Selam pembe günlükhihoyyyt
Şu anda evde olmak için neler vermezdim:gitme:
Eteğin beli sıktı kafamçokkarıştı ayaklarım şişti kafamçokkarıştı iç çamaşırlarım diken gibi batıyor kafamçokkarıştı resmen azap çekiyorum neyse 1,5 saat sonra evdeyim onunla avunayım bari hadi baaayyy
sositososito

Merhaba günlük kardeş,
Yarın sabah canım arkadaşım miniciğini kucağına alacak onun adına heyecanlı ve sevinçliyim ama neden ağlıyorum bugün aradabir anlamıyorum kendimi.. oysa elmascığımla aynı hafta öğrenmiştik hamile olduğumuzu ne gülmüştük ama ne sevinmiştik oo0 ne hayaller kurmuştuk ne aptalmışım beee:çok üzgünüm:
Ben başlayan bu yolculukda yarım kaldım..
Benim umudum uçup gitti benden , Bebeğimi çok özledim be günlük! kimseyle paylaşamıyorum biliyormusun herkez bana kısmet değilmiş ömrü yokmuş taktiri ilahi diyor. Bende biliyorum bunu ama gelde kalbime geçir üzülme demeyi.. Belki büyüseydi bu günlerde doğacaktı bunu düşünmek bile bana yetiyor..
Offf mafoldumben
Umarım sen beni anlıyorsundur.. haaa bu arada sakın bana küsme böyle canım sıkkın olunca geliyorum sana diye:kedi:

Günlüğümmm ben geldim ama mezun olupda geldim bütün derslerimden geçmişim çok şükür :Saruboceq:

Acayip bi duygu bu, artık öğrencilik gibi sığınacak bi limanım yok. Ama her şey yeni başlıyo di mi, asıl hayat şimdi başlıyo. Kim bilir nelerle karşılaşıcam, neler bekliyo beni... Özelliklede benim mesleğimde...

Rabbim yolumuzu açık etsin...

slm günlük
bugün oğluşumla ewde vakit geçirdim küvete suyu doldurdum ogluşumu
attım içine o suyla boguşurken bende evi temizledim şimdide tersımda keyf çatıyorum
ama canım sıkkın sayılır agustosun 1 de dügün var ve ben kilo aldım napcam yaaa öfff
diyette yapamıyorum bıktım diyet yapmaktan
görüşürüz

selam günlük uzun zamandır uğramadım sana güzel haberlerle gelmek isedim.
olmadı.tam hayatıma bir yün verecekken olmadık şeyler oldu .
benim şansızlığım yine peşimi bırakmadı bilemeyiz belkide büylesi daha hayırlı.olur.
umarım verdiğim karar en hayırlısıdır yoksa ben bir kırizi daha kaldıramam anlamadığım başkalarının yaptıklarını cezasını neden ben çekiyorum başkaları hata yapar benim bütün hayatım alt üst olur.
boşladım herşeyi artık iyilik bende kalsın demiyorum inceldiği yerden kopsun.
elimden geleni yeptım hata daha fazlasını ama karşımdaki ......anlamıyorsa yapacak birşey yok kayb eden düşünsün laf aramızda günlükcüğüm benim bü işte hiç umudum yok çünkü huylu huyundan vazgeçmez yine tepetaklak olacağız gibime geliyo

günnük sustum yine...
yutkunduklarimi kendime bile söylemeye cesaretim yok...
gülerek agliyorum artik...
suclu aramiyorum yada sorumlu su halime...
benim istedigim sadece hic birseyin ve hic kimsenin etkisini hissetmeden rahat rahat nefes alabilmek...
azad et dedikce kendine daha cok bagliyan birsey bu...
cözemiyorum günnük, artik cözmek icin ugrasmak bile istemiyorum...

rosem ve beyaz_melege dogumlarinin cok rahat gecmesini diliyorum...
saglicakla alsinlar insallah mucizelerini kollarina...

Bir süre olmuştu güllük artık bitti diye trilaylaylom şeklinde etrafta dolaştığım.. Yalanmış.

Aynı şarkıda da söylediği gibi:

bir gün buradayım bir gün sılada
gönlümü göçebe kuşa döndürdün
çok şükür gurbeti bitirdim derken
yolumu yeniden başa döndürdün

Tam bitirdim derken yolumu yeniden başa döndürdü bugün biri. Öyle kötü oldum ki ne yapacağımı ne diyeceğimi bilemedim. Metroda yığılıp kalıyordum az daha. Çok benziyordu bana yaşadıkları. Metroda giderken karşılıklı ağladık birbirimize baka baka.. Etraftakiler de bizi seyretti.
Allah'ım bu insanı sen karşıma çıkardın değil mi? Bugün konuştuklarım ve aldığım karar yüzünden... Daha evime varmadan verdin bana uyarını. Olmaz, yapamazsın dedin.
Peki ne yapayım ben yol göster o zaman? Ben de insan değil miyim? Bu kadarını mı hak ediyorum? Lanet , necis bi insan mıyım ben ki? Neden izin vermiyorsun? Evet her şeyin bir vakti vardır kabulüm ama daha ne kadar sürecek bu?
Nolur Allah'ım kendimi sen tarafından unutulmuş gibi hissediyorum.. Yardım et bana, yol göster artık. Akşam resmen canım acıdı. Bugün resmen yüreğim koptu. Nolursun yeter karşılaştırma bunlarla beni. Yol göster bana oradan gideyim usul usul..

zor günler geçirdim günlük, uzun gelen ama bir anda geçiverdiğini sonradan gördüğüm günler, öyle bir noktada durdum ki bir adım ötede ne var göremiyorum.

bugün geçmişin ilkyardım çantası, geleceğin istek hatta belki de, ama ne geçmişi sarabiliyorum ne ileriyi dileyebiliyorum. çıkmazdayım mafoldumben

selam günlüğüm çok güzel bir hafta sonu geçirdim ve etkisinden kurtulamadı seni unutmuşum.dün gece hatırladım ve bugün hemen işlerimiz bitirince geldim.oğlumda çok ii sadece uykularından uyanırken ağlıyarak uyanıyor.şimdilik bu kadar.
rabbim herkese mutluluklar versin.gönüllerine göre isteklerini nasip etsin inşallah.

Günnük çok kötüyüm
Bugün tam anlamıyla iğrençti hayatıma mal oluyordu aptallık yaptım belki de şu an yaşamıyordummafoldumbenmafoldumben
Herşeyden herkesten nefret ediyorum buna kendimde dahil tabiii
Ailemi çok üzdüm hele annemi mafoldumben
Çok utanıyorummmm senağlama
Yarın psikiyatre gidicem mafoldumben
Daha yazacak o kadar çok şey var ki ama dermanım yok şimdi yatıp dinlenmem lazım:a015:

X