Kadınlar Kulübü Günlük

cok sinir oldum patlamak uzereydim gorumcemlere kacdim hemen patlamamak icin Çok üzgünüm çoook

beceremiyorum diye su aralar tatli pasta ne olursa yapip goturuyorum bugunde portakalli muhallebi yapip goturdum pesimden evli gorumcem cilekli muhallebi yapip gelmis :kızgın:
yemekde ikiside kondu ortaya gorumcem 32 ben 23 yasindayim dusun ya gunluk beceremiyorumda elim alissin diye yapiyorum neyse yendi sonra hangisi guzel anne dedi kucuk gorumcem kaynanamda ellerine saglik ikiside guzel olmus dedi kucuk gorumcem kivirma dogru soyle dedi ki ablalarinin yaptigi herseyi begenirler ve onu demesiyle bi kahkaha koptu orda beni kucumsedilersenağlama lanet olsun kalirsa cope aticam ama onlara goturmuycem lanet olsun onlara ya senağlama cok uzuldum orda aglamamak icin kendimi zor tuttum ki dusundukce gozlerim doluyo....senağlama​

ay kiyamam sana:1hug:. sevkin kirilmasin canim. tecrube pratikle kazanilir. yapa yapa asarsin kendini. onlar da baka kalirlar boyle:1shok::1shok::1shok:. hic uzulme. klasik gorumce edasi.... nerden vursam diye yer ariyorlar iste. :mymeka:
burdaki tarifleri takip et. muthis kadinlar var burda. hepimiz ogreniyoruz onlardan saolsunlara.s.a.s.

Sol kolum çok acıyor günlük...
Sanırım kocamı ben bugün sol elimle öldürdüm..senağlamasenağlama
En son ona baktığımda gözlerinde yaş,elleri saçlarımdaydı...:çok üzgünüm:
Hep şiş kocam derdim,gül kokan kocam derdim de sadece anlayan anlardı...:CüvCüv:
Veee 117 gece sonra sonunda başardım.:nazar:

Son düzenleme:
Merhaba günnük,
Kaç gündür yoktum çok yoğunum be günnük...Çok yorgunum biras da bahar yorgunluğu da var sanırım...Ama şu yüksek lisansı niye yapıyorum diye bol bol hayıflanıyorum bu aralar:nazar:...Umarım şu çektiklerimin karşılığını alırım birgünbenneyaptımki...Yarın bide veli toplantısı var ve benim o kadar çok ödevim var ki...Neyse bana kolaylıklar dile bol bolŞeniz....

Sol kolum çok acıyor günlük...
Sanırım kocamı ben bugün sol elimle öldürdüm..senağlamasenağlama
En son ona baktığımda gözlerinde yaş,elleri saçlarımdaydı...:çok üzgünüm:
Hep şiş kocam derdim,gül kokan kocam derdim de sadece anlayan anlardı...:CüvCüv:
Veee 117 gece sonra sonunda başardım.:nazar:

Günlük,
sana uzun zamandır uğrayamıyorum biliyorsun, seni açıp açıp kapatıyorum. Yazmaktan, hissettiklerimi bir de gözlerimle görmekten, okumaktan kaçıyorum belki de...

Hayat her şeye rağmen, inadına tüm hızıyla devam ediyor, etmeli de:eek: Lütfen Laliş'e bunu hatırlatır mısın? Şeniz Nefes alıp verdiğimiz sürece kendimizi her yönden kollamamız ve ne akdar ömrümüz varsa en iyi şekilde geçirebilmek için elimizden geleni yapmamız gerektiğini de unutmamasını da söylersen çok sevineceğim sengözlerimebaksanab

Ruhumuzda kalan izler, az ya da çok tüm ayrılan, boşanan arkadaşları etkiliyor şüphesiz. Ama ben şu anki sorunlarımın boşanma olayımla ilgili olmadığını biliyorum artık. Benim ruhumda açılan yara, bir türlü kabuk bağlayamayan yaranın nedenini biliyorum... Ama bunu bilmek tamir edebilmeme olanak sağlamıyor :1no2: Bir yol görünse, elime bir kroki tutuştursalar diyorum, bak Yorgun Savaşçı, şuradan şöyle gideceksin, sonra şuradan döneceksin sonunda da şuraya varacaksın. Ah bir bilebilsem, bir bilebilsem... :uhm:

günlük , neden mutluluğu içime çekerek yaşayamıyorum
harika bir gündü. Hava müthiş güsel , Aşkıma aşığım , ve daha bir sürü güsel şeyleri düşünerek başladım güne..
Lakin şu dakikalarda aldığım bi haberle yineee hüzünn saplandı kalbimee
günlük yaşamak sahiden çok zor..
Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın..

sevgili günlük ;
ne olsun işte beklemeye devam
içimde sevgi kelebekleri pırr pırr uçuyo
sınavlar kelebekleri içime hapsetti, bitsinnn kelebekleri özgür bırakıcam
koşucam koşucammm neşe saçıcam etrafıma
ve 21 mayıs gününün hayaline bırakıcam kendimi.....
sade ve sadece sana odaklanıcam bitanem :asigim:

günnük
bir hafta daha dayanayım
sesimi cıkarmayım
kavga etmeyim
görmezden geleyim
günnük bir hafta daha sabır istiyorum
sonra gececek bu sinir bu öfke
ses cıkarmak istemiyorum
sonra üzülücem cünki
o yüzden susuyorum,
dayan kızım işte bir hafta daha :Saruboceq:

günlüğüm nasıl yorgunum bir bilsen, sabhah gözümü açtığımı biliyorum

bütün günüm temizlikle geçti, eşim saat üçten sonra yürüyüş yapalım dedi, büyük oğlan bisiklete bindi, küçüğünü de bebek arabasına koyduk, güzel bir yürüyüş yaptık, yol boyunca açan sarı papatyaları topladık

eve gelince eşim oğlanları traşa götürdü, traş sonrası banyolarını yaptırdım, yemek hazrlayıp yedik, öldm valla

ha bu arada ütü de yaptım...

kolumu kaldırmaya takatım yok, ama yarına daha güzel planlarım var,akislik olmazsa balkonda mangal yapacağız, hadi sağlıcakla kal günnüğüm

Günlük!!!!!
yarın artık vizelerim bitiyor son gün ama inan öyle yoruldumki bıktım artık midem bulanıyooo delikafadulden
zaten fırat beyle de tartıştık :dilcikar:
okul çıkışı bi erkek arkadaşın evine gittik ama üç kız çalıştık iki erkek ayrı odada çalıştı bunu duyan fırat bey delirdi lülülülülülü
bara gitcem dedi gidemezsin dedim bana karışamazsın dedi
ne hali varsa görsün çoktaaa umrumdaaaaa :nazar:
He bide bi arkadaş falıma baktı bugün fazla bişi çıkmadı benneyaptımki

Benim falım bilem fallanmış bebişimmmmmmmmm :ecrin_bebek:

Ayyyyy şimdi gidip sermaye piyayasası çalışmalıyım günlük görüşürüs :a015:

Gözlerim gözlerinin üzerinde, ne varsa geçmişe dair hepsini atmışım.
Bir seni almışım yanıma, bir de sevdamı.
Gerçek nedir, ya hayal, unutmuşum hepsini
Bir sana sarılıyorum, bir de yüreğimdeki sevdaya.
Bir de yıldızlar örtüyor üzerimizi.
Her biri aşk dolu yıldızlar
Teninden yayılan sıcaklık deliyor gecenin karanlığını
En gerçek şey, tek gerçek şey sensin şimdi
Senden öncesi yoktu sanki, sonrası da olmasın.
Tenlerimiz bu ateşi beslerken ruhlarımız da birleşsin.
Bir olalım, tek olalım, biz olalım, varsın kimse bilmesin.
İlan etmeye gerek var mı bu coşkuyu ille birileri bilmeli mi yüreğimizdeki uçarı kuşları.
Sevmek yetmesin bize, birleşsin dudaklarımız ve hiçbir söz o anı anlatmaya yetmesin.
Sadece kendi isteğimiz için, içimizden geldiği gibi öpüşlere süsleyelim anlatması mümkün olmayan bu sevdamızı.
İki kalbin arasına özlem girmesin.
Yalnız günlere, yalnız geceler inat, özlemek kelimesini çıkaralım aşkımızın sözlüğünden.
Özlem aşkın parçasıdır bilirim, aşık olmayan özlemeyi de bilmez bilirim ama, varsın bu sefer de böyle olsun ne dersin.
Özlemi kilitleyip bir sandığa, anahtarını atıverelim denize ne dersin.
Yorgun düşünceye dek sevelim birbirimizi
Birbirimizi görmeyi engelleyecek diye uyumayalım geceleri
Her zaman sanki ilk görüşüyor gibi heyecanla, son kez görüşüyor gibi bırakmamacasına sarılalım birbirimize
Komik şeyler söyleyelim, gülelim
"Ya biterse bu güzel şey" diyelim, üzülelim.
Unutalım zamanı, o anın içinde durup kalalım.
Yaşayalım sevgilim, yaşalım.
Kendimiz için, aşkımız için yaşayalım
Bize dayatılan senaryoların değil, sevdamızın oyuncuları olalım.
Her zaman aynı parıltıyla baksın gözlerimiz birbirimize
Seninle olmak yaşamın bana verdiği en büyük mucizelerden biri.
Mucizelere inanmayan ben, şimdi bu mucizeyle yaşamaya alıştım.
Bir kez kondu yüreğim yüreğine.
Anla beni ve tut elimi
Yürüyelim birlikte bu sevdanın yolunda.
Bu aşk bize çok yakışıyor sevgilim.
Yakışanı üzerinden çıkarma

aşk bize yakıştı:asigim:Şeniz

geldim günlüğüm sabah 7'de indim istanbula döndüm malesef 10 günlük tatil 1 haftalık oldu olsun buda güzeldi bol bol denize girdim güzel geçti dediğim gibi kitabımıda okudum eğlendimde denizede giirdim.. maşallah ağustos sıcağı gibiydi bodrum şükürler olsun .. annem feribotta üşüdüğüm için valizden kazak çıkaralım dedi ama almadığımı söyleyince kızmıştı ee oraya gidincede iyiki almamışssın dedi kaydirigubbakcemile3 biliyorum ben bu işi yaaa :CüvCüv: sanırım bodrumda turistlerle beraber denize gfirip güneşlenen ilk türk bendim çükü henüz bodrumda hiç bir türk girmiyordu denizeee ee bende meraklı melehat olaraktan girdim suya ama başta girmez olaydım dedim fakat alıştım alıştım sıcak geldi suu :lepi: yalıkavağada gittim bitesede turgut resiede gittim oasisede gittim birtek yahşi'ye gidemedim uhde kaldı neyse onada bidaki sene inşalllahh:eek:

Pemßik........ Neden insanLar sadece ihtiyac duydukLarında veya canı sıkıLdıklarındaa konu$urLarr.... Nefret ediyorum ßu tip Ki$iLiksizLerden.....:kızgın::kızgın:Sahtee arkada$Lıkların yuvasına dönü$mü$ dünyaa......O yoksa seni idareLik aLalım gißiLer..... Allah'ım sövesim geLiyor ßazen gerçekten ama i$te aynı catı aLtındasın... Arayı iyi tutmak gerekiyor.... Ama az kaLdı sepetLeme gününe..........:nazar:

tatil heyecanı yasıyorum suan annemi düsünüyorum baskada bisey düsünmek istemiyorumhayat bos ya vallah bos sen üzülüp durur kendini yerken herkes gününü yasıyo egleniyo yiyiyo iciyobenim yaptıgım aptallık biliyorum ama napim iste tepkisiz kalamıyorum bazı seylere kendime ediyorum farkındayımda..../B]
gecsin artık icimdeki sıkıntım gecsin mutlulugumu geri istiyorum ben
herkes mulu olsun burda yazılanları okuyunca bazen kendimi görüyorum bende öyle hissediyorum diyorum icimden herkes aynı seyi yasıyo ya :KK43:((
herkese ve kendimede mutluluk huzur sevgi sadakat diliyorum

ne yazayim sana günnük...
ne kadar mutsuz oldugumu mu?
hayal kirikliklarimin sayisini kac oldugunu mu?
ne anlatabilirim ki sana hüzün, üzüntü ve gözyasindan baska...
ne?

çok uykum var günlük mirmirmirmir

cuma işten çıktım gittim eve arkadaşımı da çağırdım
başladık ertesi gün hazırlıklarına yap yap bitmiyo
gece saat 3 oldu biri kapımı çalış küfretçek şimdi dedim :bbo:
işi yarıda bıraktık yattık
ertesi gün erken kalktık hazırlıklara devam ettik tam bitmek üzereyken arkadaslarım gelmeye başladılar :nazar:
çok güzel geçti yaptığım böreği tatlıyı salatayı çok beğendiler hihoyyyt
ki hiç bu kadar güzel yapmamıştım :havalıüye:
öğlen geldiler gece 23:00 kadar oturdular :1ninca:
evde tekim ya rahat takılıyorlar :dilcikar:
üstümü çıkarmadan koltukta uyuyakalmışım be günlük kafamçokkarıştı
bu sabah ta eşim arıyor düğüne gidiyoruz hazır mısın :bbo:
hala öğlen düğün mü olur diye mırıldanıyorum mirmirmirmir
birazdan gelicek kahvaltımızı edip düğüne gidicez
hala ne giyeceğime bakmadım :1ninca: umarım çok bekletmem eşimi
hadi ben kaçar öperim herkesleri

çok hastayım yaaa. geceden beri kusuyorum anlamadım niye. kocam horulduyor bende can sıkıntısından ıkı kalem bısı yazayım dedım gunluge. cok fenayım kımı çağırsam acaba bana baksın diye? :bbo:

GÜNLÜK BEN ÇOK KÖTÜ HıSSEDıYORUM KENDıMı
sınava girmeme az kaldı ve ben anlamadığım bi şekilde uykuya yenik düştüm.. uyuduğumda dinlenmiyorum bile:1no2:
Allahım bende bu sene marmaranın hukuk fakültesinden giricek miyim:Saruboceq:
benden yardımını esirgeme çok aciz hissediyorum kendimi oofff:a015:

gunlugum annem beni tatile yolluyor... dedim ki benimki de gelse olur mu ayri ayri kaliriz bakariz dedi..
uzaklara gitmek istemiyorum aslinda ben surda yakinda olayim istiyorum ama dur bakalim belki ikna edebilriim..
cok sicak bakti gibi geldi bana ama guvenmemek de lazim.. onun yaninda denize girebilir misin dedi? ben de yok o deniz sevmiyo zaten onunla denize girmem gezeriz bol bol sadece dedm.. olabilir giiblerinden bakti ama olsun be hayali bile guzel..sevdigimle baska bi sehirde el eleyim.. daha ne isterim ki:CüvCüv:

güsel bir pazar gününden merhaba günnüka.s.
az önce balkonda çay keyfi yaptım. Kk ' yı ve tabiki seni ösledim oturdum bilgisayarımın başına :kahve:
Aşkım, bu gün bizim için eve bakacaktı ama ev sahibini bulamamış. Zaten çok erken daha ekime çok var a.s
Günlük ne anlatıyım her pazar olduğu gibi evimdeyim.. yaptım temizliğimi dinlenme moduna geçtim :icecream:
Herkese güsel pasarlar diliyorum sevdicekleri ile beraber..a.s.

günlüğüm ben geldim, kahvaltıdan sonra pazara gidip geldim, sonra da bir güzel sarma, dolma yaptım, bol dere otlu, harika oldu günlüğüm

işim bitince bir de duş aldım, soluğu senin yanında aldım günlüğüm
sana da güzel keyifli bir gün diliyorum canım, sevgiyle kal...

X