Kadınlar Kulübü Günlük

Merhaba Günlük Şeniz
Özlemişim Kkyı çok arkadaşlarımı hepsini ama göremediğim yada göripte aktif olmayan naber bile demeyen o kadar çok kişi varki neler oluyor günlük bu ne durgunluk böyle ne olursa olsun birinin morali bozuk olsa diğeri düzeltir cıvıl cıvıl olurdu burası:1no2:

Umarım hepiniz iyisinizdir kızlar..
Gelelim bana evimi yerleştirdim tabi birkaç eksiğim var onları tamamlıyorum ..En güzeli yeni eve yeni bebek dedim Rabbim esirgemedi şükürler olsun hemen bizlerle oldu birlikte büyüyoruz şimdi yavaş yavaş..Allahım korusun bu sefer sağlıkla ona kavuşmayı nasip etsin..Abisi deliriyor sabırsızlıkla bekliyor küçücüğümüzü adıda küçücük oldu babamız buluverdi hemen:nazar::nazar::nazar::nazar:Allaha emanet:nazar::nazar:

Soran sormayan herkeze selam günlük hepsini çok çok öperimŞeniz

günlüğümm, arda iyileşti derken, eşimle biz hasta olduk, perşembe günü ikimize de iğne yapıldı, iki gün rapor verdi dr. şimdi daha iyiyiz, yarına toparlanmamız lazım çünkü eşimle ikimiz seçimde görevliyiz, hiç bize sorulmadan verildi bu görev, çocukları sabah altıda bırakıp okula gideceğiz, artık ne zaman biter sayım bilinmez

neyse şimdiden seçim sonuçları vatana millete hayırlı olur inşallah....çok öpüyorum günlüğüm

Dilimin ucundaydı kelimeler.. Sadece bir isim çıkacaktı ağzımdan. Göz yaşlarım aktı tek tek ama dilim dondu kaldı. Dur dedi sanki o anda bir şey içimde. Durdum günlük, ağladım ağladım sustum.

Şimdi İstanbul'da değilim. Bu bile o kadar zor geliyor ki anlatması imkansız. Sırf babam için geldim buraya. Özledim orayı, içinde O olan şehri...

ben geldiiimmmm gülüğüm delikafadulden
ooffff birkaç günden seri hastayım sıkıldım artık, iyileşmek istiyorum gülüğüm en kısa zamanda :1closedeyes:. Baya oldu yazmayalı hangi birini anlatayımki sana kafamçokkarıştı .bir yerlerden başlaya çalışayım.
şimcik ben birkaç gün önce iş görüşmesine çağırmışlardı yaa. oraya gittim geçen gün. çok güzel bir yer, en beğendiğim otellerden biri çalışmak için aslında 5 yıldızlı, o yüzdende başvurmuştum zaten. iş görüşmem gayet olumlu geçti. Beni de işe kabul ettiler:lepi:. İyi hoş çok güzel herşey. neyse ben sonrasında eski çalıştığım otele gittim, zaten öbür otele başvurduğumu biliyorlardı. Konuştuk felan, bana daha iyi bir maaş teklif ettiler diğer tarafı kabul etmemem için. daha iyi çalışma şartları :kahve: .Bana dediki eski iş yeri ''sen düşün taşın yine karar senindir'' dedi. biz seni kaybetmek istemediğimiz için böyle özel bir teklif yaptık dediler :emir_bebek:. sonrasında eve gittim. düşünmek için. Kariyer açısından yeni iş yeri daha iyi tabikkide. ama eğer yeni iş yerine girersem, eğer aşkım buraya gelirse benim 1 hafta kadar izin almam çok zor olacak. hatta imkansız, yani aşkımla çok görüşemicez bu durumda-tatlicadiarzu- . ama eski iş yerine girersem eğer aşkım buraya gelirse, problem olmadan hemen 1 hafta izin vereceklerini çok iyi biliyorum. Neyse bu durunmu aşkımlada paylaştım napiyim diye. kariyermi ? aşkmı? dedim kendisine. Aşkımda bana kararı sana bırakıyorum dedi, en iyisini sen bilirsin dedi. tamam dedim peki. Öbür güne kararımı verdim tabii. Veee tabiikide aşkk kazandı:eek:, eski çalıştığım yere devam edicem.aşkım için kariyerden vazgeçtim. zaten çok zor görüşüyoruz aşkımla başka şehirde yaşadığımız için sırf kariyer içindede aşkımı görememezlik yapamazdım, kalbim izin vermedi buna:)) . şimdi yeni başlıcam oteli aramam gerekiyordu. ne dicemi ve napacağımı şaşırmış vaziyette aradım :bbo: .ve vazgeçtiğimi açkladım onlara.
kararımı aşkıma da söyledim çooook sevindi Şeniz, onun böyle sevinmesi herşeye bedel hihoyyyt
öyle işte gülüğüm sonraki gülerim zaten yatakta geçti. çok kötü gribe yakalandım. şimdi bu gün anca yeni yeni toparlanmaya başlıyorum. 1 nisana kadar inş... :Saruboceq: iyileşirim. çünkü işe başlıcam o zaman.
hadii görüşürüz günlüğüm .kendine iyi bak yerimseniben .
öpmek istiyorum seni. ama öpmiyim şimdi, yoksa virüslerimi sana satarım kaydirigubbakcemile3 sen de hasta olma ben gibi sırnaşık şey .
byyyeeeeee sositososito

selam cancagızım
aksama kadar ıyıydım..şimdiyse..muamma..
ınsan olarak sosyal konular uzerıne dusunmenın suc oldugunu hatırladım bır kez daha
ve ucu biyerlere degecek endısesı tasımadan konusamayacagımızı asla
kel alaka sebeplerle saf dısı edıldıgım her alana bırı daha eklenmıs..ne hos..
en iyisi her alanda yaptıgımı yapıp fıkırlerımı de kendıme saklamam..
aman benım derdım kendıme yetmıs..de get yalan dunya..

Offfff pembemm offfff......:1no2: O kadar daraldım ki anlatamam sana... Çok canım sıkkın, her şeye lanet ettim artık....Hiçbir şey yolunda gitmiyor.... Biri iyi giderken neden hep bi taraf eksik kaLıyor.... Neden???!!!!! Artık mutlu olmaktan korkar oldummm... Yarın yine üzüleceğim diye düşünmekten bıktımm..... Sorun sorun sorun... Ben mi çok büyütüyorum, yoksa sorunlar gerçekten mi büyüyor anlam veremiyorum... Çok stresteyim, artık kaldıramıyorum.... :1no2: Ders çalışamaz oldum kaç haftadır... İsteğim gitti geLmiyorr..... Bi yandan çalışmak istemiyorum, diğer yandan "çalış kızım bak pisman olursun" diyorum.... :1no2: Mutsuzum, gerginim, stresliyim, sinirliyim..... Ne zaman bitecek bunlar tontişim söylesene.....??!!! :çok üzgünüm: Kafam rahat olmuyor, sürekli meşgul yaa sürekli...Ulen ben meşgul olsamm bu kadar da kafam rahat oLsaa :kızgın: Yaz gelecek şimdi otur da ders çalışş....Bahane diyeceklerr ama değill.....Hayatta sanırım benim kadar sınavlarla boğuşann okul için binbir stress çekenn var mı??!!! Bazen düşünüyorum da "kızım sen ettin kendinee, şimdiye kdr akLın nerdeydiiiii!!!" diyorumm...Suçluyorum kendimi çogu konuda...mirmirmirmir Şükürler oLsunn diyorum her zaman... Ama ben bedenen rahat gözuksem dee ruhen rahat degilim kiii... İnsanın kafası rahat olacak kii sagligi yerinde oLsun dimi ama....benneyaptımki Takma, geçer lafları bana işlemiyorr... Her zaman söylerimmmm....Yaşayan daha iyi bilirr..... Çok sıkılıyorum, bunalıyorum. Alıp başımı gidesim geliyorr, tek kurtuluşum bu sınav bunu gayet iyi biliyorumm... Amaa yapamıyorum, yolunda gitmeyen şeyler oluyorr.. Ayaklarım gitmiyor, oradan içeri girince huzursuz oluyorum neden mi? Aptalligimdann..... Yok yere yaptigim seylerdenn... Kendi kendime yaptm, huzur ettim kendimi.. Bunun acisini cekiyorum ve biliyorum ki bir gün bu aci bitecekk ama sadece görünürde bitecek.. Hep akıllarda kalacak biliyorumm... Bunu sevdigim de gayet iyi biliyorr.. Onu bu kadar huzursuz etmeye hakkım yoktu biliyorum.. Ama bu bana cok iyi bir ders oldu... :çok üzgünüm: Belki de bu yüzden bu kadar sıkılıyorum, bu kadar gerginim haa ne dersin??mirmirmirmir Geçecek bunlar, üzülmemem, takmamam gerekirken şu halime bak ayyyyy Allah'ım bazen kendime gıcık oLuyorum yaa..... takma kızım takmaaa offff offffffffffffffffffffffffff :çok üzgünüm::kızgın::kızgın::kızgın: bu kadar bugünlük hoşçakalllllllllllllllll.......................................​

aşk niye bur kadar zor günlük?
aslında bunun cvbını biliyorum galiba..birbirinden ayrı yetişmiş ayrı büyümüş farklı yerlede farklı ailelerde..
farklı kişiliklerde iki insan..
bir araya geliyor..
aşk denilen kıvılcım öle bi yakıo ki öle bi alevlenio ki..
göremiyo etrafındaki dumanları..
göz görmeyince gönül katlanıo..
yanlışlarına dogrularına..
ama zaman geçince anlıo insan ne kdr farklı olduklarını..
iki farklı kişilik.. iki yabancı..
karşımda benim kişiliğim bu deyip kendinden taviz vermeyen bi insan.. öyle büyümüş öyle görmüş..
ya ben..?
ben noluyorum günlük.. bende böyle gördüm o zmn..
o zmn herkes kendi gördüklerini kendi yaşasın..
cok seviyorum günlük çokk.. dur durak bilmeyecek şekilde..
ama gün geliyo olmuo..
geleceği düşününce hiç olmuo günlük..
bu kdr kıskançlık cok fazla.. bu kdr inat cok fazla..
aramıo ben aramasam sormuo.. inadına tahammül edemiyorum bazen bende aramıyorum..
napcam ben günlük..
sevmek bu kdr zor mu..
ama artık ben onun yasakları yüzünden bişeylerin içimde kalmasını istemiyorum.. ya da o içimde kalan şeyleri görünce iç çekmek istemiyorum..
onu seviyorum.. ama bu huyunu sevmiyorum..
bana akıl ver günlük.. lütfen..

neden seni sevmeler bu kadar zor yar
hep şuramda, sol yanımda, bir sızı mı olmalı? hep o sızı mı gölgelemeli gülüşlerimi? neden benim olamıyorsun? neden BEN olamıyorsun? yüreğim inceden kanar. en çok küçük yara acıtır ya büyük insanı, en çok ince yaram acıtıyor koca yüreğimi. her nefeste bir daha, bir daha, bir daha yaralanıyorum. her nefeste yeni yaralar doğuruyorum aşkımıza. gözlerim yeni yaşlara gebe. ağlayamadığım kadar çok acıyor içim. yetmez göz yaşlarım. bir de yokluğuna özlemler biriktiriyorum her an. kavuşma ümidine yer kalmadı hayal kırıklığı defterimde.
biz büyüdük, bir aşk büyüttük, bir de, acı büyüttük...

gözyaşı değil bu akanlar, sana hasret damlaları. benden gidişlerin, benim gidişlerim, hepsi avuçlarımda da, bi onları unutturan ellerin yok bende...

sevdiğim seni çok özledim, sensiz günlere itimadım yok artık... kavuşalım artık ne olur :çok üzgünüm:

gunluk gunaydın..
hıc ıyı degılım gunluk...bukadar erken benı burda gormek pek nasıp olmuyo ama bugun burdayım..hıc uyuyamadım gunluk gece...
en basamı sardım gunluk..napıcam ne olur sole...artık emın oldum gunluk gercekten nısanlanmıs...hep duymustum ama bu sefer tamamen ınandım ....ınanmamak gıbı bı luksum yok...ıcım ole dolıkı gunluk aglamak ıstedım aglayamadım...gozyaslaarım gozumde kalıyo...
dun aksam nısan vardı kızda erkekte komsumuz severk nısanlandılar...oraya teyzemın kızı geldı...bı tanıdıkları teyzeme demıs...teyzemın kızıda bana dedı...herkez benle nısanlanmasını beklerken sok oldu herkez...kendımı kotu hıssedıyorum gunluk..inankı bıtsın ıstıyorum..allahım nolur yardım et dıyorum..artık tek ıstegım dusunmemek aklımdan cıkması yolumu cızmek ıstıyorum..
ama butun gece atlatamadım ya cıkmadı uyku tutmadı...ıcım bosalmadı...benım hakkımı nasıl oducekler cok merak edıyorum gunluk...onlarda belkı aynısını dıyolardır ama ben kımseyı gozu yaslı ortada bırakmadım...

nasıl bısey bu ya nasıl...sen baan gelıyosun karım ol kac dıyosun ...karar alıp beklıcez dıyoruz..aılene sole askımız bıtmedı de dıyosun 13 gun soonra aılem bı kızı ıstıyo bende senı soleyemedım bana her yola varım dmedın dıyosun...
daha napıyım ben senı afetmısım aynı yola tekrar gırmısım..benı soleyemedın,, aılene evlenmıcemdemı dıyemedın bukadarmı evlenmek ıstıyodun.tek ısteyın evlenmıktı ben degılmıydım..yazık sana...cok yazık hemde..bende yolumu cızıcem..kendımı hazr hıssedınce...babamın gonlune gore degıl kendı gonlume gore hazır olunca ..dogru ınsanla..ınsallah senın gıbı onuda dogru kabul edıp yanılmam.en tez en hayırlı zamanda en hayırlı evlılıgı en hayırlı ınsanla yapmak ıstıyorum...

ne kadar uzulsemde ılk ayrılan kavusamayan sen degılsın dıyorum..ınsanlar evlenıp aldatılıyo ayrılıyo ..buna sukur dıyorum..allah kalkayacahımız zorluklar vermezmıs demkkı ben bunu kaldırabılıcem..
allahım senın ıznınle yardımınla ..sen bana yardım et allahım yalvarırım...
bıtsın allahım bu uzulduklerıme gulıyım...aklıma gelınce hıc bıse hıssetmıyım...kın nefret acı uzuntu..
butun hayallerım yıklıdı umutlarım bıttı ..ben sadece sevmıstım..hıc bıse beklemedım..ben herseye vardım..varlıktan yokluga gırcektım herseyı kabul etmıstım onun ıcın...ıkı senedır bırıktırdı parayı tabı hersey hazır neymıs babası murvet gormek ıstıyomus...hıc yola bıle cıkamıyodun adam ne oldu...
18 yasında kızı sadece kendı dedıklerı olsun dıye alıyolar..annesı kardesı acık alcakları kız kapalı...kı hıc kapalı ıstemezdı bazen kapanıcam ben evlenınce deıgımde hayır derdı...
emınım kızı yanlarına alıcaklar...bız evlenseydık evımız hazırdı...ama cekıcekler o kızdan ...sımdı kız bılıyodur emınım onun bı sevdıgı olup kavusmadıgını ..bunları kaldırabılıyo ama sonra kaldıramıcak emınım...benım ıcın yazdırdıgı arabnın arkasındakı ayısıgım yazısını sıldı ama aynı duruyo cok ız yapmıs..her goren ayrılmadınızmı yazı duruyo dıyo...en samımı arkadasım bıle yazı duruyo dıye bana solıyo...o kız o arabaya bınıyo ve o araba o kızın kapısına gıdıyo...degıstrse ya camı..yada kızın ısmını yazsa ya...ben olsam kabul etmem ole bıseyı..ve suan bıle rahatsızım durmasın arda o yazı....
allahı hepsını sana havale edıyorum ...o aılesı o kızdan gulmesın ogullarındanda gulmesın..mutlu olmasınlar..keske desınler hep..

herkezden dua beklıyorum bana dua edın olurmu..
allah herkezın gonlunde olanı hakkında hayırlı etsın... hakkında olanı gonlune razı etsın ınsallah.....

Arkadaşlar dün okeyde erkekleri yendik..Çok sinirlendiler..
Bu bize 1 hafta yeter........................
Çok güzeldi yaa....................................

Pazar bugün Pembiş, kıl oluyorum pazara....Niye mi? Niyesi yok..... Hava güzel ben evdeyim yapacak bir şey yok, erk.arktan haber bekLiyorum, bekLemekten de nefret ediyorum..... Neyse yaaa bak yazacak bir sey de yok, boş kal bugün :dilcikar:​

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
senağlamakimse beni sevmio günlük senağlama
senağlamahiç kimse beni sevmio senağlama
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama​

bu kadar üzücü şeyin ortasında en güzel haber
anneeemmm geliyo günlük
yarın annem geliyo :sm_cool:

yalnızlık sen mi üstünsün ben mi
TABİİ Kİ BENNN :lepi:
zafer benim yendim seni yalnızlık yendim :hooray:

günlükcüm ben geldim... neden bir küçük haberle başa sarmış gibi hissediyorum kendimi... ben yoluma gitmek istiyorum ve oyolda onunla hiç ama hiç karşılaşmak istemiyorum... bir ara bulduğum huzura yeniden kavuşmak istiyorum...

X