Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük bende sana ilk kez yazıyorum rahatsızlığım sebebiyle doğum kontrol hapı vermişti doktor 3 aydır düzenli alıodum geçenlerde içerken bitanesi elimden düştü içemedim artık bebeğimin olmasını istediğim için son 3 hapı içmedim ama ağrılarım vardı başım dönüodu az önce hayallerim yıkıldı 15 inde olmam gerekirken bugün adet oldum çok üzüldüm o kadar istiodum ki eşimle konuştum yeni 3 aylı haplara başlamıım dedim konuşuruz dedi oda haklı nisanda 5 aylık askerlik yapcak ben hamileyken askerde olmak istemio ama bende diyorum ki hiç olmazsa o gelene kadar tesellim olur ya bilmiyorum bugün yarın konuşup karar verecez zaten doktor bana dediği çocuk doğurana kadar adet düzensizliğin sürer gelişmeleri yazarım herkes için dua edecem inş herkes evlat sahibi olur

günnüküm ben geldim
bugün işyerinde kimse yok :1no2:
iş yok die tatil yaptılar
kocis evde ama
bi tek koca fabrikada ben calısıyom :kızgın:
nese günnük dert etmedim iş olsunda calısalım dimi
yarın tatil
bu haftada bitti
çok şükür :Saruboceq:
tümm kk ailesine iyi tatiller a.s. a.s. a.s.

sevgili günlüğüm

buraya güzel şeyler yazmayı özledim
mutluluğumu sevincimi
ama yok işte
dün sinir krizi geçirdim üstüne ağlama krizi
midem parçalandı sanki ağlamaktan
eşim korkmuş
ama bana ne fayda
attı beni banyoya kaldım öyle saatlerce kendime gelmeye çalıştım
sabah namazına kaktım aynaya baktım kendime
ne kadar da çirkinleşmişim
gözler balon gibi
kafama da kurmusum elimle kumandayla şişmiş acıyodu
kıldım namazımı Allaha dua ettim
uyuyamadım sonra işe gidiş saatimi bekledim geldim işe
ah çocuk olsam ah hiç büyümeseydim
yarın anneannem geliyor
yanında büyüdüğüm kucağında uyuduğum canım anneannem
gelince yine uyuyacağım kucağında biliyorum sessizce ağlayacağım sessizce

ohh hadtasonu geldi cok şükür be günlük..
sen evdesin zaten,ne diye bu kadar seviniyorsun deme sakın
viannen_38.gif

ben seviyorum haftasonlarını.
kocacım evde oluyor,bundan iyi sebep mi olur?

bu arada minik kızımın pazar günü 40ı çıkıyor günlüğüm..
ya da cmtsi de olabilir
viannen_102.gif

ne çabuk geçiyor zaman..
sanki daha dün doğum yapmışım gibi.
miniğim büyüyor..:nazar:
şimdiden daha tombul tombul olmaya başladı bacakları
Laie_7.gif

bi bahar gelse de bebek arabamızı alıp gezip tozsak...
anneannemize gitsek,akrabalarımızı görsek..
Allahım o günleri de nasip et bize inş.

neyse günlük..
bi ara anlatacaklarım var,unutturma
Laie_87B.gif

hadi ben kaçtım,salatayı yapayım prenses uyanmadan....

selam günlük kardeş...
bugün sana ilk defa yazıyorum umarım bundan sonra da hep görüşürüz.
bugün bi sınavım vardı hem de çok kritik bi dersten.Ama güzel geçti sanırım günlüğüm yaa.
onun dışında bi dee bitanemle görüştük msn de. o çoook uzaklarda biliyomusunn senağlama .ama kalplerimiz 4 yıldır beraber önemlı olan da bu değilmi be günlük...
İyiki sevmişim onu ve inşallah yıllar yıllar sonra da hep "iyiki" derim...
görüşmek üzere şekerim beni dinlediğin için saoll :1hug:

Günlüğüm ben geldim senağlama

O kadar kötü şeyler yaşadım ki bu hafta, kelimeler bazen yetersiz kalıyor anlatmaya... Sadece şunu farkettim, insanlar dışarıdan göründüklerinden çoook farklılarmış... En iyi tanıdığını sandığın insanlar bile, aslında değişik özellikler taşıyorlarmış... En iyi tanıdıkların bile... :sm_confused:

Dün, hayatımda ilk defa sinir krizi geçirdim. Önce durduramadığım ağlama nöbetleri, yerini nefes alamamaya bıraktı. Nefes alamıyordum günlük, ölüyorum sandım. Arkasından bütün vücudumda engelleyemediğim bir titreme oldu, bilincim kapandı, hatırladığım tek şey çenemin çok kasıldığı, nefes alamadığım ve bütün vücudumun titrediği... Korktum günlük... Kendimden korktum ilk defa. Bana bir şey olacak diye korktum. İnsanın kendi vücudunu kontrol edememesi ne kötü bir şeymiş çok iyi anladım.

Yoruldum günlüğüm, Hacer çok yoruldu... O kadar yoruldum, üst üste o kadar çok şey yaşadım ki, artık sinirlerimin harap olması yetmiyor, sağlığım da bozuluyor...

Hayatımın en güzel çağı bu günlüğüm. Üniversitemin son senesi, öğrenciliğimin son demleri, KPSS çalışmam, derslerimle ilgilenmem ama bir yandan da öğrenciliğin tadını çıkarmam gereken en güzel zamanlarım... Neden her şey üst üste geliyor ki bu kadar... Neden güzel olmuyor her şey, neden kaldıramayacağım gerçekler bir anda hem de peşpeşe çıkıyorlar karşıma günlük...

Artık sağlığım dayanmıyor, aklım almıyor... Korkuyorum günlüğüm, daha kötü olmaktan korkuyorum...:a015:

1 sene, 1 ay ve 3 gün süren ilişki sona erdi... Herkesin hakkında hayırlısı olsun...

Rabbimin bu gününe de şükür, daha büyük dertler yaşatmasın... Sorunu olan, sıkıntısı olan herkese Allah'ım yardım etsin :Saruboceq:

merhaba günlük...
hayat ok pahalı be günlük bi alışverişe gittik verdik paraları geldik annem harcıyınca bilmiordum ne gidiyordu ama kendim harcayınc vay be dedim :KK43:
kriz mahvetmiş herkeşi herşeye en az %25 zam gelmiş ama hani maaşara nerde ! yazık günlük yazık üç kuruşa çalıştırıyorlar insanları acıma yok ! yaşamak mı bu bu yaşamaksa büyümeden çocuk kalmayı tercih ederdim hayat çok zor!
he bir de hergün yeni birşey öğreniyorum hasta insanda dolu dünya... okuldan kızın teki sözlümün benle derslerimi anlatmam için birlite olduğunu söylemiş lafa bak benim alieme kattığım beni deli gibi seven adam için söylenen lafa bak hayır bir deyalancı kabul de etmiyor ne diyim hasta işte uzak durmakta fayda var dedikoducudan kkime hayır gelmişki zaten benden uzak Allah' a yakın olsun

Merhabalar Günlük...
Ne var ne yok?
Ben fena sayılmam..
Yarından itibaren sıkı bir yüzme antrenmanına başlıyorum..
Program hazır..
Akşamda tiyatro kursu var..
Pazar günüde babamı yemeğe çıkaracağız..
8'i doğum günüydü,hafta içi malum okul-iş ..Bişeyler yapamadık..
Ama sürpriz yapıp bankaya çiçek yolladık:jeyyar:

Heyecanla sınav sonuçlarımı bekliyorum.
Hepsi bitmedi ama biten sınav notları girilir belki,bir umut işte benim ki..

Neyse seni fazla tutmayayım..
Allah herşeyi herkesin gönlüne göre versin inşallah..:Saruboceq:
Görüşmek üzere...a.s.

slm günlük uykusuz bi gece daha, iyice alıştım valla geç saatlere kadar oturup öğlenlere kadar uyumaya aaa düzene sokmam lazım uykumu olmicak böyle:KK70:
Bugün bizimkilere tatlı yapayım dedim...
Yaptımm tatlıyıı yaptımdaaa nası bişi oldu öle yaa şaştım kendime valla...
Dalgınlığıma gelmiş süt yerine su koymuşum:S e tabi tadı biraz garip olduu ama annem anneannem ve aşkım beni kırmasınlar diye beğenmeselerde yediler :) ben kendikimi yemedim güzel olmamış diye ama aşkım benimkinide yedi ayy kıyamam ona kırılmayım diyee çok güzel olmuşş çok güzel eline sağlık dedi:asigim:
Olsun ben telafi ederim güzell bi tatlı yaparım onlara :)
sonra bugün aşkımla akşam üstü gezmeye gidelim dedik off pişman olduk çıktığımıza ya donduk valla ara sokaklar buz tutmuşş zor gidip geldikkk :kızgın:
Neyse neyse ben gidiyorum günlük bakınayım forumlara ha bide tatlı tariflerinede bi baksam iyi olucakkaydirigubbakcemile3​

mrb günlük benim her günüm aynı sanki hergün hayattan biraz daha umudumu kesiyorum beklentim azalıyor o mücadele dolu hedefi olan güler yüzlü kız yok yşadığı her acıya gülebilen kız yoruldu gülmüyor artık hayatın yükü büyüdükçe ağır geliyor ona artık tükendi sadece öylesine başkalarını mutlu etmek için yaşıyor kendi hayallerinden vazgeçti hayalleri umutları yok oluyor dünyayı yıkılıyor

haftasonunu bekleyende kabahat zaten.
senin neyine haftasonu?
haftaiçi nasıl bebeğinle başbaşasın,haftasonu da öyle..
ne bekliyordun ki?

bi psikoloğa mı gitsem ben acaba?
sürekli ağlamak istiyor canım bu aralar.
hem de bağıra bağıra..
dün gece saat 4te elime bi bardak alıp balkondan aşağı atmak istedi canım.
içimdeki garip hırsı atmak istedim ama oturdum yine oturduğum yere.
ağladım ağladım.
ağlarken de uyandırdım kocamı.
kızım zaten uyanıktı.
anlamadım niye uyumadı dün gece.
connie_rockingbaby.gif

bi sıkıntısı da yoktu.
bakındı durdu.
habire kucak,habire meme..
connie_32.gif

saat beşe doğru ağlama krizine girdim tabi..

şimdi yine evde başbaşayız.
kocacım cıktı,çıksın bakalım..
yemek yapmak istemiyorum,bulaşık yıkamak gelmiyor içimden.
yorganın altına girip ağlamak istiyorum sadece.

off kocacım ya..
tamam babanın dükkanına git,onlarla ilgilen.
ama benim daha cok ihityacım var şu an sana.
oysa bir sürü şey tasarlamıştım kafamda..
film zileriz diye film indirdim.
sen kızımızı oyalarken ben salonu ve mutfağı temizlicektim artık..
ütü yığıldı,yine sen olmalıydın evde.
sanal değil gerçek sohbete ihtiyacım vardı benim..
nerdesin..
uff yaa..
annemi istiyorum :KK43:

sevgili günlük yine ben geldim offfffff offfffffffff
çok kötüyüm çooookkkkkkk her an tırlatabilirim.
yine evde yanlızım her zamanki gibi yine yemek yiyecksem yanlız yiyeceğim
tabi aklıma gelirse. akşam olacak hava kararıcak benim koca dışarıda.
beyimiz arkadaşlarıyla yemeğe çıkacakmış. 7 senedir beni yemeğe götürmemiştir
plan yapıp ama kendi koşa koşa gitti. neyseeeeeee ben otururum evde.
oğlum kaç günlerdir sabahlara kadar uyumuyor günlük kafayı yicem deli olcam.
artık dün akşam sinir krizleri geçirdim. kafamı duvarlara duvarlara vurdum
elimle defalarca vura vura bağıra bağıra ağladım. kesin beyin hücrelerim ölmüştür.
ve bi kalkıpta ben bakayım hadi sen yat uyu demedi. nedese beğenirsin.
gece gece iş çıkarma başıma yapıcak bişi yok idare edicez. sanki ben bu çocuğu
babamın evinden getirdim alla alla. şimdiden böyleyse ilerde ne olucak bilmiyorum.
bende sen sus daha fazla konuşup çıldırtma beni dedim. bigün benim ölümüm senin
yüzünden olucak dedim. olmadık olmadık konuştu döndü arkasına horul horul uyudu.
doktora götürdük oğlumu bugün arabada gelirken neden suratın asık dedim eeee gece
uyuyamadım ya demezmi o an kendimi zor tuttum ümüğünü sıkcaktım.
offfff offffffff işte ya benim durumum böyle. ya ben bu adamı boşarım yada fururum kesinnnnn.

neyse ben kaçtım canımcım çorba yaptım doktor göğüslerin şiş değil sütün fazla yok sanırım
bol bol sıvı al dedi ben aslında çok sıvı alırım ama işte demekki yetişmiyor daha fazla alayım bari
bide çok zayıflamışsın dedi vücudun yakmış kilolarını sağlıklı değil bu şekilde zayıflamak dedi
sanki ben istiyomda zayıflamak alla alla delimi ne bide çekişti bana.
hadi ben karnımı doyurmaya gidiyom byyy canım öptüm seni

selam günlük kaç gündür yoktuumm,
yokluğumu hissettin değilmi benim:nazar:
hastanelerdeydim ne yazıkki,benimle ilgili değil,
biri hasta olmuş bende gittim ama hiiç üzülemedim günlük,
kendi kendime vicdanımı sorguladım,
sen bukadar vicdansız olamazsın dedim,
ama ne yazıkki yaşadıklarım o duygusal yumuşacık yüreğimi,
öylee bir katılaştırmış kii,ben bile yeni farkettimsenağlama
3 gündür evde yoktum kocacımda tek başına idare etti canım benim,
dün geldim ve oturup düşündüm,
bana kalmaz kimsenn cezasını vermek,Yüce Rabbim vermiş ama,
bunu gözlerimle gördüm....
ama içim hiç sızlamadı günlük,ufacık üzüntü duyamadım,
kas katı kesilmişti yüreğim,oysaki ben televizyonda ölen bir kişiye bile ağlarım,
üzülen herkesle üzülürüm..
ama yaşadıklarım iştee yaşadıklarım yüreğimi bu halee getirdisenağlama

günlüğümm iyi haftasonları diliyorum, hava nasıl güzel burda bir bilsen:asigim:

güneş tüm ışınlarıyla önce havayı sonra da içimizi ısıtıyor, pozitif bir güç veriyor insana

bu motivasyonla güzel bir temizlik yaptım, camları açıp tüm evi havalandırdımkaydirigubbakcemile2şimdi dinlenme vakti

akşama da bir arkadaşıma davetliyim, mantı yapıp yiyeceğiz

şimdiden acıktım, bir an önce akşam olsaacokacimcoook

herkese güzel bir haftasonu diliyorummm[a.s./COLOR]

Günlüğüm ...

Hava o kadar güzel ki, sanki bahar aylarındayız. Ama benim içimde kara kış var...

Sonbaharın hüznü, kışın soğukluğu var... Ne baharın neşesi, ne de yazın kıpırtısı var...

Hastayım günlük, yaşananlar hasta etti beni sonunda... Kalbim kötü günlük, birden sıkışmaya başlıyor, tansiyonumu yükseltiyor. Kendimden korkuyorum günlüğüm... O kadar ağır geldi ki yaşananlar... Anneme babama belli etmemek için, onları üzmemek için bir şey demiyorum, gülüyorum, her şey normalmiş gibi mutlu rolü oynuyorum. Ama kalbim kötü günlüğüm, ikide bir sıkışıyor sanki, hızlı hızlı atmaya başlıyor. Doktora gideceğim, annemlere söylemeyeceğim, endişelenmesinler boşuna. Sinir, stresten oluyor işte...

Hayatım boyunca hiç bu kadar hissiz, boş hissetmemiştim kendimi. Sanki hayat akıp gidiyor, ben kuytu bir köşede olanları izliyorum.. Cansız bir eşya gibi, ruhsuz bir ölü gibi...

Şükretmeye devam ediyorum. Ve bol bol dua ediyorum Rabbim sağlığımı elimden almasın, ailemin huzurunu bozmasın diye. Kabul olur dualarım inşallah günlüğüm...

Çok üzülüyorum bu halime... En güzel, en değerli yaşımdayım... Yaşananların hiçbiri olmamalıydı, ben bu hale gelmemeliydim. Ben ki gamsız, güçlü kız... Hacer şimdi sağlığından oldu günlük, hem de o gamsız Hacer...

Hacer çok değişti günlüğüm, ama gelişemedi...

gunlukcum

sana guzel haberle geldım mutluyum ama ıcım buruk
gecen sana yazdıgımda aglıyodum cok kotuydum ogun
o aksam olan oldu onun bı adımıyla ben karsılık verdım msjlastık ve bı karar aldık
babamı ıkna edıcez ısallah
nasıl olcaksa bılmıyorum ama
yoksa gel benle dıyo gelemem dedım bende
senı yanımda ıstıyorum dedı cok ozur dıledı ben mutlu olıyım uzulmıyım dıye cıkmıs hayatımdan
benı cok sevıyomus bende onu cok sevıyorum bunu bılıyorum ama sımdı kavustk ısın ıcınden nasıl cıkıcaz bılmıyorum baban vermese gelıp alıcam sana sormıcam dıyo
mutluyum ama buruk olarak herkeze sole dua etsınler bana olurmu
bıdaha ayrılık yasamaylım kavusalı artık

selam günnükümm
bugün cumartesiydi gü nasıl geçti alamadım iki çocuk çocuk gibi bir koca ev işleri felan derken akşam oldu akşamada arkadaşlarım yemeğe geldi hazırlık felan çok yoruldum
ya günnüküm gülme ama sol taraftaki köpek dişimin yaında ki dişimde dolgu vardı dün o kırıldı dişin yarından fazlası gitti yaa şimdi ha diyincede yaptıramam malum ekonomik kriz gülemiyorum günnüküm yaa çok moralim bozuldu kanal tedavisi olduğum için ne ağrı nede sızı var dişimde arkalardan felan olsa sorun değilde çok kötü oldu yaa birde dişçiye gitmekten nefret ediyorum tırsıyorum o koltuktan .... devlet hastanesine hayatta gitmem yine özel dişçi nazını çekiyorda onlar hayatta dinlemiyor acıyor felani ön dişlerime kaplama yaptırmıştım koltukta korkudan neredeyse hatim indirip ruhumu teslim edecektim yani off günnüküm dua ette çok paramız olsun kociş paraya kıysın da dişmi yaptırıp rahatça gülebileyim:çok üzgünüm:​

Günlügüm,
karmasik duygularla gecen bi gün gecirdim... arkadasimin dogumgünü partisine davetliydim, onu en son mezuniyet günü görmüstüm, tekrar gördügüme cok sevindim...
Hemsirelik sinavlari icin her gün saatlerce bi kac arkadasla onun bahcesindeki kulubede bulusup beraber ders calisirdik...
bugün partisini yine o kulubede yapti... icim acidi... neden mi? 5 ay önce o kulubede otururken ki duygularim geldi aklima...
o vardi hayatimda, kavusmamiza sadece bi kac hafta kalmisti, trye ucacaktim ve o deli gibi sevdigim adamla nisanlanacaktim... sinav stresi bi yandan, bu tarifsiz mutluluk ve sevinc bi yandan...
O günler geldi aklima, vay be özlem nerden nereye dedim kendi kendime... 1 ayda hayatim alt üst oldu... sadece 1 ay...
Ömürlük Sevdam dedigim adam sadece 1 ay icinde sildi gecti herseyi...
Birakti, kahretti, acitti, aglatti, caresizligin ve umutsuzlugun ortasina terketti.
Ne hayallerimiz, ne yeminlerimiz vardi be günlügüm,
ne umdum ne buldum...
Terk edilmenin acisi hic gecmez mi? Hic bitmez mi bu kahrolasi bosluk, dolmaz mi ?
Ben onu cok sevmisin, hergün bunu tekrar tekrar anliyorum...
Onu hatirlatan birsey gördügümde icim acidiginda, mutlu bi cift gördügümde icim ciz edince, "Ask" kelimesinin artik benim icin hicbirsey ifade etmedigini anlayinca...
Hersey gecer, gider... alisilir bu duygulara... ama yeri dolmaz iste...
Kimseyi sevemem onun gibi, kimsede sevemez onun gibi,
üzerime titremez, özlemez, beni kahkalarla güldüremez...
Sesini duydugumda dünyayi unuturdum, simdi sesinin tonunu bile unuttum,
yavas yavas yüzüde siliniyor hafizamdan, ama yasattiklarinin acisi ilk günki gibi duruyor yüregimde... her gün batiyor, tekrar tekrar kaniyor... ben unutmak istedikce, izin vermiyor hatiralar buna, inatla onu unutmamam icin cikiyorlar sakladigim köselerden...
Hala seviyorum diyemiyorum, cünkü bilmiyorum... ama o günleri cok özlüyorum, bu en büyük gercek...
Hic gitmeyenim olacakti, söz vermisti... ama sözünü tutmadi...
ama bu deli kiz sözünü tutuyor be vefasiz sevdam... Hala unutamadi bak seni...

Günlüğüm,

Çok sıkıntılıyım, en zor yanı ise kimseye belli etmemek için gösterdiğim çaba :bbo:

Annem, babam üzülmesin, bir şey anlamasın diye mutlu rolü oynamak çok yoruyor beni; ama bunu yapmak zorundayım. Onlar benim her şeyim, üzülmelerine dayanamam, kıyamam onlara...

Günlüğüm sağlığım her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Kalbimin ritim bozukluğu her geçen gün daha da sıklaşıyor. Bugün kalktığımdan beri elim kalbimin üzerinde, o kadar hızlı atıyor ki, bayılacağımı sanıyorum. Anneme de gösterdim, elini kalbime koydum. O da çok hızlı attığını söyledi, yarın babanla doktora gidin, sağlık şakaya gelmez dedi. Ama bendeki inat yok mu... Haftaya finallerim var, ders çalışmam lazım bu hafta. Şimdi doktora gitsem, o tahlil, bu test derken kaç günümü alacak Allah bilir. Son senem bu günlüğüm, bu da şakaya gelmez işte... Sınavlarımın biri bile kötü gelse, okulum uzar alimAllah :Saruboceq:

Oof günlüğüm offf :nazar: Sağlık bir yandan, okul bir yandan... KPSS'ye çalışmaya başlamadım bile, ALES sonucuma güveniyorum; ama o beni kurtarmayacak biliyorum. Bir rahata eremedim ki günlüğüm. Kafamı bir toparlayamadım ki adam akıllı ders çalışmaya başlayayım :çok üzgünüm:

Güzel günler göreceğim elbette. Bu kara bulutlar dağılacak bir gün... Ben iyi olursam, sağlıklı olursam ve o zamana kadar sabredebilirsem tabi. Rabbim güç versin :Saruboceq:

merhaba günlük 2 aylık bir aradan sonra tekrar KK de olmak çok güzel yine beraberiz, Kadınlar Klübünü ve buradaki arkadaşlarımı seviyorum. sık sık giremeyeceğim ama en azından hafta sonlarında aranızda olacağım için mutluyum.

X