Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlükcüm.
uzun zaman oldu sana yazmayalı yıne.
bu aralar bıraz yogun ve yorgunum.
haftasonu mısafırlerım vardı.temızlık pasta derken nasılda yorulmusum.
pazar gunu kaynanamlardaydım.cok sıkıcıydı.lülülülülülü
uzun zamandır gıtmıyordum onlara.hamile bır kadından halen is beklıyorlar ya helal olsun onlara.ben kendı ısımı ancak yapabılıyorum.lülülülülülü

bugun camasır makınesı bozuldu gunlukcum.
sımdı ne alaka dıyeceksın.kaydirigubbakcemile3
sırf bu yuzden kocısle kavga ettık.delikafaduldenneymıs neden daha dıkkatlı olmuyormusum,felan fılan..lülülülülülü
kavgadan sonra kapıyı carptı ve gıttı.
erkekler ıcın ne kadar kolay kapıyı carpıp dısarı gıtmek.
oysa bız kadınlar.:çok üzgünüm:kapıyı carpıp cıkmak bızım ıcın o kadar kolay degıl.
cekıp gıtmek demek bu kadar kolay...kaydirigubbakcemile

gelene kapımız acık ;gıden de kendı kaybeder.
hayatımdakı insanların deger sırası artık degıstı gunlukcum.
artık ılk basta melegım,bebisım var..:1hug:
ALLAH ım onu korusun.:Saruboceq:
ve tum bebek ısteyenlere bu duyguyu yasatsın..

sevgiler...

ROSEM...

Son düzenleme:
günlük ben ölüyorum.
bademciklerime elimi sokup koparacağım sanırım
ne yemek yiyebildim, ne yutkunabiliyorum.
sen günlükcan burayı okuyan herkese benim yerime yutkunmalarını söyle olur mu. böhüüüüüüüüüü

Merhaba gunluk yine ben geldim ne yapayim senden baskasiyla konusmak istemiyor canim.

bugunlerde cok mu duygusalim neyim anlamiyorum. cok alingan olmaya basladim. esimle baristik o bana asla kin beslemez bende ona . onu cok seviyorum allahim yoklugunu gostermesin.

yeni yilda olumsuzluklar tum hiziyla sanki beni takip eder gibi. once isimi kaybettim simdide arabamiz bozuldu be gunluk. moralim bozuk.

insanlarin yaptiklari birgun donup dolasip onlari da vurur degil mi be gunluk.benim aklimi neden karistirmak isterler be gunluk neden mutlulugumu engellemeye calisirlar.alttan aliyoruz diye sesimiz cikmiyor diye neden suistimal edilir iyi niyetimiz.

ahh be gunlukcugum dunyada derdi olmayan biri var mi acaba.
zengini fakiri iyisi guzeli kotusu herkesin bir derdi yok mu gunluk.
haberlerde duyuyorum krizden etkilenen zengin milyarder insanlarin intiharini mi dersin(kolaydan kurtulmak zorlugu kabullenememek)
filistinde yasanan drammi dersin
unlu aktor john travoltanun evlat acisi mi dersin
yoksa insan olarak hepimizin yasadigi sykintilari dertleri mi dersin.
gunluk dunya gercekten imtihan dunyasi .
insallah imtihani kazananlardan oluruz.
sevgiyle kal gunlugum sende derdimizin tasi oldun.

slm günlük öncelikle cezam bitip burda olduğum için mutluyum...
Çok uzun bi süre yoktum haksızlık yapıldığını düşünüyorum ama olsun aldırmıyorum...
Burda sitem etmicem sana sadece bu günü anlatmaya geldim...
Çok korktum bu gece günlükk çoook ölmekten korktumm... Can çook ama çok tatlıymış onu bir daha anladım...
Bugün zaten kendimi iyi hissetmiyordum aşkımdan banada grip bulaştı galiba pek bi uyuşuktum ve halsizdim...
Malum hava şartlarından dolayıda bizim sularımız kış oldumu pek akmaz ve yakın bi dostumuzda gel bize yıkan dedi zaten ya biz onlardayız yada onlar bizdedir yakın olduğumuz için bende tamam dedim..
Bi hafta önce kızı şofbenden zehirlenmiş ve farketmemişler daha sonra belirtiler dahada sıklaşınca gitmişler doktora vezehirlenmişsiniz demişler ve bunun ardından şofben boruları falan herşeyi değiştirmişler ve sorun yokmuş şuan...
Aksilik bu ya...ya olucağı vardı yada bünyem hassas bilmiyorum bu olay benide vurdu...
Her ihtimale karşılık beni duştayken sık sık kontrol etselerde başıma bu olay geldi.
Başta birşey yoktu fakat bir anda çok şiddetli bi baş dönmesi kulak uğuldaması el ayak titremesi baş ağrısı başladı zar zor iç çamaşırlarımı giyip dışarı attım kendimi nefes alamıyordum herşey o kadar şiddetliydi ki bi an için orada ölüyorum sandım. yakın dostumuz beni o helde görünce çok korktu zar zor kendime gelebildim anneme bişi söylemek istemedim hastaneyi zaten hiç istemedim ama sonra geçmeyince hastaneye gittik .. Kan tahlili iğneydi derken şu an biraz daha iyiyim ama inanın çok korktum ölüyorum sandım ve ölüm beni korkuttu...
Arkadaşlar çok dikkat edin banyo yaparken tüplü şofben kullanmayın çok tehlikeli ve hiç anlamıyorsunuz koku falan duymadığınız için birden vuruyor sizi.. Sağlıklı günler diliyorum size....

Günnaydın Günlük Sultan,-tatlicadiarzu-
Kaç gündür uyku tutmuyor.Sağa döndüm,sola döndüm olmadı.Saymadığım koyun ,gitmediğim diyar kalmadı.:smiley-cool:
Sabah nasıl kalkacağım ben?Gözlerim yanıyor adeta.fisfisfis
Biliyorum ben nedenini ,bu şehrin havası uyutmuyor beni.delikafadulden
Birazdan gidip yeniden uyumayı deneyeceğim.Umarım başarırım.mirmirmirmir
Şimdilik hoşça kal...mirmirmirmir

sevgili günlüğüm

bugün içimde bi huzur var sanki ama aklıma geldikçe sıkıntı da gelip gidiyor tabi
takmayacağım diyorum elimde olmuyo niye:çok üzgünüm:
dün eve girer girmez temizliğe evimi toparlamaya başladım
abartısız çamasır ütü temizlik hepsini yaptım bi baktım eşim gelmiş
saat 23:00 olmuş haberim yok :bbo:
soruyorsun dimi kaynananlar nerde diye :nazar:
kaynanam alt katta kızı ve geliniyle k.pederim de bizim evdelaelaelaelaelae
nasıl görgü nasıl kültür anlamış değilim
Allah a havale ediyorum... :1closedeyes:
eşimle hiç bişey konuşmak istemedim..
öyle yorgundum ki kendimi yatağa attığımde eşim sarıldı bana
itemedim itemeyecek kadar yorundum ani uyuyakalmışım
gece bi ara uyandım kolu kala omuzumda
hayat çok yordu günlük çok

Gastrit olmusuz esimle gunluk...
Nasil bir sanci bu anlatama dun aksam isden çiktik hemen doktora gittik
bir kalabalikti ki sorma, saat 6 da ordaydik, doktora girdik, çiktik, açik eczane bulduk diyene kadar saat 9 da eve geldik
yorgun ve perisan
nasil yemek yedik, nasil yattik hatirlamiyorum
çok yorgunum
karnim çok agriyor
birde çok kilo aldim morelim çok bozuk
bende bu kadar iste...offffffffff

Off günlük ben şimdiden sıkılmaya başladım ...
Ne zormuş bu işler yahu benneyaptımki
Nışan işinin felan konuşulması lazımmış
Evin en büyük kızıyım bu işlerde acemiyiz diye bütün kabak benim başıma patladı :roflol:
Anneme dedim davet etmemizi bekliyorlar diye daha annem babama demeden kayınvaldem cumartesi müsaitseler gidelim demiş.. benneyaptımki
Ay ben anneme nasıl diyeceğim şimdi , oda babama ...
Sıkıldım valla bi an önce geçse şu günler olacağına varsa ...
Ama korkuyorum be günlük :1no2:
Hayat herkesi bu kadar yormuşken ben ne yapıyorum diyorum bazen..
Otur babanın evinde paşa paşa git gel ..
Ama benimkinin yüzünü gördüm mü de evlen şu çocukla iki gün yaşa diyorum :asigim:
Galiba herşey olacağına varıyor bir şekilde....

Allahı'ım hepimize kolaylık ver.... :Saruboceq:

sevgili günlük hayat beni o kadar yordu ki kimselere derdimi anlatamıyorum sana ne anlatayımki bir yandan hayat mücaledesi bir yandan iki çocuk büyüt onlar benim hayatımın anlamı kızımı evlendirip ondan ayrılıp uzağa gelmem ayrılık çok koydu bana ama ölüm olmasın o mutlu olsun tek dileğim o şimdi de oğlum tıp fakültesini ocak ayında bitiriyor nisanda onun uzmanlıksınavına odak lanmışken kardeşimin işten çıkması haciz gelmesi evliliğinin sarsılması tamamen beni yıktı ne yapacağımı bilmeden oturmak çok acı elimden bir şey gelmiyor öffff allahım bana yardım et bir çıkış yolu göster öööööööööffffffffffffffffff

off gunluk off
cok morlım bozuk
hıc kımse benı anlamıyo belkıde ben kımseyı anlamıyorum
ne zaman kurtulcam cok canımı yakıyo herkez
herkez bıseler soluyo
benım bısede gozum yok
sadece sevdım ya allah kahretsın ya
nerden sevdım sevmez olaydım
bıtsın bu ıskence ya bıtsın ya
aglamaktan bıktım herseyden bıktım
kndımı anltamamktan bıktım umutlanmaktan bıktım
beklemekten bıktıum
of bıktım bıktım bıktım ya
sususun herkez ya sususun ıstemıyorum duymak ıstemıyorum,
sade allahtan beklıyorym kımse karısmasın ya

günnüküm naber şakkıdı
pek bi iyiyim bugün
yarın işyeri tatilmiş günnük
işler cok kötü gidiyor
iş yok bos bos oturuyoz :1no2:
ama ben gelicem galiba işe
nerde ben o şans
neyse kocişe tatil yatıp uyusum
bide dioki sen üzülme ben sana temizlik yaparım :dilcikar:
aman herif batırma yeter :1hug:

akşam kayınvalideme gittik
balık yapacaktı
alamamıs carsıya cıkamamıs
ayy benim deli dumrul bi bağır kadına
nede yapmadın diee :kızgın:bu huyunu hiç sevmiyorum tamam annesi bitane cok sever ama
bide bağırıyo benneyaptımki kadına neden balık yapmadın diee
kök yee emi herif :mymeka:

bide sarılmıyo mu bana kayınpeder karsımda
öpüyo kokluyo eviriyo ceviriyoo :eek:
utanmaz delüüü sinir etti beni

akşama arkadasım gelcek
ne yemek yaptın dersen
hiiiiççç bişi yapmadım sadece buzluktan kıyma cıkardım o kadar :
nese misafir umduğunu yemezmişş kaydirigubbakcemile3

oyşş cenem düştü toplamaya gidiyom ben delikafadulden

sevgili günlük,
bugün okulda Filistin için miting yapıldı Beyazıta yüründü çok kalabalık ve coşkuluydu
kardeşlerimize yapılan için tepkimizi gösterdik
"kahrol İsrail Filistinden defolll"
umarım zulüm sonra erer.kadın çocuk demeden katledildiler..
ama Atatürk' ün şu sözü parolamızdı " mazlum milletler zalim milletleri mahv u perişan edecektir."

günlük nabersengözlerimebaksanab
ben içgüveysinden halliceyim:nazar:
yahu şimcik aynadan baktm yine sivilcelerim azmışÇok üzgünüm çoook
hastalancam ondan sanırsam bıktım bnlardan vallahi günlük yaa
bugün saçımı kestirdim azcık
kurusun fön çekicem özledim düz saçı kaydirigubbakcemile2
neyse ben kaçıyım dolanıyım azcık forumlarda
bu arada aşkımlada iyiyiz merak etme:asigim:
canım o benim canım canım
beraber uyuyup beraber kalkcağımız günü bekliyorm işte:eek:

olmadı be günlük 2009 da bana bebeğimi getirmedi.. akşam adet sancılarım başladı korktum ama kondurmadım kendime.. bi umut tahlil yaptırdım.. kandaki gebelik hormonum koca bir sıfır çıktı.. yine el elde baş başta evin yolunu tuttum bu 2. aşılama.. 25 aydır süregelen bekleyiş... her iyi anımıza şükürler olsun be günlük....

biliyrmusun günlüğüm bu sefer hiç ağlamadım.. ağlamıyacağımda...kendimi tenizliğe verirsem açılırım belki biraz.. şöyle bi süpürge tutayım.. çekmeceleri düzenbleyim.... yoksa gitmeyecek bu içimdeki haykıra haykıra ağlama isteği... gözlerim doluyor yazamıcam.. akşam eşim işten gelince napcam bilmiyorum..

her akşam karnımı okşayıp bebeğişyle konuşan adama ben ne dicem ki.. nasıl bakıcamki...

Ben geldim yine günlük. Az kaldı bitiyo şu işkence okul. Yarın dersler biticek inş ve bi ödev daha teslim edicem. Önümüzdeki hafta 2 sınav var, bi sonraki haftaya da 2 ödev teslimi daha.

Oy oy oy oyyyyyyy..... netcem ben günlük yaa, nasıl yetişicem hepsine allahtan seviyorum ödev yapmayı. bilgisayarıma sarılıp yatağın içinde sabahlıycağım günler çok bu aralar.

Zaten ne zaman gözümü kapatsam o masum bebekler...

Rabbim yardım et bir an önce onlara...

sevgili günlük
o kadar hastayımki nefes almakta zorlanıyorum:1no2:
biliyosunki bu hafta hep talihsiz talihsizlik üztüneydi bana göre
ama inanıyorumki bundada bi hayır varsüprizzzzz
mesela tam dün tekrar eski hastaneye gidecekken kayınvalidem arayıp size kalmaya geleceğiz dedi
ayrıca başka ekşınlı şeylerde oldu ama onlar önemli değil
gidemedim vee
eşim dün benim için Ankarada aramadığı yer kalmamış vee salı gününe Fatih Üniversitesi Hastanesine randevu almış
inşallah hayırlısı olur ve hayırlısıda budur:Saruboceq:
Rabbim ne olur hakkımızda hayırlısını ver :Saruboceq:
biliyorumki bize şer görünen şey hayır
hayır görünen şeyde şer olabilir:1rolleyes:
bugün 51,gün ve hala adet olamasamda hasta olup nefes alamayıp boğazım heryerim yansada
hayat devam ediyor..........:1ninca:
umutluyum:nazar:

selam günlük

buraya ilk defa yazıyorum....artık çok heyecanlıyım ben...zaman yaklaştıkça bir o kadarda uzak geliyor..sanki bitmeyecek bu son zamanlar..kızımı beklemsi çok güzel olmasıyla birlikte bir o kadarda sabır göstergesi olmaya başladı..
onu o kadar çok merak ediyorumki...elini yüzünü,ayaklarını,neye benzeyecek,nasıl olacak,3 aylık 6 aylık hali nasıl olacak...karnımda olduğu gibi hareketli mi olacak yoksa uslumu olacak..hergün beşiğine bakıyorum arabasına bakıyorum,gezdirdiğimi düşünüyorum..kıyafetlerini kucağıma koyup onu kucağımda tutuyormuş gibi düşünüyorum..sonra bir ara korkuyorum..bu kadar beklemenin merakın sonucu kötü olursa diye...bol bol dua ediyorum...Allahım onu bana sağ salim bağışla,kucağıma almayı nasip et diye..bide bebek isteyenlere dua ediyorum sonra..onlara en kısa zamanda tattır bu duyguyu,sağlıklı evlatlarımız olsun diye...
günlükcüm babası ne kadar seviyor kızını bir bilsen..deli oluyor şimdiden..o ayaklarıyla göbeğimi ittirdikçe bizimkinin gözleri doluyor..abla oldu benim kızım diyorkaydirigubbakcemile2..hayaller kuruyor,senaryolar yazıyor...onun bu kadar sevmesi ilgili olması benide çok mutlu ediyor...
inşallah dualrım boşa çıkmaz istediğim şekilde doğum yaparım...doğar doğmaz onu görmek,onun ağlamsını duymak istiyorum...
şimdilik bu kadar günlük...ben yine gelirim bir ara...

günaydın günlük
bugün sana ilk defa yazıyorum ve bugün çok mutluyum!!!!!
bugün başka bir ben olarak daha neşeli, daha mutlu, daha pozitif uyandım. uzun zamandır böyle uyanmayı, sabah doğan güneşi gülümseyerek karşılamayı, kalbimin uyanır uyanmaz içinde kuş varmışçasına deli gibi çarpmasını gerçekten çok özlemişim. sebeb yok neden yok ama ben bugün çok mutluyum:dance::dance::dance: buarada bayanlar hayırlı cumalar herkesehihoyyyt

günlük tünaydın...kaydirigubbakcemile5
hani geçenlerde birşeyden bahsetmiştimya sonrada olmadı demiştim
umudum hala devam ediyor bir ışık var yaniii haftaya belli olcakmışhihoyyyt
hayırlısı artık günnüküm dua et bana ALLAHım hayırlısını nasip etsin
Herkese hayırlı cumalar
ALLAHım gönüllerine göre versin herkesin
bütün hastalarımıza acil şifalar
dertli olanlarımıza devalar...
bütün işsizlerimizede hayırlı kapılar nasip etsin (aminn aminn aminnnn):Saruboceq:
hoşçakal günlükcüm Şeniz

Şenizselam günlükçüm yine ben geldim.
günlükçüm bugün kırkımız çıktı banyamuzu yaptık analı oğullu bi güzel
kırklandık. ay benim oğlum pek seviyor suyu :nazar:.
nihayet sağ salim lohusalık sendromunu atllattım. bebeğimle istediğim
yere istediğim zaman gidip gelebileceğim.
çok zoruma gidiyordu günlük namazımı kılamamak kuran okuyamamak
şimdi artık hem namazımı kılabileceğim hem kuranımıda okuyabileceğim.
ne zormuş kız günlük lohusalık dönemi. bi bakkala gidemiyordum çocuk evde
kırkı çıkmadı yanlızım diye. şimdi öylemi koyarım arabasına hadi oğlum
ekmek almaya diye çıkarım. zaten bahar ayı gelsin eve girmiycem sabah güneşinde
oğlumu evimizin karşısındaki parka götürüp güneşlendireceğim. :asigim:
ay valla okadar çok planlarım varkı allahım bana sağlık sıhhat ve oğluma bana
uzun ömürler verdiği sürece palnlarımı gerçekleştireceğim.:Saruboceq:
bugün aslında kırk uçurmaya biryerlere gidecektim ama dışarısı çok soğuk gee kar
yağmış her taraf çatur çutur buz olmuş. banyoda yaptık hasta oluruz allah korusun.
neyse artık yarın doktora gideriz kırkımızı çıkarırızkaydirigubbakcemile3
hadi günlükçüm ben oğluşum uyurken karnımı doyurayım bari. kocaman öptüm seni
kendine ii bak tekrar gelirim inşallahŞeniz

X