Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük,
Dün çok yakın bir aile dostumuz olan abimi kaybettim.43 yaşında hayatının baharında 6 ve 12 yaşındaki çocuklarına doyamadan uçup gitti.Moralim çok bozuk,kardeşlerine içirmişler sakinleştiricileri ne olduğunun bile pek farkında değiller,onların o halleri bana çok dokundu ağlicaklar ama ağlayamıyolar,annesinin feryatları kulaklarımdan gitmiyor evlat acısı çok büyük.allah kimselere yaşatmasın.Allahım sabır versin ailesine.
Ben gurbette olduğum için dünden beri annemlerle ,abicimle,ve ablamlarla konuşuyorum ve onları kaybedeceğim diye de korkuyorum.Ben daha onlara hiç doymadım,doyamadım ve çok özledim en son 4 kardeş benim düğünümde 3 yıl önce biraraya gelmiştik.Keşke hepimiz aynı şehirde yaşasaydık,keşke abim çayı koy abisi ben geliyorum diyebilseydi.
Vefat eden abimiz,karıncayı bile incitmezdi nur içinde yatsın.Ama öyle iğrenç bir kadınla evliydiki,kendi annesine bile emekli maaşı şartıyla bakan ve ekonomik durumu çok iyi olan bir kadındı.Kocasına bu dünyayı zehir etti ve yorgan gitti kavga bitti.
Diyeceğim şu ki günlük,mutsuzsan ayrıl eşinden böyle üzüntüler yaşama,yaşama ki gencecik yaşta o illete yakalanma.Değdi mi şimdi,sen uçup gittin.Sana 1 ilacını bile vermeyen o kadın,sanki çoookk uzak birisi ölmüş gibi bulunmazdı cenazende.Olan sana oldu be abicim.Ruhun şad olsun,allahım cennetlik kullarından eylesin.

sevgili günlük..bu satırları okuyarak başladığım kk günlüğüm üzücü başladı..ölene rahmet,yakınlarına sonsuz sabır ve başsağlığı diliyorum..cok üzüldüm cok...Kimsenin sevdikleri ölmesin be günlük..ooof..bea off..senağlamasenağlama

sevgili günlük az bakayım dedim hesapta işlerim var takıldım kk çıkamayorum burdan ütüm var yapılcak ana sağlığına gitmem lazım kendim için kontrolüm var neyse hayırlısı görüşürüz şimdilik bukadar...

uhm uhm uhm sevgili gunluk ben bugun forumlara daldimkafamçokkarıştımsn den askitom deryaliyla da konustumsırnaşık şeyimmmmm seyyyyy...depusuk fanklube oynayan depusuk bebekler ekledim cok guzel oldularyerimsenibensimdilik bu kadar cunku gireli daha 2 saat bile olmadi beabenneyaptımkisonra gorusuruz gunlugum naniknanikbeni ozle emi canim gunlugum:1rolleyes:

Merhaba günlüğüm.
bugune ii başladım gerçi aşkımla konuşmadım ama olsun onu düşündüm .sonra kk dan arkadaşlarla tanıştım çok ii ve çok güzel vakit geçirdim.işler pek olmadıgı için buara sürekli kk dayım.zati bi takıldım kopamıyom yaws.. sonra bide rejime başladım güyaa limonlu yoğurt falan yedim ama bi geldim bizim patron cevizli çörek almış sıcacık mis gibi koktu.biras sonra onu yiycem galiba rejim bozulacak tühhh.Neyse akşama doğru yine bi ara yazar çizerim sana......
:1rolleyes::1rolleyes:

Günlükcüüm;
Yine akşamdan kalmayım akşam yemeğe misafir gelmişti geç gittiler, helak vaziyetteyim. Güya çöpçatanlık yapalım dedik ama oğlan beğenmedi kızı sanırsam.Neyse güzel bir yemekti bebelerin bağrışmaları kavga gürültü eşliğinde.

AYN bacıma üzüldüm günlükcüüüm. Yakın bir ağabeyini kaybetmiş. Allah rahmet eylesin. Genelde düşünmüyoruz ama ölüm başucumuzda. Sanki hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz.

Neyse Mune delisi de nerde kaldı. Daha damlamadı buraya hayret. Curlynin yeni uygulaması da beni deli etti. Neyse vardır elbet bir bildiği. Birkaç kişiye + rep verdim valla güzel yazmışlardı napiyim.

sevgili günlük

yarım ekmek arası gibi
iş arası kk ya bakıyorum çoğu zaman olduğu gibi,
birçok forum okudum ama yorum yazmadım nedense,
az önce curly yenilikleri bildirdi benimde geceden kafama takılan
mesaj süresi vardı onu sorayım dedim, sağolsun yanıtlamış,
sebebini az çok bende tahmin ediyordum, zaten
o forumu bikaç yazdım ama sonra yazmadım şimdi curly'de bıktırmim diye
düşündüm
anlayışla karşılıyoruz tabiki çünkü kk da yapılan her uygulamanın
bir gerekli sebebi vardır bunu anladık yani
ilkbaşlarda biraz anlamıyonda acemilik işte
sonra günlügü gördüm bende yazarım en azından okurum dedim kkdaşlar
napmışlar
ayn canım üzgünmüş başı sağolsun ayncım, Allah gani gani rahmet etsin.
sabır versin.
işte böyle sefgili günlük yuvarlanıp gidiyoruz,

Sevgili günlük .Galiba kkulübümüze nazar değdi .Ne güzel saygı ,sevgi ,dostluk çerçevesi içinde yuvarlanıp gidiyorduk .Tekrar aynı kknü istiyorum .Umarım dönüş yapabiliriz .

SEVGİLİ GÜNLÜK BAŞINI ŞİŞİRMEYE GELDİM ZATEN BİDE BEN EKSİKTİM...sırnaşık şey

GÜNLÜK,,

ÇİKOLATAMIN AMBALAJI AÇILMIYOR KİME Bİ GÖZ ATSAM ACABAjeyyar

GERGİNİM GÜNLÜK:kızgın:

NEDEN GÜNLÜK SEN BİLİYON MU:1no2:

TIMAM TIMAM SORMADIM CEVAP YOK NASILSAnaniknanik

Bİ BİSKREM VERSEM GÜNLÜK KONUŞUN MU BENİMLE..

BAHANELERİM ÇOK BUGÜNNN..:1no2:

SEVGİLİ GÜNLÜK BÜTÜN KK Yİ DİNLEMEYE GÜCÜN YETMEZ SENİN BIRAK YANE BU İŞLERİ HEM ZATEN KONUŞAMIYONN HEP BİS KREM Mİ VERECEĞİZ..

DEFOLDUMM GÜNLÜK....lülülülülülülülülülülülü

sevgili gunluk
bir haftadir ev aramanin sonunda bulduk bir tane kafamiza gore guzel bir yer.
ama simdide yeni evi temizlemesi, bu evi toplamasi, yerlestirmesi birde eski evi PIRIL PIRIL etmesi var:1shok::1shok:.
offff gunlukcugum offf cok islerim var cooooooooook.ama olsun hala hayattayim ve saglikliyim:nazar: Allah bana sabir ve kuvvet versin gunluk. AMINNNNNNNNN

Sevgili Gunluk Yeni Uyandim Ve Burdayim Koselere Bir Goz Attim Mesaj Aralari 5 Dakikaya Dusmus Buna Cok Sevindim Sonra Gunluge Bakayim Dedim Ve Ayn Arkadasin Yazisini Gordum Ve Su An Goz Yazlarimi Zor Tutuyorum Bende Gurbetde Oldugum Icin 2 Yil Once Kuzenimi Kaybetmistim Hemde 20 Yasinda Gencecik Hayatinin Baharinda Bir Kizdi Ve Ben Kahrolasi Gurbetden Dolayi Ne Gulerken Nede Aylarken Onlarin Yaninda Degilim Nefret Ediyorum Su Gurbetden
Ayncim Seninde Basin Sagolsun Allah Rahmet Eylesin Kalanlara Sabir Versin Canim Daha Fazla Yazamiyacagim Cok Kotu Oldum Su An Simdilik Bu Kadar

Sevgili günlük yine ben geldim,Ayn torunumun başı sağolsun,gencecik bir adam,çocuklarına doyamadan zamansız göçüp gitmiş,ölüm Allahın emri biliyorum ama genç olunca insan daha bir üzülüyor.
Kuzu kapama yine kafayı çekmiş,alkol bağımlısı oluyor kanımca:içelim:
kara kara düşünmeye başladım acaba hangi rehabilitasyon merkezine yatırsak bu hatunu:uhm:ben bugün hiç bir iş yapmadım ev almış başını gidiyor,sularıda kesmiş İSKİ,Allah boyun devrilmeye iski,duş alacaktım ne halt etmeye kesersinki suyu:mymeka:Kro denen hatun hala günlüğe birşey yazmamış,acaba bana gıcıklığımı var:Roflol:zaten bana gıcık olmayan pek insan yok günlükcüm,acaba tipimde mi bir sorun var:Roflol::Roflol:ben şimdi biraz forumları gezeyim,kimler neler yazmışşakkıdı

SEVGİLİ GÜNLÜK...
bu bizim kk dan çektiğimiz nedir ya eve gelir gelmez geçiyoruz pc nin başına hoooppp kadınlar kulübü ya pazardan yeni geldim mutfağı yerleştirmem lazım peki ben ne yapıyorum burda kk da neler var kimler var bakıyorum sen ne biçim bişeysin ya kanımıza girdin çıkmıyorsun tedavi içinde hiç bir merkez yok ne yapacağız senle biz...

ayn'cım başınsağolsun ALLAH yakınlarına sevenlerine sabırlar versin canım üzüntünü paylaşıyorum

Sevgili günlük bugün yine ayni kosusturma sabah kalktim ve ise gittim...her zaman ki gibi gelir gelmez hemen kk"ya girdim...burasi bende bagimlilik yapti...sonra biraz ara verip yarin "Babalar günü" cocuklarin aldiklarini paketledik birlikte...maalesef günlük yarin benim icim aciyacak yine,canim Babacigim seni cok özlüyorum...paket islemi tamamlandiktan sonra yine kk"ya

Ayncim canim cok üzüldüm...Allah rahmet eylesin...kalanlarada sabir versin...

yarın babalar günümü:uhm:
benim bildiğim haziranın 3.pazarı değilmiydi yauuvvkafamçokkarıştı

Evet Yarin babalar günü, ama Almanya`da :KK66:)))))))))))) Ve o güne özel heryer tatil :=) bizler tatilin keyfini cikaracagiz:))))))))))))))))

sevgili günlüK::::

bugün sabah 10 da kalktım.her zamanki gibi kahvaltımı yaptım.sonra biras dısarıya cıktım gezdim,geldim.daha sonra nete oturdum,gankam ve cemrem beni arıyolarmıstı hemen telden caldırdım geldılerşakkıdı.muhabbet ettik saat 9 a kadar.cemremin dizisi varmış onu ızlemeye gitti bende show tv de yaralı yüreği seyrettim.gankamda habire netten düşüyodulülülülülülübiraz bişeyler tıkındım..:eek:ee daha daha naptın dersen günlüğüm;yıne nete oturdum.acıkcası birazda moralim bozuktu neden diye sorma malum gönül işleri;;;;bu kadar anlatacaklarım..yarın görüşürüz günlüğüm.Allahtan bi şey olmazsa yarında burdayım..:icecream::enbuyukkk::çiçek::nazar::1hug:

sevgili günlük bugün sabahın köründe telefonun bip sesiyle uyandım. yataktan bir fırlamışım ki hiç sorma! sanırım telefonu susturmak için resmen uçtumsüprizzzzz gerçekten çok ilginç bir uyanma şekliydi. yoksa buraya yazmam yanitatlicadiarzu. neyse giyindim, gözlerimi bile zor açtığım halde makyajımı yaptım, eksik kalmadım yani:eek: sergi için okulun yolunu tuttum. harika projeler ve posterler vardı, onları güzelce yerleştirdik sonra ziyarete açtık. neyse uzun lafın kısası projemi ve posterimi çok beğendiler:teytey:eek:ğlum ve eşimde geldi. oğlum "en güzel proje annemin projesidir" diyerek olaya damgasını vurdu:Roflol:
neyse... okuldan geldim ilk yaptığım şey kk ya girmek oldu. hiç bişey yapmasam bile sana bakmadan, yazılanları okumadan birgün geçiremiyorum kk. ben resmen bağımlı oldumm. sen benim tatlı belamsın:) bak! şimdi nasıl yorgunum; başımı yastığa koysam uyurum ama ben niyeyse burdayım ve mutluyum. eşimde yanı başımda. laf aramızda önceden seni kıskanırdı ama artık aileden biri olarak görüyo, alıştı:1rolleyes::çiçek::enbuyukkk:iyi gecelerr

X