Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlük bacım,
Allahın dağına taşındımızdan beri aradığımız herşeyi bulamaıyoduk
kaç zamandır canım hamsi istiyodu,
gidip yicek yer var ama bızdık biraz nane molla olduğu için de çıkamadık
dün aşkitom,balık almış iş yerinde temizlemiş
bana süpriz yaptı,akşam kana kana yedim,
balığın süprizi mi olur deme sakın,
valla oluyomuş,bi balık için bile tuzlaya inmek gerekiyor,
aşkım seni çok seviyorum her zaman ki gibi ince düşüncelisin,
dilerim oğlumuzda sana benzer ve eşini hep mutlu eder,
dün babamız balığı tavaya yerleştirirken bızdıkımızda onu izledi,çekirdekten öğretiyoruz
gurbaa hadi iyisin çok becerikli bi goncan olacak,
yarın kuzucumun kotrolü var,
bu ay ek gıdalara daha çok ısındık ve kaç kilo olduğunu çok merak ediyorum
hala iyileşemedik,giribiz,burnumuz tıkalı,sesimiz kısık
ağlarken bile başka çocuk ağlıyo gibi
kıyamaz annesi ona
günlüküm hergün allahıma şükür ediyorum benim hayatıma bu yakışıklıyı verdiği için
Allahı bizi hiç ayırma

Gunlugum

Biliyorsun, dun benim dogum gunumdu...esim isden çikip beni eve birakti
simdi geliyorum sen çik dedi
1 saat sonra elinde kocamannnn bir pastayla paketlerle geldi :1rolleyes:
pastanin uzerinde seni seviyorum karicim hep yanimda ol yaziyordu
ve harika bir buket yaptirmis kaydirigubbakcemile5

ben onlara bakarken, kapi çaldi, açtigimda 3 tane gul gordum, esimin ailesi gelmis :1shok: inanamadim boyle seyleri bilirlermiymis...
neyse ki kaynimi gordum kendisini çok seviyorum, hepsi birer gul almislar bana
çok guzeldi
annesi ve babasi da duvara asmak için tablo almislar ama tablo isikli ve hareketli selale, çok guzel gorunuyordu. ne kadar da sevmesem evime gelmisler, hediye almislar...tesekkur ettim...:nazar:
sonra pastayi kestik, esimin aldigi hediyeyi açtim
dolce gusto kahve makinesi almis :1rolleyes: harika bir makine
vede iki tane kazak almis, çok tatlilar, uzerimde bir tanesi suan
ailesi gitti esim muzik koydu ve delice dans ettik
sonrasi malum :asigim: guzel bir geceydi...
ve sabah ise geç kaldik :roflol:

iste boyle gunlugum..anlatacagim demistim anlattim
simdi o gunlerde yalan oldu bee naniknanik

hadi kaçtim, herkese selam soyle
optummmmm
bu arada herkese hayirli cumalar diliyorum

Evet Günlük,

Biliyorsun 2. seneye girmek üzereyim buraya üye olalı. Bu zaman zarfında ne kimseyi kandırdım, ne yalan söyledim, ne de kendimle, hayatımla, yaşayış tarzımla ilgili uyduruk hikayelerle insanların duygularını sömürdüm.
Bana, benim dostluğuma yakın bir çok insanla tanıştım onlarla güldüm, onlarla eğlendim zaman oldu birbirimizin acısını paylaşıp birlikte ağladık.
Kırgınlıklarım oldu sustum. İnsanların ne kadar hırslı olduklarını ve hırsları yüzünden neler yapabilecekleri gördüm sustum. Ve sırf bu sebeple modluğu kendim istediğim için bıraktım.
Düşündüklerimi, hissettiklerimi yazdım, kalkıp reple ukalaca şeyler yazdılar sustum.
Ama kalkıp benim profilime girip benim resimlerime kendi istediği gibi, canının çektiği gibi yorum yapan birini de oturup izleyemezdim.
Ve bunu yapmadığım ‘’Ahmak’’ kelimesini sarfettiğim için banlandım.
Ve hala bazı insanların, bu kelimenin sonuna kadar hakkını verdiğini ve hakkettiğini düşünüyorum.

Şimdi benimle ne derdi olduğunu bilmediğim üye seni tanımıyorum çünkü yeni üyesin, eskilerden, kovulanlardan biri olma ihtimalin çok yüksek kanımca..
Eğer gerçekten bir sorunun varsa sana tüm iletişim bilgilerimi verebilirim. Ne derdin varsa benimle gel karşımda konuş. Eğer buna cesaretin yoksa telefon numaramı vereyim telefonda konuş.
Ama tüm bunları yapacak yüreğin yoksa kalkıp bana burada ahkam kesme tamam mı?
Sevgili Seytanik….

Hadi bana eyvallahgamyoncuiremsu

Selam günlük efendi,

Ben gardaşımın(fındık) yazısı için yorum etmeyecem ama onun için edecem.

Çoğu kişi daha doğrusu beni tanıyanlar bilir ki gardaşım bende herşeyden önce gelir birde kuzum didsim ve piskitim. Onlar üzülürse bende üzülürüm.

Ve fındığım üzüldü evet banlandı elden gelen birşey yoktu.

Söyle fındığıma günlükçüm, o KK'da bizim için bulunsun benim için ve onu gerçekten sevenler için.

Kimseye cevap yazmak zorunda değilsin. Hatta sevgili fındığımla bir kez aramıza soğukluk girmişti nedensiz yere ama öyle seviyorum ki çok üzülmüştüm peşini bırakmadım aldım gönlünü.

Aldım değil mi günlük.

Gardaşım seni çok seviyorum.

canım gunlukcum
nasılsın ben ıyıyım evdeyım
dun temızılık yaptık yorgunum bırazdaha yapıcam ama once sana ugradım

bugun yazcak bıseyım yok be gunluk ne yazıyımkı
suan bıseylerı arastırmadayım bılıyorsun ısallah sonunu guzel bulurum
evde daha alınmadı bakalım oda ne olcak hayırlısı
ben gıdıyorum optum

mrb günlük çoktan beri yazmadım dün canımı acıtan bir olayı öğrendim sevdiğim gelecek diye beklediğimkişi naşanlanmış daha ayrılalı iki ay bile olmalı nasıl yaptı böyle birşeyi hala inanamıyorum hayır oda değil bana umut verdi ayrıldığımız halde hala telefonlaşıyorduk hala güzel güzel ilgileniyor derslerimi soruyor nasıl olduğumu sağlık durumumu çok safmışım dün ondan duymak için aradım önce hayırlı olsun dedim o pişkin pişkin sağol dedi işim var bişi diyonmu dedi diyorrum dedim allah belanı versin dedim oda seninde dedi kapattı dünden beri modan başka bişiy girmedi mideme canım hiçbişey istemiyo ne çok sevmişim unutamıyorumda allahım ne olur onun sevgisini al içimden

ben geldim günlük süprizzzzzdün bahsettiğim gibi hastanedeydim rahim filmim çekildi
o masaya yatmak zaten bi felaket dr um çok inceydi ama stresimi alamadı ilacın yarısı dışarı çıkınca film iyi çıkmamış:1no2:
ikinci sefer kanulle gönderdi ölüyorum dedim o nasıl bir ağrı ağlıycam ama tutuyorum kendimi:çok üzgünüm:
o masadan bi kalksam bu acı bi bitse diyorum:çok üzgünüm:
o an hiç bir şey istemedim şu hayattan dedim istemiyorum çocuk mocuk
çıktığımda hala kıvranıyorum zamanla ağrım hafifledi:asigim:
canım kocacım o kadar işinin arasında girmeden yetişti bi tanem :asigim:yaa ne stresliydi
şuan kanamam ve ara ara ağrım var:çok üzgünüm:
Rabbim başka dert vermesin bakalım bizi daha neler bekliyo en çokta onlar korkutuyobenneyaptımki
Allahım hayırlısını nasip etsin:Saruboceq:
gelelim en önemli sonuç
doktor süper tüplerin açık dedi:hooray:
ama yarın sonuçlarımı göstermeye gidicem tekrar

günlüğüm ben geldimm yerimseniben mükemmel geçen 2 günün ardından evime geldim 2 gün boyunca ablamlarda kaldım çok güzel geçti herşeyy çok güzeldii çok misafirperver ablam ve eniştem var :emir_bebek: aşkıma gelince iyi günlüğüm çok şükür iyi ve iyiyizzz...

ben dizine yattım sen bir hikaye anlattın ve ben büyüdüm..
:asigim::1hug::nazar:Şeniz

günnükkk kiz benim mutlulugun kelebegin ömrü kadar sürdü...
canim nasil sIkkIn, ben yine nasil aglamakliyim bilemezsin....
oflamaktan ve hep böyle depresif, mutsuz olmaktan nefret eder oldum...
tam düzeliyor hersey derken neden yine zalim bir cümlenin kurbani oluyorum bilmiyorum....
cok güclü oldugumu zannedenler yaniliyorlar bende güc diye bir sey yok...
yada konu o olunca ben böyle oluyorum....
söz veriyorum kendime ama hic birini tutamiyorum...
neyse günnük ben susayim en iyisi...
durdurmazsam kendimi sayfalarca yazabilirim sana...
actim ellerimi yalvariyorum rabbime düzelsin hersey...

Günlük akşam akşam moralim bozuldu..
Biliyor musun günlük ben böyle olmayacağım,hiç bir öğrencimin hakkını yemeyeceğim.
Sürekli empati kuracağım.
Hem okul hem spor hayatımda birşeyleri hep yaşayarak öğrendim.
Müsabık bir sporcu olarak kendi sporcularımında psikolojisini,empati kurarak hep anlamaya çalıştım,haksızlık etmedim,etmeyeceğimde.
Öğrencimin benim arkamdan kötü laf etmesini,davranışlarımla,doğru hareket ederek engelleyeceğim.
2001 yılından beri sporcu olarak antrenörleri,yöneticileri,sporcuları gözlemledim,hala da gözlemliyorum.
'Ben bunu yapmayacağım' ya da 'hıım bak bu hocanın davranışı çok insancıl bende bu davranışı bir artı olarak ilerde sergileyeceğim' diye diye 8. yılıma giriyorum.
Antrenör olarak yaşımla değil yaşadıklarımla alakalı çok tecrübe yaşadım..
Ama ben böylesini görmedim günlük.
Öyle doluyum ki Allah nasip ederse diplomamı aldığımda,sadece eğitimci adını taşıyıp, eğitimci sözünün hiçbir özelliğini taşımayan o kişiye,saygı çerçevesi içinde öyle sözlerim olacak ki,dilerim bizden sonraki öğrencilerine bize yaptığını yapmadan,söylediğim sözler kulağında çınlar ve vazgeçer.
İnsanlar bir yerlere gelmek için birbirinin üstüne çıkıp birbirlerini ezerken 'kul hakkı' nı unutuyorlar günlük..
Allah'a büyük konuşmayayım ama ben 'unutmayacağım'
Ben ki maçlarımda bile hakemler bana bayrak kaldırdığında ve o maçı kazandığımda gerçekten benim hakkım mıydı acaba diye düşünen insanım!!!
Neyse doluyum günlük ama konu eğitim ve sporsa çokta azimliyimdir,bilen bilir...
Ben yine alın terimi akıtırım hakkımı laf salatasıyla değil alın terimle alırım Allah'ın izniyle..
Allah beterlerinden korusun cümlemizi:Saruboceq:

Günlük Ben Geldim Kıs... :jeyyar:

Tümgün Evdeydim Temizlik Yaptım Derya Teyzemi İzledim naniknanik Tam Annemi Aradım Yün Alsın Çok Özendim Demek İçin Ama Annem Kapa Teli Halanı Dr a Götürüyoruz Kötü Dedi..Sonra Apandist Ameliyatına Almışlar :çok üzgünüm: Kıyamam Ona..Her Zor Günümüzde O Ve Çocukları Vardı Yanımızda..Annemle Babam Ayrı Olsalar Bile 1 Gün Bile Boş Bırakmadılar Bizi..Allah'ım Sen Ona Acil Şifalar Ver..:Saruboceq:
Annecim Bu Gece Yanında..Kaldım Tek Başıma..Yanlızlık Zormuş Be.. :çok üzgünüm: Allah Kimseyi Sevdiklerinden Ayırıp Yalnız Bırakmasın :Saruboceq:

Bu Arada Benim Eşek Kardeşim Aradı Az Önce Özür Diledi..Kıyamam Ben Ona..Belli Çok Özlemiş..
Bizde Seni Çok Özledik Kara Böcüğüm :1hug: :asigim:

Kıs Ben Gidiyorum Arkadaşlarıma Slm Söle Öp Benim İçin Tek Tek.. Şeniz

Naber günlük;
Ohh bugün yarın tatil, temizlik yapıyorum, canım sıkılıyo oturuyorum sonra yine kalkıp devam ediyorum.
hani sana demiştim ta benim koca kuş yüzünden beni unuttu diye 2 gün sonra dengeyi kurmayı başardı.
Çok seviyoruz biz kuşumuzu, öyle tatlı ki daha uçamıyo bile, ötmeyi de yeni yeni öğreniyo.Şeniz
Tek sorun yemliğinden mama yamiyo alışamadı gitti.Ya elimizde yiyo,ya da kafes dışında...
Evi çok batırıyo günlük ya her yer yem oldu bi de poposunu hiç tutamıyo.:icecream:
Neyse alışacak inş zamanla

Yarın benim doğum günüm günlük 23 bitiyo.Aynı zamanda bu sevmediğim şehre taşınmamızın da 1.yılı.
Zaman çabuk geçmiş gibi geliyo şu an ama neler çektim günlük.Hala sevmiyorum bu şehri.
Ben Çanakkale'ye dönmek istiyorum ya da en kötü ihtimalle Bursa'ya annemlerin yanına gideyim.
Onlara yakın bi ev tutayım herkesi istediğim zaman görebileyim.
Ama tabi hepsi hayal, biliyorsun ki çatı katı yapılmaya başlandı.Neyse buna da şükür en azından kiracı olmıcaz artık.
Kocacımla sorunlarımız vardı sana pek anlatmadım.Artık dayanamıcam,konuşucam ne olursa olsun dediğim gün kendiliğinden düzeldi her şey.Şeniz
Konuşmaya gerek bile kalmadı.Maşallah o günden beri iyiyiz.:nazar:
Birazdan yanına gidicem doğum günü çocuğu ayağına kandırabilirsem sinemaya gitmek istiyorum.
Ben hala Issız Adam'a gidemedim.İnş gideriz.
Bakalım yarın ne yapıcak ben hediye istemediğimi sadece özel ve güzel bir gün geçirmek istediğimi söyledim.
Geçen yıl buraya taşınınca karambole gelmişti.
Bu arada 2.dönem işi bırakıyorum günlük,hem dönem ortasında taşınıcaz hem de azıcık ders çalışmam lazım.:kahve:
Ücretli kölelik bana göre değil.Bakalım hayat neler getirecek bize.

cok mutsuzum gunluk
aynalara bakasim bile yok. ders calisasim yok hoca yine formulleri yanlis vermis ve dogrularini bulabilcegim bi yer yok. dun gcee hic uyuyamadim adam gibi.. sevdigim bitanem her uyandigimda mesaj atti gerci saolsuun ama kabuslar pesimi birakmadi.
bi babamla tanistirdigimi gordum onu cok rahatsiz olmustu bi onla beraberken beni kopek isiriyordu karnimdan aciyla uyandim resmen gerisini hatirlamiyorum.
niye bu kadar zorlaniyorum.. hic cesaretim yok. ellerim bile tutmuyo sanki.

günlük ne desem bilemiyorum..
çok yorgun hissediyorum kendimi..:nazar:

40. haftaya girdim,
sabırsızlık kısmı bir yana ama ben cok zorlanıyorum ben günlük.
karın kaslarım en ufak bir hareketimde bile nasıl acıyor artık anlatamam..
bu bebek kesin doktorun dediğinden iri bir bebek.
sancılar desen sürekli ama gerçek sancı yok ortada:sm_confused:

bi de herkes arayıp duruyor doğurdun mu diye.
yahu ben haber vericem işte,niye bu kadar soruyorlar anlamadım ki.

gündüzleri saçma sapan dolanıyorum evin içinde.
bi yatıyorum,bi kalkıyorum,
ama bu bile zaten cok zor.
annecim zaten bütün kontrolü ele aldı evin içinde.
her işi yapıyor saolsun..
ben de eşimin gelmesine yakın ancak kendime gelip,biraz toparlanıyorum..

sakın yanlış anlama günlüğüm..
şikayet olsun diye demiyorum bunları.
anne olmak şimdiden bile kolay değil,olmamalı da zaten biliyorum.
ama biraz rahatlamay ihtiyacım var sanırım,anlatmam gerekiyordu.
annecim zaten halmi görüyor.
eşime de sızlanmak istemiyorum.
elden gelen bişey yok ki sonuçta..
adam en fazla kolumdan tutar beni sezeryana götürürkaydirigubbakcemile3

neyse işte böyle...
dua ediver de günlüğüm bu haftasonu kavuşayım artık kızıma normal doğumla..:Saruboceq:

bi telefonun bu kadar önemli oldugunu önceden bilmiyordum..
sevdicegim bugün kısa bi süreligine telefonuna kavuştu
yarına kadar tlf onda bu gece uyumıycaz sanırım hep konuşucazz:eek:
ankesorlu tlfdan konuşması bu kadar güzel degil:1no2:
msjlaşmak sıradan bi işti eskiden şimdilerde ise mucize gibi heyecan verici:Saruboceq:
sevgi dolu msjlaştıgınız o anların kıymetini bilin canlarımyerimseniben

(o hala asker...)

Bugün ailem misafirlige gitti ve ben evde tek basima kaldim.
Önce biraz oturup dinlendim.
Sonra ev islerine temizlige basladim. Ilk önce bulasik makinesini bosaltip yerlestirdim.
Sonra evin bir kisminin tozunu aldim, süpürdüm ve sildim.
Karnim acikmisti diye patates soyup patates kizarttim.
Saclari uzatmak icin iyi gelen turp suyunu yaptim ve saclarima uyguladim. Su anda turplu su hala basimda duruyor.
Cilt bakimi yapmak icin su kaynattim, icine biraz elma sirkesi döktüm ve buhar banyosu yaptim. 10 dakika sonra siringa yardimiyla siyah noktalari yok etme calistim ve es sonunda yüzüme gül suyu sürdüm.
Daha sonra evin diger kismini temizledim.
Ve 1 saat sonra saclarimi yikayip elma sirkeli suyla durulucam.
Sonra sen türkülerini söyle yarismasini izleyip yatagima yaticam...

az önce müstakbel kayınpederim aradı beniikaydirigubbakcemile2
öylesine hal hatır sormaya aramış
ama çok mutlu oldumm hep ben arardım
düşünüp de aramış aklına gelmişimhihoyyyt
insan yaptıklarının karşılıgını alınca mutlu oluyo yaa:eek:
bu kadar sevinilir mi deme günlükçüm ben böle şeylere çok önem veriyorum:eek:

guzel, anlayisli gunnük:CüvCüv:..

ben her ne kadar sana cok ender ugrasamda..
bakma sen bana, aklima gelmeyisinden veya zaman darligindandir..gamyoncuiremsu
hep evde sayilirim gunnük..
ama zaman nasil geciyor anlamiyorum..:sm_confused:
cuma günleri okula gidiyorum.. bu sinifta yeni oldugum ve pek görmedigim
icin pek isinamadim:dilcikar:.. ögretmen bile siniftakilerden daha cok sevdim..
hos bir bayan... ayrica anlayisli da ..
is görüsmesine gittim biliyormusun ve alindimda
ama kagidimin cikmasini bekliyorumfisfisfis, calisma kagidi..veya karti
uyku düzenim degisecek umarim hemen alisirim
ah be gunnük sevmiyorum sabahin köründe kalkmayi..(aslan burcuyum ondandir gizkaydirigubbakcemile5)
hersey yolundayken umarim böyle yolunda gider
kac ay dan beri daha yeni yeni rahat nefes almaya
basladim desem yeridirşakkıdı..

MERHABA GÜNLÜKÇÜM BEN GELDİM.....a.s.
nasılsın iyimisin benim güzel günlükçüm. seni çok özledim inan baya oldu görüşmeyeli.:teytey:
ben iyiyim günlükçüm sadece heyecanlı ve sitersliyim-tatlicadiarzu- pazartesi günü bebeğimi kucağıma :emir_bebek:
alacağım allahın izniyle inşallah. güler nasıl geçti bu dokuz ay nasıl bitti ben anlayamadım
sevgili günlük. burda yani kk o kadar güzel günler geçirdim o kadar güzel şeyler
paylaştımki bilemezsin. dokuz ay bitti diye kk bırakacağımı düşünmüyorsun sanırım.
asla daha bebeğimi büyütürken sizlerden öğreneceğim ve sizlerle paylaşmak istediğim
bir çok şeyim olacak:asigim:.
burda bir sürü dostluk arkadaşlık kurdum hepsinden allah razı olsun süper insanlar.
kardeşimle paylaşamadığım kocamla paylaşamadığım sıkıntılarımı dinleyen dostlarım
oldu burda. hepsini çok seviyorum.neyse fazla derinlere inmiyeyim doğuma az kalmış
bu süre zarfı içinde zaten ağlak oldum şimdi yine ağlamıyayım.
olur ya günlükçüm ameliyata gircem pazartesi sabahı saat 9:00 da oraya girdikmi
çıkmama gibi bişi olursa eğer hakkını helal et çok kahrımı çektin. kalbini kırıdğım
arkadaşlarım varsada haklarını helal etsinler. hepsini seviyorum. a.s.

yarın pazar ve ablacığım gelecek doğuma o kadar sevinçli o kadar mutluyumki bilemezsin
anneciğim rahmetli oldu biliyorsun sağ olsaydı eğer o gelirdi herkezden önce ama ne
yapalım kader kısmet işte. eminimkiş annem yanımda benim şuan bana destek veriyor
saçlarımı okşuyor güzel kızım küçük kızım anne olacakmış diyor eminim.
annem rahmetli beni ablama emanet etti ve ablam ne kadar kızsamda kavgada etsem
o benim küçük annem onu çok seviyorum iyi varsın küçük annem diyorum.Şeniz

kız günlükçüm elim ayağım karışıyor biliyormusun heyecandan nasıl bişi olacak kime
benziyecek herşeyden önemlisi sağlıklı birşekilde kucağıma alabilecekmiyim diye heyecan yaptım. bir o kadarda siters yaptım. yavruma bi kavuşayım bşka bişicik istemem allahtan artık.:Saruboceq:
canım günlükçüm ben çıkıyorum hadi kendine dikkat et eğer yarın giremezsem kk beni merak etme ve benim için bol bol dua et olurmu.:Saruboceq: bende doğum esnasında aklıma gelen bütün arkadaşlarıma dua edicem özellikle bebk isteyn arkadaşlarıma.:Saruboceq:
seni seviyorum günlükçüm hoşçakal hakkını helal et öpüyorum sağlcakla kal.

Günlüğüm ben geldimm nasılsın bakalımm?? benmi ben çok iyiyim günlüğüm bugün tüm gün evdeydim günlüğüm,ömrümle dışarı çıkıp biraz alışveriş yapıcaktık fakat programımız değişti çıkamadık :) ömrüm hacı dayısına gitti beylikdüzüne hem dini sohbete hemde bir kaç kişilerle tanıştırmıştı dayısı ömrümü hani biliyorsun şu kpss sınavı sonuçlarıyla ilgili HAYIRLISI BE GÜNLÜĞÜM inşallah herşey yoluna giricek herşey yavaş yavaş istediğimiz gibi oluyor ŞÜKÜRLER OLSUN.. Ömrümün ablası haca gitti biliyorsun günlüğüm ve aralık 22 de burda olucaklar onları bekliyoruz işte :eek: şimdilik bu kadar günlüğüm evdeydim tüm gün ve yine evdeyim yerimseniben bu arada dünkü maçtaa güzeldi yani hanii öyle değilmiiikaydirigubbakcemile3 şimdiki sloganımsa şu "ÇARŞIDAN ALDIM 1 TANE KADIKÖYE GELDİM 2 TANE" :içelim: NEYSE ŞİMDİDE AŞKIMA SESLENİM DEĞİLMİ AMA GÜNLÜĞÜMM
"Sen" merkezli bir dünyam var benim...

Varlığında hayat bulan, yokluğunda yok olan bir dünya...
Karış karış, milim milim sen dolu bir dünya...

Gece yarısı kaçıyorsa uykularım, sabahta göremiyorsam güneşi,
doğsada aydınlanmıyorsa odamın
penceresi dilimde yine aynı kelime...

"Mutluluk dışarıda değil, senin yüreğinde..."

Mutluluk senin yüreğinin, benimse dünyamın taaa içinde...
Dışarda ki ne mi? Bunu sorma bana.
O, sadece senin yüreğinin, benimse "Sen" merkezli dünyamın aynası.

Yeni güne her uyandığımda söylediğim bir şey var bugünlerde...
Yaşantı, ne dışımız ne de içimiz.
Yaşantı her ikimiz!

Senle ben dünya ediyoruz.
Senle ben "biz" ediyoruz.
Senle ben "1" ediyoruz.

Senle beni topluyorum, senden beni çıkarıyorum,
senle beni çarpıyorum ve seni bana bölüyorum. Değişen bir şey yok.
Senle ben "1" iz.
Senle ben her şeyiz.

"Ben" merkezli bir dünyan var senin!
"Sen" merkezli bir dünyam ver benim!

A$K!
Bir başka dünya...
Bir başka mantık...
Bir başka müzik...
Bir başka ben...

Aşk sayesinde "Sen" merkezli bir dünyam oldu benim.

Hadi! Durma dünyam, sonsuza dek dön. Seni bana, beni sana savur

sen+ben=biziz
sen-ben=hiçiz
senxben=herseyiz
sen/ben=bölünemeyiz Şeniz:1hug::nazar:

X