Kadınlar Kulübü Günlük

Günlüğüm ben geldimm, yoğun bir günün ardından buradayım

ardam dün gece yine uyumadı, sabahta beşbuçukta uyandı, birdaha uyumadı

okulda nöbetçiydim, bir de müfettişler geldi, iki saat dersime girdiler, bir de konuşa müfettiş geldi ki, hiç susmadan hayat hikayesini anlattı, arada öğrencilere birkaç soru sordu, çok şükür ki bu dönemin teftişi bitti

çook yoğun bir gündü, şuan hiç halim yok, en ufak sesi kafam kaldırmıyor, oğlanlar da sağolsun beş dakka durmuyorlar, çok yorgunum çook, günlüğüm akşam olsa da uyusammm

Selam günlükçüm. Sinirliyim şu an. Kayınvalideme ve eşime kızdım.Çok da önemli değil ama beni sinirlendirmeye yetti işte.Neyse anlatmaya değecek bişi diil. Birdahakine neşeli olucam ve neşeli bişiler yazıcam sana inşaallah... Şimdilik hoşçakal.

Selam günlüğüm kızgınım kırgınım mutsuzum ve şuan sinir harbindeyim neden diye soruca kolursan sebebini sölim şaşırmak yok ama anlaştıkmı çünkü ilk kez sölicem sana bunun ufuk yüzünden olduğunu :KK43::KK43::KK43:

UYUSAM VE HİÇ UYANMASAM OLURMU GÜNLÜK????

Bugün güzel başlamasına rağmen akşam mutsuzlukla devam etti.Yabancı bir şehirdeyim iş yerimde hala halledilemeyen yığınla problemler var eşim başka bir şehirde görevde ve ben kendimi çok yanlız ve üzgün hissediyorum.senağlamaKeşke annemin sıcacık kucağında olsam ve küçük kızıymış gibi saçımı okşasa deterjan kokan sıcacık yün battaniyesinde uyusam ve annemin çayın hazır, soğumasın diyen yumuşacık sesiyle uyansam...

iyi geceler günlük bugun çok sevdığım canım dostumu ve mınıcık oglunu gordum...
inan dunyanın en guzel duygusu anne olmak galıba...
arkadaşım tamamaen degışmıştı sankı.ne zaman efeye baksa aglıyor..
acaba bende anne olabılecekmıyım gunluk...
allah onlar gıbı herkesıde saglıklı sıhatlı yapsın
anneli babalı buyutsun

(senı bulana kadar kırdılar kalbımı sadece bır belkı sadece bır belkı :))))

sevgi ve ışıkla gunluk
fırtınanın kızı
13,10,2008

iyi geceler günlük bugun çok sevdığım canım dostumu ve mınıcık oglunu gordum...
inan dunyanın en guzel duygusu anne olmak galıba...
arkadaşım tamamaen degışmıştı sankı.ne zaman efeye baksa aglıyor..
acaba bende anne olabılecekmıyım gunluk...
allah onlar gıbı herkesıde saglıklı sıhatlı yapsın
anneli babalı buyutsun

(senı bulana kadar kırdılar kalbımı sadece bır belkı sadece bır belkı :))))

sevgi ve ışıkla gunluk
fırtınanın kızı
13,10,2008

Canım inşallah Allah gönlüne göre birini verir ve inşallah çocuğunun babası olacak bu insanla mutlu bir evlilik yaşarsın..:Saruboceq:

günaydın günnüküm sengözlerimebaksanab
uykusuzum günnük
dün tam tamına 19 bardak cay içmişim :1shok:
sonrada gece uyuyamadım
ne içersin o kadar :mymeka:
günnük ama cok seviyom bak bugün 2 kupa cay içtim cay bardağına vursak bi kupa 3 cay bardağı CADIARZU

zaten pek bi sinirliyim bugün hala regli olmadım
hamile desem diliim (keşkee olsa :Saruboceq: )
neden böle yapuyoo
gelcekse gelsin
gelmicekse 9 ay gelmesin dimi ama günnük :teselli:

Günaydın günlük,
Bu günümüz inşallah çok güzel geçer günlük kardeş,
bol bereket huzur ve mutluluk dılıyorum kendıme ve tum herkese dıyerek güne başlıyorum,,
inşallah bugun raporları bıtırebılırım.....

sevgi ve ışıkla sevgili günlük,a.s.
fırtınanınkızı
14.10.2008 //// 09.40

merhaba günlük...

dünkü konuya hala kızgınım yaaaaa:kızgın::kızgın:

onla tekrar konuştum dayanamadım.
sen neden bir şey demedin. Ne diyim dedi tabi:mymeka:
Ağzının payını verseydin dedim. Seni ilgilendirmez ilişkimiz deseydin dedim.
Boşver deymez ürüsün dursun dedi.
ürüyemez efendim dedim bizim ilişkimiz hakkında ürüyemez dedim:mymeka:
Derdim ben bir şey ama nedeni var dedi. Açıklıyım mı? dedi yok istemem dedim:dilcikar:

işte böyleeee....

zaten canım burnumda böyle dalkavuklarla ugraşıyorum işte:mymeka:

hadi grş. günlük dualarını esirgeme benden:Saruboceq:

günaaaaaydıııııııınnn
dün akşam işten çıktım alınacakları alıp eve gidecektimki bir baktım eşim aramış işyerinden
cebini arıyorum tel.kapalı
sonra hemen eve gittim,merak ettim ne oldu diye
tam kapının önüne geldim o beni arıyor,nerdesin hayatım diye
geldim aşkım kapıyı aç dedim,meğer onunda şarjı bitmiş
neyse yemek falan yedik,sonra ben kazandibi yapayım dedim
şu dr. ÖPGEL'in kazandibi tatlısını almıştım
bi tanıdıkta yedim,hoşuma gitmişti
onuda yaptıım ama baya yanık koktu,şekeri çok mu yaktım ne
akşam sıcak diye yiyemedik,bakalım bugün yicez nasıl oldu
sonrada duş aldım,şu 2 ay önce alıp hala kullanmadığım sıkılaştırıcılarımı sürdüm nihayet
sonrada bi maske yapayım dedim,hani şu soyulan maskelerden
tabi bu arada kocacım içerde koltukta uyumakla uyumamak arasında gidiyormuş
bende yüzüme yemyeşil maskeyi sürüp,elimde bitki çayımla içeri girince sesime gözlerini açtı
ama yüz ifadesini görmeliydin,adamın ödü patladı yazık:roflol:
ayyy bu nee yıka gel yüzünü diyor:roflol:
resmen yüzüme bakmadı,bişey söyleyecek yüzüme bakmadan söylüyokaydirigubbakcemile3
çok alem bu adam
akşamları tavuk gibi 11,30da yatıyoruz ve ben hala zor kalkıyorummirmirmirmir
neyse bakalım şimdilik benden bu kadar
herkese selamma.s.

GÜNLÜĞÜM MERHABAA....
UZUN ZAMAN OLDU SENİNLE DERTLEŞMEYELİ DEĞİLMİ?
NE BİLEYİM YOK BİŞEY İŞTE SIRADAN HAYAT...
ÇOK ŞÜKÜR HALİMİZE....
GÜZEL BİR HSONU GEÇİRDİM KK DAN KIZLARLA GÜZEL BİR BULUŞMA YAPTIK..
ONLARI ÇOK ÖZLEMİŞTİM..ÇOK OLMUŞTU GÖRÜŞMEYELİ...
ONUN HARİCİNDE REGL İ OLMAMIŞTIM 11 GÜN GEÇMİŞTİ...
TELAŞELENMİŞTİM BAYA ACABA MI DİYE AMA 2 KERE TEST YAPTIM NEGATİF ÇIKTI NETİCE DE DE PAZAR GÜNÜ OLDUM ZATEN..OLMAMA İHTİMALİ ÇOK YÜKSEKTİ ZATENDE İNSAN İHTİMALLERİ DÜŞÜNÜYOR SONUÇTA...EŞİMLE PROVASINI YAPMIŞTIK BEBEĞİN:d:emir_bebek:
NEKADAR FARKLI BİR DUYGU YA DÜŞÜNMESİ BİLE HEYECANLANDIRIYOR İNSANI:ecrin_bebek:AMA NEDENSE KENDİMİ HAZIR HİSSEDEMİYORUM BİR TÜRLÜşakkıdı..DUALARIMDA DA ALLAHIM NE OLUR HAYIRLI ZAMANDA HAYIRLISINI ER İNŞ.DİYE DUA EDİYORUM...NE DİYELİM RABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİN.İNŞ..
BUGÜN BİTANECİK GÖRÜMCEMİN DOĞUM GÜNÜ.....:lepi:ONA HEDİYE ALMAYA GİDECEĞİM BUGÜN.AKŞAMA DA ORDAYIZ TABİKİ..ÇOK SEVİYORUM KADINI YA...VALLA SAOLSUN BİZDEN ELİNİ EMEĞİNİ HİÇ EKSİK ETMİYOR.ALLAH RAZI OLSUN..HAYIRLI SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU BİR ÖMÜR GEÇİRİR İNŞ..
NEYSE SENDE SAĞLICAKLA KAL GÜNLÜĞÜM EMİ...
BENDEN BU KADAR ÇOK BİLE ANLATTIM kaydirigubbakcemile3​

İyi akşamlar günlük hanım -tatlicadiarzu-
Nasıl gidiyor hayat ? Benimkinimi sordun yoksa bana mı öyle geldi ?
İyi gidiyor gibi. Küçük aksilikler dışında.
Bu biten hafta hep hastalıklarla uğraştık. Yoruldum günlük. Keşke annem ve babam yakınımızda olsaydı sanki her şey daha kolay olacaktı.
Küçük abimin bazı sorunları vardı onlar için yeterince üzüldük. Tam yoluna giriyor derken bu seferde büyük abimin oğlu rahatsızlandı onun tedavisi derken hafta sonuda abimin kafasına çatıdan tahta düşmüş apar topar hastaneye götürdük dikiş atıldı. Onuda öyle atlattık beni zaten biliyorsun gözümde arpacık çıkmıştı ve üzerine elimi yaktım.
İşin kötü tarafı ne biliyormusun bu olanların hiç birinden annemin ve babamın haberi yok.
Kötü olan haberleri söylemiyoruz üzülmesinler diye. Akılları bizde kalmasın diye.
Ama ben yiyip bitiriyorum kendimi zorlanıyorum artık omuzlarımdaki yük çok fazla.
Belkide ben bayan olduğum için çok fazla takıyorum her şeyi kafama.
Diyeceksin ki bunlar mı yoruyor seni. Bu olanlar bir kaç tanesi ve makaslanmış hali.
Niceleri var ve dimdik ayakta durmak zorundayım.
Böyle günlük dert bitmeden yenisi buluyor beni. Allah beterinden saklasın tabii.
Dermansız dert vermesin.
Hadi ben kaçıyorum şimdilik 20 dakika sonra çıkıcam şirketten.
Kızları kocaman kocaman öpüyorum ileti ver bir zahmet.
:eek:

İşte yeni bir kışa giriyoruz
Her gün yavaş yavaş hissediyorum artık....
Hiç sevmem ya ama yinede her kışa ümitlerle girerim....ama olmaz gerçekleşmez ümitlerim orası ayrı...
Biliyorum yine olmucak yine bomboş bir kış geçicek.... yine kış sonunda "bak işte yine olmadı artık öbür kışa olur herhalde hayallerim" diycem....
Hep ertelencek hep ertelencek hep uzaklaşıcam ben yaklaşmak istedikçe sanki benden uzaklaşıyorlar....
Hep gülerim ya ben hep güleryüzlüğümdür hep cıvıl cıvılımdırya aslında bilmezlerki içimde neler yaşıyorum ama söyliyemiyorum.....
Hep kendimle kavga ediyorum hep kendimle savaşıyorum yine hata yapıyorum biliyorum....
Ama korkuyorum çünkü içimde yaşadıklarımı dışa vurursam kötü olur......
Hoş bir gün vurcak da bakalım sabrediyoruz.....nereye kadar meçhul....
Herkes konuşuyor herkes yorum yapıyor herkes kendince haklı görüyor ya benim duygularımı düşüncelerimi düşünen varmı.......var gibi gözüküyolar yada ben inanmıyorum artık o tavırlara.....
Ailemin benden beklentileri laf sokmaları iğnelemeleri artık çok üzüyo kaba tabirle batıyo artık....Ben ne yapabilirimki benim elimdemi herşey ben elimden geleni yapıyorm zaten üzülür diye hiç mi düşünmüyorsunuz.....
Hayallerim çok geciktiniz yada ben sabırsızım ama gelin artık nolur....:çok üzgünüm:
Gelin ama hayırlısıysa gelin....
He şayet gelmicekseniz bari bir yol gösterin bana o kadarını haketmiyormuyum senağlama

anlamadımki..insan hamileliğinin başlangicından beri sorun yaşarmı yaaa..
hem maddi hemde manevi anlamda tam bir çöküş içerisindeyim...
ağlamaktan gözlerim de yaş kalmadı..
ne yana çevirsem başımı hep sorun..
hangi dala tutunsam elimde kaldı..
ne yapacağımı bilmiyorum...
sağlıklı bile düşünemiyorum..
öyle anlamsızki hayat...
öyle boş kiii...
dualara sarılıyorum ,allahıma yalvarıyorum..
ama değişen birşey yokkk..
herşey dahada kötüye gidiyorr..
insanlara güvenmenin bedelini çok ağır ödüyorum...

hayat yine bana yalan söyledi.........

dert ortim,
dinledim sadece,,,yine beni dinleyeceksın bugun ,,

dün nöbet,okul, veli toplantısı,alışveriş derken yataga yapışmışım resmen..mirmirmirmir. treni kaırdım yine,::nazar: canım müdürüm gördü de utanmayayım diye arkasını döndü,beni görmemiş numarası yaptı..:eek:

bugun böceklerim şaşırttı zaten beni,,
ela lale el ele,,, yazdık sayfalarca,,,

havada pek güzeldi. trenden bi istsyon önce indim,, önce cebimdeki 3,5 ytl paramla bütün carşıyı gezdim,, giymediğim cizme, papuc,girmediğim cıncıkcı boncukcu,magaza kalmadı,,lülülülülülü
bide fıkır fıkırdı icim,,hihoyyyt
sahile indim sonra...sahl boyunca yürüdüm eve gelene kadar,kaydirigubbakcemile5

oğlumla msnleştik... bib yapmayı ögrenmiş,, bana bib yaptı,,gamyoncuiremsu dil çıkardı bol bol,,:dilcikar:

şimdi de uykum cok,, malum 5,30da ayaktayım,,, öpüyorum günnüğümü,,,iyi geceler,,sengözlerimebaksanab

Günlük neden hiçbirşey yolunda gitmiyor hem de hiçbir şey. Ne eğitim ne iş ne aşk ne aile....Ben ne zaman anlık öfkelerime yenilmicem. Ne zaman ani tepki vermemeyi herşeyi birden bire yok etmemeyi öğrenecem. Ani tepki verdiğimde sonuçlarına da katlanabilmeyi, tepkisiz kalabilmeyi, kendimi hayatın hantallığına bırakabilmeyi, düşünmemeyi nasıl öğrenecem. Bugün biteli tam bir ay oldu ben ne zaman bir seneki önceki bene dönebilecem ya da dönebilecek miyim?

merhabaa günlükkkk merhabaaa...
Bugünümü anlatıcak iki kelime sinir bozucu ve mutluluk:)
şimdi nasıl ikisi bir arada olabilir diyosun dimi:)
Şöyle anlatayım:)
Aşkım beni ilk önce tam buluşucağımız sırada bi güzel sinir etti tamam buluşmuyoruzzz görüşmüyoruzz dedim öleee konuşmayı kestim.Nasıl sinir oldum anlatamam yani.
Sonra aradan yarım saat sonra msj atmaya başladı o msj attı ben cevap vermedim msj üstüne msj msj üstüne msj derken bize geldi beni almayaa ben bağrındım sinir oldum onu şikayet ettim anneme söyledim annem beni haklı buldu sonra anlaştık sinirim geçti :)
Neyse sonra çıktık dışarı ciğer yedik ardından ben emirgana gitmek istedim yürüyerek emirgana doğru yola çıktık ama emirgan kapalıydı :S Dedim aşkım hadi yürü gidelim söğütlüğe:) Sonra gittik söğütlüğe(bu arada söğütlük meriç kenarında piknik alanıdır) gece ve karanlık olmasına rağmen bi sürü araba vardı. turladık biraz içinde ondan sonraa bi baktık ki oraya kafes içinde bir sürü köpek tavşan kuş ve neye benzediğini anlayamadığım bir hayvan daha koymuşlar ve bitanecikte kedi vardı:)Sevdik onları biraz çok tatlılardı hele ki bi husky vardıki görülmeye değer yaramaz şey kulubesinin orayı bi kazmış ki kafasını sokmuş ne yapıyor kimbilir orda:) Kafayı kaldırınca yüzü gözü toprak içinde kalıyor çok güzel çok sevimli bişeydi:)Sonra aşkımla oturduk banklarda çoook güzel zaman geçirdikkk çookkk :)
Sonra yürüyerek yine eve döndük ama bacaklarımıza kara sularr indi şimdide günlük sana yazıp doğruuu yatağıma gidicem yarın erken kalkmam gerkiyor aşkım işe giderken bende onunla çıkıcam ve yürüyüşe gidicem :)

merhaba günlük

İçimde bir huzursuzluk var. Beni acayip sıkıyo ve duramıyorum yerimde içimde sanki birşeyler kopar. Yada acı veren bir sancı gibi yasenağlama

nereye sırtımı dayasam. Arkamı döndüğümde büyük bir çöl görüyorum.
Ne zaman arkamı büyük bir dağa yastasam. Arkamı döndüğümde dağ yok.

of of

neyse ya başka şey yazmak istemiyorum.

grş. bana dua ettttsenağlama

X