Kadınlar Kulübü Günlük

günnüğüm uzun zamandır beri
ctesi keyif yapmamıstık kocemle :nazar:
baya dinlendik şimdi de temizlik neym yapayım
yarında gezmeye gidicez autoshow2008 e kaydirigubbakcemile5
kaç gündür o arabaların hayali ile yasıyorum
günnük kocem bana orrdan araba alırmı :uhm: :1shok:

günlüküm, bugün çok yoğun bir gündü, işlerim daha bitmedi. günün en önemli olayı, kardeşimin köpeği ile tanışmam oldu. çok tatlı, bayıldım resmen. korkuyor gibiydim, ama hemen alıştım. bol bol kokladı beni,ben de onu sevdim bol bol. insan gibiler be günlük.:asigim:

fazla vaktim yok . dün hiç giremedim kk ya , açılmadı bir türlü, şimdi sorunsuz :nazar:
akşama uğrarım yine, arkadaşlarıma selamlar...

günnük bayadır bi yoktum.. yazmadım yani sana.. girişlerim seyrekleşti ondan :)
ee bi fark da yok zaten hayatımda be günnük.. okula git gel işte :)
günnüküm duygusal anlamda karmaşa içinde yim yine.. kafam karıştı be günnük mikser hesabı :bbo: bakalım hayatımda değişim olursa sana sölerim :1rolleyes:
ay günnük bi an kendimi kötü hissettim yaww :nazar: hasta mı olcam acep.. neyse sonra görüşürüz günnük..
kk 'ta selamlar a.s.

merhaba günlükçüm.
uzun zaman oldu sana yazmayalı.
nıhayet evimdeyım.herseyı o kadar cok özlemisimki..

kocısımı,evımı,boncugumu..:asigim:
sanırım biraz uzaklasmak ıkımızede ıyı geldı.hihoyyyt
kocis daha özverili,daha sevgi dolu sankı..Şeniz

bunların yanısıra canımı cok sıkan bır konu varki,bunu biliyorsun.
anlatmama gerek yok sanırım.:kızgın:
ama sunu cok iyi anladımki,insanlara yaptıkları yanlıslar dogrultusunda hemen tepki vermek gerekıyor.benım gıbı susupta sonra patlayınca suclu duruma dusuyorsun.

simdilik bu kadar günlükcüm.satırlar dolusu sana yazıp kafanı sısırmeye gerek yok.kaydirigubbakcemile3
zaten tek cumlede sen ne demek ıstedıgımı anlıyorsun.kaydirigubbakcemile
biraz zamana ihtiyacım var günlükçüm.sengözlerimebaksanab

Selam günlük. Hastayım. Romatizma ağrılarım var. Bir de grip oldum. Halsizim. Öksürüyorum. Ben nezaman iyileşicem yaaa! senağlama Bazen hastalığım beni umutsuzluğa düşürüyor. Bir de istediğim şeyler hiç olmuyor. Hayatımı kontrol edemiyorum. Eşimin işini değiştirmesini istiyorum ama olmuyor. İyileşmek istiyorum olmuyor. Bebek istiyorum ama olmuyor. Çalışmak istiyorum olmuyor. Olmuyor olmuyor olmuyor işte günlükçüm. Dertliyim bu gün. Daha fazla yazmıyım senin de canın sıkılmasın. Rabbime isyan etmiyorum. Sadece dua ediyorum. Ne olur Allahım gönlümün istediklerini benim için hayırlı kıl. Ve benim için hayırlı olanı bana nasibeyle... Amin...

zeynep hatuncum.
kafam allak bullak deli gibi cervabı bekliom..
murata iş teklifi varya.. afyondan. sandıklıdan...
umarım hayırlısıyla olur bizde evleniriz sonunda..
amma evlilik meraklısıyım yaaa..
değil değil helalinden ossun die..

böyle mi geçer bu rüya çok mu sevdin kederleri
hangi günahın bedelisin sen mühürlü kaderim
hep mi cefa gördüğün reva yok mu sende hiç vefa
mühürlü kaderim ben gibi erir misin
mühürlü kaderim bir yol verir misin
gün olur bu rüyadan bende geçerim o gün sen de bitersin
eyvallah der o şarabı bende içerim o gün sen de bitersin
olmuyor ne yapsam olmuyor çokmu gördün hevesleri
hasret senden yana sevda senden yana değişmedin kaderim
hep mi hüsran bana hep mi veda yokmu sende hiç deva

İçimde fırtınalar kopuyor günlük....
Belkide şu an benim duygularımı anlatan en güzel şarkı.....
Yoruldum pes etmekten korkuyorum....
Bari bir isteğim olsa onla avunsam...
Tamam ALLAH a şükürler olsun sağlıklıyım sevdiklerim ailem yanımda ama nankörlükmüdür nedir bilmiyorum hayallerim arzularım gerçekleşmiyor sıkıntılarım gitmiyor.....
Daha ne kadar zamanım var daha ne kadar beklemem lazım bilmiyorum....
Elimden sabretmek beklemek ve çaba sarfetmekten başka birşey gelmiyor ama çabalarımda boşamı acaba......
Benim kadar düşünüp tasalanıp dert edip çaba sarfediyormusun acaba?????
Yoksa bu kadar sorun eden tek benmiyim yada abartıyormuyum bilemedim....

ah benim dert küpüm günlük:nazar:
dün gece babamda kaldık..seviyim orda kalmayı ama fazlası da olmuyor günlükcüm..
sabaha kadar 5 de gene bu kramplarla uyandım..anam o ne kasılma..kocama dedim yetiş kuşş...
hemen ovaladı ama ne çare..tutuldum resmen..uyuymadım daha tabi..uyumak ne mümkün o tutulmaya..netten baktık babacığımla magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyormuş bu duurmum..ilaca başlamam gerekiyor..:çok üzgünüm:
sabah 9 da kayınpederime gittik.biliyosun kayınvalidem burda değil..bizde her pazar birlikte yaptığımız için kahvaltımızı eşimin küçük abisiyle eşini de çağırdık pide yaptırdık yedik mis gibi..
sornaaa ben çok becerikli gördüm bugün kendimi..kayınpederimle bana fasülye turşusu kurduk..Allah razı olsun sayesinde bolcana fasülye turşusu yicem bu yıl..bizim buralarda kavurması vardır bilirsin..yanına da mısır ekmeği..cokacimcoook
ahh ahh bizim laiş,betiş ve delikız kadınlık öğrensin benden...:smiley-cool:
sonra çıktık kocamla..ben onu arkadaşlarının yanına bıraktım..özlemiş yazık..hihoyyyt
evime geldim..
demin de aradı..dolmuşdaymış..eee karısız gezmenin bedelini ödemesi gerenk...hem gezip hemde arabayı vermemi beklemiyor kanımcakaydirigubbakcemile
işte böyle cancağızım..
geleni gideni özellikle teşekkür butonuna basanı ayrıcana öptüm..Şeniz(yalaka böcük smileyi::icecream:

pazarlardan nefret ediyorum..Aslına bakarsan yalnız geçen pazarlardan nefret ediyorum..
Her pazar aynı şey..
Bolca sıkıntı..
Cumartesi temizlik ve çarşı gezmesi diye keyfim yerinde..Ama pazarları yapacak hiç bir şeyim yok yok yokkk...Koskoca evde yapayalnız bir pazar..Sıkıldım yine bugün.Aşkımı aradım o tabi ev arkadaşlarıyla pazar dinlenmesinde.Ona da bir şey diyemem çünkü bütün hafta köyde tek başına çocuklarla uğraşıyor.Bİr haftasonu var insan yüzü gördüğü..
Her sabah olduğu gibi pazar sabahları da annemi arıyorum..Her pazar birlikte kahvaltı sofrasında oluyorlar.
Gel de tek başına pazar kahvaltısı yap da göreyim seni incitanem diyorum kendime..
höffffffffffff höffffffffffffffffffff...bütün gün yine böyle sıkıntılı bitti işte..sevmiyorum yalnız geçen pazarlarıııııııııııııı..:nazar:

yorucu stresli anlamsız bir gün ve ben hala yarınki koşuşturmacaya inat uyumamakta ısrarlıyım.......nedir bendeki bu uyku düşmanlığı anlamıyorum bir gün erken yatsam tüm yorgunluğum gidicek biliyorum ama yok ben anca gece kafamı dinleyip kendimce kalabildiğim tek zaman dilimini terketmek istemiyorum...en sonunda hasta olmazsam iyidir....çok tuhafım bugün içim bomboş....sanki ben gitti yerine başka ben geldi...hadi hayırlısı...yine gömlek değiştiriyorum galiba.....görücez bakalım yeni kabuğumu yadırgıyacakmı hastalıklı ruhum.....

soğuk aldım sanırım...
tüm gece yatamadım burun akıntısından ara sırada hapşırmaktan:çok üzgünüm:
sadece bunlar ossa çekilir bide kaslarım dökülecek gibi..
şuan işteyim saat 9 u 20 geçe de çıkmam lazım derse koşturacam..
malatyalı bi arkadaşım var.. kıymamışki büyiye, bide bişe daa vardı halka tatlısı biz ona züngül deriz bolbol ööreniom işte.. okul dönüşüde doktora..sırtı aç der die çıt çıtsız giydim fanilayı.. amma ne dertti yaa evden çıkamadım bi türlü.. sinir oluyom çıtçıtı çıkar zaten asla geri takamıom o utançtan.. nese işte burnumu koparacam az kaldı bak gene aktı..
boğazımda aarıyo.. antibiyotik attım ama gribim sitesine baktım gerekmezmiş .. nezleolmuşummuş..
işte böle.. annemin ayağındaki mantar azdı gene illallah edio kadın yaa.. her ilaı da kullanamaz..bi merhem vermişti doktor onu bulabilmek için seferber oldu herkes. bulsakda rahat etse..
hoş gece bana babam baktı ya neyse..

günlük napıyonnn
ben çok iyiyim,çok şükür
en iyi arkadaşımı sözledik, çok mutluydu o mutlu olunca bizde mutluuyuz tabiki.
allah herkesin gönlüne göre versin
bizimde evlilik yıldönümümüz yaklaşıyor.
eşimin çok istediği bir şeyi aldım, ama bu kez tutturmuş alcam diye nasıl vazgeçircem yaaa

günnüğüm naber sengözlerimebaksanab
dün bir gezdim sorma ah ne güzel arabalardı onlar
ama kocis almadı bana :mymeka:
zaten cok trafik vardı bıktım istanbulun tarfiğinden :kızgın:
sonra alısverişe gittik yemek yedik eve geldim kayınvalidemler geldi oturdular bende
bugünlük yemekyaptım, temizlik yaptım ufaktan haa bide ütü yaptım
neredeyse sabah oluyordu :eek: :roflol:
güzel bir pazartesiye merhaba dedik yine sengözlerimebaksanab
herkese mutlu haftalar diliyorum günnüküm a.s.

naber günlük

hafta sonum çok güzel geçti ailem ve arkadaşlarımla kefkendeydik
kociş gelmedi ne zaman geliyo ki çalışmaktan :nazar:
yeşillik deniz mis gibiydi valla ama kilo aldım galiba biraz
günde dört öğün yedim hayret ..
arkadaslarımdan birinin tüp bebeğin de artık çaresi olmadığını öğrenince çok üzüldüm
bütün gece beni çok düşündürdü bu konu ve gecenin 4 ünde eşime msj attım ben bebek istiyorum diye
sanki artistlik yapıyor gibi hissediyorum bi tane olsun ne olur ne olmaz diyorum şimdi
ama yine de korkuyorum kafam allak bullak oldu bu konuda..
dün akşam vardım eve..
neden cevap vermediğini sordum mesajda mı cevap verecektım dedi
bi kere evlendim ne bilim ben nasıl bebek yapmaya karar verilir dedim
bizde bi anormallik seziyorum sankim neyse Allah hayırlısını versin
isteyene hayırlı evlatlar hamiş olanlara sağlıklı bebek kucağına almayı nasip etsin
Allah herkese dermansız dert vermesin
Amin :Saruboceq:

selam günlükkk
bugün ofis cok soguk günlük,
donuyom kat kat gıydım donuyorum
havanın soguklugu bir yandan bırde patronun sogukluğunu çekıyoz...
çok acıktım gunluk oglen ne yesem acaba,
düşüneyım bır...
bugun patron keyıfsız galıba hanımıyla tartıştı.
neyse banane... şişttt gunluk soyleme kımseye..ben demi dedıkoducu oldum ne.....
akşama görüşürüz günlük.

hellooooooo ben geldiiiiiiiiiimm
haftasonum çok güzel geçtiiiiii
c.tesi işten çıkar çıkmaz annem yengem ve kuzenimle buluştuk
her zamanki dörtlü grup yani
gezdik biryerlerde oturduk
kendime 2 tane pantolon aldım,makyaj temizlemek için ıvır zıvırlarım bitmiş onları aldım
bol bol güldük
sonra kocişkomla buluştuk
kayınvalidem ben istiyorum diye balık almış balık yapmış,bizi yemeğe bekliyo dedi
kahvaltılık bişeyler aldıktan sonra oraya gittik
balığımızı yedik harika olmuştu valla
ben kii hiç balık sevmem
sadece geçenlerde kokusunu duymuştum o yüzden canım çekmişti
kayınvalidemde yapmış
bundan sonra bn hep çinekop yicem hamsiyi sevmiyorum:dilcikar:
pazar günüde 11,30da uyandık
ama ne uyumak sanki anestezi almışım,kendimden geçmişim
uyandık sonra kocamın hayatım kalk öğlen olmuş gitti koca gün diye yanıp tutuşmasıyla
bi güzel kahvaltımızı yaptık,sonra ben ortalığı topladım ütüleri yaptım yemek hazırladım
tam dışarı çıkacaktıkki eşim ben acıktım yiyelimde çıkalım dedi
yemeğide yedik öyle çıktık
dolaştık birlikte gezdik
evde deterjan falan kamamış onları aldık geldik
sonra geçtik tv karşısına
elimizde çerezimizle tv izledik
güzel eğlenceli bi haftasonu geçirdim

Slm günlük,sorma bu hafta sonu ne planlarım vardı neler hayal ediyordum ama hiç biri gerçekleşmedi oğluşum hastalandı cumartesi günü hafiften kendini göstermeye başladı öksürük pazar günü ateşlendi
ateş düşürücü şurubundan verdim biraz azaldı ama ses filan gitti balık seviyor diye ona balık aldık yedi akşam uykum geldi dedi erkenden yattı gece hep ayaktaydık ateş bir düşüyor bir çıkıyor yavrumda öyle hep yarı uykulu yarı uyanık yattı bugün sabah iyiydi ama olan bana oldu bana geçti ))))) neyse o hasta olmasında varsın ben olayım önemli değil hadi günlük kendine ii bak sonra görüşürüz

GELDİM...
aşkımdan görüşemedik.. beni doktora götürecekti yaa.. kebap bilem yiyemedik..
canım ızgara balık çekio günlerdir ama babam hayatta yapmaz.. ayıp olurmuş konşulara..
üffff.. . siniroldum ya. aşkımla olamadık.. :kızgın:

hstalıktan zevk almak ne demekmiş anladım.. nazlana nazlana aşkıma..kaydirigubbakcemile3 amaan kuzucuuum ne de ilgilendi.. ama yemeğe gidemedik bende destinayla bi cafede oturdum geldim..gamyoncuiremsu

Merhaba günlük

cok kötüyüm be günlük.
Sabah iş yerine geldim. Gelmemle aglamam bir oldusenağlama
Tutamadım kendimi ağladım. derdim cok büyük caresiz değil ama gücüme zoruma gidiyo hala konuşulması hala savunulması falan:kızgın:
neyse ya bunu geçelim yine zırlamak istemiyorum.

Morukumla konuşurken yanında olan patronunun kardeşi atladı araya. Ne sizden cektigimiz diye:mymeka: (aradada böyle cıkışlar yapardı duymamazlıga vururdum. araalrı benim yüzümden bozulmasın dedim)
gitsin onu o sorun yaşadıgı kişiye sorssun dedim.
ben arayıp konuşmalıymışım(sevgilisiyle)
benden cekiyomusun dedim. yok dedim bir kaç kez sordumkaydirigubbakcemile
ne konuşcam ya banane dedim benkine. tabi hat safhada sinirim analdı lafı değiştirdi.
Dünki yaşadıgım şeylerin hala siniri hala stresi üzüntüsü varken böyle bir şeye daha fazla dayanamadım. Teli kapadım. Duramadım 2 saat sonra geri aradım.
o aptal ne diyo dedim neden müdahale ediyo ya dedim.
hangi hakla müdahale ediyo. Herkesin ilişkisi kendine ve bizim ilişki hakkında tek kelime edemez dedim. Bu ne cüret ya dedim. Sustum sırf sizin aranız acılmasın diye ama bu akdarıda fazla dedim. Tabi o beni sakinleştirmeye calışıo:mymeka: (kim takar)

Sen onlar konuşurken böyle müdahalemi ediyosunda bu edio dedim.

Yok etmiyorum dedi.Etmiyosan bu niye böyle konuşuyo neye dayanarak böyle konuşuyo dedim.Nie edeyim falan dedi. sene tmiyosan bu nie edio dedim. Şuda varki sen bana ne edersen bende sana onu ederim durumu var biliyosundedim.
Kızla sorunu varsa ayrılsın köpek gibi peşinden koşmasın o halde dedim.
Bizim ilişkimize yansıtamaz dedim. Bizim aramızı bozmaya calışıo sanki dedim dışardan gören olsa böyle anlar dedim. Bizim ilişkimiz bizi ilgilendirirdedim. Boşver ürüsün dursun dedi.
Tabiki ürüyo dedim. Şaka yapan insan bir yapar iki yapar üç yapar dört beş neden yapı o kastı ne bunun dedim. Sende tek laf etmedin dedim:mymeka:
Boşver ürüsün dedi gene :mymeka:
Onun dediğini yapsam zaten falan dio tabi. Onun dedigini yapmıcagını adım gibi biliyorum ama sanki bizi bozuşturmak ister gibi gözüküo dedim.

o gerizekalıyı ilk tanıdıgım günden beri sevmiyorum ve güvenmiyorumd edim sırf sustum aranız bozulmasın diye dedim. Bu kadarıda fazla dedim. Telefona isteyip saycaktım agzıma geleni.(anladı galiba konuyu değiştirdi)

İşte böyle günlük bir gerizekalı yüzünden sinir küpüyüm hala sakin değilim.

Ve bu apdal adım gibi eminimki morukumu kıskanıo. adım gibi eminim sezgilerime cok güvenirim. onla sadece bir merhabam var(iş yerine arada gittiğimden dolayı merhabalaşıyoruz) İlk tanıştıgımdan bu yana hep bu izlenim var bende kıskanıo izlenimi var. Ve güvensizlik var. Ahmetin onla konuşması dahi bazen beni rahatsız edio. O türlü güvenmiyorum. Ama işte iş icabı ne yazıkki

Ve tanıştıkdan sonra duydum bazı sözler beni haklı cıkardı.

ah keşke telefona alsaydımda mıcsaydım agzına. Ne müdahale ediyosun git sevgiline sor bana ne soruyosun sizin ilişkinizin durumu beni germedi beni enterese etmez. diye keşke deseydim. Neyse ben yine psuda bekliyeyim baktım yine bir şey dicek o an o olay durumunda tele alıp agzıma geleni saymazsam nolummmmkaydirigubbakcemile

iç savaştayım birde böyle ayagıma muz gibi yapışıp kaymak istemiyorum:nazar:

neyse günlük görüşürüz. Bana dua et sadece dua.

Ne için mi????

huzur için mutlulugumun bir an nazara gelmemesi için.

yada bu şehirden gitmem için dua et banaaaa

merhaba günlükcüm.
kac zamandır sana yazamadım.
bırkac gundur kk ya gelmek canım ıstemıyor,gırdıgımde de oylesıne bakınıyorum bırsey yazdıgım yok.
hayatımda cok fazla bırsey yok degısen.memleketten geldıgım gunden bu yana evle ugrasıyorum.
camasır yıka,evı temızle,yerlestır bayagı bır yordu beni.
artık eskısı gıbı gebelıge pek takılmıyorum,sanırım boyle olması cok ıyı oldu.
biraz bebek fıkrınden uzaklasmanın bana cok ıyı gelıcegını dusunuyorm.
sımdılık anlatacak cok fazla bırsey yok gunlukcum,sessız ve sakın bır gundu benım ıcın.
hoscakal yıne gelıcem.Şeniz

X