Kadınlar Kulübü Günlük

offf hiç birşey heyecenlandırmıyor beni..
herşey sıradan sanki..hayatta artık bir amacım yok..bebeğim bile heyecanlandırmıyor..
yakında düğünümüz var erkek kardeşim evlenecek ama sanki elin ..
içimde en ufak bir heyecan dahi yok...
ne oluyor anlamıyorum ama herşeyden yoruldum ben...
inanki bazen yaşamak dahi zor geliyor...
etrafa gülücükler dağıtıyorum ama içimdeki fırtınadan kimsenin haberi yok...
ağlasamda rahatlıyamammm ki.....

Bir garip yolcuyum hayat yolunda
Yolunu kaybetmiş perişanım ben
Mecnun misali gurbet ellerde
Ümitsiz sevginin kurbanıyım ben
Yalan dünya herşey bomboş
Hancı sarhoş yolcu sarhoş
Bir gün gibi sanki geçti seneler
Ümidim kayboldu perişanım ben
Alın yazımmış hayat yolunda
Ümitsiz sevginin kurbanıyım ben
Yalan dünya herşey bomboş
Hancı sarhoş yolcu sarhoş

merhaba günlük;
bugün kartala gittim pendik'e gittim ama istediğim gibi bi bikini bulamadım
daha doğrusu buldum ama 125 ytl kıyamadım
ve hiç bişey almadan elim kolum boş deli gibi aynen eve döndüm
uff yaa ama ben o bikiniyi beğendim
ondan başka adam akıllı yok
keşke aşkım yanımda olabilseydi yaa
o kadar özledimki onu
hayatımın anlamı o benim için
tamı tamına 3 yıl biticek 3 ağustosta inş. ömrümün sonuna kdar benim=)
şehit haberlerini okudukça içim parçalanıyor
resmen ciğerlerim yanıyor yaa
hele bi tanesinin 17 günü varmış terhisine
kimbilir kimlerin canı ciğerleri yandı
hangi anaların hangi sevgililerin hangi eşlerin bebelerin :S
allahım sen bütün askerleri koru
hayat ne kadar acımasız çoğu zaman....

sevgili günlük:

çok kısa gecicem cok guzel bir gündü...
Şuan kapımızın önunde 3 tane itfaiye aracı ve birsürü itfaiyeci var..
iki bina ötemizden feci asit kokusu ve toz bulutu geliyor...
cigerlerim dumandan mahvolmuş durumda
gürültüden kızım uyandı..
ne olucak bilmiyorum biraz korkuyorum da...
evden cıkıcam sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
günlüğüm naber bacım;ben geldim ben:teytey:
iznim bitti,internetimiz geldi.neyse bunada şükür..hem evden hem işyerinden artık görüşebilicezgamyoncuiremsu
çok özledim buraları günlük ben..vallahi bak..kadınlar kulübü hayatım olmuş benim..yani nedense buraya giremediğimden hep bir yanım eksikti inan.
iznimde bol bol gezdim.mümkün olduğunca evde kalmadım,kalamadım.ben diyim 20 kere sen de 25 kere kapımız çaldı..kafamçokkarıştı
yenge,hala,amca,amca çocukları günde en az 3 er kere çıktı ilk gün..baktım olacak gibi değil bende her sabah çıktım evden..
aman milletle mi uğraşıcam..yok yok sevmedim ben bu aynı apartmanda oturma işini..tamam sevilen bir gelinim ama insan bi düşünür,bu gelin bizi ister mi istemez mi?tatlicadiarzu
bugün de dedenin okuması varmış;Allah kabul etsin.Ruhu şad olsun.ama ben kalmadım.bana biraz bozuldu hala ama dedim hala ben annemden sonra ağlama krizlerine giiryorum her okumada.o yüzden kalamıcam..
şimdi tanımadığım bir insan içinde saatlerce deli gibi ağlayamayacağıma göre;kaçtım sabahın 8 inde..şakkıdı
işte böyle cancağızım..
artık geldim..burdayım..:1hug:

gunluk

bu benim ilk yazisim
su sicaklardan cok fena daraliyorum kansizlik vs derken carpintim hic bitmiyor
eh bir de bugun temizlik yapicam evde hic bitmez carpintim
su aralar haberleri izliyorum ama ergenekonda vs dinlemek istemiyorum
icim daraldi surekli bir sey sirf ileride turkiyenin yakin tarihinin degiseceginden cocuklarim bu donemle ilgili soracagindan izliyorum artik gazetelerde bu konuyla ilgili olumlu ya da olumsuz her ne yazarlarsa yazsinlar kose yazarlarini atliyorum. oysaki en buyuk zevkimdi gazete okumak...
evde minik bir kopegim var sagolsun klavyemin tuslarini yemis guleyim mi kizayim mi bilemedim
vaktim oldukca onunla ilgileniyorum
esek oylesine inatci ki
ama simdiden gel, git, otur ,yat, bekle, git ve getir, elini ver, cak bi beslik, olu numarasi yapma, iceri gir, ye ve yeme, hayir bu komutlari ogrettim bakalim buyusun nolcak o zaman gorucez.
simdilik bu kadar ben kis gelsin istiyoruuuum

merhaba günlük
en son kaç sene önce böyle bişey yazdım hatırlamıyorum hatırladığım tek şey çok üzgün olduğum zamanlarda kağıdı kalemi elime almamdı.ama şimdi öyle değil şimdi mutluluğumdan yazıyorum içim kıpır kıpır kocamı çok seviyorum o da beni çok seviyor hiç bir problemimiz yok allaha şükür.tek sorun bebek bundan sonra tedavi görüyorum ve adetim gelmedi henüz drum 7 gün daha bekle adetin gelmezse test yap dedi dua et ilk tedavimde olsun yoksa sil baştan herşeyi yaşamak zor oluyor.
bu arada seni daha bugün fark ettim ii kide fark ettim artık yazar dururum:)))

Selam günlük..
Bugün yoruldum.Çarşı pazar market temizlik derken canım çıktı.
Keyfim yok ne zamandır.
Bugün evlilik yıldönümümüz..7 yılı geride bırakmışız acısıyla tatlısıyla.
Kocam unuttu galiba yıldönümümüzü.Ses seda yok daha.senağlamaAz sonra eve gelecek.
Gerçi hatırlayacağınıda sanmıyorum ama neyse.:1shok:
Hediyede falan gram gözüm yok.Sadece hatırlasın.Erkek milleti işte:dilcikar:
Bayadır gelemiyordum seninle konuşmaya,küsme olurmu?
Kızlarada selam söyle öp benim için kocaman kocaman hepsiniŞeniz

Selam günlük..
Bugün yoruldum.Çarşı pazar market temizlik derken canım çıktı.
Keyfim yok ne zamandır.
Bugün evlilik yıldönümümüz..7 yılı geride bırakmışız acısıyla tatlısıyla.
Kocam unuttu galiba yıldönümümüzü.Ses seda yok.senağlamaAz sonra eve gelecek.
Gerçi hatırlayacağınıda sanmıyorum ama neyse.:1shok:
Hediyede falan gram gözüm yok.Sadece hatırlasın.Erkek milleti işte:dilcikar:
Bayadır gelemiyordum seninle konuşmaya,küsme olurmu?
Kızlarada selam söyle öp benim için kocaman kocaman hepsiniŞeniz

Ne tadim kaldi ne tuzum..kederliyim..icim aciyor..agliyorum hem de cok.. haydi delphin hadi guzel kizim..hadi guzel kardesim hadi DERYAAAAAAAAAAAAAAAAA
dön aramiza...peşinde dolasan hastaligina yüz verme..sakin gucunu de kaybetme..hadi gel...yine nickinin yaninda yeşil isigin yansin...msn de cevrim ici oldugunu goreyim..hadiii..duydugunu biliyorum..sadece biraz gayret...hadi canim benimmmmmm...BİZİM HEP BİR UMUDUMUZ VAR

Son düzenleme:
Günlüğüm meraba.
Bir iki gündür gelemiyordum K.K ya bir bakım dedim.
Geldim gelir gelmez deryanın neden uzun süredir görünmedigini ögrendimsenağlama
Çok üzüldüm günlük çok.
Ama onu tanıyanlar o çok güçlüdür demiş bende umutlandım.
İnşallah en kısa zamanda tekrar gelir aramıza.
Rabbim acil şifalar versin.(AMİN)
Birde buraya gelmeden az önce tv izleyim dedim ne var ne yok die
Son dakika haberi dediler İstanbulda 2 patlamasenağlama
Ölüler yaralılarr offf günlük
Dünya kötü insanla dolmuş neden yaparlar ne isterler masum insanlardan.
Ölenleri düşündüm bir an kimbilir ne için dışarı cıkmışlardı.
Ne planları vardı ne hayalleri vardı kimbilir
Hepsi tuzla buz oldu bir kaç saniyede.
Ya yaralılar nasıl canları yanıyordur şu anda.
Yakınlar,sevenleri..
bir cok insanın yüregini yaktı bir kaç şerefsiz.
Lanet olsun insanlıkdan nasibini almayan yaratıklara.
Kötülük için yarışır oldu millet..
Neyse ya ne desem içimdeki öfke bitmez.
Düğünüme 4 gün kaldı günlüğüm.
Heyecanlıyım.
Cok kırıldıgım insan var.
Şu zor dönemimde bizi yanlız bırakıyorlar.
en cok yardıma ihtiyacımız oldugu anda yoklar yanmızda.
Arkadaslarım tubamla esram beni hiç yanlız bırakmıyorlar.
Onları cok cok seviyorum.dostluk bu olsa gerek.
12. yılımızdayız ve birgün olsun kırgınlık dahi yaşamamışız.:nazar::nazar:
Birde tabi komşumuz onunda hakkını yiyemem oda kendini cok yoruyo benim için.
Neyse günlüğüm ben artık gidiyim.
Düğünden önce gelmeye calışcam.
sana yine yazarım.
Düğünden sonrada yazarım tabi:eek:
ALLAH'ım kalbimizden kin,nefret.hırs gibi duyguları sen uzak tut Yarabbim.(AMİN)

yeter artık..
goz yaslarımı tutamıyorum..senağlama
nedır bu vahsetın nedenı?
neyın kavgası yapılır kan dokulerek nasıl bır ıdeolojıye hızmet edılır can alarak..
her gun dıken uzerınde yasar olduk ..
3 yasında bır cocuk yaralı..senağlama
aynı anda bıngol de asayıs bınasına saldırı yapılıyor..
masum ınsanlar coluk cocuk genc ıhtıyar kaybettıgımız canlar yetmedı mı?
uyuyan kızıma bakıyorum ve gozyaslarım dınmek bılmıyor..senağlama
Allah ım yakınlarını kaybeden herkeze sabır ver..senağlama
lanet olsun ellerı kanlı eylemlere karısan o yaratıklara..
Yuce Rabbım sen tum sevdıklerımızı yakınlarımızı tum TURK mılletıne koru

aleyna isimli 4 yaşinda hiç günahi olamayan bir sabinin bile canina kastetdiler belki beni banlicaklar ama demeden edemicem allah belanizi versin ne istediniz masum insanlardan yatacak yeriniz varmi şerefsizlerr uyklkulariniz kan olsun inşallah o canini kastettdiğiniz insanlar rüyaalariniza girsinnnn uykulariniz kan olsun inşallah değdimi değdimi he şerefsizler AH GÜNLÜĞÜM AHHHH HALBUKİ NE GÜZZLER ŞEYLER VARDI SANA YAZICAK AMA HEPSİ UÇUP GİTTİ İŞTE BU HABERİ DUYUNCAAA BAK HIRSIMDAN SİNİRİMDEN NELER YAZDIM YUKARDADA :KK43:

kalbim kirik moralim bozuk gozyaslariyla basladi gunum...
oylesine kotu bir sabaha uyandik ki milletce
hele bir cocugun ''anne yalvaririm birakma beni'' diye aglamasi gitmeyecek gozumun onundensenağlamasenağlama
kadini cocugu yasliyi tanimadi bu yureksizler:çok üzgünüm:
moralim bozuk dun demistim gazete okumak istemiyorum diye bugun ne gazete ne tv ne msn
cunku bir cok yabanci arkadasim beni merak etmis mesajlar atmislar bircogu da ulkemin guvensiz tehlikeli turist olarak bile gidilemeyecek bir yer oldugunu dusunmeye baslamis
ne hissetsem kime ne laf yetistirsem...:a015:

kalbim kirik moralim bozuk goz yaslariyla basladi gunum...
artik hicbir seyden haberdar olmak istemiyorum ogrenmek istemiyorum aptal bilgisiz oylesine yasamak istiyorum
ben cocukkende takip ederdim olaylari her seyi bilirdim ama bu kadar yipranmazdim
ama artik pes ediyorum ya ben buyudum yasla beraber asiri duygusal oldum ya da gercekten bu sefer ulkem hic iyiye gitmiyorfisfisfis
ben magazin okucam kim nerde rukus olmus onu kendime dert edicem, kiminin seluliti beni gerecek, sokaktaki hayvanlara bir kap su koymayi bir gun unutunca gerilmicem hatta bir tekme de ben atacam...
ya boylesine umursamaz yasamayi ne cok isterdim. ha bir de istanbulda yasamamayi

Allah hepimizin yardimcisi olsun milletimin basi sagolsun
kalbim kirik moralim bozuk goz yaslariyla basladi gunum...​

Gunlugum Merhaba,

Igrenç bir tatilden sonra tekrar aranizdaydim.
Hatirlarsan Istanbulda bi kaç tatil yapip memlekete gidecektim, evdeki hesap çarsiya uymadi misali, vardigimin ertesi gunu buyukadaya gittik istanbulda...maksat biraz guneslenmek, stres atmak...ne stres idi ama
2inci derecede yandim, gunese alerji yapmisim, hastanelik oldum daha ilk gunden
diyeceksin ki ne isin vardi gunesin altinda, yeminim olsun ki, gunese yatmadim :1shok:
sezlongda uzandim semsiye de vardi ustelik hiç denize girmedim...yandik iste, igneler, aglamalar, kemiklerimin sizisi, çektigim onca aci :çok üzgünüm:
evde kapali kaldim sadece hepsire geliyordu igne yapip pansuman yapip gidiyordu, arada birde fenalasinca hastaneye goturuyorlardi beni.
3uncu gun buyuk teyzemi kaybettik...ben yavas yavas ayaklanirken onun telasiyla acimi unuttum teyzeme kostum, ve kollarimda son nefesini verdi senağlama
bi kaç saat sonra morga kaldirildi, ben ise acile...derken bi buçuk haftayi oyle devirdik.
sonra nisanlimla memleketimde bulustuk, bir hafta bende kaldi, o guzeldi iste :eek:
alisveris yaptik, dondu
ve kalan 3 gunde de akrabalarimi ziyaret ettim.
bu nasil tatil idi ? :1shok:
ve dunki haberlerde izledigim patlamalar, teyzem var gungoren de, ulasamadik dun aksam senağlama
Allahim butun ailelere sabir versin
Yarali butun insanlarimiza acil sifa versin
Kahrolsun Teroristler
Kuçucuk yavrucaklardan ne istediniz, Allahim ...senağlama
Bu kadar gunlugum, herkeslere selamlar olsun

Selam günlük..
Güzel bir yıldönümü kutlayıp eve döndüğümüzde tv yi açtık.Şerefsizlerin saldırısını öğrendik.:1shok:Keyif adına hiçbişey kalmadı.Dün akşamdan beri kafam ağır ağır.
Bu sabah haberlerde Aleyna'nın annesini gördüm.Sağlık müdürünün acı haber vermesiyle çığlıklıkları off Allah'ım çok kötü..
Hala sağlık müdürüne "ne diyosun abi sen?"diye haykırması kulaklarımda çınlıyorsenağlama
Hayatını kaybedenlere rahmet aile ve yakınlarına,vatanını milletini menfaatsiz,hesapsız seven herkese sabır diliyorum.
Birde Delphin'imiz var.İnşallah en kısa zamanda aramızda olacak.
Hasta olduğuna inanmıyorum ben.Son zamanlarda kk daki atışmalardan,kavgalardan bıktı.Biraz kafamı dinleyeyim dedi.Güzel bir tatil yapıyor şimdi.Anlayalım diye kıymetini özletiyor kendini.:çok üzgünüm:
Şimdilik bu kadar günlükçüm.Selamlar bizim kızlara.

ah ah içimden ah çekmek geldi. ne bileyim biraz tuhafım. ya kendime gelemiyorum günlerdir. uykusuzluk var üzerimde. sanki günlerce uyanmasam uyanmam. dün gece tek kaldığım için uyuyamadım korkudan bide zaten. perdeler falan oynadı gibi geldi.böle tuhaftrım. hayatımın aşkıyla konuştum telde öyle konuşurken uyuyp kalmışım.
şimdi yine işteyim. çarşamba izinliyim ömrümle iznik gölüne gidicez değişikik olar hem ne güsel. çabucak gelsinde çarşamba gidelim hemencik.
bide dün akşam ki bomba patlamasından çok etkilendim, üzüldüm, bitanem de ablasını bırakmaya gitti dün gece istanbula çok korktum aradım sürekli dikkat et kendine diye. ona bişey olsa yaşayamam ben...
neyse yeter bugün yarın yazarım :)

Bütün gece uyumadım başım ağırıyo, gözlerimi zor açıyorum.
Babamın söylediği laflar kulağımdan gitmiyo.
Sevdiğim erkeği istemiyo hemde kim olduğu bilmeden niye istemediği bir şehirden diye.
Dün merdivenlerden çıkarken duydum konuştuklarını
Ben kız falan vermem istiyorsa gitsin diyo resmen beni kovuyo ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilmiyorum eve de gitmek istemiyorum ...
Aklım karıştı içinden çıkamıyorum..

Büyük, küçük, yaşlı demeden ....Şerefsizler, canımız sıkkın
Onları sevindirmeyelim bayraklarımızı asalım
Kaybettiklerimize Rahmet, yakınlarına ve bizlere sabırlar diliyorum

zaman geçmek bilmiyo
sıkılıyorum artık
inşallah güzel günler göreceğiz güneşli günler

GÜNLÜĞÜM ÇOK ÇOK ÇOK ÜZGÜN Bİ AKŞAM GECE VE UYUYAMADIM HEP O TV'DE GÖRÜĞÜM YARALILAR ÖLÜLER YAKINLARI GELDİ GÖZÜMÜN ÖNÜNEEE :KK43: BUGÜN KALKTIM HEMEN TV AÇTIM YARALILARDAN ÖLEN OLMASIN DİEEE :KK43: AMA ÖLÜ SAYIMIZDA ARTMIŞŞŞŞ :KK43:

BUGÜN BÖLE GEÇER DERKEN BİRDEN TELEFON GELDİ VE İŞ GÖRÜŞMESİNE ÇAĞRILDIM YANİ ŞÖLE SÖLİM ben daha önce bi firmada proje asistan iolarak çalişyordum ve işyerim Başakşehirdeyi fakat artik çok zorlanmaya başlamiştim çünkü ben zeytinburnunda oturuyorum 2 vesait yapiyordum neyse işten çikmak zorunda kaldim hiç istemediler çikartmak ama yol sorun olduğu için zorlada olsa istifami kabul ettiler,bu sabah benden sorumlu olan müdürüm (esra hanim) beni aradi genel müdür olduğunu ve şirinevlere taşinicaklarini beni tekrar aralarinda görmek istediklerini belirttiler bende seve seve kabul ettim çünkü ortam çok güzel yani alt üst kavrami yok )(sen altsın ben müdürüm diye kinayeli konuşmalar havalı olmalar asla yok) müdürler bile çok sicakkanli aile gibi bir şirket diyebiliririm ve inanin beni arayip çağirmalari çok çok hoşuma gitti demekki kendimi sevdirebilmişim. Yarin fatihteki ofise gidip yilmaz beyle görüşücem yilmaz beyde beni taniyor ve müdürüm dediki ben genel müdür oldum ben tamam dediğim için kesin başliyorsun ama seni yilmaz beyde görsün hem özledik dedi
ÇEYİZİMİ ALICAM ARTIKKKK YAVAŞ YAVAŞ

X