Kadınlar Kulübü Günlük

Günlükçüm birkaç gündür sana yazamadım.
İşyerinden bir arkadaş izine çıktı mecburen onun işlerinide ben yapmak zorunda kaldım. Daha gelmedi pazartesi iş başı yapacak bende o zaman rahatlamış olcam.
Hayat aynı şekilde devam ediyor.
Hala bir ekşın yok.:1no2:
O yüzden yazacak pek birşeyde yoka.s
Ben buralardayım.
Herkesi öpüyoruma.s.

Gunlugum Merhaba

Bugun seninle vedalasiyoruz, yillik izne çikiyorum yarin uçacag binip Allah izin verirse Istanbula damlayacagim :1rolleyes:

Cok heyecan var...Ezan sesine, topragimizin kokusuna hasret kaldik iyice...Ohh çok guzel olacak, daha simdiden kizlar programlari yapmislar bile....

Bi kaç gundur giremiyordum baya konular artmis yine, ve gozum bi konuya takildi...Ve okudukça uzuldum. aslinda çok saçma ama Can dedigim o kadar insan vardi ki burda, hiç biri beni hatirlamamis...Bende diyordum ozlemislerdir beni, yada yazmasalar bile, o konuda beni hatirlayan olmustur diye (1 kisi hariç, canim o benim hiç unutmaz beni)

Uzuldum...hiç bisi kazandiramamisim hiç kimseye...kotu bi duyguymus...uzatmicam

Vedalasma zamani...Soran sormayan a selamlar,
Herkese guzel tatiler dilerim iletirsin Gunlugum
Seni çok seviyorum, çok sey paylastik umarim donuste yine gorusuruz
gorusemezsek de kendine ii bak
a.s.

hee bak blekrozu okudum aklıma geldi günlük...
ben de görmüştüm kızım olduğunu...kızgın haber almamıştım ama arkasından...
hem benim kızın adı nurperiydi...hayat bilgisindeki çatlak komşu ürperiyi hatırlattı bana yaaa...
nurperi...ilgünç...

günnük nix cadıcına söyle kızgın haber istemiyom ben yasakkelime
kız bebek istiyomm :çok üzgünüm:

bende istiyorum ama beceremiyoruzsenağlama çok çocuklu kadınlara soruyorum bu işin sırrı ne diye :uhm:
off off bebek hasretimi deştin yine bende bazen rüyamda görürüm bebeğimin olduğunu allahım o kadar güzel bi duyguki uyandığımada rüya olduğuna inanmıyorum inanmak istemiyorum.......:çok üzgünüm:

kötüyüm günlük çok kötüyüm.....Nedeni sadece kötü bir şaka da olabilirrrr ama şaka mı gerçek mi onu bilmemek bile yetiyor kötü olmama....Değer verdiğim iki arkadaşım var ama ikisi de birbirinden çatlak ve arada sırada kötü şakalar yaparlar..Akşam birisi ile msn de konuşurken birden çıkmam gerek dedi ve diğer arkadaşın motorla kaza yaptığını, ona telefon geldiğini söyledi.Şok oldum....Birden şaka olabileceği geldi aklıma şakaysa yüzüne bakmam dedim gerçek yoğun bakımdaymış dedi çıkmam gerek dedi haber veririm dedi ve çıktı...şehir dışında ikisi de..Akşam o haberi aldıktan 1 saat sonra aradım telefonları kapalı.Bu saat oldu halaa kapalı...Delirmek üzereyimm..Şaka olsun diye dua ediyorumm ama bu kadar ağır bir şaka da yapmazlar diye de aklımdan geçirmiyor değilim.Ulaşabileceğim başka kimse de yok..Ne yapacağımı bilmiyorum..Razıyım bu kadar iğrenç bir şakaya maruz kalmaya razıyım yeter ki iyi bir haber alayım..AYYYYYY allahım delirmek üzereyimmmmmmmmmm.....................Yaaa yaa gerçekse hayır bunu düşünmek istemiyorummm gerçek olsa tell niye kapalı olsun ki bu duruma dimi amaa..Offfffffffffffffff offffffffffff allahım ne olur artık bir haber alayımmmmmmmmmm...

Günlük annisin son cumlelerine aynen katildigimi bir ara kendisine soyleyebilirmisin...o kadar guzel bir tesbit ki... onu bir abla olarak opuyorum...

slm günlükk
dün doğum günüe gittim
doğum günü kızı kırmızı başlıklı kız olmuştu
bunun dışında fransız kız,hizmetçi ,hemşire,kovboy,romalı,samuray hatta banu alkan olan bile vardı.ama bütün kızlar topuklu ayakkabılı ve çok özenli giyimliydi,ama ben palyaçoluğa uymayacagı için oldukça bol ve renkli giyinmiştim:roflol:yine de kıyafetim begeni topladı,aşkımın beli agrıdıgı için erken kalktık.

şimdi de aşkımı bekliyorum.bu:roflol:ün işten erken çıkacak ablamlara gidecegiz ve benim hamarat sevgilim bize fırında çok gzl bir et yemegi yapacak.ablamda meze tarzı bişiler hazılıcak.ben ne mi yapcam,şeyyy,ben sanırım eniştemle oturcamjeyyar

bu arada izmitte bu sene eve çıkıyorum belki bahsetmişimdir,2 kişi çıkacaktık ama bir üçüncü bulduk.masraflar azaldıgı için çok mutlu oldum:dance:artık yurtlara para verip karşılıgında da sıfır hizmt durumunu yaşamıycam.inan herkes sadece parayı alana kadar iyi.sonra birden müdürlük taslıyorlar!inşallah kurtuluyorum bu sene:teytey::teytey:

şimdilik bu kdr ,öptüüümmm:içelim:

günlük annişin hayal kırıklığını ve kalbinin incinmesini çok iyi anlıyorum aslında onunla ilk başta çok kötü şartlarda bir araya geldik kendimizi bir anlık bir tartışma ortamı içinde bulduk ve birlikte banlandık üstelik bu ikimizinde ilk banlanmasıydı ama kendisininde yazdığı gibi bazen büyük aşklar büyük nefretlerle başlıyor ikimizde olgun insanlar olduğumuz için karşılıklı birbirimize şans verip birbirimizi tanımaya çalıştık şu anda çok güzel bir abla kardeş ilişkimiz var ona bir abla gibi nasihatım insanları tanımanın en iyi yolu onları geniş bir anlamda gözlemlemektir sadece kendine yaklaşımlarına bakarak insanları tanıyamaz çevresine yaklaşımınıda takip etsin bir insan bir arkadaşının verdiği sırrı açıkça deşifre ediyorsa bilsinki ondan dost olmaz yarın öbür gün aynı şeyi kendisinede yapacaktır diğer insanlara olaylara hoşgörüsü ne ölçüde onuda izlemesinde fayda var çok yönlü bir izlemeyle kimin gerçek aslan kimin çakal olduğu ortaya çıkacaktır çünkü
insanlar uzun süre kendilerini gizleyemezler ve mutlaka biryerde açık veririler diğer konuysa dostunu destekleme konusudur ben dostluğa önem veririm özellikle bir haksızlığa uğradığını düşünüyorsam sonuna kadar arkasında olurum ama mantığımın almadığı ve kalben inanmadığım birşeyi kimse bana söyletemez bu dostum olsa bile neyse annişime geçmiş olsun insanları tanımak hem bir insana hayatın gerçek yönünü tanıma konusunda yardımcı olup onu olgunlaştırır hemde iyi niyetli olmadığını düşündüğü kişilere karşı tavır alıp kendini korumasını sağlar bu anlamda bakınca üzüleceği yerde sevinsin çünkü onu seviyorum ve üzülsün istemiyorum onun kalbinin içi pırıl pırıl hepimiz insanız hata yapabiliriz mühim olan kalbimizin içidir

Son düzenleme:
Selam günlük..
Geçen gün eşime ciddi ciddi küstüğümü yazmıştım.Dün sabah rahatsızlanmış.Şefi eve yollamış.Mide mide değilki çöplük gibi.Ne bulsa yiyor arkadaş.kafamçokkarıştıHafif bir gıda zehirlenmesi yaşadı.Çok şükür iyi şimdi.
Tabi benim küslüğümde rafa kalktı bir süre.Fazlamı anaçım nedir,dayanamadım herüfüme.
Bugün öğle tatilinde eve uğradı.İş çıkışında buluşalım,bugün senin günün olsun nereye gitmek istersen gidelim dedi:teytey:
Beni çileden çıkarmadan önce böyle olsa tam süper olacak.Bunada şükürcoksekeriremsu
Kızımda bi tafra bi tafra sorma.Küstü bana bacaksız.Neymiş ıslak kek yapmamışım tuzlu kek yapmışım.Kekten koca bi ısırık alınca ne büyük hayal kırıklığı yaşadı anlatamam.Hala aklımda o suratını buruşturup,ağlamaklı oluşu:roflol:
Biriciğimi üzemem akşama gelince kekini yapıcam ona.
Şimdilik bu kadar günlükçüğüm.
Benim herüf kabahatli ya çok eğleneceğim galiba.İntikam intikaamjeyyar
Şeniz kızlara selam söyle.

bugün ikici kz yazıyorum 1 sayfa önesinin devamı olarak kabul et beni çünkü içim içime sığmıyor çok kötüyümmm..Yok yok yok halaa bir haber yok.Başka ortak arkadaşımızla da konuştum olamaz böyle bir şaka yapmış olamazlar doğrudur dedi.İyice telaş yaptıkk.Hala da telefon kapalı.Başka ulaşacabileceğimiz yer de yok..Artık doğru olduğunu düşnüyoruz ve korkuyorummm kötü haber almaktan çokkk korkuyorumm.Ne olur allahım ne olur iyi bir haber alayım..Akşamdan beri dua ediyorum artık iyi bir haber alayım diye ama yok yok yok hiç bir haber yok.Çıldırmak üzereyimmm..İsyan etmek istemiyorum ama gecemi uykusuz geçirdim bu saate kadar hep dua ettim,başıma ağrılar girdi neden halaaa bir haber yokkk nedennnnn.....Yeter artık iyi bir haber gelsinnn yalvarıyorum allahım lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.....senağlama

Merhaba sevgili moderatörler.bir ay önce annemin önerisi ile sitemizi incelemeye başladım.sınavlar ve telaşlar içerisinde inceleme fırsatı bulamamıştım.fakat yakın zamanda buradan ayrılamaz oldum.çoğu zamanım burada geçiyor.ablalarımın umutlu sıkıntılı vede beklentili yazıdıklarını okudukça ,buradan öğrenebileceğim ,yaşamımın içerisine aktarabileceğim bir çok tecrübenin varlığını ve hayatımın mutluluklarına katkı yapacağını hissettim.tabiki sıkıntılarında sorunları çözmeme yardımcı olacağını anladım...dün akşam siteye üye olacağımı söylediğimde annem çok mutlu oldu...(annem ve canım babam olumlu olan her konuya incelik ve saygınlık gösterir)beraber bir süre konuştuk..babam bu esnada benden bir konuda yardım dahi alabileceğini,üretim yaptığımız ürünler hakkında bayanların sayıca fazla olduğu bir siteden üretimimize fayda sağlayacak önemli katkılar alabileceğimi söyledi..
Sevgili arkadaşlarım babamın terlik fabrikası var. bizler için çocuklarımız için ve erkekler için terlik üretiyorlar..moda renklerini kendileri araştırırlar ve üretirler..yıllık 500.000 adet üretim yapan fabrikada üretim yapıyorlar.. ne dersiniz onlara yardımcı olunabilirmi...şimdilik sizlerle birlikte olmak beni çok mutlu ediyor...tüm sevgılı arkadaşlarıma sonsuz mutluluklar...

sevgili günlük:
haftasonu yakın arkadaşlarımdan biri daha evleniyo
aslında kışın nikahları olmuştu düğünü yaza bıraktılar. biraz enteresan bi durum yani:uhm:
hatta bende nikah şahidi olmuştummm:)
neyse cuma kınası var ama babam durumlarından benim hiç keyfim yok!
o yüzden kınaya gidemicem sanırımmm... canım istemiooo
canım hiç bişiy istemio pazardan beribenneyaptımki bazen hayatla hiç geçinemiyorum!
bazen bütün hevesimi kurasğımda bırakıo...
bazen sanki benimle dalga geçio...
ama bende onu çoğu zaman ciddiye almıorum işte:dilcikar:
yinede şuan keyfimi kaçırabildi ...

günlük...şu pelin çatlağına de ki..ne demek babam yüzünden canım sıkkın gidemiyorum...
nikah şahitliği yaptığına göre belliki yakın arkadaşı...
çok önemli olmayan bir mevzu yüzünden neden arkadaşının kınasını kaçırıyor....
arkadaşlık sadece kötü günü paylaşmak değil iyiyi de paylaşabilmek...
bence giyinsin süslensin gitsin hem ona da iyi gelir hem arkadaşının özel gününde yanında olmanın da keyfini çıkarır...
kaçırdıktan sonra telafisi yok çünkü...

kötüyüm günlük çok kötüyüm.....Nedeni sadece kötü bir şaka da olabilirrrr ama şaka mı gerçek mi onu bilmemek bile yetiyor kötü olmama....Değer verdiğim iki arkadaşım var ama ikisi de birbirinden çatlak ve arada sırada kötü şakalar yaparlar..Akşam birisi ile msn de konuşurken birden çıkmam gerek dedi ve diğer arkadaşın motorla kaza yaptığını, ona telefon geldiğini söyledi.Şok oldum....Birden şaka olabileceği geldi aklıma şakaysa yüzüne bakmam dedim gerçek yoğun bakımdaymış dedi çıkmam gerek dedi haber veririm dedi ve çıktı...şehir dışında ikisi de..Akşam o haberi aldıktan 1 saat sonra aradım telefonları kapalı.Bu saat oldu halaa kapalı...Delirmek üzereyimm..Şaka olsun diye dua ediyorumm ama bu kadar ağır bir şaka da yapmazlar diye de aklımdan geçirmiyor değilim.Ulaşabileceğim başka kimse de yok..Ne yapacağımı bilmiyorum..Razıyım bu kadar iğrenç bir şakaya maruz kalmaya razıyım yeter ki iyi bir haber alayım..AYYYYYY allahım delirmek üzereyimmmmmmmmmm.....................Yaaa yaa gerçekse hayır bunu düşünmek istemiyorummm gerçek olsa tell niye kapalı olsun ki bu duruma dimi amaa..Offfffffffffffffff offffffffffff allahım ne olur artık bir haber alayımmmmmmmmmm...

canım çok üzüldüm inş. şakadır tek üzüldüğün yanına kalsın dediğin gibi,Allah esirgesin umarım doğru değildir ve sadece kötü bi şakadır ne dicemide bilmiyorum gülüm ii şeyler düşün ii olsun...Şeniz

bugün ikici kz yazıyorum 1 sayfa önesinin devamı olarak kabul et beni çünkü içim içime sığmıyor çok kötüyümmm..Yok yok yok halaa bir haber yok.Başka ortak arkadaşımızla da konuştum olamaz böyle bir şaka yapmış olamazlar doğrudur dedi.İyice telaş yaptıkk.Hala da telefon kapalı.Başka ulaşacabileceğimiz yer de yok..Artık doğru olduğunu düşnüyoruz ve korkuyorummm kötü haber almaktan çokkk korkuyorumm.Ne olur allahım ne olur iyi bir haber alayım..Akşamdan beri dua ediyorum artık iyi bir haber alayım diye ama yok yok yok hiç bir haber yok.Çıldırmak üzereyimmm..İsyan etmek istemiyorum ama gecemi uykusuz geçirdim bu saate kadar hep dua ettim,başıma ağrılar girdi neden halaaa bir haber yokkk nedennnnn.....Yeter artık iyi bir haber gelsinnn yalvarıyorum allahım lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.....senağlama

ay canım üzülme inş ii haberler gelir :teselli::teselli::çok üzgünüm:

Sevgili Günlük,
Sana ilk kez yazıyorum belkide sondur bunun adına ister acitasyon de ister reenkarnasyon ama eylül ayında büyük bir ameliyat geçireceğim. Ve beni burada üzenler Allah muhafaza bana o zaman birşey olursa beni üzdükleri için o zaman üzülecekler mi çok merak ediyorum. Son deönemlerde asıp kesmem ve esmem sinirlenmem bundandır ama empati yok, anlayış yok birbirimize saygı yok. Lakin toptan gidince değerler anlaşılıyor. keşke ben gitmeden değerler anlaşılsa ve birbirinizi üzmeseniz...

günlük editörün yazdıklarını okudun mu?:1shok:
ne geçiriyormuş ben anlamadım.hayır sarışınım tamam biliyorum ama yani gerçekten anlamadım bu sefer.
sevgili editörümüz biryerlere gitmesin.Allah korusun ne kadar kötü şeyler yazmış.ben zaten ağlakın tekiyim yazdıklarıyla gözlerim dolu dolu oldu.senağlama
biz didişiriz.ama ona zarar vermeyizki.o üzmesin kendini.
biz karı milleti erkekler gibi değiliz malesef.
geçmiş olsun dileklerimi ilet.daha 2 ay var.Allahın izniyle sasalim ameliyatını olup gelecek aramıza.biz inanıyoruz..
onsuz bir kk olurmu ya..:asigim::1hug:

günlük editörün yazdıklarını okudun mu?:1shok:
ne geçiriyormuş ben anlamadım.hayır sarışınım tamam biliyorum ama yani gerçekten anlamadım bu sefer.
sevgili editörümüz biryerlere gitmesin.Allah korusun ne kadar kötü şeyler yazmış.ben zaten ağlakın tekiyim yazdıklarıyla gözlerim dolu dolu oldu.senağlama
biz didişiriz.ama ona zarar vermeyizki.o üzmesin kendini.
biz karı milleti erkekler gibi değiliz malesef.
geçmiş olsun dileklerimi ilet.daha 2 ay var.Allahın izniyle sasalim ameliyatını olup gelecek aramıza.biz inanıyoruz..
onsuz bir kk olurmu ya..:asigim::1hug:

Sevgili günlük sorun ben değilim ki ? Anlatmak istediğim birbirinizi üzmeniz ve elinizdekileri yitirince değerini anlamanız.

X