Kadınlar Kulübü Günlük

aslında bugün benim için pek iyi baslamıs sayılmaz biraz moralim bozuk eşim yüzünden ama onun yüzünden bütün bi günümü mahvetmek istemiyorum sonra yine yazarım kısa ve öz oldu sanırım..

günaydın günlükçüm...

havalar çok sıcaaakkk....bu kış yaz gelsin sıcaktan şikayet etmicem demiştim ama gerçekten sıcaklar bunalttı,geceleri uyuyamaz oldum tabi sabahları da sürünüyorum...neyse sıcaktan zarar gelmez diyerek avutuyorum kendimi....
günlükçüm benim küçük cadının sporu bittiği için şimdi evde kalıyor,akşama kadar da ne yapıyor bilmiyorum ama ne babaanneye nede anneanneye gitmek istemiyor tabi bende zorlamıyorum...dün arkadaşıyla kaldı evde tabi benim de aklım evde...ne yapıyorlar,yemeklerini yediler mi?? sıcakta dışarı çıktılar mı??? evi alt üst ettiler mi?? diye 5 dakikada bir arıyorum artık ezgi hanım telefonu yüzüme kapattı bende aramadım akşama kadar...akşam eve gittiğimde ikiside bahçedeydi eve girdim allahım o ne koku resmen parfüm şişesini eve boşaltmışlar,dağınıktı ama birazda toplamışlar belli...en çok merak ettiği yer mutfaktı..allahım o tavaların hali ne yaaaa...benim kız peynir kızartmış şu normal yağlı peynir tavayı yakmı,patates kızartmışlar,omlet yapmışlar,kendilerine cezvizli uyduruktan muhallebi yapmışlar...ne yapmamışlar ki...bütün bulaşık lavaboda...kızmadım tabi ama evin kızı olduğunu,bana yardımcı olması gerektiğini anlattım oda dinledi ama diğer kulağını pamukla tıkamayı unuttum ki aklında kalsın diye...yavrum benim yine çok şükür ki kendi kendini idare edebiliyor ama dün akşam dedim babaannenin evinin tadilatı bitsin tatil zamanımıza kadar orada kalacaksın diye ama ne o benden ayrı kalabilir nede ben ondan..11 yaşında kocaman kız oldu birgün biryerde kalsa ben evde ağlarım özledim diye...işte böyle günlükçüm allah kimseyi evladından ayırmasın...bugün ezgi hanım doldurdu sayfanı...herşeyin hayırlısı olsun...
sayfaların bol,yazanların çok olsun...
görüşmek üzere....

Günaydınlarrrr
Nasılsın günlüküm ben iyiyim bugün, dünkü iç sıkıntım boşunaymış,
Çok şükür hayırlara çıktı kazasız belasız bitirdik dünü.
Akşam misafirlerim vardı. İşten gelip hazırlanmam 20:00 yi buldu böyle olunca yemekte yiyemedik.
Misafilerimizi geçirince yemek yedik kocişle, sonra hemen yattık.
Ye yat gelsin kilolar dimi. Bunalıma girdim, yemesem olurdu ama aç ta uyuyamam ki ben
:1no2:
Her zaman ki gibi şirkete geldik yine, maraton başladı.
Aşağıdan garip garip sesler geliyor cızır cızır içime işledi sinir oldum
:kızgın:
Bizimkide kafa bu seste ne iş yapılır ki.
Senelik izinime bugün tam bir ay kaldı günlük.
sırnaşık şey
Geriye sayım başladı pek bi mutlu oluyorum.
Ben şimdilik kaçıyorum, azıcık çalışmaya çalışayım bakalım becerebilecekmiyim.
Kızları kocaman öpüyorum iletirsin bir zahmet.

günaydin günnük,
benim niye herkes gibi harekli bi hayatim yokya:dilcikar:
biraz eksin istiyom hayatimda:1rolleyes:
nerde hareket orda bereket demisler.
sabah kalktim cocugu hazirladim anaokuluna biraktim,
ordan parka gittim yarim saat yürüyüs yaptim(dün basladimdatatlicadiarzu)
ögleden sonra eksin olacak amma discide randevum var:roflol:
simdi gidip birazda evleri toparliyemnaniknanik
burdaki herkesi seviyom be günlük:asigim::sm_cool:

Hayatta insanları çok sevmiceksin günlük biliyomusun...
ne oldu sevdimde ,korudumda ne oldu günlük?
Bu kadar sıkıntıyı çektim yaşadıgım yuvamı kurtarmak için yeri geldi insanlara el açtım da ne oldu?
Bir çırpıda silindi gitti bütün emeklerim ....
Yazık bana günlük, kurdugum hayallerime verdigim emeklerime, yazık....

gunlukcum sicak bir gun ama sikayet etmeyeyim..cunku cok sukur sagligim yerinde elim ayagim tutuyor.eh ne yapalim mevsim sartlarina boyun egeceğiz..tatilime 12 gun kaldi..13 Temmuz da cok sevdigim cesmeye gidecegim..bir hafta kalacagim..gune iyi basladim..ben emekliyim ama meslegimi zaman zaman evden de surduruyorum.bir kac firma ile calisiyorum.hem vakit geciyor hemde oturdugum yerden para kazaniyorum.bugun elimde bir is vardi onun tamamladim.sirkete gonderdim...bayagi vaktimi aldi..ortaligi topladim..dün gece hamaratligim tutup yaprak sarmistim.pisirme islemini sabaha birakmistim.az önce onuda pisirdim...biraz gazete okudum. kk da formları okudum.msn den arkadaslarla sohbet ettim..bu saat olmus. kk uyemiz sevgili selduscugumun oglu tarasdan dusmu iki kolu kirilmis..bu haberede cok uzuldum..icim parcalandi..dualarim en kisa zamanda düzelmesi..ah bu cocuklar buyuyor ama nasil buyuyor...gunun ikinci duşunu da alayim.birazdan oglusum gelecek..mayo şort gereksinimleri vardi.onlari almaya gidelim..malum tatil öncesi hazirliklar yavas yavas basliyor...bugunumuz dünden, yarinimiz bugunumuzden guzel olsun..
seni opuyorummmmmmmm

selam günlük
bugün çok yoruldum valla halim kalmadı
temmuzda geldi
ya gidiyor günlük güzel gözlüm gidiyor :çok üzgünüm:
bu askerliği nerden çıktı oofff senağlama
günler nasıl geçecek bilmiyorum temmuzda gelince şimdiden üzüntüsü iyice çöküyor içime
geçer dimi günlük sağsalim gidip gelir dimi
inşallah Allahım sen bütün askerlerimizi koru amin​

slm günlükk
birkaç gündür çoook yorgunum nedense
heryerde uyumak istiyorum,bütün öglen uyuyorum neden anlamadım:1no2:
panik yapmaya başladım,yrn vitamin alıcam,spora başlamıştım ama 10 gün fln oldu
belki de yorgunluk birikmiştir diyorum
birazdan giyinip arkadaşımın dogum gününe gidicem.eniştem beni sevgilimin işyerine bırkıcak oradan gidicez.aslında hiç içimden gelmiyor ama gidersem çok kırlır.bir de kostümlü bir parti olucak ve ben palyaço olucam:roflol:eek: kılıgımı görmelisin başımda kırmızı bonus saçlar,koca bir kravat gerçekten komik duruyorum,onda göre de makyaj yapıcam.:roflol:
biraz da ördekçiklerimden bahsedeyim.bugün onları kümese koydum,yanlarında da ufak bir legen su koydum.nasıl mutlular anlatamam.girip banyo yapıyorlar,sonra kenarda uyuyorlar.ve artık evimiz kümes gibi kokmuyor.yerimseniben
neyse şimdilik bu kd öpüyorummm

Yorgunummmm bu tatil beni mahvetti günlüküm ya arkadaslar izne ayrilinca onlarin isleride bize kaldi beni tasimiyor artik ayaklarim:KK43:
Herkes iyidir insallah okuyamadim zamanim yok yatcam ama sen herkese selam söyle kendilerine iyi baksinlar herkeseee öpücükler...

selammmmm günlüğüm
ne o kırgınmısınn bana:mymeka:
dabi yaz derdi mutluluğu uzun süre ortalarda olma
gel gene :eek:klava:
seni ve okuyan herkesi bi öpeyim de barışalım
bu hem barışma için olsun hem de ne güzel havadisler getirdiğin için olsun be günlüğüm
gecenin bu saati ne kadar mutlu ettin beni sırnaşık şey
yürekten isteyen ve sonunda arzusuna ulaşmış anne olacak elendra,sarıböcük:nazar:
teyzeliği gene tatmış lalem:nazar:
onlar kadar mutlu oldum,hatta özendim bile
duygularımı kendilerine de msj attarak yazdım ama kaynağım sensin:enbuyukkk:
Rabbim anne olacak herkesi,tüm hamişlerimizi korusun sağlıcakla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsina.s.:nazar:
tez zamanda dileyen isteyen herkezin başına inşallah
yazdım ya seninle paylaştım ya artık rahat uyuyabilirim
hepinizi çok seviyorum

:teytey:

Şekerim Ben Geldim Biliyorum Çok Sevindin Hınzır Seniiii jeyyar

Bugün Evdeydim Misafirim Vardı Canancım Geldi Tatil Planları Yaptık..
Günlükcüm Gidiyorum Ben Enaz 1 Haftacık Yokum :çok üzgünüm: Kızlara İyi Bak Ben Yokken Olar Mı Günlük :1rolleyes:
Tümgün Hizmet Ettirdi Uyus Ablam Bana :eek:klava: Bide Pis Pis Sırıttı Durdu Hiçbişeyden Memnun Olmadı Yaa Günlük Kötü Kazen Birde Diyo Tatile Gidicez Bak Uslu Dur.!!
Yaaa Birileri Artık Bunlara Benim 25 Yaşında Kocaman Bi Kız Olduğumu Hatırlatsınnnn :eek:klava:

Neyse Öpüyorum Seni Kocaman Günlüğüm Bacılarıma İyi Bak Emi :icecream::1hug:

Son düzenleme:
Sabah şeriflerin hayr olsun günlük.
Geldim yine.
Bir sürü iş var masada ama almışım kahvemi, yakmışım sigaramı değme keyfime.
Dün perdecime uğradım bugünden için perdelerim takılacaktı.
Bir çay sigara içip bir bakim dedim perdelere
oyyyy birde ne göriyim herşey tamam güzelde mutfak perdem yanlış
şokkk oldum.Benim istediğime yakından uzaktan alakası yok.
Perdecimi yıllardır tanırım.
Abla dedim bu yanlış oda kumaş kodlarına bakınca anladı.
Benim istediğim açık krem pullu oymalı boncuklu stordu.
Bu düm düz bir stor
Hemen firmayı aradı durumu anlattı.
Müşterim yanımda çok cazgır biri dükkanı yıkar başıma dedi.
Neyse bu özelliklerin benimle yakın dan uzaktan alakası yok.
Neymişim ben yaaa:))
perşempe sadace perşempe mutfak perdem kargoya veriliyor.o cuma günü takılacak.
Diğer perdelerim bugün takılıyor nasip olursa.
Bu arada kına kıyafetimi de aldık.
Sklemen pempesi.
Askılı, ön tarafı komple pul işli uzun çok şeker birşey.
Ona uygunda taşlı lame bir ayakkabı aldık.
Elbisem gerçekten içime sinerek aldım çok begendim.
Dün akşam babamda yemek yedik ve sayın nişanlımla bize geldik.
Azcuk hoş sohbetten sonra onun arkadaşlarına sözü vardı saat 10 gibi gitti.
Ben de duşumu alıp, giysilerimi ayırdım..Taşınıyorum
Bu tarz şeyleri yaparken içim kötü oluyor günlük.
Çok kararsızım günlük o daha önce bahsettiğim arkadaşmı çagırıp çagırmamakta.
Sadace ailesine verilecek davetiyenin üzerinie Sn....... ailesi yazıcam.
Sadace soyadını yazıp annemle göndericem.
Kısa kesip Aydın havası yapıcaktım ama olmadı yine.
Uzamışta uzamış.
Kovulmadan gidim öptümmmmm

günaydın günlüğüm;günaydın...
bugün doktoruma gidicem kısmetse.henüz hamile olduğumu bilmiyor.ama eminim çok sevinecek canım doktor.:asigim:
lriskli gebelik yaşadığım için gebe kaldığımı anladım an geleceksin demişti bana.ben bir kaç gün sallayabildim.bakalım bugün nasıl olacak..
ev ile ilgili ise boyamız sanırım yarın bitiyor.ancak şekle giriyor ev.yerler içinde bu akşam yada yarın akşam bakalım konuşmaya gidicez.tüllerimizin siparişini de hafta içi vericez gene kısmetse.:smiley-cool:
kendimi çok yormadan bakalım yapıcaz artık.evi toplama da yapmayacağım.bana zaten haftalık yardıma gelen kızcağız kayınvalidesiyle gelecek herşeyimi toplayacaklar sağolsunlar.biz hallederiz sen yorulma dediler bana..
yerleştirme işine de almayı düşünüyorum bakalım bir taşınalım da hayırlısıyla..
işte böyle günlüğüm çok da anlatacağım bir şeyim yok aslında..
bu arada hamileliğimi kutlayan tüm arkadaş ve dostlarıma canı yürekten bir teşekkürü borç bilirim.hepsini ama hepsini çok seviyorum.:1hug:
herkesi öpüyorum.Şeniz

günlükçüm nasılsınyerimseniben
ben iyi olmaya çalşışıyorum işte dün gece sonunda regli oldum Allaha şükür haftaya pazar tatile gitcez bian önce ola bitse stresine girdim bide hamilelik umudu biliyosun:1rolleyes:
dün kayınvalidem bendeydi annemide çağırmamı istedi kardeşimle geldiler herşey çok güzeldi kayınvalidecimle yalnız kalınca sıkılıyorum güzel geçti yemeklerimi pek beğenmediler ama senağlama
akşam oldu kayınvalidem durupdururken suratastı Çok üzgünüm çoooktripler bianda gitti delimi ne Allah akıl fikir versin diyorum da boşuna demiyorum valla dengesiz kadın ailecek öyleler eşim değil Allahtan :kızgın:
inşallah genetik değildir Allahın izniyle çocuklarım olursa onlarada geçsin istemem jeyyar
bugün kardeşimle buluşcaz biraz gezelim dedik cuma hiltonda bi düğüne gitcez şimdiden ne giycez telaşı aldı:sm_confused:sengözlerimebaksanab

2 yıllık kk kullanıcısıyım. günülük cüm seni yeni farkettim yaww. kusuruma bakma artıkın . ne yapalım. ama iyi oldu seni bulduğum. dertlerimi paylaşırım bu daha senlen. şimdilik pek bi derdim yok çok şükür. bugün güne iyi başladım. sabah geç kalktım biraz . kahvaltı filan açıldım iyi oldu. bi de kalkar kalkmaz 10 kere zıpladım. 3 kere derin nefes aldım. sanırım o iyi etkiledi beni. neyse . bişey olursa yazarım be sana . hadi kendine iyi bak günlükcüm.a.s.

ben geldim...ben geldim...
günaydııınnn...
yarın akşam kaçıyorum günlük...3 güncük ama olsun...
kayınvalidemin yazlığına gidiyorum...ne enteresan gelinim di mi..tatile kayınvalidesine gidip sevinen bir zeka fıkarası...ayyy ne bilemki iyi olacak gibin hissediyorum ama bakalım gelince anlatırım artıkın...
yine aceleye geldi bu gitme işi...kocemi ikna ettim pikini alacam bu akşam terlik şort elbise...
ooo çok işim var...bir de kendimi temizlemem lazım...
ayy bilgi verdim sana gidiyorum şimdi...
herbirkesleri öptüm günlükçüm...
hee bu arada ebosh kime dellenmiş bu kadar...salaklar iki yüzlüler felan havada uçuyor...
eee bir de böcüke söle elini değdirirse kafasını kırarım...otursun seyretsin...hiçbişeye dokunmasın tamam mı...
hadi gittim ben...

sevgili günlük
bu sabah büyük bir korkuyla uyandım
evde aslan sesi vardı
ama biraz dinleyince sesin çok yakından geldiğini farkedip çok korktum
ama sonra aslan sesinin badem gözlümün horultusu olduğunu farkedip rahatladım
iyiki horluyosun aşkım dedim
ya gerçekten bir aslan sürüsü evimizi basmış olsaydı

günlük demeyi unuttum sana ben..
dün akşam eve geçerken evsahibimizi gördüm site içinde dolanıyordu.
yanına gittim nasılsınız dedim başladık konuşmaya..
onu yanlış anlamıcakmışız,bizi çok seviyormuş,Allah razı olsun bizdenmiş,kirasını bir gün geciktirmemişiz,bizi herkese söylüyormuş.,helallik vercekmişiz...
dedim orda dur..ben geçen sene bu evin inşaat halini çektim dedim.doğalgaza dönüşmüştü ev merkezi sistemden,birde camlar yapılmıştı.bu eve göre tüm tüllerimi yaptım,eşyalarımı aldım dedim.şimdi o kadar çok tekrar masraf çıktı ki bize dedim..
ama kocam diyorki;evsahibinin iyisinide gördük en iyisi kendi evimiz..
buraya girerken bizimki sana sordu dedim;abi bak ben ev alıp çıkcam yani bize taşın diceksen hiç girmeyelim dedi.sen yok dedin dedim..
ve söyledim ben bu evden soğudum.bana bu ev sizin desen gene de daha oturmam zaten dedim.bebek bekliyoruz riskliyim genede bile bile taşınıyoruz 15 güne dedim..
yine dedi helal edin hakkınızı diye..ben bir şey demiyorum dedim ve hoşçakalın diyip ayrıldım..
çeksin azap..

günlükçüm günaydıııınnnnn....
valla daireye geldim ama hala uyuyorum...telefonlarım başlayınca kendime gelirirm herhalde...
dün eve gittim...aşırı sıcaktı... üstümü değiştirdim ve kanepeye uzandım...eşim gelince yemeğimizi yeyip görümcem geldi şehir dışından onlara bakmaya gidelim dedik...benim minikim masayı hazırladı,yemekleri ısıttı ay valla kızım olduğu için çok şanslıyım ben..(amannn nazar değmesin,iş yapmayı hiç sevmez çünkü...ne işi yapıyorsa..)))neyse yedik,hazırlandık ve evden çıktık...tam iş çıkış saati olduğu için trafik çok yoğundu...güle oynaya giderken batıkentin içinde trafik iyice sıkıştı..tin tin giderken kaldırımdan yaşlı bir amca yol istiyor ki karşı tarafa geçsin biz onu görünce hemen durduk tabi,bizim önümüzden geçti yanımızdaki araç hareket ederken yaşlı amca "" sakatız görmüyormusun,bir yol vermiyorsunuz bu yaşlılara karşıya geçelim"" dedi...o kadar üzüldüm ki,baktım yandaki arabanın içine şoför gülüyor işte bu dedim yaa...insanlar ne büyük biliyor,ne küçük..ne yaşlı ne genç....çünkü saygı kalmamış...kızımda çok etkilendi ve bana ""anne neden sakat dedi ki,engelli denmesi daha doğru değil mi?? dedi ..bende onayladım ama çok üzüldüm...bakalım bizler yaşlanınca nasıl olacağız...hayırlısı deyip yolumuza devam ettik...
kayınvalidemlere gittik ev curcuna,iki görümcem gelmiş yardıma tabi 3 tanede çocuk...ev niraz düzene girmiş,mutfak falan gelmiş..ay yeter artık düzene girsin vallahi ben geriliyorum o evi öyle görünve,annem ne yapsın...orada biraz sohbt ettik,sonrada kalktık evimize geldik..insanın evi gibisi yok...en rahat ettiğim yer evim...işte böyle günlükçüm hafta içi biryerlere gidince daha geç yatıyorum,eh bunun için gözlerim şişmiş ve uykum var...akşamı dört gözle çekiyorum ama sabah sabah düşündüğüm bu haftada bitse diye diye temmuza geldik...ömrümüz eçiyor be günlük..allahım sağlıklı ve mutlu ömürler nasip etsin herkes için...işte böyle karışık duygularla bir sayfanı daha doldurdum..iyiki varsın günlükçüm...ben herkesi çok seviyorum...
sevgiler...
sayfaların bol,yazanların çok olsun...

Günaydın günnük,
Dünden beri canım sıkkın aslında da bakma sezdirmiyorum.. :1no2:
İzmir'de yaşayan abimler geldi dün..
1 yıldır göremiyordum abimi, yengemi, canlarım yeğenlerimi...
Sevinmem lazım dimi günnük haklısın..
Ama sevinemiyorum işte...
Zavallı çileli annecim benim...
Belki sık söylemiyorum hatta hiç söylemiyorum ama ben onu öyle çok seviyorum ki...
Günnük nolur söyle anneme üzülmesin, ağlamasın artık... senağlama

X