Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlükcüm
pazar günüm çok güzel geçti.inanmazsın saat 12 de kalktım.:eek: sonra balkonumuzda güzel bir kahvaltı yaptık eşimle.ben evi süpürdüm eşimde sildi çok şaşırdım benim eşim ev işlerinde pek yardımcı olmaz.saat 4 gibi dışarı çıkalım dedi :1shok:bunada şok oldum ben derim genelde o pc başında oturmayı tercih ederdi ama.değişiyor sanırım kocacım.bol bol gezdik yemeğimizi yedik evimize geldik.beraber birbirimize sarılıp maç seyrettik :nazar: güzel bir hafta sonuydu.
ALLAH'ım hepimizin evinden mutluluğu ve huzuru eksik etmesin inşallah a.s.

mrb.günlük çok şükür evdeyim !!
geçenlerde eşim iş gezisi için 3 gün istanbulda olucam dedi bende inat edip yanında gittim uçakta kadının biri bağırmay başladı motor arızalı herkes insin sorunları varmıs kadının ama ben hamileyim diye sanırım cok korktum inene kadar rahat değildim ertesi gün kardeşimle gezerken bi trafik kazası geçirdim iki araba birbirine girdi arkadan otobüs carptı
öğrendimki evet emniyet kemeri hayat kurtarır hastaneye götürdüler neyseki bebek iyiydide rahatladım şimdi şükrediyorum o arabadan nasl sağ çıktık inanamıyorum
allah beni bebeğime aileme eşime bağışladı ve düşmanıma yasatmasın o korkuyu

ARAYIŞ

"Her şey bitti,hayat bitti"
Yok artık,bıraktım onları bir kenara.
Mutluyum artık,biliyorum çünkü yarınlar yaşanacak..

Elimin uzandığı yere değil uzanabilceği yere bakıyorum artık.
Umut,umut varsa bir işin içinde
Yaşanır yada yaşanmaz ama umut vardır,
Mutluyum artık.

Hüzünlerimi bir kenara koydum birde mutluluklarımı,
baktım ki aldı beni hüzünlerim,attım onları verdim hüzünlerimi.
Yeni bir sayfa açtım kendime, mutluluklarımıda aldım tabiki yanıma.

Hayat bir sanattır,yaşamaksa bir zanaat,
ben bu zanaate baş koydum, kim bilir belki sanatçı olurum!!
Hayat bir sanatsa eğer nerden baktığın çok önemli.
Önünde bir çok yol vardır,ben mutluluğu seçtim.
Artık herşey daha güzel tozpembe bakıyorum hayata,
ama asla bir poliyanna gibi değil.
hayat acımasız,adaletsiz belki ama işte bu hayat..

Nasıl bir insanı kötü yoldan kurtarmak için onu kabulleniriz
hani ona sımsıkı sarılırız ya. işte hayatı öyle kabullenmeli,
öyle bağlanmalıyız, kim bilir belki o zaman daha yaşanır olur hayat,
içindeki kötülükleri öyle sileriz bu dünyadan!!

Sevmek sevilmek en güzel şu hayatta.
Her insan sevilmek ister.
Peki bunun için ne kadar çaba gösterir?
İşte o çabayı göstermek önemli olan!!
O zaman hayatın tadı denilen şeyi elde edebiliriz..

Hayat tatlımıdır acımıdır?
Tatlı insanı hasta edeblir, acıda öyle tabiki,
önemli olan ortasını bulmak!
Acısıyla tatlısıyla madem böyle bu hayat, neden mutsuz oluyoruz?

Sonsuzluğun sonunda gibi hissetemek kendini bilirmisiniz?
Ben bilirim!
Bunun tek bir tarifi var oda;mutsuzluk,karamsarlıkdır.

Belki hayat bizle oyun oynuyor o zamanda bizde bu oyuna katılırız,
kim bilir kazanan belki ben olurum ama oyunun dışında kalırsan her zaman kaybedersin!!
Bazen bir şeyleri kazanabilmek için kayıp vermek gerekir,
ben o kaybı kendimden verdim.
Artık kazanma zamanı!
Ne istediğimi biliyorum,ne olmam gerektiğini biliyorum.
Ama bunlar istekler ve gereksinimler.
Umut ediyorum baraşıcam diyorum biliyorum yapabilirim o zaman neden duruyorum?

Bu hayatta insanlara eşit dağıtılmış tek şey zamandır.
Zamanı iyi kullanmak çok önemli,
iyi kullanan başarılı olur ,geç kalmışlar geriden gelir,
önemli olan onu kullanmak boşa harcamamak.
Elimizdekini kullandığımız zaman elbette bir yerler geliriz
ve bende artık elimdekileri kullanıyorum, hiç bir şey için
şuan geç kalınmış değil herşey seyrinde devam ediyor,
ben bana verilen zamanın gerisinde değilim bunu biliyorum,böyle düşünüyorum
çünkü artık mutluyum

Melih Rıza BATAK

bugün çok umutsuz ve karamsar gibi bir ruh halim vardı,sabah yataktan kalkıp işe gitmek bile içimden gelmemişti..iş yerime girdiğimde buz gibiydi herşey,bana ait olan herşey..tuhaf bir ruh halim,hüznüm vardı...takiiii bu şiiri okuyana denk..bazen bazı şeyleri değiştirmek için ya bir arkadaşın ile konuşmak,dostun ile dertleşmek yetiyor..
bende bugün çok ağladım sebebi yoktu belki ama içimdeki o hüznü atmak için ya kendimi boşluğa terk etmem gerekiyordu,yada ağlamam..ben ağlamayı tercih ettim,hıçkıra hıçkıra ağlamayı....
Allahım kiseyi çaresiz bırakmasın..
Sizleri çok seviyorum a.s.

nbrs günnük nassın
ben iyidir işte bügün kaydımı yaptırdım spora yarın başlamam lazım ama aksilik işte koçiş göreve gidiyor afyona 4 gün yok ee bende spora gidemicem o geldiği zaman artık.napçam bilmem koçişte ok sıkıcı bir hafta beni bekliyor.oğluşumla oturcaz artıkın.kk ya takılırım artık geç saate kadar.temizlik bitti çok şükür bende bittim.birazdan dizim var yol arkadaşım gidiimde onu izleşeyim bariii.güzel bir dizi beğendim ilk bölümü 2 hafta önce yayınlandı 2.bölüm çok şükür bu hafta yayınlanacak.yaa şu eski taşındığım yerde çok iyi komşularım ar demiştim yaa çok iyi anlaşırdık hele eda abla ailemden biri gibiydi hergün birlikte yer içerdik ailecekte görüşürdük her işime yardım der efeye çok bakardı.ama nedense insanlar çok değişken yaa burya taşındığımdan beri pek bir soğuk bana karşı.acaba gözden ırak olan gönülden de ırak olur diye bunamı denir.anlayamıyorum şu insanları ben yaaa nedir yani ne derdi var anlamış değilim.amaaannn uğaraşamıyacağım insanlarla insanları anlamak hakketten zor ne istediklerini bilmezler işte.boş ver be günlük bizbize yeteriz artık insanları çok sevmiyeceğim kendimi onlara alıştırmayacağım ve bundan sonra hiç iyi olmayacağım.neyse hade byyss akşam akşam beni kızdırdılar gene ooooff ne haliniz varsa görün diyeceğim

günlük,
bugün de mutfagimi temizledim, kakilmisa bilem tas cikartirim demüzlük hususundafisfisfis
simdi, cay icip, acik dedi kodu molasindayim.bugün icin bu kadar demüzlük yeter.

hic bisey guzel gitmiyo gunluk cok kizginim anlatamam o duydugum lafi daha unutamiyorumsenağlama biliyorum zamani var zamani geldiginde benimde bebisim olacaksenağlama insanlari anlamiyorum susuyorum susuyorum olmuyo icim icimi yiyo senağlama olsun artik rabbim isteyen herkese ver rabbim sabredicem ama o insan kiligina girmis seytanlari uzak tut benden lutfen siginacak kimsem de yok senden baska annemde yanimda degilki cevap versin korusun kizini senağlamasenağlama ...........:a015:

Bu gece sana yazamadan edemedim.Bir iki satır yazayımda konuşalım seninle.
Bu günüm iyi,birazda yorucu geçti.Koşturdum durdum.
Günlükçüm sana bir şey soracağım.anlatacağım.5-6 ay önce ben kürtaj oldum,istemeyerek,inanırmısınhala etkisindeyim.Bir oğlum var on yaşında bu da ikinci hamileliğimdi.İlk kez kürtaj oldum.Allahım bu ne acı.....uszun süre kendime gelemedim.
Geceleri ağlama krizleri mi dersin,kabusmu dersin ruh gibi geçti bir ,iki ayım.Rahatsızlığımdan dolayı doktorum izin vermedi doğurmama.sakat olma riski çok yüksekti.sakıncalıydı.Ama ben çok etkisinde kaldım.acaba çok mu uzattım.Diğer arkadaşlar kürtaj olduklarında benim gibi mi oldular acaba.Yoksa benim psikolojimde birşey mi var.Hala hatırladıkça içim sizlıyor.Nerede yeni doğan bir çocuk görsem içim cız ediyor,kıskançlıkmı desem,acı mı desem tuhaf biir duygu.Benim de iknci çocuğum olacaktı.ve ben bunu sonlandırmak zorunda kaldım.En çok beni ne etkiledi biliyormusun günlükçüm,oğlum bebeğin alınacağını duyunca hıçkıra hıçfkıra nasıl ağladı bir bilsen o anı hiç unutamıyorum.Anneciğim dedi benim hiç kardeşim olmayacakmı.Bana gün ver 1 yıl,5 yıl,on yıl, 20 yıl beklerim anneciğim dedi.bu sözler beni dernden yaraladı.üzdü,hatırladıkça içim cız ediyor.oğlumun kardeşi olamayacak.doktorum izin vermiyor.Bu durum beni çok üzüyor.Gerç sende herkes de işte Allah sana bir evlat vermiş daha ne istiyon diyebilirsin ama bu iki evlat hikayesi beni derinden etkiledi ,etkilemeyede devam ediyor......İçimi sana açtım,kimseye hislerimi
tam olarak anlatamadım,eşime dahi...onu üzmemek için.Ama sana anlattım.Artık sen benim sıdaşım arkadaşımsın günlükçüm.
Tüm KK'lılar sevgiyle kalın..........

günaydın günnüüükk
bi süre uğramadım sana kimsenin içini karatmak istemiyordum
sanırım biraz daha yorun hissediyorum kendimi günlük
görülmemiş yarım kalan hesaplarım var istanbuldan
bir hayat alacağım var
yakın zamanda gidicem günlük kim bana ne yaptıysa ödetmeye gidicem
canımı yakanlara bir iki sözüm var günlük
NE İSTEDİNİZ BENDEN?
içimdeki şu ateşi söndüremiyorum günlük azalacağına hergün dahada çoğalıyor
kafama taktım ne pahasına olursa olsun gidicem istanbula benden alınanların hesabını sormaya
ben değil günlük beni bu kadar kinci yapanlar
UTANSIN!!!!

günaydın günlük gece mide bulantısından hiç uyuyamadım.o yüzden sersem gibiyim.bugün annemin tomogrofisi çekilecek inşallah kötü birsşy çıkmaz.annem canım annem seni çok seviyorum.beni sensiz beni sevgisiz bırakma.kızın.....

Günaydın ;
pek bir soğuk mu oldu ne?bu günaydın
değil aslında inan değil günlük.
Başım ağrıyor yine.Bıktım şu migren krizlerinden.Bu aralar çok yoğunlaştı.
Sanırım stesten.Olsun ne yapalım geçicek.Ölüm yok ya ucunda.Amaaaaannn ölüm olsa ne olur.
Yaşadığım mutluluklar yeter bana.Buna da şükür.
Allah dert verip derma aratmasın.
Ne acılar çekiyor insanlar günlük.
Dün yoğundum çok hemde.
İşten çıkınca az buçuk çarşıda işlerim vardı onları halletim eve gittim.
Ve anneciğim güzel bir haber verdi.
Daha önce karşı dairemizde oturan ve tayin dolayısyla Ankaraya taşınan bir aile dostumuz vardı.
İbrahim abi.. çok severim onları gecemiz gündüzümüz bereberdi.
Hatta berrin abla 2 . bebek müjdesini bizde bir pazar kahvaltısı sohbetinde vermişti.
Ve bana kız olursa adını sen koy dediler.Senin gibi çatlak olsun dediler.
Ve kız oldu ismini ben koydum.İsim annesi oldum.
Minik Nisamız gerçekten de bana çok benziyor huy olarak süslü kokoş birşey.
Ne çok uzattım sıkıldın günlük biliyorum.
İşte İbrahim abicim gelmiş çok sevindim görünce.Takıldı şakalaştı durdu.
Sözlü olduğumu söyledim.Eyvahh eyvahh yandı çocuk gidim bir söyliyim yol yakınken vazgeçsin diyoorr yaa.
Ama gerçekten sevindim gördüğüme
Şimdilik baş başşşş günlükçüğüm

günaydın günlüğüm....
neredeyse bir haftadır uğramadım sana biliyorum belki kızmışsındır
belki de oh be kafamı dinledim demişsindir bilemicem
ama bende hiç değişiklik yok be günlük benneyaptımki
o yüzden gelip boşyere sayfa doldurmak istemedim....iyi düşünmüşüm dimi tatlicadiarzu
sınav stresim var günnük bu haftasonu sınavlar var ve ben yine leyla moddayım
bu sene bitsin şu okul artık öööö geldi kuscam vallaaa :çok üzgünüm:
çalışmadanda olmuyor biliyorum ama artık çalışma hevesimde kalmadı nolcam ben böyle günlükfisfisfis
depresyonda olabilirmiyimki....
galiba öyleyim bugünlerde daha bir özledim o malum şahsı:eek:
aramızda dağlar yollar var günlük neredeyse bir yıl oluyo görüşemeyeli(yani yüzyüze)senağlama
off günlük o da benim kadar özlemişmidir sencee
en kısa zamanda gelcem dedi günlük inşallah biran önce gelir dua et banaŞeniz
tüm K.K güzel bayanlarına selam olsun....

Son düzenleme:
günaydın günnüüükk
bi süre uğramadım sana kimsenin içini karatmak istemiyordum
sanırım biraz daha yorun hissediyorum kendimi günlük
görülmemiş yarım kalan hesaplarım var istanbuldan
bir hayat alacağım var
yakın zamanda gidicem günlük kim bana ne yaptıysa ödetmeye gidicem
canımı yakanlara bir iki sözüm var günlük
NE İSTEDİNİZ BENDEN?
içimdeki şu ateşi söndüremiyorum günlük azalacağına hergün dahada çoğalıyor
kafama taktım ne pahasına olursa olsun gidicem istanbula benden alınanların hesabını sormaya
ben değil günlük beni bu kadar kinci yapanlar
UTANSIN!!!!

Günlük sineğin kulağına fısılda.
Boşversin ona yapılanları Allaha havale etsin.
Yaradan herşeyi bilip, duyan
Kötülükten maraz doğar.Annemin baş lafıdır.Sana taş atana sen ekmek at der hep.
Hiç muatap olmasın.Can sıkmaya değmez.
Eğer o kişilerden zarar görmüşse salsın ipini gitsinler nereye isterlerse.
Muatap olmak onlara söz hakkı tanır.
Susmak en büyük erdemdir.
Bunları fısılda ve ekle onu seviyorum ve iyiğini istiyorum.
a.s.

Gunluk...
Annem gideli evin butun yuku bana kaldi, isden çikip eve kosuyorum, bulasik, yemek, çamasir derken, dun kendimi zor attim yataga...

Babam dun rahatsizlanmis is yerinde, bir iki saat uzanmis, kalbi sizlamis beni aramamis, simdi panik yapar uzulur diye...kizdim...çok kizdim...ya birsey olsaydi allah korusun ??? ne yapardim ben !!!
Dun soz istedim babamdan, aniden bana tel açacak, insallah birsey olmaz...onu o kadar seviyorum, guzel Rabbim butun hastalik geçiren anamiza - babamiza, ailemize acil sifalar versin.

Nisanlim, pek dustu uzerime, bi gorsen, ne mesajlar susuyor, ne aramasi
ama ben taviz vermiyorum
kanatti kalbimi...kolay kolay pas vermem artik...anlasin kiymetimi dimi gunluk ?

Gittikçe de ailesinden iyice sogudum...annem gitti, yine ne aradi ne sordu annesi...insan bi merak eder, ama ogluna "orda çok vakit geçiriyorsun, bizi unuttun" demeyi biliyor ama..

sonumuzu hayir etsin Rabbim...gerçekten ne olacagini bilmiyorum :1no2:

Herkese kucak dolusu sevgiler a.s.

sevdigim beni sevmiyormus sevmemiş sevmeye calısmıs dün bunu bana söyledi ne hayaller kurarken ne hale geldim o bilmesede yüregim yanıyo,içim parcalanıp daglanıyo günlük.. ne diyimki,ne söylenebilirki hersey bir oyundan,yalandan ibaretmiş.. belki o hiç bilmeyecek ama ben onu sevmeye devam edecegim..bana yaptıgı bu zulme karsılık yinede sevmeye devam edecegim.. o bilmiyo ama ben hergece gözyaslarıyla uyuyup uyanıyorum bunları buraya yazmazdım günlük ama icime ata ata hasta oldum gecen ufak bi kalp krizi gecirdim okadar bunaldımki ben onsuz ne yapıcam derken o ise dün bana neler söyledisenağlama cok kırgınım günlük cook.. bu kalp nasıl tamir olur bilemem bildigim tek sey var zor bi hayat beni bekliyor.. dersenki gelir gecer unutursun unutmak öylesine sevenler için gecerlidir ben ona seni seviyorum derken sevginin ne oldugunu bilerek söyledim onun gibi sevmeye calısmak icin söylemedim söylemedim.... bir gün bir baskasının eşi olsamda kalbimde hep o olacak o bilmesede cekip gitsede.....

Son düzenleyen: Moderatör:
canım günlükçüm senin yüzünden diğer 15 yıllık günlüğümü ihmal eiyorum artık pek uğramıyorum sana yazmak daha mutlu ediyor beni işten bıktım artık ev hanımı olmak istiyorum evimde oturup tenbellik yapmak istiyorum koşturmaca olmadan yemek yapmak gece yatağıma yorgun değilde mutlu yatmak istiyorum yaz tatili gelsin ablamla doyunsuz günler geçirip güzel tatil yapmak istiyorum canım yeğenlerime sıkıca sarılmak istiyorum ama çok özledim

Günaydın günlükcüm..
Anlatacak çok hikayem var ama yine susuyorum bak her zaman olduğu gibi..
Pazar günü kocamla bir toplantı yaptık. Eğrisiyle doğrusuyla hayatımızı masaya yatırdık.Hiç ağlamadan anlattım herşeyi. Ne kadar katılaşmışım ben be günlük.benneyaptımki
Bana baktı;"Haksız olduğun bir tek konu var diyemem" dedi ve boynunu büktü,böyle güzel laflara kanmıyorum işte bak yine yumuşamış değilim. Günlerden pazar olması nedeni ile telefonlarımız hiç susmadı ama toplantımızı bölmedik,hiç bir telefona cevap vermedik. Biraz sakinleşince yemeğe gitmeye karar verdiğimiz an kapımız çaldı.. Aaaaaa niye şaşırıyorsun günlük,sen hala alışamadın mı pazar baskınlarına,aşk olsun yani sen de bir alemsin..:mymeka:
Neyse baskına gelenleri dışarıda yemeğe davet ettik,kabul etmediler biz de onlar içeri girmeden hep beraber dışarı çıktık. Onlar evine geçti biz yemeğe gittik. Kaç zamandır canım krep istiyordu,pek güzel yapmışlar mantarlı hem de.:1rolleyes:
Düne gelince çok sakindik,pazar toplantısından hiç bahsetmedik,dışarıda yedik yemeğimizi yine,evimize dönünce dizi izledik,uyuduk..
Bu sakinlik ve durgunluk bizi nereye götürecek bilmiyorum..fisfisfis
Yazmıcam demiştim ama bak yine döktüm içimi.. Ne diyeyim günlükcüm,Allahım herşeyin hayırlısını versin inşallah!:eek:
Şimdilik kaçayım ben,sen kal sağlıcakla,gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun...Şeniz

Bu gece sana yazamadan edemedim.Bir iki satır yazayımda konuşalım seninle.
Bu günüm iyi,birazda yorucu geçti.Koşturdum durdum.
Günlükçüm sana bir şey soracağım.anlatacağım.5-6 ay önce ben kürtaj oldum,istemeyerek,inanırmısınhala etkisindeyim.Bir oğlum var on yaşında bu da ikinci hamileliğimdi.İlk kez kürtaj oldum.Allahım bu ne acı.....uszun süre kendime gelemedim.
Geceleri ağlama krizleri mi dersin,kabusmu dersin ruh gibi geçti bir ,iki ayım.Rahatsızlığımdan dolayı doktorum izin vermedi doğurmama.sakat olma riski çok yüksekti.sakıncalıydı.Ama ben çok etkisinde kaldım.acaba çok mu uzattım.Diğer arkadaşlar kürtaj olduklarında benim gibi mi oldular acaba.Yoksa benim psikolojimde birşey mi var.Hala hatırladıkça içim sizlıyor.Nerede yeni doğan bir çocuk görsem içim cız ediyor,kıskançlıkmı desem,acı mı desem tuhaf biir duygu.Benim de iknci çocuğum olacaktı.ve ben bunu sonlandırmak zorunda kaldım.En çok beni ne etkiledi biliyormusun günlükçüm,oğlum bebeğin alınacağını duyunca hıçkıra hıçfkıra nasıl ağladı bir bilsen o anı hiç unutamıyorum.Anneciğim dedi benim hiç kardeşim olmayacakmı.Bana gün ver 1 yıl,5 yıl,on yıl, 20 yıl beklerim anneciğim dedi.bu sözler beni dernden yaraladı.üzdü,hatırladıkça içim cız ediyor.oğlumun kardeşi olamayacak.doktorum izin vermiyor.Bu durum beni çok üzüyor.Gerç sende herkes de işte Allah sana bir evlat vermiş daha ne istiyon diyebilirsin ama bu iki evlat hikayesi beni derinden etkiledi ,etkilemeyede devam ediyor......İçimi sana açtım,kimseye hislerimi
tam olarak anlatamadım,eşime dahi...onu üzmemek için.Ama sana anlattım.Artık sen benim sıdaşım arkadaşımsın günlükçüm.
Tüm KK'lılar sevgiyle kalın..........

günlük cancana söyle üzmesin kendini daha fazla ben de tek çocuğum kardeşim yok ve sebep cancanın oğlunun kardeşinin olmayışıyla aynı.Benim annem de bebeğini aldırmak zorunda kalmış kalp hastası olduğu için.Annecim de çok üzülmüş özellikle bebek alındıktan sonra anneme sen bu bebeği doğururdun bişey olmazdı demiş doktorlar Çok üzgünüm çoook :eek:klava: o zaman annem daha da çok üzülmüş.Herşey olduktan sonra bunları söylemenin ne anlamı var dimi günlük bazen doktorlar da patavatsız oluyo demek ki

ben iyiyim günlük ilk finalime girdim bugün çok güzel geçti.Yarınki biraz zor ama atlatırım onu da merak etme sen
KKlılar kendinize iyi bakın üzmeyin kendinizi öptümmm a.s.

nbr günlük
ben bildiğin gibin işte koçiş gitti afyona hafta sonuna kadar yok
yanlızım gece gündüz kafayı yemezem iyi.hava güzel ama korkuyom çocuğu dışarı çıkarmaya burası çok yeşillik orman gibi bi yer kene falan olur yılan görmüşler zati ondanda korkuyom.çok dikkatli olmak lazım bu gün çıkarım biraz dışarı dışarı dediğim kapı önüne.haziran sonu gelsene defolup gitsem buradan beee.neyse sora gene gelirim efe rahat vermiyor çekiştirip duruyor beni yemeğini yedrecem hdee byyss

bugün kötü başladım be günlük :kızgın:
sabah sabah eşime kızdım ya 2 yıldan beri giydiğim pantolonu giydim bu sabah
yok neymiş popom çok çıkıyomuş pantolondan
ya 1.65 boyum var 50 kiloyum popommu varki çıksın.
deli etti beni sabah sabah. yazlıkları giymeye başladım ya
bir ay gider böyle.neyse sabah sabah kızdırmayayım dedim çıkardım başka pantolon giydim.adamın suratı halen 5 karıştı aman banane ya gıcık etti beni sabah sabah.

az öncede diğer departmandaki arkadaş geldi ağzımı aramaya.yok efendim niye çocuğum yokmuşta.ne iyi kocam varmışta.onun gibi kocam gece yarısı gelse naparmışım.ALLAH'a şükretmeliymişim filan vs.duyanda derki ben ona kocamı şikayet ettim.ben hergün ALLAH'a şükrediyorum zaten.ama çocuğum tedavisiz olmuyor malesef onuda anlatıp milletin ağzına sakız yapamam kendimi.:1no2: bende dedimki herkez kendi derdini bilir.zamanı geldiğinde yaparım.senmi bakacaksın benim çocuğuma? :mymeka: dert oldu herkeze ya.
neyse bugün ters başladım ters gidiyor.yemeğe gideyimde sakinleşeyim biraz.
herkeze stressiz günler diliyorum

X