Kadınlar İçin Çekicilik Telkinli Ses Dosyası

ya bir sorun var ındıremıyorum ama cok ıstıyorum ındırmeyı kızlar noluuur yardım edın mail adreside vereyim ordan atın nolur nolur nolurrrr aise_00@hotmail.com

canm msnin aç göndereyim ekledim seni

canım pcnın basından ayrılmıstım bı surelıgıne kacırdım senı ınsallah tekrar karsılasırız ayy ole bı hıssedıyorm kı sankı zaman aleyhıme ıslıyor daha ozguvenlı cekıcı olabılecegım anları kaybedıyomusum gıbı bu aralarda gene komplekslerim tavan yapmıs durumda uff

Arkadaslar premium uyelik istiyor ya .s .s indiremedim bn baska bir siteye yukleseniz... dilandau mesela hizli da iniyor

kızlar bu telkinleri tek tek mi dinlemek gerekiyor ? göğüs büyütmeyle bunu bir arada dinlesem olur mu?

bana saçma geldi kızlar insanın burnunu kaldırır bence bu kendi kendinize havalara girersinz kendi kendini seksi bulman önemli deil ki başklarının bulması önemli sonuçta

özgüven telkinli ses dosyası daha mantıklı bence bundan

o var mı acaba :26:

bugün dinlemeye başladım . işe yarayacğını düşünüyorum ben. teşekkürler paylaşım için :) ayrıca müzik çok güzel :)

sen kendini güzel hissetmezsen istediğin kadar güzel ol gene birşey olmaz :) onun için bence... özgüven telkini gibi zaten

Saçma geldi bana boşuna kandırmayın insanları
Telkinler sadece dinleyen kişinin bilinç altını etkiler
Bunla sadece kendiniz inanırsınız çekici olduğunuza.

tamam işte...
zaten önemli olanda sizin inanmanız...
herşey sizinle başlıyor unutmayın...
başkaları sizi sizin kendinizi gördüğünüz gözden görür çünkü...
kimsenin başka bir seçeneği yok...

Kilo aldıran telkin var mı elinizdeeee benim tek derdim kilo almak yaa Yüzümeee, basen ve kalçalaraaa bacaklaraa .... var mı?
var mı? var mııı? noluuurrr

ayy bu mukemmel olmuşş hazırlayanın ellerıne saglık :)

benmde göbüşüm küçülsün erkek arkadaşım akıllı olsun

canım verdiğin linke tıkladım ama sacma sapan yerler acılıyor ve bilgisayarım kasıyor.Baska bi link verebilirmisin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…