Kadınlar İçin Çekicilik Telkinli Ses Dosyası

Parfait

Firüsünüm seniiinn :)
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2011
223
14
Kendine güvenmeyen, ilişkilerinde başarısızlık yaşayan kısacası daha cekıcı, olumlu ve de pozıtıf olmak ısteyen bayanlar 4 hafta boyunca günde 4-6 saat arasında bu telkini dinlemeliler. telkini keman sesıyle susledım bu sefer :)
bılmeyenler ıcın kısa bır dıpnot geceyım.. bu ses dosyasında yalnızca muzıgı duyacaksınız.. telkın muzıgın ıcıne gızlenmıs bır sekılde bılıncaltınız tarafından algılanmak uzere hazırlanmıstır

Telkin İçeriği

Bir şeyler oluyor!..

Artık erkeklerle ilgili tüm olumsuz inançların yok oluyor ve farkına varıyorsun, erkeklerin büyük bir çoğunluğu seni arzuluyor!

Hayatın değişiyor, ışık saçan çekici, esrarengiz ve karizmatik bir yapıya bürünüyorsun.

Hayat artık sana istediğin her şeyi getiriyor.

Artık erkeklerle çok rahatsın

Bir çok erkek senden çok hoşlanıyor

Girdiğin her ortamda fark edilen çekici biri olduğunun farkına varıyorsun.

Girdiğin her ortamda fark edilen çok çekici bir insansın sen.

İnsanları olumlu yönde etkiliyorsun, her geçen gün güzelliğin artıyor, bir elmas gibi parlamaya başlıyorsun.

İnsanlar senden etkileniyor ve seni seviyorlar.

Seni gören erkekler ayrı bir etkileniyor, erkeklerin aklı başından gidiyor…

Tüm erkekler sana bayılıyor.

İnanılmaz bir güzelliğin ve çekiciliğin var, doğallığın insanları büyülüyor.

Müthiş bir güzelliğin ve çekiciliğin var. İnsanları büyülüyorsun.

Anlaşılamayan farklı bir şey var sende caziben erkeklerin aklını başından alıyor.

Sen çok güzel konuşan, insanları rahatlatan, anlatan ve anlayan bir insansın.

Kendine güveniyorsun. Ve insanları etkilemek hoşuna gidiyor.

Evet! Kendine güven. Sen farklı ve parıldayan bir kişiliğe sahipsin.

Bir çok erkek seninle tanışmak için haber gönderiyor, bu durumu severek kabulleniyorsun

Ve biliyorsun ki sen çok güzel ve sexy bir bayansın..

Bu duruma minnetle teşekkür ediyorsun..

Son düzenleyen: Moderatör:
Emegıne saglık canım cok ıyısın guzel olmus tesekkurler

rica ederim cnm
ne demek her zaman elımden gelenı yaparım

çok ama çok teşekkür ediyorum
kötü giden bi ilişkininn düzelmesi için telkin istiyorum hemdee çok istiyorum
eğer bunu yaparsan sana dua edicemm
şimdiden teşekkürler :)

daha önce dünyanın parasını verip aldığım bir set vardı. başarı ve daha iyi öğrenmek başlığı altında sübliminal mesajlar içeriyordu. oldukça faydasını gördüm. kilo ile ilgili olanı dinliyorum 2 gündür.
şimdide bunu indiriyorum. faydalarına inanıyorum. teşekkürler emeğin için :13:

çok acayip bir şy yaa okurken bile salak bi gülümseme oldu yüzüümdee bnmm :}]

ya arkadaşlarr yardımcı olursanız sevıncem ındıremıyorum ben bu dosyaları cahıl cuheyla kaldım ortadaya yok hızlı ındır yok yavas ındr uye ol fılan bırı yol gostersn lutfen

ya arkadaşlarr yardımcı olursanız sevıncem ındıremıyorum ben bu dosyaları cahıl cuheyla kaldım ortadaya yok hızlı ındır yok yavas ındr uye ol fılan bırı yol gostersn lutfen

Aynen bende :44:

rica ederim cnm
ne demek her zaman elımden gelenı yaparım
emeğine sağlık güzellik bende bişi rica etsem şu ara sermaye piyasa kurulunun sınavına hazırlanıyorum bana ve diğer ders çalışıp sınav geçmek zorunda olan arkadaşlara mesela çalışırken dinleyebileceğimiz şu bi dolu ezberi kafamıza kazıyacak bişi hazırlayabilir misin

Saçma geldi bana boşuna kandırmayın insanları
Telkinler sadece dinleyen kişinin bilinç altını etkiler
Bunla sadece kendiniz inanırsınız çekici olduğunuza.

ben göğüs büyütmek için hazırladığınız telkini dinliyorum bunuda indirdim ilk önce cok teşekkür ediyorum ben böyle şeylere inanıyorum:) Fakat bu çekicilik telkininde sesinizin frekansı yüksek sanırım müziğin içinde bir cızırtı var iyi dinleyince anlasılıyor iyi gömülmedimi acaba diye merak ettim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…