kadinlar arasi kiskanclik icin taktikler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir arayış içine girdiğiniz için siz farkında değilsiniz ama onlar sizi çoktan kendilerine benzetmişler .

Oysaki böyle şeylerle uğraşmayarak farkınızı koyabilirdiniz...

Yeteri kadar komikler. Gülüp geçin, fazla lafa söze karışmayın, az görüşün. Bundan öte taktik mı var?

Onlara onlar gibi yaklaşıp kendinize güldürmeyin Allah aşkına.

31 Mayıs 2022 Çıkarcı mıyım😶? konusunu yazan kadınla , bugünkü Çıkar Dunyası mı hep .. ??? konusunu açan ve bu yorumu yapan kadının aynı kadın olması çok üzücü.

Keşke zayıflarken, sadece fazla kilolarınızı kaybetseymişsiniz.

Almak durumunda kaldığınız "yazlık ev"i forumda aynı günde önce konu açarak , sonra yorum yaparak insanların gözüne sokacak kadar da mütevazisiniz maşallah.(!) 😒

Bir de malıyla , parasıyla övünen, muhabbet konusu yapan insanlar olsanız ; ne yapacaktınız acaba. 😒
Diyorum ya sonradan görme, ufak tefek kendini beğenmişlikler işte.

Çok kezbanımsı haller ya Allah aşkına neyinizle çatlıyonuz hani bu coğrafyada ne olabilir ki deli gibi kıskanılacak? Hepiniz evde müge anlı karşısında hamur işlerini gömüp gömüp işsizlikten birbirinize sarıyorsunuz heralde.

Son düzenleme:
Çok kezbanımsı haller ya Allah aşkına neyinizle çatlıyonuz hani bu coğrafyada ne olabilir ki deli gibi kıskanılacak? Hepiniz evde müge anlı karşısında hamur işlerini gömüp gömüp işsizlikten birbirinize sarıyorsunuz heralde.
Çok haklısınız sanki içlerinde kylie jenner kadar zenginler var birde yarışa girmişler .Hepsinin hayatı aynıdır

Sorun sizin kendi arkadaşlarınızı bırakıp eşinizin çevresi ile takılmanız. Neden kendi emek verdiğiniz, yaşanmışlıklarınız olan kafa dengi arkadaşlarınızla değil de bunlarla görüşüyorsunuz? Eşinizi kendi çevrenize dahil edin.
Siz durumdan memnun da sadece nasıl yarışacağınızı bilmiyor gibisiniz.
Takın dirseğe kadar bileziklerinizi, yapın Bihter makyajınızı, giyin topuklularınızı, kibirli bir havaya sokun kendinizi, biraz da ağzınızı yaya yaya, üstten üstten konuşun, hayırlı olsun.

O değil de 700 bine yazlık nerde acaba? Bizim yazlığın ikizini koymuşlar ilana 6 milyondan, 2 sene önce 800’dü. Hayır, çeşme, bodrum, marmaris vs bilindik bi yer de değil.

700 e görürsen hayrına bir haber ver bizlere de :rolleyes:

Cebinizde sizi rahatsız eden 700 bin tl niz varsa yazlık konumu vermek için değil ancak cebinizi rahatlatmak için yardım edebilirim.😎 Fazlalıklarınızı verip rahatlamanız için Iban no ..... 😂😂

Benzer durumda olduğum için tahmin yürütüyorum, farklı bir yere taşınmıştır belki 🥲
Aklıma gelmedi açıkçası :) yine de maruz kalmaktansa kendi seçimlerimi yapmaya çalışırdım.
Konu sahibi deseydi ki buna maruz kalıyorum, ne yapayım? Bu başka bir şey olurdu.
Ama böyle böyle, ben de onları çatlatayım, biraz avam oluyor :)

Aklıma gelmedi açıkçası :) yine de maruz kalmaktansa kendi seçimlerimi yapmaya çalışırdım.
Konu sahibi deseydi ki buna maruz kalıyorum, ne yapayım? Bu başka bir şey olurdu.
Ama böyle böyle, ben de onları çatlatayım, biraz avam oluyor :)
Yok ben de aynısını yazdım, gereği yok zaten cümleleriyle onlardan farklı olmadığını belli etmiş. Kendi içimdeki dramı yansıtmak istedim sadece 😅

Uzak dur, basin agrimaZ.. sanimiyet arttikca, hayatlarinizin detaylarini ogrendikce kiskanclik olur.. kardesler arasi bile oluyor elalem nedir yani😐😂

Evlenince kendi arkadaşlarını unutan birinden çok da bişey beklememek lazım 😒
Yap bi cheesecake, sonra git mıç ağızlarına😏

Cebinizde sizi rahatsız eden 700 bin tl niz varsa yazlık konumu vermek için değil ancak cebinizi rahatlatmak için yardım edebilirim.😎 Fazlalıklarınızı verip rahatlamanız için Iban no ..... 😂😂
Kredi kartlarına borçla yaşıyoruz . Nereden olacak 700 binim. 😅😃

Kendinize onlardan uzak farklı bir sosyal çevre kurun ve onlarla yaptıklarınızı boyuna anlatin .
Yiyin için gezin onlarsz sonra arkadaşlarımla bunu bunu yaptık diye anlatin

Merhaba kizlar. Evlendikten sonra cevrem degisti malesef. Cogu kadinin yasadigi bir problemdir bu. Kendi arkadaslarimla samimi dogal gercek bir iliskim vardi ama simdi cevremde hep esimin cocukluk arkadaslarinin esleri var ve abartmiyorum ufak tefek cinayetler ekibi gibiler. Hasetler guzellikleri takdir etmeyi bilmiyorlar hep bir yaris icerisindeler en cok kim geziyo en zayif kim, kim daha guzel kimin esi daha cok yardimci.bu durum beni cok yordu. birde tabiri caizse birkacinda cirkin ozguveni var. Sana asla iltifat etmezler ama senden hep iltifat beklerler. sen iltifat etmezsen kendi kendilerini overler. simdi ben bu kizlari cildirtmak istiyorum, hasetler ya zaten kudursunlar istiyorum tak etti cunku :) bana akil verin kizlarr please
Kızları çıldırtmak istiyorsanız sizde onlardan farksızsınız. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X