Kadından site görevlisi apartman kapıcısı olurmu

Biraz degişik olabilir soru ama o kadar çaresizmki buraya yazma gereği duydum yine iki tane çocuğum var ufaklar mesleğim yok arkamda yardım edecek kimse yok eşimin düzenli bir calışma hayatı yok 4 yılda 14 tane işten cıktı hala iş beğenmiyor yokluk içinde hayat yasatıyor kayanana kafayı bana taktı huzur vermiyor dısarda calışsam cocuklarıma bakacak kimse yok evde bende düsündüm eşimden boşanıp bir yerde site görevlisi olarak girsem hem evde çocuklarıma bakarım hem aylık alırım diye hiç duydunuzmu kadından site görevlisi kapıcı olurmu
Bizim evimizin olduğu yerde apartman görevlimiz sadece akşamları çöpleri atıp gunduzleride sitenin guvenlik odasinda oturup gelene gecene bakiyordu.
kira derdi yoktu elektrigini gazini vs. biz oduyorduk sigortasi yatiyordu 1.5 asgari ucret maas aliyordu.
Gayette yapıyordu neden yapamayasınız.

Yani bu mesleğin kadı erkeği yok çocuklar kaç yaşında. böyle aklımızdan plan yapmak kolay ama gerçek hayatta öyle olmuyor boşanma aşması bile başlı başına büyük hengame anlaşmalı boşanırsanız istediklerinizi verecek mi devlet boşanmış kadınlara yardım yapıyor ama hepsi 1 2 aylık bir süreç bu zaman diliminde napıcaksınız önce düzen oturtup öyle boşanmanız daha az yıpratıcı olur gibi
Biri ikinci sınıfa gidiyor diğeri iki buçuk yaşında cocuklarım bende sırf boşanma aşamasından gerçek hayattan gözüm korktuğu için kurulu düzenim olmadıgı için kaynanamla kocamın eziyetlerine katlanıyorum ama biandanda böyle kafamdan çareler arıyorum nasıl zarasız bir şekilde boşanıp yeniden çocuklarımla birlikde düzenimi hayatımı kurabilirim diye

X