Kadın hastalıkları.kist

FNA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
40
25
23
Geçen gün rahatsızlandm acil e gittim kan idrar verdim ultrason a girdim sağ tarafımda kist olduğunu söylediler daha sonra ilaçlı tomografiye girdim onun sonucu çıkınca acil kadın doğuma gönderdiler orda da ultrasonla baktılar daha sonra başka gün kadın doğum polikinlige gitmemi söylediler 2gun sonra gittim yine dr ultrasonla baktı büyük boyutta kist olduğunu gerekli tahlilleri yapılması gerektiğini ve gözetim altında olmam gerektiğini söyledi ağrıma çok oldugu icin üniversite hastanesinin acil git dedi bizde gittik orda da baktılar kadın doğuma gidin dedi gittik sıra bulamadık geri acile indik orda idrar kan tahlili aldılar 2tane serum taktılar ve sürekli tansiyomu takip ettiler öğlenden sonra saat 2de ultrasonogramiye gönderdiler ultrason da çekildi geri acile geldik 1saat falan yattm taburcu etti kist patlamamış riskli birsey yok kısaca büyük boyutta kist olduğu halde sürekli ordan oraya gönderdiler tekrar kadın doğuma gelin dediler ama sürekli sağ tarafımda şiddetli ağrım var bulantim çok oluyor kistin boyutu büyük olup nasıl tedavi gördünüz ameliyat mı oldunuz.Bilgisi olanlar beni lütfen bilgilendirsn kafam çok karışık sağ tarafımda da şişlik var

X