kadıköyde buLuştukkk!!!(( 3ü bi arada ))

aybıke hanım masallah durmadan gezıyon :dilcikar:herbulusmada gördukte bızmkınde göremedık o ayrı:mymeka:
dostluğunuz daım olsun senın guzellığını ben zatı bılıyom hepınızı nazardan korusun mevlam

kızlar çok tatlı olmuşsunuz yaa.. inş haftaya ctesi bizde buluşcaz gene :)) ama sizin dostluğuunuz gerçekten çok ayrı ne kadar gusel inş bizde zamanla böle oluruz.. maşallah diiim dostluğunuz daim olsun... aybikim böcuğunude yirim senn :))

teşekkür ederiz canımm
maşallah diyin tabii Allha nazarlardan saklasın

uur böccüm biz evli hatunlarız hafta sonu yaparsanız gelemeyiz tabi yapın hafta içi de glek demi ama

aycaam canım güzel hemşerim :) teşekkür ederim buluşun tabi bursa buluşmasımı nerde ve nezaman
bu arada böcümü yeme teyzesi yazık onaa:çok üzgünüm:

papatya amimm canım inş:Saruboceq:

gelelim şevvalimee tatlı boniboncuğumaaŞeniz bitanem seni çok özledik dön artık aramızasenağlamakulaklarını çınlattık bol bol sen olmasanda adın hayalin hatırların hep yanıbaşımızda :1hug:

:1no2: :1no2: :çok üzgünüm:

çookk tatlısınız hepiniz yaaaa güleryüzünüz hiç eksilmesin inşallaha.s.

amin cnm a.s.

bi yanımız eksikti güzel dostlarımız andık sık sık..
iyki varsınız..
sizleri çok seviorum..

ps:evet mhtap teyzesi pilaf yedi hihihi

bizde seni sevioz bebisim a.s.

canlarım benim çooooook güzelsiziniz yine herzamanki gibi..............

aycaam canım güzel hemşerim :) teşekkür ederim buluşun tabi bursa buluşmasımı nerde ve nezaman
bu arada böcümü yeme teyzesi yazık onaa

oyy oyy oyy kıyamam sana uzulme uzulme ben böcuk sevmem zatii şaka dedim :roflol:

arkadaşlar başta güzel görüşleriniz için teşekkür ederim ben girememiştim topiğe yeni gördüm güzel çıkmısız maşşallah ayrıyetten resimleri mozaiklemek zorunda kalıyoruz aramızda çok iyi insanlar olduğu gibi içi fesatlarda var resimleri kopyalayıp çok çirkin yerlere yapıştırabiliyorlar onun içinde kusura bakmayın hepinizi çok seviyorum a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…