kadıköyde buLuştukkk!!!(( 3ü bi arada ))

aybıke hanım masallah durmadan gezıyon :dilcikar:herbulusmada gördukte bızmkınde göremedık o ayrı:mymeka:
dostluğunuz daım olsun senın guzellığını ben zatı bılıyom:nazar: hepınızı nazardan korusun mevlam

kızlar çok tatlı olmuşsunuz yaa.. inş haftaya ctesi bizde buluşcaz gene :)) ama sizin dostluğuunuz gerçekten çok ayrı ne kadar gusel inş bizde zamanla böle oluruz.. maşallah diiim dostluğunuz daim olsun... aybikim böcuğunude yirim senn :))

kızlar çok tatlı olmuşsunuz yaa.. inş haftaya ctesi bizde buluşcaz gene :)) ama sizin dostluğuunuz gerçekten çok ayrı ne kadar gusel inş bizde zamanla böle oluruz.. maşallah diiim dostluğunuz daim olsun... aybikim böcuğunude yirim senn :))
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:teşekkür ederiz canımm
maşallah diyin tabii Allha nazarlardan saklasın:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

uur böccüm biz evli hatunlarız hafta sonu yaparsanız gelemeyiz tabi yapın hafta içi de glek demi ama:KK66:

aycaam canım güzel hemşerim :) teşekkür ederim buluşun tabi bursa buluşmasımı nerde ve nezaman :KK70:
bu arada böcümü yeme teyzesi yazık onaa:çok üzgünüm:

papatya amimm canım inş:Saruboceq:

gelelim şevvalimee tatlı boniboncuğumaaŞeniz bitanem seni çok özledik dön artık aramızasenağlamakulaklarını çınlattık bol bol sen olmasanda adın hayalin hatırların hep yanıbaşımızda :1hug:

çok güldük çok eğlendik bugün nasıl özlemişim yaaaa
En kısa zamanda yine buluşuyoruz
Bir yanımız eksik kaldı diyemicem çok yanımız eksik gibiydiiii
leptabım yoktu
Lyre kafam yoktu
B&M cadısı yoktuuuuu
Şevvalimm yoktuuu

:1no2: :1no2: :çok üzgünüm:

çookk tatlısınız hepiniz yaaaa:nazar::nazar: güleryüzünüz hiç eksilmesin inşallaha.s.

amin cnm a.s.

bi yanımız eksikti güzel dostlarımız andık sık sık..
iyki varsınız..
sizleri çok seviorum..

ps:evet mhtap teyzesi pilaf yedi hihihi

bizde seni sevioz bebisim a.s.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canlarım benim çooooook güzelsiziniz yine herzamanki gibi..............

:nazar::nazar::nazar::nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:

aycaam canım güzel hemşerim :) teşekkür ederim buluşun tabi bursa buluşmasımı nerde ve nezaman :KK70:
bu arada böcümü yeme teyzesi yazık onaa

oyy oyy oyy kıyamam sana uzulme uzulme ben böcuk sevmem zatii şaka dedim :roflol:

arkadaşlar başta güzel görüşleriniz için teşekkür ederim ben girememiştim topiğe yeni gördüm güzel çıkmısız maşşallah :nazar::nazar:ayrıyetten resimleri mozaiklemek zorunda kalıyoruz aramızda çok iyi insanlar olduğu gibi içi fesatlarda var resimleri kopyalayıp çok çirkin yerlere yapıştırabiliyorlar onun içinde kusura bakmayın hepinizi çok seviyorum a.s.a.s.a.s.

X